Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ πάλι έκανα κατάχρηση ύπνου.Μ'αρέσει που έβαζα και ξυπνητήρι 8 η ώρα και τελικά σηκωνόμουν 12!!!
Χαχα..Εγώ δεν έκανα καν τον (χαμένο) κόπο να βάλω ξυπνητήρι..Πάντως,πέρα απ' την πλάκα,δεν είναι κατάσταση αυτή με μένα,κάθε μέρα ξυπνάω 12+...Κι όχι μόνο όταν κοιμάμαι πολύ αργά,και τις υπόλοιπες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Γιατί παραπάνω θέλει; Μερικές φορές κάνω και 12 ωρα και παραπάνω αλλά όχι καθημερινά ειδικά τις σχολικες μέρες αυτό δεν συμβαίνει με τίποτα
O Johnnaousa ειρωνεύεται.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
δεν ειχα αρχισει απο το καλοκαιρι,ειμαστε ενα μαθημα μετα τα προτυπα ηγεσιας στο τριτο κεφ δηλαδη
κι εγώ ακριβώς στο ιδιο σημείο είμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιατί παραπάνω θέλει; Μερικές φορές κάνω και 12 ωρα και παραπάνω αλλά όχι καθημερινά ειδικά τις σχολικες μέρες αυτό δεν συμβαίνει με τίποτα
για να εγραψα αμαν ρε παιδια προφανως και ειρωνευομαι..τι τρελες υπερβολες ειναι αυτες που διαβαζω? εκτος αν ολοι διαβαζουν 10ωρα την ημερα και εγω ειμαι στον κοσμο μου:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
κι εγώ ακριβώς στο ιδιο σημείο είμαι
ολοι σχεδον εκει ειναι..το θεμα ειναι οσο ποιο πολυ επαναληψη κανεις... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ είμαι λίγο πιο πίσω :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ άρχισα από την Παρασκευή που κλείσαμε, παρακαλώ, τις επαναλήψεις, και μέχρι την άλλη Παρασκευή δε σήκωσα κεφάλι(εκτός από Χριστούγεννα).

Και μετά αντικατέστησα το χαλασμένο μόντεμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

missducaine

Νεοφερμένος

Η missducaine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
πανελλήνιες 2012....δεν θέλω να σκέφτομαι ότι θα ξαναπεράσω τέτοιο...μαρτύριο!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Αν μπορει να με βοηθησει καποιος με το προβλημα μου θα του ειμαι ευγνωνων....Εχω το εξης θεμα με τα καποια μαθηματα....Στην φυσικη για παραδειγμα οσο τρελο και αν ακουγεται...Μπορει να ξερω οτι εχω διαβασμα το βιβλιο να ειναι ανοιχτο στο γραφειο και εγω να μην στρωνωμαι....οχι γιατι δεν εχω ορεξη η ειμαι κουρασμενος η οτιδηποτε....με πιανει ενας παραξενος φοβος να το πω ετσι οτι δεν θα καταφερω να ''βγαλω'' αυτα που εχω χωρις καν να δοκιμασω...Εχει κανεις αλλος παρομιο προβλημα αγχους? Μου συμβαινει καποιες φορες και ειναι σαν να ''παγωνω'' απο τον φοβο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Χαχα..Εγώ δεν έκανα καν τον (χαμένο) κόπο να βάλω ξυπνητήρι..Πάντως,πέρα απ' την πλάκα,δεν είναι κατάσταση αυτή με μένα,κάθε μέρα ξυπνάω 12+...Κι όχι μόνο όταν κοιμάμαι πολύ αργά,και τις υπόλοιπες....

και εγω αστα να πανε__ δεν ξερω τι επαθα και δεν μπορω να ξυπνησω με τιποτα το πρωι..νυσταζω τοσο πολυ λες και πηγα και εκανα τις δουλειες χθες:whistle: Βεβαια,διαβαζω και το αρχισα απο την προηγουμενη τριτη αλλα παλι εχω πολλα πραγματα να κανω και μου σπαει τα νευρα που ενω βλεπω αλλα παιδια στο φεις να ανεβαζουν φωτος κλπ. εγω καθομαι και διαβαζω και παλι εχω διαβασμα.. ενω οι αλλοι ουτε ειχαν ,ουτε εχουν:clapup:
Για να ειμαι ειλικρινης, κουραζομαι αρκετα.. βεβαια δεν διαβαζω και 14 ωρες την ημερα...αλλα παλι αυτα που διαβαζω κουραζουν σ'ενα βαθμο (Μαθημ,ΑΟδε,Αοθ κλπ).Ομως δεν με νοιαζει.. κουραστηκα? καλως...ουτως η αλλως σε λιγο και παλι σχολειο..ομως ευχομαι να μην παει ολη αυτη η προσπαθεια χαμενη,γιατι προσπΑθΩ πραγματικα..και δεν με πιεζει κανενας..οι γονεις μου ποτε δεν μ ειπανε πως και ποτε να διαβαζω..μονη μου ξερω πως πρεπει να το κανω..γιατι ποτε το διαβασμα δεν βγαινει σε κακο.... Αραγε αυτο ισχυει και για τις πανελληνιες ή ενα αγχος ή κατι μπορει να χαλασει τα παντα? γιατι εγω ειμαι απο την φυση μου αρκετα αγχωδης και δεν φοβαμαι τοσο για το αν θα ξερω να απαντησω αλλα αν θα αγχωθω τοσο πολυ που να επηρεασει αρνητικα:(

