Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Το Σάββατο είναι η πιο βαριά μέρα μου. 11.30-1.30 μάθημα, 1.30 όσο με πάει διαγώνισμα και 4.30-6.30 άλλο μάθημα. Τέλειο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω ευτυχως Σαββατο δεν εχω μαθηματα! Συνηθως το ΣΚ καθομαι και διαβαζω πολυ για να ειμαι πιο χαλαρη τις καθημερινες!
Παντως για να πω την αληθεια, εγω ακομα δεν εχω αισθανθει ουτε πιεση, ουτε κουραση! Χαλαρα και ολα γινονται! Δεν χρειαζεται αγχος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
εγω δεν επιασα καν το ποστ σου..ή τουλαχιστον δεν θελω να το πιασω..

Εγώ εννοούσα ότι δεν ήμουν όλη μέρα πάνω απο τα βιβλία, αλλά έκανα και αυτά που ανέφερε η Χαρουλίτα στο προηγούμενο ποστ της. Κοινώς, έκανα απ' όλα, και διάβασμα και έξω, με μέτρο:redface: Δε ξέρω τι δεν έπιασες.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Μην τα φορτώνετε τα Σ/Κ , θα πεθάνετε μέχρι το τέλος της χρονιάς.
Όχι απλά θα πεθάνετε.
Θα ΠΕΘΑΝΕΤΕ.
Απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Μην τα φορτώνετε τα Σ/Κ , θα πεθάνετε μέχρι το τέλος της χρονιάς.
Όχι απλά θα πεθάνετε.
Θα ΠΕΘΑΝΕΤΕ.
Απλά.

γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Το οτι διαβαζω πολυ το ΣΚ, δεν σημαινει και πως καθε ΣΚ ειμαι σπιτι "κλεισμενη"
Οπως και αλλα ΣΚ, ετσι και σημερα, θα βγω σε λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Επισημη ανακοινωση καπου τον απριλη. Ως τοτε, σκασμος και διαβασμα.
οχι πως εχει ιδιαιτερη σημασια η ημερομηνια εναρξης.Η κλιμακωση των μαθητων δεν επηρρεαζεται απο αυτο

Ο μόνος που μίλησα σωστά σε τόσα posts.

Καλή υπομονή σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Θέλω να περάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ εννοούσα ότι δεν ήμουν όλη μέρα πάνω απο τα βιβλία, αλλά έκανα και αυτά που ανέφερε η Χαρουλίτα στο προηγούμενο ποστ της. Κοινώς, έκανα απ' όλα, και διάβασμα και έξω, με μέτρο:redface: Δε ξέρω τι δεν έπιασες.:worry:
το στοχευουμε για υψηλοβαθμες σχολες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ρε παιδια μπορειτε να μου πειτε στα μαθηματικα κατευθυνσης βαζουν τοσο δυσκολα θεματα οσο λενε? Δηλαδη για να γραψει καποιος απο 17 και πανω τι ππεπει να κανει?Εγω ειμαι στο ΘΜΤ και προς το παρον κατι κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ρε παιδια μπορειτε να μου πειτε στα μαθηματικα κατευθυνσης βαζουν τοσο δυσκολα θεματα οσο λενε? Δηλαδη για να γραψει καποιος απο 17 και πανω τι ππεπει να κανει?Εγω ειμαι στο ΘΜΤ και προς το παρον κατι κανω...

Αν ξερεις μεθολογιες και εχεις εξοικειωθει αρκετα με ασκησεις στα μαθηματικα κατευθυνσης,δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευχαριστω φιλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ευχαριστω φιλε!

Welcome! Στο ίδιο καζάνι βράζουμε! (2η χρονιά πανελλήνιες,κι ας έγραψα 18,2 μαθηματικά κατεύθυνσης xP )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Πάπε γιατί θα ξαναδώσεις?Έχεις την ευκαιρία να γίνεις συνάδελφος του ΦΩΚΟΥ αυτή τη στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Εκτος αν θες, υψηλοβαθμες σχολες που κακα τα ψεματα πρεπει να διαβασεις πολυ...
Προσωπικη μου αποψη...

