Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
καλά εσύ δεν θα επηρεαζόσουν από αυτά τα παλιόβλαμμένα; Ώρες ώρες δεν τις βάζω καθόλου σημασία αλλά μερικές φορές πραγματικά μου τη δίνουν αφάνταστα που το καυχιούνται!!! Και εγώ μετά απογοητεύομαι
καλα,για να βγει η υλη της γ λυκειου,δεν πρεπει να εχει βγει πρωτα η αντιστοιχη της β;:confused:Δηλαδη την υλη της Α και Β Λυκειου στα Μαθ. Κατ. ποτε την κανανε;Στο Γυμνασιο;:confused::PΚαι σημασια εχει να βγει η υλη ποιοτικα και οχι ποσοτικα.Μην επηρεαζεσαι εσυ και αφοσιωσου στη δικη σου προσπαθεια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Θέλει πολλή προσπαθεια η αλήθεια είναι. Σας αφήνω τώρα επειδή δεν μπορώ να λύσω μια ασκ βιολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
καλα,για να βγει η υλη της γ λυκειου,δεν πρεπει να εχει βγει πρωτα η αντιστοιχη της β;:confused:Δηλαδη την υλη της Α και Β Λυκειου στα Μαθ. Κατ. ποτε την κανανε;Στο Γυμνασιο;:confused::PΚαι σημασια εχει να βγει η υλη ποιοτικα και οχι ποσοτικα.Μην επηρεαζεσαι εσυ και αφοσιωσου στη δικη σου προσπαθεια.:)
μπορει και να την μην την εκαναν ποτε..αφου υπαρχει το τερας των πανελληνιων μετα:whistle: πως θα βγαλουν τα φροντιστηρια λεφτα χωρις να κοροιδεψουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Σε ενα φροντιστηριο αρχισανε την γ λυκειου παραλληλα με την β λυκειου :P(νταξει και εμεις καναμε μαθηματα μαθηματικα και φυσικη γ λυκειου αλλα απο μαρτη και μετα 1ωρα για να μπουμε στο κλιμα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω μαθηματικα ξεκινησα το καλοκαιρι και πραγματικα μετανιωνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
καλά εσύ δεν θα επηρεαζόσουν από αυτά τα παλιόβλαμμένα; Ώρες ώρες δεν τις βάζω καθόλου σημασία αλλά μερικές φορές πραγματικά μου τη δίνουν αφάνταστα που το καυχιούνται!!! Και εγώ μετά απογοητεύομαι

Κατά μία έννοια ήμουν και γω σ' αυτά τα "παλιοβλαμμένα" λόγω των εντατικών θερινών που έκανα. :PΕντάξει δεν πήγαινα να λέω "χα, εμείς μπαίνουμε ολοκληρώματα και σεις ακόμα ουτε rolle δεν κάνατε", αλλά το συζητούσα με τον κολλητό μου που ήταν σχεδόν ένα κεφάλαιο πίσω. Τέλειωσε την ύλη μια βδομάδα πριν το Πάσχα. Τέλειωσα την ύλη αρχές Φλεβάρη. Εγραψε 20. Εγραψα 18.5. Δεν έχει τόσο σημασία το ΠΟΤΕ τελειώνεις αλλά το ΠΟΣΟ εμβαθύνεις.;) Μην απογοητεύεσαι, ψηλά το κεφάλι, γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinarpattz

Νεοφερμένος

Η christinarpattz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος αν έχει βγει σχετική ανακοίνωση αν ισχύει το 10% για το 2012!!!Και αν όχι έχετε ακούσει κάτι....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ αγχώνομαι και από σας τα "βλαμμένα" που έχετε ξεκινήσει την Γ από την αρχή της Β.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος αν έχει βγει σχετική ανακοίνωση αν ισχύει το 10% για το 2012!!!Και αν όχι έχετε ακούσει κάτι....?
Εγω εχω ακουσει οτι απο φετος καταργειται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Εγώ αγχώνομαι και από σας τα "βλαμμένα" που έχετε ξεκινήσει την Γ από την αρχή της Β.:P

Αποφοιτος εισαι, εχεις σημαντικο πλεονεκτημα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinarpattz

Νεοφερμένος

Η christinarpattz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγω εχω ακουσει οτι απο φετος καταργειται...

Χμμμ κατάλαβα!Ευχαριστώ πολύ πάντως!:( Τουλάχιστον θα ήθελα να μάθω πότε περίπου θα ανακοινωθεί!:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αποφοιτος εισαι, εχεις σημαντικο πλεονεκτημα ;)

Δεν έχει να κάνει.Και πέρσυ που μουν τελειόφοιτος το χα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Δεν έχει να κάνει.Και πέρσυ που μουν τελειόφοιτος το χα.:)

Ε, οσο ναναι βοηθαει να μην εχεις σχολειο+να εχεις βγαλει την υλη απο την προηγουμενη χρονια+να ξερεις πως ειναι το κλιμα στις εξετασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ναι αλλά μη ξεχνάς ότι δεν είμαστε αντιπροσωπευτικό δείγμα για τις εξετάσεις.Αν σκεφτείς ότι στα 3/6 μαθήματα εγώ προσωπικά ήμουν αγχωμένος και χωρίς καθαρό μυαλό.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Βασικα η γνωμη μου ειναι πως καθε καθηγητης κανει τη δουλεια με τον δικο του τροπο... Για παραδειγμα Φυσικη/Χημεια/Βιολογια τελειωνω σιγα σιγα με την υλη ενω μαθηματικα δν μπηκα ακομα παραγωγους... Δεν σημαινει πως ο ενας κανει καλυτερη δουλεια απ τον αλλον απλα ο καθενας εχει τον τροπο του που δουλευει... Και πιστευω πως ο καθενας πρεπει να κοιταει τη δικη του δουλεια καθως εχει το δικο του προγραμμα... Στο τελος φαινεται ποσο απιδια χωραει ο σακος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Kαποιος που τελειωνει τωρα Μendel ποσο περιπου εχει βγαλει απο υλη (ποσοστο)???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
60%-70%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Aρα ειναι καλα, σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τα κεφάλαια με τις δύσκολες ασκήσεις είναι τα 2,5,6 (το 6 έχει και πολλή θεωρία να το προσέχεις). Αμα εχεις βγάλει το 5 είσαι πολύ καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top