Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Κατσε να δουμε αν γινουν τις επομενες χρονιες πανελληνιες... Τον Μαιο μας ειπε ο καθηγητης στο ΑΟΔΕ οτι τελειωνει ενα ομολογο μας 90 δισ μυρια ετοιμαστειτε και για αλλο δανειο. Παντως πολυ σοφο παιρνω δανειο για να πληρωσω το προηγουμενο δανειο και παιρνω αλλο δανειο για να πληρωσω αυτο.... ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ
σε λιγες μερες παιρνουμε 90 δις απο τροικα..μην ανυσηχεις τα χρηματα υπαρχουν για τα δανεια για εμας δεν υπαρχουν.
ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΧΕΧΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Τηγανησε τα... Το θεμα ομως ειναι μετα τις πανελληνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
ασχετο αλλα θα το πω γτ θα σκασω ΜΙΣΩ ΤΗ ΦΥΣΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:

Μεγαλύτερη πατάτα από τον Προγραμματισμό δεν υπάρχει.... Άοσμο, άχρωμο... (και καλά να θέλω πληροφορική πάει στο .... αλλά ήμουν 5ο πεδίο και έδωσα αυτήν την πατάτα ... Όσο το θυμάμαι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ρε θυματα των πανελλαδικων τι σας νοιαζει ποτε θα αρχισουν ; Αμα θα βγαλετε την υλη ; Εχετε 5 μηνες μπροστα σας . Ναι 5 ΓΑΜΗΜΕΝΟΥΣ μηνες !!. Και σας πειράζουν οι 7 μερες ; Απλα τα φροντηστηρια σας εχουν αγχωσει για να τους τα χωνετε κανονικα και να διαιονιζουν αυτη την κατασταση. Period



Οι εφηβικες ορμονες βλεπω κανουν παρτι μεσα σου. Παψε να το παιζεις γαμιας και 'τα γνωριζω ολα - σας γαμαω ολους στυλακι' δεν θα σου βγει και καλο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με συγχωρείται για το off που θα γίνει τώρα.


όταν σε 2 χρόνια θα έρθεις στη θέση μας... ΤΟΤΕ ΜΙΛΑ!!
και όταν έρθεις στη θέση μας... να σε δω, θα πας ή όχι φροντιστήριο;

να το ακούσω αυτό απο κάποιον που έχει δώσει και τώρα κολυμπά σε πιο βαθιά νερά (πανεπιστήμιο)
που προφανώς έχει απομυθοποιησει τη διαδικασία των Πανελλαδικών, άντε να το καταλάβω

ΑΛΛΑ όχι να το ακούω και από άτομα της Α λυκείου (αυτό γράφεις πάντως, δεν ξέρω αν έχεις βάλει ψευδή στοιχεία)
... έλεος πραγματικά!!!
και δίκιο να έχεις για πρόσεξε μάγκα λίγο το υφάκι σου και σεβάσου την αγωνία και το άγχος των υποψηφιών...
άντε όλοι αποκτήσαμε γνώμη/άποψη και γίναμε μάγκες πίσω απο μια οθόνη...
Genius , ισως δεν εγινα κατανοητος αλλα τα φροντηστηρια σας πουλανε παπα και εσεις τον τρωτε . Δεν ειπα ουτε δεν θα παω φροντηστηριο ή τιποτα τετοιο . Επισης , genius , δες λίγο τα μηνυματα μου και δες οτι το 50 % ειναι στην Α λυκειου και δεν εχω καθολου στην β ή στην γ . Και πιστεψε με οτι αν ειχα τις γνωσεις θα ειχα ξεσκισει το τοπικ με τα Μαθ κατευθυνσης . Γι'αυτο πριν πεταξεις την βλακεια για τσεκαρε απο πριν τι παιζει γιατι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να γινεις ρομπα ( βασικα αμα το θεωρησεις ενδεχομενο τοτε η πιθανοτητα ειναι γυρω στο ) Αντε και καληνυχτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Δεν μπορείτε να πείτε, δίκιο έχει ο "μικρός"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Είναι αφύσικο να μισείς το φυσικό.
συμφωνω απολυτα δεν μισω το φυσικο...αυτο που μισω στην φυσικη ειναι η τεραστια υλης της και οι αμετρητες της μεθοδολογιες...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zelatina

Νεοφερμένος

Η Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Δεν μπορείτε να πείτε, δίκιο έχει ο "μικρός"!