Ε κάπου εκεί μετά τα Χριστούγεννα είναι που ο καθένας αρχίζει και συνειδητοποιεί τις δυνατότητές του, και πόσο απέχει στην πραγματικότητα το 19 απ' το 15...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Δεν νομιζω να ειναι τοσο τραγικο να γραψει κανεις 15 +-1... Αλλα για 18 και πανω σιγουρα πρεπει να φτυσεις αιμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Δεν νομιζω να ειναι τοσο τραγικο να γραψει κανεις 15 +-1... Αλλα για 18 και πανω σιγουρα πρεπει να φτυσεις αιμα :P

μην είσαι τόσο σίγουρος... κι αυτό σχετικό είναι. Αν κάνεις παντού αγγαρεία και το 15 γολγοθάς είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιon

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδια πιστευετε για καποιον που δινει 3η φορα αν κατσει απο τωρα να στρωθει στο διαβασμα την παλευει να βγαλει βαθμολογια ή χλωμα τα πραγματα;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
λοιπον ας πω και εγω τον πονο μου....οσο μπορω να σας το περιγραψω
ολα πανε χαλια....αλλα και καλα να πηγαινανε δεν αντεχω αλλο αυτη τη κουραση
ναι οκ τις καθημερινες ξενυχταω μεχρι τις 3 και τις 4 αλλα ειναι δυνατον να κοιμαμαι το σ/κ 8-9 ωρες να ξυπναω στις 8.30 το πρωι και στις 11.30 να θελω παλι να κοιμηθω; ειναι λογικο;;;οχι δεν ειναι...και φυσικα η μονη "λυση" που εχω βρει ειναι ο καφες.καθε μερα πινω αφου πια ειμαι εξαρτημενη απο αυτον.
οσο αφορα τα μαθηματα...το ΧΑΟΣ
φυσικη εχουμε μπει στερεο και δενε χω καταλαβει τπτ....τελειωσαμε τα κυματα..αναθεμα αν καταλαβα τπτ απο τα ηλεκτρομαγνητικα
αεππ μπηκαμε στους πινακες λες και εγω εχω καταλαβει τη δομη επαναληψης...
μαθηματικα το πραγμα παει απο το κακο στο χειροτερο...ειπα και εγω σημερα να εκτυπωσω την φετινη ασκηση που επεσε ως 3ο θεμα για να προσπαθησω να τη λυσω..και οπως καταλαβαινετε εμεινα στην προσπαθεια.
εκθεση ουτε ξερω πως τα πηγαινω..βλεπω κατι περιληψεις 24/25 κ 23/25 και ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ετσι τα βαζουνε για να μην στεναχωριεμαι...
βιολογια ευτυχως μαθαινετε ευκολα...το αοδευ δεν μαθαινετε αλλα δεν ειναι και τραγικο
και τωρα λοιπον ερχονται και τα χριστουγεννα.γιατι;;;;;
καθε μερα προσθετω στη λιστα και κατι αλλο που σκεφτομαι οτι πρεπει να διαβασω στις διακοπες...ομως και αυτες ειναι 2 βδομαδες...τι θα προλαβω να κανω μεσα σε 15 μερες;;τιποτα.
εχω ομως καταληξει σε δυο συμπερασματα.
1) οσο και να βγαλω ακομη και 12000 δεν προκειται να ξαναδωσω....δεν το περναω εγω ξανα αυτο το μαρτυριο.και θα μου πειτε οτι ακομη δεν εχω δει τπτ.αμ δεν το ξερω; τοσες σχολες υπαρχουνε καπου θα παω/
