Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Το στερεό και τα ολοκληρώματα είναι δύσκολα από την άποψη ότι θέλουνε και λίγη σκέψη, δεν είναι καθαρά μεθοδολογία όπως όλα τα υπόλοιπα. Γι' αυτό τους ακούτε όλους να κλαίνει όταν μπαίνουν σ' αυτά.

Εντωμεταξύ είπατε στερεό και θυμήθηκα ότι δε θυμάμαι τίποτα omg ))

Τώρα το θυμήθηκες εσύ αυτό? Εγώ τα ξέχασα όλα με το που έδωσα Φυσική:P:P

*Ον τόπικ: Συμφωνώ με το Δημήτρη, θέλει να σκεφτείς συνδυαστικά σε ολοκληρώματα και στερεό (ειδικά στο στερεό). Θα μπορούσε να ισχύει το ίδιο και για τα κύματα, αλλά δεν μπαίνουν τόσο δύσκολες ασκήσεις για να σας προβληματίζει αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Ασχετο αλλα εμεις του '2012 ειμαστε πολυ ατυχοι ! :( ουτε βραβεια + υποτροφιες δεν θα παρουμε ουτε το προγραμμα "δες την ψηφιακα" ακουσα οτι δεν θα ισχυει.. αστα να πανε ....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Ασχετο αλλα εμεις του '2012 ειμαστε πολυ ατυχοι ! :( ουτε βραβεια + υποτροφιες δεν θα παρουμε ουτε το προγραμμα "δες την ψηφιακα" ακουσα οτι δεν θα ισχυει.. αστα να πανε ....:mad:

Οτι τα βγαλαμε τωρα τα μορια εμεις κ κλαιμε για τις υποτροφιες!!:):):P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Οτι τα βγαλαμε τωρα τα μορια εμεις κ κλαιμε για τις υποτροφιες!!:):):P:P:P:P

:D:D:D:D!!! Καλο! :P:D Οχι,ρε απλα γενικα να το δεις.. ειναι πολυ πιο σκληρα τα πραγματα για 'μας φετος :(
κοβονται πολλα ..:(κ οσο να 'ναι σε επηρεαζει πολυ αυτο το απαισιοδοξο κλιμα π επικρατει.. αλλα δεν το βαζουμε κατω..ας τους να λενε..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ασχετο αλλα εμεις του '2012 ειμαστε πολυ ατυχοι ! :( ουτε βραβεια + υποτροφιες δεν θα παρουμε ουτε το προγραμμα "δες την ψηφιακα" ακουσα οτι δεν θα ισχυει.. αστα να πανε ....:mad:
γραψε εσυ να περασεις και ασε τις υποτροφιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ελπιζω οι προσπαθειες μας να ανταμειφθουν με τον καλυτερο δυνατο τροπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
:D:D:D:D!!! Καλο! :P:D Οχι,ρε απλα γενικα να το δεις.. ειναι πολυ πιο σκληρα τα πραγματα για 'μας φετος :(
κοβονται πολλα ..:(κ οσο να 'ναι σε επηρεαζει πολυ αυτο το απαισιοδοξο κλιμα π επικρατει.. αλλα δεν το βαζουμε κατω..ας τους να λενε..:whistle:
απαισιοδοξο ως προς τι?καθε μα καθε χρονια τα παιδια που δινουν πανελληνιες πιστευουν οτι ειναι η χειροτερη χρονια απο ολες,οτι θα συμβουν τα χειροτερα κλπ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Τι υποτροφίες, βραβεία και μαλακίες....
το μεγαλύτερο έπαθλο μετά τις πανελλήνιες...
είναι το.
Κ Α Λ Ο Κ Α Ι Ρ Ι.

Αχχ και τι δε θα δινα να ξανάδινα για να έρθει αυτό το καλοκαίρι. Αχ. ΑΧ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Τι υποτροφίες, βραβεία και μαλακίες....
το μεγαλύτερο έπαθλο μετά τις πανελλήνιες...
είναι το.
Κ Α Λ Ο Κ Α Ι Ρ Ι.

Αχχ και τι δε θα δινα να ξανάδινα για να έρθει αυτό το καλοκαίρι. Αχ. ΑΧ.

εριξες πουτσες ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω θα διαβασω παντως αυριο, γιατι διαφορετικα δεν θα διαβασω ολο το χρονο...


:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
εριξες πουτσες ε?

μεσ στο μυαλο μου εισαι ρε φιλε??? πανω που θα το γραφα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Χαλαρά! Πιστεύω πως όποιος έκανε συστηματικό διάβασμα μέχρι τώρα, δε χρειάζεται να κάνει υπερβολές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εσυ εισαι δικος μου! Χαλαρα! Αυτο λεω και εγω ολη μερα! Δεν χρειαζεται αγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Τι ευγένεια,μες στο κλίμα των γιορτών τ' αγόρια του φόρουμ... :P
Όλοι έτσι λέμε Χαρουλίτα μου,το θέμα είναι πόσοι το καταφέρνουν....:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ναι, η αληθεια ειναι οτι το παρα...
Αυτο πρεπει να στοχευουμε...
Εγω προσωπικα, το εχω επιτυχει και δεν αγχωνομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Τι ευγένεια,μες στο κλίμα των γιορτών τ' αγόρια του φόρουμ... :P
Όλοι έτσι λέμε Χαρουλίτα μου,το θέμα είναι πόσοι το καταφέρνουν....:/

Ξανα μπιχτη ε???? Ειχες αρκετες μερες να μου την πεις :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ξανα μπιχτη ε???? Ειχες αρκετες μερες να μου την πεις :P:P:P
Είχες αρκετές μέρες να "καφρίσεις"...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
:kissing:
:console:
:huglove::huglove::huglove:
Eδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχα..Πλακώσαν οι προξενήτρες του φόρουμ Χαρουλίτα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top