Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ελα ρε γτ καινε το ΑΟΔΕΥ αν το διαβασεις γραφεις 19++ χωρις σκεψη χωρις τιποτα :P
Επισης ρε παιδια τι σας νοιαζει αν αρχιζουν 18 ή 21 ή 23 ή στις 32?? δεν νομιζω οτι για 3 μερες παραπανω θα τα μαθεις καλυτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μη τα καταστρέφετε τα βιβλία ρε παιδιά...
Φέτος αμάν κάναμε να τα δούμε.:P
Σκεφτείτε τους επόμενους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Μη τα καταστρέφετε τα βιβλία ρε παιδιά...
Φέτος αμάν κάναμε να τα δούμε.:P
Σκεφτείτε τους επόμενους!
εχεις δικαιο ! εγω τα βιβλια δεν προκειται να τα καψω αμα περασω εκει που θελω τοτε θα τα δωσω στα μικρα του '95 :P
Μνημειο θα μου στησουν με τοσες σημειωσεις πανω του και τις απολαυστικες ζωγραφιες μου οταν βαριεμαι :redface: :D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ρε παιδια αυτο ειναι φημη https://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_ell_2_04/01/2012_468076
λεει
αποφασίσθηκε χθες, σε σύσκεψη που πραγματοποιήθηκε στο υπουργείο Παιδείας, από την αρμόδια υφυπουργό κ. Εύη Χριστοφιλοπούλου και υπηρεσιακά στελέχη
;; ψεματα ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Παιδιά, οι πανελλήνιες δε γίνεται να ξεκινήσουν στις 21, γιατί είναι αργία στα Ιόνια νησιά.
Το λέω επειδή εκεί μένω και σήμερα το συζήτησα με την καθηγήτριά μου, η οποία μου είπε ότι το ίδιο θέμα είχε ξανατεθεί προηγούμενες χρονιές και δεν ξεκίνησαν τελικά τότε οι πανελλήνιες. (Νομίζω ότι) Είναι κάτι αντίστοιχο με τις υπόλοιπες εθνικές επετείους, δηλαδή δε μπορούν να διεξαχθούν εξετάσεις (που αφορούν στο δημόσιο), να λειτουργήσουν δημόσιες υπηρεσίες κ.ο.κ, γιατί το κράτος αφιερώνει κάπου συγκεκριμένα την προκειμένη ημέρα.

Τώρα με την Άννα δε μπορείς και να θεωρείς τίποτα δεδομένο!
Τι 18, τι 21, τι 23; Μικρή η διαφορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Τώρα με την Άννα δε μπορείς και να θεωρείς τίποτα δεδομένο!

αυτο ξαναπες το!:P θα μας τρελανει αυτη η γυναικα....
ασχετο,αλλα εχετε ασχοληθει καθολου με αυτο το σαιτ?
https://www.study4exams.gr/
μια ματια του εριξα,ενδιαφερον μου φανηκε,αν και δεν καλυπτει ολα τα μαθηματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ έχω ασχοληθεί λίγο...Καλό είναι,αλλά όπως λες δεν καλύπτει όλα τα μαθήματα....Πάντως,ειδικά στη Βιολογία που κοίταξα,με βοήθησαν πολύ τα βιντεάκια που είχε για κατανόηση της θεωρίας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
αυτο ξαναπες το!:P θα μας τρελανει αυτη η γυναικα....
ασχετο,αλλα εχετε ασχοληθει καθολου με αυτο το σαιτ?
https://www.study4exams.gr/
μια ματια του εριξα,ενδιαφερον μου φανηκε,αν και δεν καλυπτει ολα τα μαθηματα!

Αυτό το σάιτ απλά μας δουλεύει και είναι προκλητικό!
Δεν έχει καν ολοκληρωθεί(έχει μόνο κάαααποια διαγωνίσματα) και είναι Ιανουάριος
Δεν καλύπτει όλα τα μαθήματα
Και γενικώς, χαμένος χρόνος να αναλωθείς σε αυτό!
(το κοιτούσα τις προάλλες, γιατί έψαχνα διαγωνίσματα για τη βιολογία γενικής)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσαν στα μαθηματικά και στη φυσική κάτι ερωτήσεις που είχε. Έριχναν φως σε κρυμμένα σημεία της ύλης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Αυτό το σάιτ απλά μας δουλεύει και είναι προκλητικό!
Δεν έχει καν ολοκληρωθεί(έχει μόνο κάαααποια διαγωνίσματα) και είναι Ιανουάριος
Δεν καλύπτει όλα τα μαθήματα
Και γενικώς, χαμένος χρόνος να αναλωθείς σε αυτό!
(το κοιτούσα τις προάλλες, γιατί έψαχνα διαγωνίσματα για τη βιολογία γενικής)
η Διαμαντοπουλου οπου σταθει κ οπου βρεθει το αναφερει και μαλιστα με επαινετικα σχολια.Μαλιστα διαβασα σε εφημεριδα οτι μαθητες εγκαταλειπουν τα φροντιστηρια και ασχολουνται αποκλειστικα με αυτο...τι αλλο θα ακουσουμε!