Και δίκιο να 'χει δεν πρέπει να το υποστηρίζει έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Δικιο εχει στο να μην κανουμε σα βλακες για την ημερομηνια. Αυτος αραδιασε κι ενα καρο προσβλητικες μαλακιες θελοντας να μας την πει με στυλακι. Τεσπα τωρα ασχολουμαστε 2 σελιδες με ενα μηνυμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Δικιο εχει στο να μην κανουμε σα βλακες για την ημερομηνια. Αυτος αραδιασε κι ενα καρο προσβλητικες μαλακιες θελοντας να μας την πει με στυλακι. Τεσπα τωρα ασχολουμαστε 2 σελιδες με ενα μηνυμα :P
δε νομιζω πως πρωτη φορα συμβαινει κατι τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Genius , ισως δεν εγινα κατανοητος αλλα τα φροντηστηρια σας πουλανε παπα και εσεις τον τρωτε . Δεν ειπα ουτε δεν θα παω φροντηστηριο ή τιποτα τετοιο . Επισης , genius , δες λίγο τα μηνυματα μου και δες οτι το 50 % ειναι στην Α λυκειου και δεν εχω καθολου στην β ή στην γ . Και πιστεψε με οτι αν ειχα τις γνωσεις θα ειχα ξεσκισει το τοπικ με τα Μαθ κατευθυνσης . Γι'αυτο πριν πεταξεις την βλακεια για τσεκαρε απο πριν τι παιζει γιατι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να γινεις ρομπα ( βασικα αμα το θεωρησεις ενδεχομενο τοτε η πιθανοτητα ειναι γυρω στο ) Αντε και καληνυχτα.
Είσαι τόσο τρολ που απορώ πως και κάθομαι και ασχολούμαι!
για κοίτα φίλε ποιος γίνεται ρόμπα με το υφάκι του! και θα δούμε τότε ποιος είναι πράγματι genius και ποιος είναι genius wannabe!
ούτε κατάλαβες το νόημα του ποστ μου...

δεν ξανασχολούμαι.. πραγματικά έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

labis777

Νεοφερμένος

Ο labis777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Διαδικτυακό διαγώνισμα Μαθηματικών Κατεύθυνσης Γ' Λυκείου Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2012 στις 14.30. Όσοι επιθυμείτε να λάβετε μέρος στείλτε email στο xarhs_x@hotmail.com. Η εξεταστέα ύλη θα είναι μέχρι το κεφάλαιο 1.8.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Διαδικτυακό διαγώνισμα Μαθηματικών Κατεύθυνσης Γ' Λυκείου Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2012 στις 14.30. Όσοι επιθυμείτε να λάβετε μέρος στείλτε email στο xarhs_x@hotmail.com. Η εξεταστέα ύλη θα είναι μέχρι το κεφάλαιο 1.8.

α) Πως ακριβώς θα γίνει κάτι τέτοιο?

β) Ποιος το οργανώνει?

γ) Μιγαδικούς θα έχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

labis777

Νεοφερμένος

Ο labis777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Όποιος θελει να λάβει μέρος θα μου στείλει το e-mail του και την κυριακή 14.30 θα λάβει ένα αρχείο word με το διαγώνισμα.τις λύσεις του ο καθένας μπορει να τις στείλει με μορφή εικόνας η να τις σκανάρει.Ναι θα περιλαμβάνει όλη την ύλη μεχρι και την συνέχεια της συνάρτησης.Ελπίζω να σε κάλυψα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
ξερει κανεις πως παιρνουμε τις 50+ απουσιες αν βγαλουμε πανω απο 15? επισης δεν ειναι λιγο ποιο ασφαλες να μην κανουμε χρηση και τις 114 στο τελος? μια γινει τιποτα ρε παιδια μ να υπαρχει μια καβαντζα.. ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
επισης δεν ειναι λιγο ποιο ασφαλες να μην κανουμε χρηση και τις 114 στο τελος? μια γινει τιποτα ρε παιδια μ να υπαρχει μια καβαντζα.. ?
Δε νομίζω. άσε που αν είναι για λίγες απουσίες τις σβήνουν. Γενικά , σταδιακά σβήνουν λίγες λίγες απουσίες!(τουλ. στο σχολείο μου) Εγώ από τους τελειόφοιτους που γνωρίζω μου λένε πως αν ξανά πήγαιναν 3η λυκείου θα έκαναν όλες τις απουσίες τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ναι καλά μην σε αφήσουν να κάνεις και 200...

Παιδιά μην κάνετε απουσίες και γίνει καμιά στραβή στο τέλος γιατί θα το μετανιώσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν μπορείτε να πείτε, δίκιο έχει ο "μικρός"!



Ελπίζω να το εννοείς ειρωνικά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eγώ έχω 6 δικαιολογημένες και 2-3 αδικαιολόγητες.
Η μια είναι στα μαθηματικά γενικής, γιατί την επόμενη ώρα έγραφα κατεύθυνση και ήθελα να κάνω επανάληψη. :redface:
Για τις άλλες δε θυμάμαι. :hmm:

Αφήστε που παίζει ρόλο και η συμπεριφορά, δεν παίζει;:P
Έτσι μας έχουν πει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ έχω μια δικαιολογημένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top