Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Φφφφ...Μα γιατί να κλείνουν τα φροντιστήρια για Χριστούγεννα?!Ήταν αναγκη????Βγήκα τελείως εκτός προγράμματος με αποτέλεσμα να μην έχω στρώσει πωπό να διαβάσω και δε συγκεντρώνομαι με τίιιιιποτα!!!Συμπάσχει κανείς??????
και εγω μια απ τα ιδια βασικα μονο για το Α.Ο.Δ.Ε λυπαμαι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
παντως και εγω βγηκα εκτος προγραμματος κατα την διαρκεια των διακοπων...Η αληθεια ειναι πωσ ειχα αναγκη την ξεκουραση και δεν το μετανιωνω...αλλα τωρα βεβαια εχω μεινει πισω στο διαβασμα και το μονο που κανω ειναι υπομονη...5 μηνες μεινανε...που θα παει θα περασουν!!! :P

και εγω μια απ τα ιδια βασικα μονο για το Α.Ο.Δ.Ε λυπαμαι :(
Συμφωνω...Mιας και μιλας για αοδε να σε ρωτησω...που εχετε φτασει στην υλη?? Ολοι μου λενε πως εχω μεινει πισω και αγχωνομαι γιαυτο ρωταω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
και εγω μια απ τα ιδια βασικα μονο για το Α.Ο.Δ.Ε λυπαμαι :(

ΩΧ ξέχασα την ύπαρξή αυτού του μαθήματος πάω να διαβάσω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Συμπασχω λιγο γιατι ''αγχωνεσαι'' με το να καθεσαι αλλα κ ο υπνος μου χρειαζοταν πολυ και ηταν και μια ευκαιρια για ασκησεις διαγωνισματα κλπ. Ετσι κι αλλιως σιγα τις πολλες μερες ηδη τελειωσαν εχουν αρχισει φροντιστηρια κανονικα κ σχολεια οπου να ναι.
Το δικό μου φροντιστήριο ανοίγει αύριο.Πάλι καλά τα φροντιστήρια κλείνουν μια 'βδομάδα μόνο.
Είναι πώς βολεύει τον καθένα..Εμείς δεν κλείσαμε καθόλου,αλλά εγώ ήθελα να 4-5 μέρες τελείως κενές από μαθήματα..Όχι για ξεκούραση και ύπνο(αυτά τα κάνω και τώρα!:P),αλλά για καλύτερη διαχείριση διαβάσματος-επαναλήψεων...
Εγώ πάλι έκανα κατάχρηση ύπνου.Μ'αρέσει που έβαζα και ξυπνητήρι 8 η ώρα και τελικά σηκωνόμουν 12!!!
και εγω μια απ τα ιδια βασικα μονο για το Α.Ο.Δ.Ε λυπαμαι :(
μι του:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ευτυχώς που το ομολογήσατε... :P Κοιτούσα το forum τόσες ημέρες και έλεγα από μέσα μου: καλά μόνο εγώ έχω βγει εκτός προγράμματος και έχω ξεχάσει τι θα πει διάβασμα εδώ και καμια εβδομάδα;!

Υ.Γ. Τώρα που βρήκα κι άλλους πονεμένους πάω να κάνω την αρχή με ιστορία κατεύθυνσης!
Άντε κλείστε τα ΠιΣι και στρωθείτε! Τέρμα τα ψέματα! :P
Καλή... Επανεκκίνηση παίδες! (χαχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arpr

Νεοφερμένος

Η arpr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
χαχαχαχαχα νομιζω οτι εχεις απολυτο δικιο. παω και εγω για λατινικα. :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiDaCtoRaKoS

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ενταξει πιστευω τα πηγα καλα...μεσα σ 7 μερες (9-10 ωρες διαβασματος τη μερα ) καταφερα να καλυψω ολα μ τα κενα παντου κανοντας μια περιεκτικη επαναληψη σε ΜΑΘ ΚΑΤ,ΜΑΘ ΓΕΝ,ΑΟΘ,ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ,ΕΚΘΕΣΗ και ΦΥΣΙΚΗ(εδω στη ΦΥΣΙΚΗ τελιωσα την υλη αντε μωρε...!)...
το θεμα ειναι τ ΑΟΔΕ...δν διαβασα τιποτα....απο μεθαυριο αρχιζω να διαβαζω εκει...και ειμαστε στην υκη ακομα στην παρακινηση.... :(:(:(:(:(:devil::devil::devil:
αντε θα περασουνε αυτοι οι μηνες να τελειωσουμε και εμεις...και μετα....ΧΑΜΟΣ...!!!
Υ.Σ. :ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ!!!

