Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Ο μαθηματικός του σχολείου από την πρώτη μέρα μάς είπε όχι υπερβολές και απλώς να διαβάζουμε φέτος πιο οργανωμένα από άλλες χρονιές. Τα Χριστούγεννα όμως μάς είπε να τα εκμεταλλευτούμε στο έπακρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Αυτο με τα χριστουγεννα το πιστευω και εγω οτι παιζει καθοριστικο ρολο(οχι ομως απολυτο). Εισαι στην μεση της χρονιας εχει βγαλει τουλαχιστον τα 3/4 της υλης σε ολα τα μαθηματα εκτος απο μαθηματικα και φυσικη ενδεχομενως, και εχεις πολυ χρονο για μια επαναληψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εγώ πάντως που έχω κόλλημα με τα μαθηματικά είναι το μόνο μάθημα που έχω τελειώσει την ύλη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Πως ηταν τα ολοκληρωματα γτ εχω ακουσει τ χειροτερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Κοίτα, το δύσκολο κομμάτι είναι η συνάρτηση . Κατά τα άλλα, χαλαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αυτο που ξερω απο την 1η φορα που εδωσα πως ολα τα λεφτα ειναι απο το Πασχα και μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Θέλω να περάσω! Έχω πολύ φόρτο εργασίας όμως! και με αποθαρρύνει λίγο.

κάπως ετσι το αισθάνομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Το οτι εκανα πλακα δεν περασε απο κανενος το σκερβελο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Τι είναι το σκέρβελο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
μυαλο μαλλον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Κανένας θεωρητικάριος να ενημερώσει για το πού είναι στην ύλη, πώς τα βλέπει(γενικώς) και αν διαβάζει πολύ τώρα στις διακοπές; :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arpr

Νεοφερμένος

Η arpr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
hello!!! εδω θεωρητικος!!!! γενικα προχωραμε καλα στην υλη της ιστοριας που τελειωνουμε το προσφυγικο. στα αρχαια εχουμε μεινει λιγο πισω...ειμαστε ακομα στην 12η ενοτητα της πολιτειας. στα αλλα προχωραμε καλα. Οσο αφορα το διαβασμα στις διακοπες...ειναι λιγο περιεργη η κατασταση. Εχω φτιαξει προγραμμα αλλα μου ειναι δυσκολο να το τηρησω κατα γραμμα. Αλλα λιγο λιγο την ημερα κατι καταφερνω! εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
EE! Καλώς τη συμπάσχουσα! :)
εμ... εγώ τελειώνω το προσφυγικό στην ιστορία, στα αρχαία είμαι στα Ηθικά Νικομάχεια στη δεύτερη ενότητα, λογοτεχνία στον παπαδιαμάντη(έχω κάνει Σολωμό και Βιζυηνό), λατινικά στο 40, βιολογία ας μην το συζητήσουμε καλύτερα(!), και έκθεση ... πάω! χοχο
όσον αφορά το διάβασμα, κοίτα, αυτές τις ημέρες περνάω τις στραβές μου και το έχω ΧΕΣΕΙ (κοινώς)! προσπάθησα να βάλω πρόγραμμα, αλλά δεν το τήρησα δυστυχώς(και έχω ψιλοαγχωθεί)!
Που θέλεις να περάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
ειλικρινα ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ..... Πιο μαυρα χριστουγεννα δεν περασα ποτε στη ζωη μου...τωρα θα φαω και παλι παω για διαβασμα... κ τ κακο ειναι πως δεν μπορω να κανω αλλιως..δεν μπορω να κατσα ησυχη αμα ξερω πως εχω τοσα πολλα να κανω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arpr

Νεοφερμένος

Η arpr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Κοριτσια ψυχραιμια! Μια δυσκολη φαση ειναι. Θα περασει! πωπω εισαι σε πολυ καλη φαση με την υλη σου! Μπραβο!! θελω να περασω στα παραιατρικα του τριτου πεδιου...αισθητικη και κοσμητολογια αθηνας. εσυ?
Doina προσεξε μονο μην αγχωθεις γιατι μετα οσο και να τρεχεις την υλη θα αισθανεσαι οτι δεν προχωρας και δεν θα τα μαθαινεις και καλα! εσυ που θες να περασεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
1. Δεν είμαι κορίτσι, κοπελιά, όπως είναι ΠΡΟΦΑΝΕΣ!
2. Φιλολογία Αθήνας θέλω να περάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
και γω θεωρητικη ειμαι!!
Λογοτεχνια εχω βγαλει Σολωμο, Βιζυηνο, Παπαδιαμαντη, Καβαφη, Πολυδουρη.
Λατινικα ειμαι στο 40.
Ιστορια τελειωνω το προσφυγικο.
Γνωστο ειμαι στα ηθικα 7η ενοτητα.
Βιολογια στα μεσα του 2ου κεφαλαιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Μια χαρά είσαι με την ύλη! Σε ποια σχολή θες να περάσεις; γενικά γράφεις καλά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
καλα γραφω.. μεταφραστων εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Μεταφραστών εννοείς το τμήμα Διεθνών κ Ευρωπαϊκών Σπουδών; Εγώ, Φιλολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top