Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
updown καταρχας συγχαρητηρια για αυτη την αποφαση σου, πραγματικα δεν ξερω αν θα ηθελα να περασω στο αγχος που περναω τωρα!
τα βιβλια που πρεπει να διαβασεις ειναι τα ιδια απο περυσι αν δεν κανω λαθος. ποιας κατευθυνσης μαθηματα θα δωσεις;
τεχνολογικη. κατι ειδα για βιοχημεια.παιζει? ξανα δηλαδη εκθεση,αοδε,πληροφορικη,μαθηματικα,μαθηματικα γεν,και φυσικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Βιοχημεία και Ηλεκτρολογία είναι Τεχνολογική 1 (μαζί με τα Μαθηματικά,Φυσική Κατεύθυνσης και Έκθεση)
ΑΟΔΕ και Πληροφορική είναι Τεχνολογική 2 (και τα γνωστά υπόλοιπα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
21 Μαη λοιπον :devil:

καλη επιτυχια καλα μου παιδακια :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

evout@ki

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδιά και εγώ έχω μεγααααααααλο πρόβλημα....Είμαι θεωρητική και ενώ κάνω μόνο 7 ώρες μαθημα την βδομάδα (1 ωρα σε κάθε μαθημα της κατ. μου εκτός απο ιστορία + 1 ωρα συντακτικό + 1 ωρα βιολογια γιατι οικονομικά δεν μπορω να κάνω περισσότερες) δεν μπορώ και εγώ να συγκεντρωθώ και να κάτσω να διαβάσω κανονικά δλδ 7 ωρες πχ. που εχω τόσο ελεύθερο χρόνο σχετικά με άλλους απο εσάς που κάνετε και 3 και 4 ωρες φροντ. την ημερα.....δεν ξέρω ειλικρινά τι να κάνω!
Το έχω σίγουρο πως θα αποτύχω στις πανελλήνιες και να φανταστείτε πως στην αρχή της Γ ' λυκείου ήθελα και Αγγλική φιλολογία τρομάρα μου.Τώρα θέλω λογοθεραπεία που είναι σχολή με χαμηλά σχετικά μόρια αλλα δεν νομίζω πως θα τα καταφέρω.Μόλις πάω να διαβάσω κάτι με πιάνει και νυσταζωωωωωω...Δεν μπορώ,έχω απογοητευτεί Εντελώς! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
παιδιά και εγώ έχω μεγααααααααλο πρόβλημα....Είμαι θεωρητική και ενώ κάνω μόνο 7 ώρες μαθημα την βδομάδα (1 ωρα σε κάθε μαθημα της κατ. μου εκτός απο ιστορία + 1 ωρα συντακτικό + 1 ωρα βιολογια γιατι οικονομικά δεν μπορω να κάνω περισσότερες) δεν μπορώ και εγώ να συγκεντρωθώ και να κάτσω να διαβάσω κανονικά δλδ 7 ωρες πχ. που εχω τόσο ελεύθερο χρόνο σχετικά με άλλους απο εσάς που κάνετε και 3 και 4 ωρες φροντ. την ημερα.....δεν ξέρω ειλικρινά τι να κάνω!
Το έχω σίγουρο πως θα αποτύχω στις πανελλήνιες και να φανταστείτε πως στην αρχή της Γ ' λυκείου ήθελα και Αγγλική φιλολογία τρομάρα μου.Τώρα θέλω λογοθεραπεία που είναι σχολή με χαμηλά σχετικά μόρια αλλα δεν νομίζω πως θα τα καταφέρω.Μόλις πάω να διαβάσω κάτι με πιάνει και νυσταζωωωωωω...Δεν μπορώ,έχω απογοητευτεί Εντελώς! :(

κατ αρχας πολυαγαπημενη RELAXαρησε. πιο πολυ θεμα αγχους μου μοιαζει. το θεμα ειναι αυτα που διαβαζεις να τα θυμασαι:)

it;s all in your mind;)

τωρα μπορει να συντρεχουν και αλλοι λογοι οπως πχ κακος υπνος ή διατροφη τα οποια τα φτιαχνεις.

μην απογοητευεσαι και θα πετυχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Δοκίμασε καναν καφέ, τέκνο μου, όπως επίσης και την ηττοπάθεια η αποία αρμόζει στους καημένους, έλεγχξέ την. Η θεωρητική είναι η κατεύθυνση της πάρλας, δεν έχει κάτι ιδιαίτερο, μπορείς να διαβάσεις τα μαθήματά της και στο κρεβατάκι σου. Σκέψου ότι σε 137 ημέρες δίνεις πανελλαδικές και θα σου πω εγώ αν ξανανυστάξεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
τέκνο μου

τέκνο μου

τέκνο μου

τέκνο μου

τέκνο μου

:hypno: i shall obey you my master for you have come to save our souls...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Τωρα που ξερουμε ποτε σταματανε τα σχολεία(18 Μαιου) πως θα κάνετε τις απουσίες σας(114(50 αδικαιολογητες)); 15απριλιου πασχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Καλη ερωτηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pasquale

Νεοφερμένος

Ο Pasquale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση... Τις αιτήσεις σας τις κάνατε ακόμη ή όχι για τη συμμετοχή στις Πανελλαδικές;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση... Τις αιτήσεις σας τις κάνατε ακόμη ή όχι για τη συμμετοχή στις Πανελλαδικές;;;

Ενδιαφερομαι και εγω, να μαθω, σας εχουν πει κατι στα σχολεια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
οχι τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ρ'εσεις! Αγχώθηκα τώρα. Πφ! 21 Μαϊόυ ε;
Προλαβαίνω δεν προλαβαίνω! :worry: :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Γιατι ποτε περιμενες να ειναι??? Αργοτερα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nωρίτερα όπως πέρσυ περίπου έτσι ώστε τέλη μάη να τελειώνουμε:P



Σημείωση.Αν όντως αρχίσουν 21 θα τελειώσουμε 1/6 εμείς που έχουμε 6 μαθήματα,ενώ το καλύτερο είναι ότι θα χουμε ΣΚ για τη βιολογίαl:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Nωρίτερα όπως πέρσυ περίπου έτσι ώστε τέλη μάη να τελειώνουμε:P



Σημείωση.Αν όντως αρχίσουν 21 θα τελειώσουμε 1/6 εμείς που έχουμε 6 μαθήματα,ενώ το καλύτερο είναι ότι θα χουμε ΣΚ για τη βιολογίαl:D
μα και φετος ειναι το 2ο δεκαπενθημερο του Μαιου:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Καλά έβγαλαν κιόλας την ημερομηνία για τις Πανελλήνιες; Νόμιζα ότι συνήθως την έβγαζαν γύρω στον Απρίλιο για το πότε θα αρχίσουν. Αν θυμάμαι καλά πέρυσι αρχές Απριλίου δεν την είχαν βγάλει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top