ααα παιζει να εκανα μεγαλη βλακεια π αρχισα ενα ονλαιν παιχνιδι...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
ενταξει πιστευω τα πηγα καλα...μεσα σ 7 μερες (9-10 ωρες διαβασματος τη μερα ) καταφερα να καλυψω ολα μ τα κενα παντου κανοντας μια περιεκτικη επαναληψη σε ΜΑΘ ΚΑΤ,ΜΑΘ ΓΕΝ,ΑΟΘ,ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ,ΕΚΘΕΣΗ και ΦΥΣΙΚΗ(εδω στη ΦΥΣΙΚΗ τελιωσα την υλη αντε μωρε...!)...
το θεμα ειναι τ ΑΟΔΕ...δν διαβασα τιποτα....απο μεθαυριο αρχιζω να διαβαζω εκει...και ειμαστε στην υκη ακομα στην παρακινηση.... :(:(:(:(:(:devil::devil::devil:
αντε θα περασουνε αυτοι οι μηνες να τελειωσουμε και εμεις...και μετα....ΧΑΜΟΣ...!!!
Υ.Σ. :ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ!!!

ααα παιζει να εκανα μεγαλη βλακεια π αρχισα ενα ονλαιν παιχνιδι...?

Και ζεις ακόμη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiDaCtoRaKoS

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
η καρδια μ το ξερει φιλε...με τ ΑΟΔΕ τι κανω μ λες?
Υ.Σ. :σκεψου διαβαζα καθε μερα απο 10 το πρωι μεχρι 10 το βραδυ με διαλλειμα για φαγητο και μπανιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
η καρδια μ το ξερει φιλε...με τ ΑΟΔΕ τι κανω μ λες?
Υ.Σ. :σκεψου διαβαζα καθε μερα απο 10 το πρωι μεχρι 10 το βραδυ με διαλλειμα για φαγητο και μπανιο

Αδερφε δε λεω οτι λες ψεματα ειμαι θετικη δεν ξερω τι διαβασμα εχει το αοδε αλλα μηπως υπερβαλλεις λιγο γενικα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
η καρδια μ το ξερει φιλε...με τ ΑΟΔΕ τι κανω μ λες?
Υ.Σ. :σκεψου διαβαζα καθε μερα απο 10 το πρωι μεχρι 10 το βραδυ με διαλλειμα για φαγητο και μπανιο

λιγο διαβαζεις φιλε, αν δεν ασχολείσαι τουλαχιστον 23 ωρες ,σε κανα τει στο διδυμοτειχο θα περασεις :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ρε παιδιά απορία το έχω λέτε ότι διαβάζετε αλλά εγώ σας βλέπω ότι γράφετε στο ischool

(και έχετε φέρει το θέμα Πανελήνιες 2012 πρώτο). Να μου πείτε πως και εγώ τα ίδια κάνω (ενώ σε λίγες μέρες έχω εξεταστική :( ).


Εγω έχω το βιβλίο μου δεξιά διαβάζω 2 σελίδες και όταν τελειώσω γράφω ένα μήνυμα εδώ μετά ξαναδιαβάζω 2 σελίδες από το μάθημα μετά βλέπω τις απαντήσεις και γράφω ακόμα ένα σε άλλη σελίδα.

