Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
ε ενταξει φετος διαβαζω παρα πλ μαθηματικα κ στ διαγωνισματα γραφω πανω απο 16...τςρα δεν ξερω κατα ποσο τα διαγωνισματα ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα των πανελληνιων...

Καταλαβαινω τι λες κοιτα σιγουρα παιζουν ρολο τα οποια κενα αλλα αφου πας αρκετα καλα το 15 δεν πιστευω πως ειναι απροσιτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
είναι πολύ εύκολο!

Ναι,δηλαδή και όλη μέρα σε καθημερινή βάση να κάθεσαι και να ξύνεσαι με μια φραπεδιά στο χέρι,δεν θα αποτελέσει πρόβλημα. Αντιθέτως,θα έχεις περισσότερο ελεύθερο χρόνο σε σχέση με τους συμμαθητές σου και η ψυχολογία σου θα είναι στα ύψη,με αποτέλεσμα μέχρι και απόλυτη επιτυχία στο τέλος. :)

Άι σοβαρευτείτε,λέω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ναι,δηλαδή και όλη μέρα σε καθημερινή βάση να κάθεσαι και να ξύνεσαι με μια φραπεδιά στο χέρι,δεν θα αποτελέσει πρόβλημα. Αντιθέτως,θα έχεις περισσότερο ελεύθερο χρόνο σε σχέση με τους συμμαθητές σου και η ψυχολογία σου θα είναι στα ύψη,με αποτέλεσμα μέχρι και απόλυτη επιτυχία στο τέλος. :)

Άι σοβαρευτείτε,λέω εγώ.
σοβαροτητα? εδω μεσα?:P απαπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ναι,δηλαδή και όλη μέρα σε καθημερινή βάση να κάθεσαι και να ξύνεσαι με μια φραπεδιά στο χέρι,δεν θα αποτελέσει πρόβλημα. Αντιθέτως,θα έχεις περισσότερο ελεύθερο χρόνο σε σχέση με τους συμμαθητές σου και η ψυχολογία σου θα είναι στα ύψη,με αποτέλεσμα μέχρι και απόλυτη επιτυχία στο τέλος. :)

Άι σοβαρευτείτε,λέω εγώ.



((αν δεν σφίξουν οι πωποί, δε θα δείτε προκοπή :P))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιon

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Λεει ενας μια μαλακια λες κι εχει θεια την πυθια η το γενικο γραμματεα του υπουργειου και παιζει με το αγχος μας:P:P:P Για μενα ας ειναι οτι θελει αρκει να γραψω οι θεσεις ιδιες ειναι ειτε μ ευκολα ειτε με δυσκολα.
Ακριβως αυτο, δεν εχει σχεση αν ειναι ευκολα και δυσκολα εαν δεν εχεις διαβασει δεν θα γραψεις ,απλο.
θα ακουστώ κακός αλλά αν θέλουμε να μαστε ακριβείς ούτε καν αυτό



έχετε να ακούσετε μέχρι το Μάιο... τέλος πάντων, απλά μην πιστεύετε τίποτα
εχεις δικιο Βασιλη,ετσι ειναι μην ακουμε κανεναν και τιποτα απλα να καθομαστε να διαβαζουμε χωρις αγχος οσο γινεται αυτο και να παμε να γραψουμε καλα! Οποιος δεν διαβασει δεν θα γραψει απλα τα πραγματα ολα τα αλλα ειναι αερολογιες!

Αυτό πάλι που το άκουσες;
Απο τριτους.. απο συζητησεις κτλ αλλα δεν δινω σημασια. Ολα ειναι θεμα διαβασματος οποτε keep walking χωρις να ακουμε τιποτε και κανεναν ,μονο να ειμαστε αφοσιωμενοι στον αγωνα μας και ολα θα πανε καλα ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
ε ενταξει φετος διαβαζω παρα πλ μαθηματικα κ στ διαγωνισματα γραφω πανω απο 16...τςρα δεν ξερω κατα ποσο τα διαγωνισματα ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα των πανελληνιων...

