Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ισχυει!
Καλο διαβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Πωπω, περασμένες αναμνήσεις!! Τι άθλια περίοδος τα περσινά Χριστούγεννα!! :P:P
Διάβαζα αρκετά, όχι συνέχεια βέβαια γιατί αλλιώς θα μουν σε εντατική αυτή τη στιγμή και όχι στο πανεπιστήμιο :P

Κοιτάξτε να διαβάσετε ΚΑΛΑ, ποιοτικά και πάνω απ' όλα χωρίς άγχος, έχετε καιρό μπροστά σας. ΚΟΙΜΗΘΕΙΤΕ, κλείστε 10ωρα στους ύπνους, πάρτε τους φίλους σας και πάτε για καφέ ή για φαγητό, ζήστε κανονικά δεν θα πεθάνετε ΑΚΟΜΗ (αυτά από το Πάσχα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Κι εμας στο φροντιστηριο μας βγαλανε προγραμμα διαβασματος παντως και προβλεπει τουλαχιστον 8αωρο διαβασμα πλην Χριστουγεννων και Πρωτοχρονιας. Παντως ενταξει δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα (ακομα) και προσωπικα δεν σκοτονωμαι ( αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν ξερω την ως τωρα υλη) ωστοσο αυτο ειναι που με ανησυχει γιατι πχ βιολογια κατευθυνσης ξερω τα παντα με δικα μου λογια και οχι απ' εξω και εχω αγχωθει αρκετα σ αυτο το θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Κι εμας στο φροντιστηριο μας βγαλανε προγραμμα διαβασματος παντως και προβλεπει τουλαχιστον 8αωρο διαβασμα πλην Χριστουγεννων και Πρωτοχρονιας. Παντως ενταξει δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα (ακομα) και προσωπικα δεν σκοτονωμαι ( αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν ξερω την ως τωρα υλη) ωστοσο αυτο ειναι που με ανησυχει γιατι πχ βιολογια κατευθυνσης ξερω τα παντα με δικα μου λογια και οχι απ' εξω και εχω αγχωθει αρκετα σ αυτο το θεμα

