Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Αυτο που θελω να πω ειναι οτι σημασια εχει τι γραφουνε οι αλλοι και οχι τοσο η δυσκολια των θεματων αλλα αν εισαι διαβασμενος και με λιγο αγχος λυνεις τα παντα! Σκεφτειται θετικα(οσο μπορειται τουλαχιστον :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eσεις ποτε περιπου αρχιζετε επαναληψεις??
Εγω εχω μεινει πισω στα μαθηματικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,804 μηνύματα.
κλείσε το pc και διάβασε μαθηματικά με βοηθήματα, χαρτί και μολύβι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ευκολο να το λες! Το θεμα ειναι οτι εχω τενοντιτιδα και δεν μπορω να γραψω καθολου!

Ποναω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,804 μηνύματα.
Ωχχχχ...δεν το ήξερα. Περαστικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ευχαριστω! Εχεις μηπως κατι να μου προτεινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Και πώς δουλεύεις τις ασκήσεις?
Αν φοβάσαι ότι είσαι πίσω στα μαθηματικά, δες όσο περισσότερα λυμένα παραδείγματα μπορείς (θα σου πρότεινα να λύσεις ασκήσεις, αλλά με την τενοντιτιδα που έχεις, καλύτερα τα λυμένα. Δεν αγχώνεσαι κιόλας ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Καποιες ασκησεις τις λεω και μου τις γραφουνε...
Ερχετε και ο ξαδερφος μου οταν μπορει (οχι ομως συχνα) γιατι εχει και αυτος διαβασμα (δευτερα λυκειου)
Τα λυμενα ειναι καλη λυση και εχω αρχισει και διαβαζω πολλα! Απο δικα μου, απο φιλων μου, περνω λυμενα και διαβαζω! Δεν ξερω ομως κατα ποσο θα μπορεσω να ανταπεξελθω σε συγκριση με αλλα παιδια που λυνουν ΜΟΝΑ τους ασκησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Όταν λες ότι είσαι πίσω.?Πού είσαι δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Κανονες παραγωγισης...
Το θεμα ειναι οτι κανω ιδιαιτερα και ηθελα ο ανθρωπος μεχρι τελος Δεκεμβρη να εχουμε τελειωσει παραγωγους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πάντως γενικά, δεν νομίζω ότι είσαι πίσω στην ύλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σε εκεινον πεστο!
Η αληθεια ειναι πως οι συμμαθητες μου ειναι στο θεωρημα rolle οι περισσοτεροι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγώ παραγώγους είχα μπει περίπου τέλη Οκτώβρη αλλά είχα κάνει θερινά μέχρι τέλος Ιούλη και ξαναρχισα 20 αυγούστου:redface:. Οι παράγωγοι είναι το βασικό κεφάλαιο, μη σε αγχώνει που έπονται και ολοκληρώματα, αν έχεις σωστές βάσεις με τις παραγώγους δεν είναι τιποτα, θα βγουν στην ώρα τους και για επαναλήψεις.

Πανελλήνιες προφορικά θα δώσεις λόγω της τενοντίτιδας..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και εγω την ιδια περιπου προετοιμασια εκανα και μπηκα παραγωγους αρχες Νοεμβρη!
Ναι, προφορικα λογω τενοντιτιδας! Εχω πολυ μεγαλο προβλημα! Δεν γραφω ηδη εδω και 2 μηνες και πιστεψε με ειναι δυσκολο...
Μηπως εχει εξεταστει κανενας απο τους αποφοιτους προφορικα λογω τενοντιτιδας να μου δωσει πληροφοριες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandra8

Νεοφερμένος

Η Alexandra8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τι λετε να πεσει στην θεωριτικη κατευθυνση φετος??καλη επιτυχια σε ολους:):):):):):):):):):):):clapup::D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Παιδιά εγώ μαθηματικά είμαι συνέπειες μέσης τιμής και έχω ξεκινήσει από 1 Αυγούστου. Στο τμήμα όμως κάτι παλιομπιπ είναι στην δεύτερη επανάληψη επειδή ξεκίνησαν την ύλη από α λυκείου, ναι ναι, και μας έχουν κατααγχώσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά εγώ μαθηματικά είμαι συνέπειες μέσης τιμής και έχω ξεκινήσει από 1 Αυγούστου. Στο τμήμα όμως κάτι παλιομπιπ είναι στην δεύτερη επανάληψη επειδή ξεκίνησαν την ύλη από α λυκείου, ναι ναι, και μας έχουν κατααγχώσει!!!
και τι σε νοιαζει τι κανουν και τι λενε αυτοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αυτούς τους παλιο-μπιπ γραψτους εκει που δεν πιανει μελανι και κανε δουλεια σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
καλά εσύ δεν θα επηρεαζόσουν από αυτά τα παλιόβλαμμένα; Ώρες ώρες δεν τις βάζω καθόλου σημασία αλλά μερικές φορές πραγματικά μου τη δίνουν αφάνταστα που το καυχιούνται!!! Και εγώ μετά απογοητεύομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
καλά εσύ δεν θα επηρεαζόσουν από αυτά τα παλιόβλαμμένα; Ώρες ώρες δεν τις βάζω καθόλου σημασία αλλά μερικές φορές πραγματικά μου τη δίνουν αφάνταστα που το καυχιούνται!!! Και εγώ μετά απογοητεύομαι
ακριβως αυτο που ειπε και η enageline..κοιτα να καυχηθεις εσυ στο τελος και ασε τι θα κανουν αυτοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top