Τα διαγωνίσματα είτε είναι σχολείου είτε φροντιστηρίου είναι άκρως απαραίτητα γιατί σε προετοιμάζουν για το τέλος. Είναι πάρα πολύ χρήσιμα και αν γράφεις όπως λες 15 16 τότε και στο τέλος δε θα ξεφύγεις πολύ από αυτό που γράφεις...

Έδωσα δυο φορές πανελλαδικές και αυτό που κατάλαβα είναι ότι όποιος διαβάζει περνάει. Ό,τι διάβασα αυτό έγραψα. Την πρώτη χρονιά έγραψα 10.000 μόρια γιατί τόσο είχα διαβάσει και τη δεύτερη χρονιά 16.000. και τόσο πιστεύω ότι διάβασα.

Επίσης αυτό που ήταν αξιοσημείωτο είναι ότι όσοι λέγανε αυτό είναι SOS θα πέσει, αυτό δεν έπεφτε ποτέ. Πραγματικά σε όλα τα μαθήματα και καθηγητές φροντιστηρίου και σχολείου πολύ δύσκολα πέφτανε μέσα! Και τις δυο φορές, καθώς τη δεύτερη χρονιά άλλαξα και φροντιστήριο, οπότε τίποτα δεν είναι τυχαίο. Να είσαι σίγουρος ότι εάν διαβάσεις αυτά που πρέπει, (καλύπτοντας όλη την ύλη χωρίς να μπεις στη λογική αυτό είναι SOS ή αυτό δε θα πέσει), θα ανταμειφτείς!
Και δεν πιστεύω στην τύχη ή στο εάν θα βάλουν δύσκολα ή εύκολα! Γιατί συγκρίνω τον εαυτό μου στις δύο χρονιές και αντιλήφθηκα πως δε σου φταίει το σύστημα. Εσύ φταις ό,τι και αν γίνει στο τέλος!

Επίσης στην Έκθεση βοηθάει πάρα πολύ αν διαβάζεις εφημερίδες. Γιατί αν μπεις στη λογική (κουτάκι), δηλαδή αποστήθιση τί διδάσκεσαι στο σχολείο και φροντιστήριο δεν αρκεί. Δε λέω να πας στα περίπτερα και να κατεβάσεις όλες τις εφημερίδες.Εγώ αυτό που έκανα είναι ότι διάβαζα πάντα 2-3 ενδιαφέροντα άρθρα στην κυριακάτικη εφημερίδα που παίρνανε οι γονείς μου, όπου έθιγαν κοινωνικά-διεθνή θέματα!
Ήταν το μόνο μάθημα που έγραψα 16, ενώ σε όλα τα άλλα 10, την 1η χρονιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εγω θα κάνω την άσχετη ερώτηση και δεν ξέρω αν το έχετε αναφέρει,γιατι δεν παρακολουθώ το θέμα,δεν προλαβαίνω,η ημερομηνία των πανελλαδικών άνακοινωθηκε η όχι ακόμα;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Εγω θα κάνω την άσχετη ερώτηση και δεν ξέρω αν το έχετε αναφέρει,γιατι δεν παρακολουθώ το θέμα,δεν προλαβαίνω,η ημερομηνία των πανελλαδικών άνακοινωθηκε η όχι ακόμα;!

Απριλη βγαινει η ανακοινωση :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Απριλη βγαινει η ανακοινωση :|

Σοβαρά;νόμιζα οτι με την αρχή της σχολικής χρονιάς περίπου το ανακοινώνουν..κρίμα,σ ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σοβαρά;νόμιζα οτι με την αρχή της σχολικής χρονιάς περίπου το ανακοινώνουν..κρίμα,σ ευχαριστώ.
θα αργησει πολυ η ανακοινωση..Απριλη λογικα οπως ειπαν αλλα και παλι δεν μπορεις να εισαι σιγουρη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Καλά,φέτος δεδομένης της κατάστασης,δικαιολογούνται τα παιδιά...:PΑς μας το ανακοινώσουν και την παραμονή της Έκθεσης,δε νομίζω να κολώσουν......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Καλά,φέτος δεδομένης της κατάστασης,δικαιολογούνται τα παιδιά...:PΑς μας το ανακοινώσουν και την παραμονή της Έκθεσης,δε νομίζω να κολώσουν......
Ποιας καταστασης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Παιδιά η ημερομηνία έναρξης των πανελλαδικών πάντα ανακοινώνεται γύρω στο Μάρτη με Απρίλη...Μην ασχολείστε ακόμα με την ημερομηνία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killbill44