καλο θα ηταν να τα μαθεις 'παπαγαλια', αλλιως αφηνεις περιθωρια στον βαθμολογητη που εχει να διορθωσει 500 γραπτα με 0.80 Ε /γραπτο να σου κοψει, και δε νομιζω πως θα εχει ορεξη να κατσει να διαβασει τα δικα σου αν εχουν αποκληση απτου βιβλιου. Αυτη την εντυπωση εχω τουλαχιστον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αυτό που λες ισχύει,το 'χω ακούσει πρόσφατα από πολλούς και με αγχώνει πολύ περισσότερο από την ύλη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Αυτό που λες ισχύει,το 'χω ακούσει πρόσφατα από πολλούς και με αγχώνει πολύ περισσότερο από την ύλη..
Θετική ε??? Welcome to the club. Οσο κι αν λατρευω την Βιολογια απ εξω δεν μπορω να την μάθω. Ηδη απο το καλοκαιρι το παλευω και μολις καθομαι να την μαθω απ εξω με πιανει το κεφαλι μου. Τεραστειο προβλημα μιας και εχω να μαθω απ εξω 5 κεφαλαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Θετική ε??? Welcome to the club. Οσο κι αν λατρευω την Βιολογια απ εξω δεν μπορω να την μάθω. Ηδη απο το καλοκαιρι το παλευω και μολις καθομαι να την μαθω απ εξω με πιανει το κεφαλι μου. Τεραστειο προβλημα μιας και εχω να μαθω απ εξω 5 κεφαλαια
Όχι,Τ-1 είμαι,έστριψα τελευταία στιγμή από θετική..Αλλά και πάλι έχω Βιοχημεία και Βιολογία γενικής(αν και δε συγκρίνονται με Βιολογία κατεύθυνσης..).Απλά και μόνο η σκέψη ότι θα σε βαθμολογήσει κάποιος που πληρώνεται γι' αυτό με το "κεφάλι" και θέλει να ξεμπερδέψει όσο το δυνατόν γρηγορότερα,σε αγχώνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Και μενα θα μου αρεσε αυτος ο κυκλος της τεχνολογικης αλλα στα μερη μας κανεις δεν τον επιλεγει. Για την ακριβεια αγνοουν ολοι την υπαρξη του. Περσι ελεγα στα παιδια οτι υπαρχει τεχνολογικη με χημεια και με βγαζανε τρελο μεχρι που ειδαν φετος κατι βιβλια χημειας βιοχημειας που υπηρχαν στην αποθηκη και πιστηκαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Κι εμας στο φροντιστηριο μας βγαλανε προγραμμα διαβασματος παντως και προβλεπει τουλαχιστον 8αωρο διαβασμα...
Μαλιστα. Τι ωρα να πηγαινετε τουαλετα σας ειπαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Χαχα οχι αυτο ειναι ελευθερο. Βασικα επειδη γραφουμε επαναληπτικα τα Χριστουγεννα το κανανε για να μας βοηθησουν. Αλλα αυτη η Βιολογια..... θελει δυο βδομαδες μονη της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μαλιστα. Τι ωρα να πηγαινετε τουαλετα σας ειπαν?
κάποια φροντιστήρια μπορεί να το έγραψαν και αυτό:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
κάποια φροντιστήρια μπορεί να το έγραψαν και αυτό:whistle::whistle:
Δεν το αποκλειω.
(Ειναι απιστευτοι καποιοι ανθρωποι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Και μενα θα μου αρεσε αυτος ο κυκλος της τεχνολογικης αλλα στα μερη μας κανεις δεν τον επιλεγει. Για την ακριβεια αγνοουν ολοι την υπαρξη του. Περσι ελεγα στα παιδια οτι υπαρχει τεχνολογικη με χημεια και με βγαζανε τρελο μεχρι που ειδαν φετος κατι βιβλια χημειας βιοχημειας που υπηρχαν στην αποθηκη και πιστηκαν
Ναι,σε πολλά σχολεία δεν υπάρχει καθόλου ενημέρωση γι' αυτό....Λες και χρειάζονται τίποτα εξειδικευμένοι καθηγητές ξέρω γω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εγω ενα εχω καταλαβει και θα το εφαρμοζω καθολη τη διαρκεια των διακοπων.
το πρωινο διαβασμα δεν συγκρινεται με τιποτα αλλο. σαββατο κυριακη και σημερα ξυπναω απο τις 7.45 και 8.10 περιπου ξεκιναω ξεκουραστη κεφατη μεχρι τουλαχιστον τις 12.30.
βγαζω τοσα πολλα πραγματα,λυνω αρκετα γρηγοροτερα τις ασκησεις και το μυαλο μου ειναι πεντακαθαρο....
βεβαια το βραδυ κοιμαμαι απο τις 11 οποτε οι ωρες που κοιμαμαι μου φτανουν και μου περισσευουν!
ισχυει και σε σας αυτο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Γενικά ισχύει αυτό που λες, δε το συζητώ.Είναι μέχρι να σου περάσει ο πονοκέφαλος από το τσίπουρο, μετά πάει πολύ στρωτά το διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Γενικά ισχύει αυτό που λες, δε το συζητώ.Είναι μέχρι να σου περάσει ο πονοκέφαλος από το τσίπουρο, μετά πάει πολύ στρωτά το διάβασμα.
Εγώ πίνω κι ένα ποτηράκι το πρωί, μην τ ανακατέψω που λέει κι ο Λάζαρος. Α ρε Μάκη, αφού δεν ξέρεις γιατί πίνεις; Χρόνια πολλά μπαιδεγουέι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
christina123 (Χριστίνα)

απο τις 8 μεχρι τις 12 καθεσε μονο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Mόνο σε μένα δεν έβγαλαν πρόγραμμα διαβάσματος στο φροντιστήριο?Μα είναι δυνατόν να τα περιμένουν ολα απο εμάς?Τι είμαστε πια.Απαράδεκτοι.Παπαπα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εμενα προσωπικα δεν θα μου αρεσε να μου εχουν φτιαξει και προγραμμα. Γιατι ουσιαστικα το προγραμμα μου το καθοριζω :Ρ γιατι υπαρχουν μερες που μπορει να θελω να διαβασω πολυ και αλλες που να νιωθω πιο κουρασμενη και να θελω να διαβασω κατι πιο απλο. Το προγραμμα πρεπει να το καθοριζει ο καθενας μονος του, για να το κανει με ευχαριστηση :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
christina123 (Χριστίνα)

απο τις 8 μεχρι τις 12 καθεσε μονο?

Γιατι μονο? Για καποιον μπορει να ειναι υπεραρκετο αυτο το διαστημα, για καποιον αλλον μπορει να ειναι λιγο. Αναλογα ευκολα τα 'πιανει'΄ο καθενας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top