Εμένα μου άρεσαν στα μαθηματικά και στη φυσική κάτι ερωτήσεις που είχε. Έριχναν φως σε κρυμμένα σημεία της ύλης.
Απο τα λιγα ειδα που ειδα δεν εχει πολλα πραγματα...τα πολλαπλης επιλογης,ναι,μπορω να πω πως εχουν καποιο νοημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Πολλοί λένε μήπως πέσει τίποτα από εκεί φέτος, γιατί έχει γίνει αρκετά μεγάλη προβολή και για αναδειχθεί περισσότερο να βάλουν καμία ερώτηση... Ποτέ δεν ξέρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Γι αυτό ακριβώς ας λύσουμε ότι ρημαδοδιαγωνίσματα έχει. Αν και ότι έλυσα εύκολο ήταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arpr

Νεοφερμένος

Η arpr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
A!...Δηλαδη να το ψιλοξετιναξουμε το site...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
προς το τέλος λέω να τα δω έτσι ώστε να τα θυμάμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παιδιά, οι πανελλήνιες δε γίνεται να ξεκινήσουν στις 21, γιατί είναι αργία στα Ιόνια νησιά.
Το λέω επειδή εκεί μένω και σήμερα το συζήτησα με την καθηγήτριά μου, η οποία μου είπε ότι το ίδιο θέμα είχε ξανατεθεί προηγούμενες χρονιές και δεν ξεκίνησαν τελικά τότε οι πανελλήνιες. (Νομίζω ότι) Είναι κάτι αντίστοιχο με τις υπόλοιπες εθνικές επετείους, δηλαδή δε μπορούν να διεξαχθούν εξετάσεις (που αφορούν στο δημόσιο), να λειτουργήσουν δημόσιες υπηρεσίες κ.ο.κ, γιατί το κράτος αφιερώνει κάπου συγκεκριμένα την προκειμένη ημέρα.

Τώρα με την Άννα δε μπορείς και να θεωρείς τίποτα δεδομένο!
Τι 18, τι 21, τι 23; Μικρή η διαφορά!
Γιατι παντα πρεπει να βρισκεται καποιο προβλημα ρε παιδια?Γιατι πολυ απλα δεν δεχεστε την ημερομηνια?Πρεπει παντα να εχετε κατι να πειτε!Πωπωπω Ελλαδα και οι Ελληνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Γιατι παντα πρεπει να βρισκεται καποιο προβλημα ρε παιδια?Γιατι πολυ απλα δεν δεχεστε την ημερομηνια?Πρεπει παντα να εχετε κατι να πειτε!Πωπωπω Ελλαδα και οι Ελληνες!

Τι Ελλάδα και Έλληνες ρε'συ; Έτυχε χθες να διαβάσεις την ιστοσελίδα του ΣΚΑΪ , την Καθημερινή ή το Βήμα και διάφορα blogs για να δεις τι γράφουν; Αυτά πες τα σε αυτούς, που η μια εφημερίδα αναιρεί την άλλη και γράφουν από κάτω κι όλας "σύμφωνα με το Υπ.Παιδείας".
Εμείς απλώς γράφουμε αυτά που διαβάζουμε.
Οι Έλληνες σου έφταιξαν από πάνω!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πάντως στο ίδιο το site του υπουργείου δεν μπορώ να βρω ημερομηνία έναρξης.

Μετά διάβασα αυτό.

Μετά αυτό.

Άρα δεν έχει βγει επίσημη ανακοίνωση, όχι μέχρι χτες τουλάχιστον. Ξεκινάει από τώρα το καρναβάλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Να κάνουμε εμείς την προσπάθειά μας και όταν είναι να ανακοινωθεί η ημερομηνία, θα ανακοινωθεί. Δεν έχει μεγάλη σημασία αν θα ξεκινήσουν οι πανελλήνιες μια εβδομάδα πριν ή μια εβδομάδα μετά, αν και συμφέρει, πιστεύω, να ξεκινήσουν αργά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Victoria93_

Νεοφερμένος

Η Victoria93_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Απ'ότι άκουσα η ημερομηνία κυμαίνεται από τις 18 Μαίσου έως τις 23...Λένε ότι έχουν αποκλείσει τις 21 Μαίου..

Να ρωτήσω κάτι..? Θέλω να δώσω για ψυχολογία,αλλά ακόμα δεν ξέρω που...Ένας καθηγητής μου,μου είπε ότι το τμήμα ψυχολογίας στο Αριστοτέλειο είναι πολύ καλύτερο από το Πάντειο...Και μία άλλη καθηγήτρια ότι στην Αθήνα αυτό που αξίζει είναι το Φ.Π.Ψ. και ότι στο Πάντειο γίνεται μπάχαλο....Τελικά τι από όλα αυτά ισχύει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top