Νεοφερμένος

Ο killbill44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εχεις δωσει εσυ δηλαδη εσυ κ σου φανηκε πως το 15 στ μαθηματικα βγαινει εθκολα?τ λες γτ κατα τν αποψη μου τ μαθηματικα ειναι το πιο δυσκολο μαθημα

Τα διαγωνίσματα είτε είναι σχολείου είτε φροντιστηρίου είναι άκρως απαραίτητα γιατί σε προετοιμάζουν για το τέλος.
Είναι πάρα πολύ χρήσιμα και αν γράφεις όπως λες 15 16 τότε και στο τέλος δε θα ξεφύγεις πολύ από αυτό που γράφεις...

Έδωσα δυο φορές πανελλαδικές και αυτό που κατάλαβα είναι ότι όποιος διαβάζει περνάει. Ό,τι διάβασα αυτό έγραψα. Την πρώτη χρονιά έγραψα 10.000 μόρια γιατί τόσο είχα διαβάσει και τη δεύτερη χρονιά 16.000. και τόσο πιστεύω ότι διάβασα.

Επίσης αυτό που ήταν αξιοσημείωτο είναι ότι όσοι λέγανε αυτό είναι SOS θα πέσει, αυτό δεν έπεφτε ποτέ. Πραγματικά σε όλα τα μαθήματα και καθηγητές φροντιστηρίου και σχολείου πολύ δύσκολα πέφτανε μέσα! Και τις δυο φορές, καθώς τη δεύτερη χρονιά άλλαξα και φροντιστήριο, οπότε τίποτα δεν είναι τυχαίο. Να είσαι σίγουρος ότι εάν διαβάσεις αυτά που πρέπει, (καλύπτοντας όλη την ύλη χωρίς να μπεις στη λογική αυτό είναι SOS ή αυτό δε θα πέσει), θα ανταμειφτείς!
Και δεν πιστεύω στην τύχη ή στο εάν θα βάλουν δύσκολα ή εύκολα! Γιατί συγκρίνω τον εαυτό μου στις δύο χρονιές και αντιλήφθηκα πως δε σου φταίει το σύστημα. Εσύ φταις ό,τι και αν γίνει στο τέλος!

Επίσης στην Έκθεση βοηθάει πάρα πολύ αν διαβάζεις εφημερίδες. Γιατί αν μπεις στη λογική (κουτάκι), δηλαδή αποστήθιση τί διδάσκεσαι στο σχολείο και φροντιστήριο δεν αρκεί. Δε λέω να πας στα περίπτερα και να κατεβάσεις όλες τις εφημερίδες.Εγώ αυτό που έκανα είναι ότι διάβαζα πάντα 2-3 ενδιαφέροντα άρθρα στην κυριακάτικη εφημερίδα που παίρνανε οι γονείς μου, όπου έθιγαν κοινωνικά-διεθνή θέματα!
Ήταν το μόνο μάθημα που έγραψα 16, ενώ σε όλα τα άλλα 10, την 1η χρονιά!

σεθχαριστω παρα πλ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ποιας καταστασης?
Της κρίσης φυσικά..Εδώ "ορισμένοι" δεν έχουν ν' αγοράσουν 3η βίλα,είναι δυνατόν εμείς να έχουμε απαιτήσεις για να έχουμε βιβλία και πανελλαδικές στην ώρα τους??:P
που εχασε η Ρεαλ απο την Μπαρτσελονα μαλλον..
Καλά,αυτό δεν είναι φετινή κατάσταση,δεδομένο είναι μονίμως..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Της κρίσης φυσικά..Εδώ "ορισμένοι" δεν έχουν ν' αγοράσουν 3η βίλα,είναι δυνατόν εμείς να έχουμε απαιτήσεις για να έχουμε βιβλία και πανελλαδικές στην ώρα τους??:P

Καλά,αυτό δεν είναι φετινή κατάσταση,δεδομένο είναι μονίμως..;)