Αν μπορει να με βοηθησει καποιος με το προβλημα μου θα του ειμαι ευγνωνων....Εχω το εξης θεμα με τα καποια μαθηματα....Στην φυσικη για παραδειγμα οσο τρελο και αν ακουγεται...Μπορει να ξερω οτι εχω διαβασμα το βιβλιο να ειναι ανοιχτο στο γραφειο και εγω να μην στρωνωμαι....οχι γιατι δεν εχω ορεξη η ειμαι κουρασμενος η οτιδηποτε....με πιανει ενας παραξενος φοβος να το πω ετσι οτι δεν θα καταφερω να ''βγαλω'' αυτα που εχω χωρις καν να δοκιμασω...Εχει κανεις αλλος παρομιο προβλημα αγχους? Μου συμβαινει καποιες φορες και ειναι σαν να ''παγωνω'' απο τον φοβο μου...

Δεν ξερω τι να σου πω.. και εγω οταν δεν μάρεσει ενα μαθημα ή οταν ειναι τρομερα δυσκολο και πρεπει να τ διαβασω οσο και αν δεν μ'αρεσει ή "φοβαμαι" δεν καθομαι να το κοιταω και να με κοιταει..και να περιμενουμε ποιος θα κανει την πρωτη κινηση:D:D! Παιρνεις μια βαθια ανασα,σκεφτεσαι πως πρεπει να γινει κ αυτο καποια στιγμη και το παιρνεις το βιβλιο το βαζει κατω και του δινεις να καταλαβεις.. δεν νομιζω πια πως αν διαβασουμε κ ασχοληθουμε αρκετα δεν προκειται να καταλαβουμε κατι.. ή στην χειροτερη περιπτωση τουλαχιστον το παλεψαμε..γιατι το να καθεσαι και να φοβασαι και να μην κανεις τιποτα..ειναι σιγουρο πως δεν προκειται να μαθεις αυτα π πρεπει) Φυσικη κ τετοια μαθαινεις με εξασκηση και παλι εξασκηση... εγω αμα ημουν στην θεση σου , θα επαιρνα ενα προχειρο και θα αρχιζα να κανω οσο πιο πολλες ασηκσεις γινεται πανω στην θεωρια..γιατι αυτο βοηθαει παρα πολυ !! Το ιδιο παω να κανω και εγω τωρα αφου εγω 45+ ασκησεις στα μαθηματικα πφφφ:/::/: :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Δεν ξερω τι να σου πω.. και εγω οταν δεν μάρεσει ενα μαθημα ή οταν ειναι τρομερα δυσκολο και πρεπει να τ διαβασω οσο και αν δεν μ'αρεσει ή "φοβαμαι" δεν καθομαι να το κοιταω και να με κοιταει..και να περιμενουμε ποιος θα κανει την πρωτη κινηση:D:D! Παιρνεις μια βαθια ανασα,σκεφτεσαι πως πρεπει να γινει κ αυτο καποια στιγμη και το παιρνεις το βιβλιο το βαζει κατω και του δινεις να καταλαβεις.. δεν νομιζω πια πως αν διαβασουμε κ ασχοληθουμε αρκετα δεν προκειται να καταλαβουμε κατι.. ή στην χειροτερη περιπτωση τουλαχιστον το παλεψαμε..γιατι το να καθεσαι και να φοβασαι και να μην κανεις τιποτα..ειναι σιγουρο πως δεν προκειται να μαθεις αυτα π πρεπει) Φυσικη κ τετοια μαθαινεις με εξασκηση και παλι εξασκηση... εγω αμα ημουν στην θεση σου , θα επαιρνα ενα προχειρο και θα αρχιζα να κανω οσο πιο πολλες ασηκσεις γινεται πανω στην θεωρια..γιατι αυτο βοηθαει παρα πολυ !! Το ιδιο παω να κανω και εγω τωρα αφου εγω 45+ ασκησεις στα μαθηματικα πφφφ:/::/: :P:P:P