2) στο τελος θα καταντησω να εχω μισησει ολα τα μαθηματα..ακομα και αυτα που μου αρεσουν πολυ(μαθηματικα).μαλλον φταιω εγω με το αγχος μου το τροπο διαβασματος μου κ.λ.π αλλα στο τελος αυτο θα γινει και το ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
λοιπον ας πω και εγω τον πονο μου....οσο μπορω να σας το περιγραψω
ολα πανε χαλια....αλλα και καλα να πηγαινανε δεν αντεχω αλλο αυτη τη κουραση
ναι οκ τις καθημερινες ξενυχταω μεχρι τις 3 και τις 4 αλλα ειναι δυνατον να κοιμαμαι το σ/κ 8-9 ωρες να ξυπναω στις 8.30 το πρωι και στις 11.30 να θελω παλι να κοιμηθω; ειναι λογικο;;;οχι δεν ειναι...και φυσικα η μονη "λυση" που εχω βρει ειναι ο καφες.καθε μερα πινω αφου πια ειμαι εξαρτημενη απο αυτον.
οσο αφορα τα μαθηματα...το ΧΑΟΣ
φυσικη εχουμε μπει στερεο και δενε χω καταλαβει τπτ....τελειωσαμε τα κυματα..αναθεμα αν καταλαβα τπτ απο τα ηλεκτρομαγνητικα
αεππ μπηκαμε στους πινακες λες και εγω εχω καταλαβει τη δομη επαναληψης...
μαθηματικα το πραγμα παει απο το κακο στο χειροτερο...ειπα και εγω σημερα να εκτυπωσω την φετινη ασκηση που επεσε ως 3ο θεμα για να προσπαθησω να τη λυσω..και οπως καταλαβαινετε εμεινα στην προσπαθεια.
εκθεση ουτε ξερω πως τα πηγαινω..βλεπω κατι περιληψεις 24/25 κ 23/25 και ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ετσι τα βαζουνε για να μην στεναχωριεμαι...
βιολογια ευτυχως μαθαινετε ευκολα...το αοδευ δεν μαθαινετε αλλα δεν ειναι και τραγικο
και τωρα λοιπον ερχονται και τα χριστουγεννα.γιατι;;;;;
καθε μερα προσθετω στη λιστα και κατι αλλο που σκεφτομαι οτι πρεπει να διαβασω στις διακοπες...ομως και αυτες ειναι 2 βδομαδες...τι θα προλαβω να κανω μεσα σε 15 μερες;;τιποτα.
εχω ομως καταληξει σε δυο συμπερασματα.
1) οσο και να βγαλω ακομη και 12000 δεν προκειται να ξαναδωσω....δεν το περναω εγω ξανα αυτο το μαρτυριο.και θα μου πειτε οτι ακομη δεν εχω δει τπτ.αμ δεν το ξερω; τοσες σχολες υπαρχουνε καπου θα παω/
2) στο τελος θα καταντησω να εχω μισησει ολα τα μαθηματα..ακομα και αυτα που μου αρεσουν πολυ(μαθηματικα).μαλλον φταιω εγω με το αγχος μου το τροπο διαβασματος μου κ.λ.π αλλα στο τελος αυτο θα γινει και το ξερω.

Μαλλον φταιει ο τροπος που τα διαβαζεις Ή οι καθηγητες σου στο φροντ. Αν εχεις και την παραμικρη υπονοια οτι μπορει να φταιει το φροντ, ψαξε για αλλου οσο ειναι νωρις ακομα(μετα τον Φεβρουαριο δυσκολα συμαζευεται το πραμα)
Παντως δεν ειναι τοσο τραγικα, πανελληνιες δινεις, δεν γραφεις διδακτορικη διατριβη ;) .Πάρτο στο χαλαρο, οσο περισσοτερο ανχος εχεις, τοσο το χειροτερο (εμεις τι να πουμε που δινουμε δευτερη χρονια, να κανουμε χαρακιρι|? :P :/: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top