Ελα θες και βιβλια!!!! :P:P:P:P:P Ολοκληρο dvd σου εδωσαν. Προχωραει ο κοσμος!!!!!!;);););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
εχεις δωσει εσυ δηλαδη εσυ κ σου φανηκε πως το 15 στ μαθηματικα βγαινει εθκολα?τ λες γτ κατα τν αποψη μου τ μαθηματικα ειναι το πιο δυσκολο μαθημα

Αν αναφερεσαι σε μενα δεν ειπα σε καμια περιπτωση οτι ειναι ευκολο ;) Λεω αν διαβαζεις σωστα και πολυ και βαλεις υψηλο στοχο τοτε δεν ειναι κ τοσο δυσκολο ;) Βεβαια αν πας με την προοπτικη "οο τα μαθηματικα ειναι πολυ δυσκολο μαθημα δεν θα γραψω τιποτα" ειναι λογικο να μην γραψεις ;) Που και παλι δεν ειναι τοσο δυσκολα οσο λενε απλα ειναι τεραστια η υλη και (αποψη μου και φιλων μου που δωσανε περισυ πανελληνιες )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isabella

Νεοφερμένος

Η isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
BLaZy8 ,"λοιπόν έρχονται τα Χριστούγεννα... (τι πρωτότυπο)
2 βδομάδες είναι....
εγώ την 2η βδομάδα γράφω φουλ διαγωνίσματα σε όλη την ύλη που έχω κάνει μέχρι τώρα...
και το δίλημμα είναι το εξής...
να κάτσω να ξεκουραστώ την 1η βδομάδα ή να κάτσω να διαβάσω;.... ιδού η απορία "


εγώ πέρυσι τέτοιον καιρό που έδινα είχα διαβάσει και πίστεψε δε μου βγήκε σε κακό!!! Πέρασα και τώρα μια χαρά! Πήγα και τα ταξιδάκια μου το καλοκαίρι που μας πέρασε ,μόλις τελείωσα Πανελλήνιες και ενδοσχολικές , με παρέα και οικογένεια,και τώρα μια χαρά!!!
Αν έχεις ένα στόχο, πάλεψε το,και δε θα βγεις ζημιωμένη!!!Σκέψου το καλοκαίρι!!!;):)

και καλή επιτυχία σε όλους όσους δίνουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Αν αναφερεσαι σε μενα δεν ειπα σε καμια περιπτωση οτι ειναι ευκολο ;) Λεω αν διαβαζεις σωστα και πολυ και βαλεις υψηλο στοχο τοτε δεν ειναι κ τοσο δυσκολο ;) Βεβαια αν πας με την προοπτικη "οο τα μαθηματικα ειναι πολυ δυσκολο μαθημα δεν θα γραψω τιποτα" ειναι λογικο να μην γραψεις ;) Που και παλι δεν ειναι τοσο δυσκολα οσο λενε απλα ειναι τεραστια η υλη και (αποψη μου και φιλων μου που δωσανε περισυ πανελληνιες )

Ισχύει. και επειδή έδωσα δύο φορές.Ισχύει! Το πιο ωραίο παράδειγμα είναι εμένα και του φίλου μου! Εγώ είχα στη μπούκα τα μαθ.κατεύθυνσης και λάτρευα ΑΟΘ - ΑΟΔΕ και ο φίλος μου λάτρευε μαθ.Κατέυθυνσης και σιχαινόταν το ΑΟΔΕ.

Αποτέλεσμα; Εγώ 9 Μαθηματικά Κατ. και 20άριαα στα ΑΟΔΕ - ΑΟΘ, 15 ο φίλος μου μαθ.κατ. και 11 ΑΟΔΕ!

Είναι όπως το δεις!

Βασικά ναι! Δεν είναι τόσο δύσκολα όσο την ύλη που πρέπει να μαζέψεις...

Τα Χριστούγεννα μην τυχόν και τα αφήσετε ανεκμετάλλευτα... Αν διαβάσετε τα Χριστούγεννα κλειδώσατε τη θέση σας στη σχολή που θέλετε! Ατάκα καθηγητή μου αυτή! και ισχύει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top