Ευχαριστω πολυ για την συμβουλη σου! Αυτο προσπαθω να κανω γιατι δεν παλευεται αλλο...τα παω χαλια μονο στην φυσικη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εγω προσωπικα αντε να διαβασω 7 με 8 ωρες βαρια....Αλλα ειμαι μεταλυκειακο...Εχω μπολικο χρονο.....Ειδα περισυ και αυτους που λεγανε οτι διαβαζαν τοσες ωρες...4000 και 5000 μορια.....
Και εννοειτε με διαλειμματα ενδιαμεσα...δεν ειμαι ο θεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Veronica17

Νεοφερμένος

Η Veronica17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ακούγεται περίεργο αυτό που θα πω. Το ξέρω. Αλλά ειλικρινά ξέρω πως πρέπει να διαβάσω αλλά δεν μπορώ να συγκεντρωθώ με τίποτα! Δεν μπορώ να ξεπεράσω τις 5 ώρες διαβάσματος τη μέρα ακόμα κι αν ξέρω ότι έχω πολλά να κάνω! Αφήστε που από επαναλήψεις τα χριστούγεννα έκανα λίγα πράγματα. Ειλικρινά νιώθω πως θα αποτύχω και ξέρω ότι η μόνη υπεύθυνη θα είμαι εγώ γ αυτό. Και όμως δεν μπορώ να συγκεντρωθώ με τίποτα!! Κανείς άλλος που να το νιώθει αυτό? Έχω απελπιστεί πραγματικά! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ανα ωρα κανε και ενα 10λεπτο διαλειμματακι ;) Οταν νιωθεις οτι τα ''εφτυσες΄΄ τελειος...βαλε μουσικη δες λιγο tv για οσο χρονο νιωθεις οτι χρειαζεται για να χαλαρωσεις και μετα συνεχισε... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Ακούγεται περίεργο αυτό που θα πω. Το ξέρω. Αλλά ειλικρινά ξέρω πως πρέπει να διαβάσω αλλά δεν μπορώ να συγκεντρωθώ με τίποτα! Δεν μπορώ να ξεπεράσω τις 5 ώρες διαβάσματος τη μέρα ακόμα κι αν ξέρω ότι έχω πολλά να κάνω! Αφήστε που από επαναλήψεις τα χριστούγεννα έκανα λίγα πράγματα. Ειλικρινά νιώθω πως θα αποτύχω και ξέρω ότι η μόνη υπεύθυνη θα είμαι εγώ γ αυτό. Και όμως δεν μπορώ να συγκεντρωθώ με τίποτα!! Κανείς άλλος που να το νιώθει αυτό? Έχω απελπιστεί πραγματικά!
το ιδιο και εγω ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Tι ειναι αυτα που λετε?Δεν παιζει κυριαρχο ρολο το ποσες ωρες διαβαζεις αλλα ποσο ευκολα τα αντιλαμβανεσαι,παντα θα υπαρχουν κεφαλαια που θα σε παρουν περισσοτερο χρονο απο αλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Μια απο τα ιδιαααα.. η πορεια μου ειναι φθινουσα απο τον Οκτωβριο και μετα.. αντι να φορτσαρω.. αντε ποτε θα δω ανακαμψη..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
επειδη θελω να ξαναδωσω χρειαζομαι την βοηθεια σας : 1 ποια ειναι τα βιβλια που θα διαβασω,ειναι τα ιδια?
2 ποτε πρεπει να παω για να δηλωσω συμμετοχη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arpr

Νεοφερμένος

Η arpr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
updown καταρχας συγχαρητηρια για αυτη την αποφαση σου, πραγματικα δεν ξερω αν θα ηθελα να περασω στο αγχος που περναω τωρα!
τα βιβλια που πρεπει να διαβασεις ειναι τα ιδια απο περυσι αν δεν κανω λαθος. ποιας κατευθυνσης μαθηματα θα δωσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Μια απο τα ιδιαααα.. η πορεια μου ειναι φθινουσα απο τον Οκτωβριο και μετα.. αντι να φορτσαρω.. αντε ποτε θα δω ανακαμψη..:/:
Aκριβως το ιδιο συμβαινει και με μενα ...παντως μαλλον ειναι λογικο αφου εχουμε κουραστει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top