Αλλά εσείς πανελλήνιες δίνεται πρέπει να διαβάσεται πιο σοβαρά όχι με fockoδιαβασμα (δεδομένου ότι έχετε και μαθήματα με σκέψη και οχι μπλα μπλα σαν τα δικά μου).
:ο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Συμφωνω...Mιας και μιλας για αοδε να σε ρωτησω...που εχετε φτασει στην υλη?? Ολοι μου λενε πως εχω μεινει πισω και αγχωνομαι γιαυτο ρωταω...:)
δεν ειχα αρχισει απο το καλοκαιρι,ειμαστε ενα μαθημα μετα τα προτυπα ηγεσιας στο τριτο κεφ δηλαδη
Αδερφε δε λεω οτι λες ψεματα ειμαι θετικη δεν ξερω τι διαβασμα εχει το αοδε αλλα μηπως υπερβαλλεις λιγο γενικα?????
φιλε κοιτα να δεις στο αοδε τα μαθαινεις σχετικα ευκολα αν κατσεις απο 3-5 ωρες την εμβομαδα πχ κυριακη πρωι αλλα αν πας την επομενη μερα να τα ξαναμελετησεις τα ιδια που διαβαζες πριν δεν θα θυμασε τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
ρε παιδιά απορία το έχω λέτε ότι διαβάζετε αλλά εγώ σας βλέπω ότι γράφετε στο ischool

(και έχετε φέρει το θέμα Πανελήνιες 2012 πρώτο). Να μου πείτε πως και εγώ τα ίδια κάνω (ενώ σε λίγες μέρες έχω εξεταστική :( ).


Εγω έχω το βιβλίο μου δεξιά διαβάζω 2 σελίδες και όταν τελειώσω γράφω ένα μήνυμα εδώ μετά ξαναδιαβάζω 2 σελίδες από το μάθημα μετά βλέπω τις απαντήσεις και γράφω ακόμα ένα σε άλλη σελίδα.

Αλλά εσείς πανελλήνιες δίνεται πρέπει να διαβάσεται πιο σοβαρά όχι με fockoδιαβασμα (δεδομένου ότι έχετε και μαθήματα με σκέψη και οχι μπλα μπλα σαν τα δικά μου).
:ο)

Δίκιο έχεις. Αν δεν διαβάσουμε την πρώτη μέρα μετά την πρωτοχρονιά στις 11 παρά το βράδυ, πότε θα διαβάσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiDaCtoRaKoS

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
δεν υπερβαλω καθολου παιδες....θελει διαβασμα φετος...και δεδομενου οτι σπαταλησα πολυ χρονο σ βλακειες εκατσα και στροθηκα αυτεσ τς μερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν υπερβαλεις καθολου? μονο 9-10 ωρες την ημερα? αμαν ρε παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Γιατί παραπάνω θέλει; Μερικές φορές κάνω και 12 ωρα και παραπάνω αλλά όχι καθημερινά ειδικά τις σχολικες μέρες αυτό δεν συμβαίνει με τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Καλη μας επιτυχια παιδεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς,να περασουμε εκει που γουσταρουμε ρε ;)
(εκτος αυτων που θελουν κατι αξιωματικοι αστυνομιας και τετοια :devil::devil::devil::devil::devil: χαχαχαχαχαχ)
Αντε και χαλαρα,προγραμμα αρκει να υπαρχει και συστηματικο διαβασμα :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Δεν καταλαβα ρε φιλε γιατι εκτος αυτων που θελουν αξιωματικοι αστυνομιας;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δίκιο έχεις. Αν δεν διαβάσουμε την πρώτη μέρα μετά την πρωτοχρονιά στις 11 παρά το βράδυ, πότε θα διαβάσουμε...
φίλε μου όταν με βλέπεις να γράφω στο Ischool εγώ διαβάζω (αυτό σημαίνει ότι τώρα διαβάζω) :hmm:όπως διαβαζα και κάποιες ώρες και την πρωτοχρονιά. Οι μαθητές δεν είναι δημόσιοι υπάλληλοι να εχουν σκ χριστουγεννα πασχα καλοκαιρί και γιορτές. Πρέπει να διαβαζουν κάθε μέρα το ίδιο με προγραμμα. Δε λέω ότι δε πρέπει να ξεκουράζεστε αλλά όχι με βάση τις γιορτές αλλά με βάση προγραμμάτος.

Δηλαδή όχι να διαβάζεις να πεις ότι σήμερα δε θα διαβάσω επειδή έχουμε πρωτοχρονιά :) αλλά επειδή σήμερα δε θα διαβάσω επειδή διαβαζα συνεχως για 5 μέρες και θέλω μια μέρα να ξεκουραστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
ουαου!10-12 ωρες???ω Jesus,μαλλον εγω ειμαι παραλογη:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top