Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί τι θα έπρεπε;Οι θεωρητικοί να γουστάρουν την παπαγαλία;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Τη μισώ. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Η παπαγαλία δεν παλεύεται, με τίποτα. Αισθάνεσαι τα εγκεφαλικά σου κύτταρα να νεκρώνονται Ο.ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Γιατί τι θα έπρεπε;Οι θεωρητικοί να γουστάρουν την παπαγαλία;:P
Αν όχι να τη γουστάρουν,τουλάχιστον να την μπορούν...(πλην ελάχιστων εξαιρέσεων...).Αλλά γενικά,δεν ακούς κάθε μέρα θεωρητικό να σου λέει ότι προτιμάει την πράξη από τη θεωρία!Πώς να το κάνουμε,αυτές είναι δικές μας ατάκες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεωρητικος

Νεοφερμένος

Ο Θεωρητικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Καλα ενταξει, ουτε εμενα μ' αρεσει η παπαγαλια αλλα ειναι ενας ευκολος τροπος.
Διαβαζεις καλα και γραφεις καλα. Απλα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Θα περασουμε γαματα.Επιτελους φαινεται φως στο τουνελ της σχολικης μας ζωης. Επιτελους ηρθε η στιγμη που θα καταργηθουν οι αργιες και οι γιορτες για μας τους υποψηφιους. Ηδη νιωθω την αυρα της ελευθεριας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιon

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Kαι το οτι δεν θα χουμε να φαμε αυτο ειναι μια πολυ μικρη λεπτομερεια στην πλεον τραγικη ζωη μας :/
Απορω που παμε και που βαδιζουμε εμεις οι νεοι για ενα καλυτερο αυριο ,που το μελλον μας το ροκανιζανε εδω και χρονια και μας φτασαμε εδω που μας φτασαμε.
Συγνωμη αλλα εγω δεν μπορω να ειμαι τοσο αισιοδοξη, να πεταω απο την χαρα μου και να μιλαω για ελευθεριες κτλ Ποια ελευθερια εαν για να παω για ενα καφε το χιλιοσκεφτομαι ή για ενα καφε και εξοδο θα πηγαινω μια φορα την εβδομαδα και μακαρι να ειναι ετσι και δεν θα μπορουμε στην τελικη να σπουδασουμε καν.
Παει οι φοιτητικη ζωη που ονειρευομασταν ή καποιοι ονειρευονται ακομη. Βεβαια δεν ξερω την οικονομικη κατασταση του καθενος αλλα οσο να ναι οι περισσοτεροι στην ιδια μοιρα βρισκομαστε.
Ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα στην Ελλαδα και οσο περναει ο καιρος γινονται ακομη χειροτερα.. μην τρελαινεστε. Ακομα και αυτα τα χαρτια που θα παρουμε απο τις σχολες απορω τι θα τα κανουμε αφου αποφοιτησουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδιά πόσες ώρες διαβάζετε τη μέρα
???
εγώ να πω την αλήθεια όχι πολλε΄ς ακομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν έχει και πολύ σημασία. Εγώ διαβάζω τις μισές σε σχέση με έναν φίλο μου αλλά τα αποτελέσματα είναι ίδια και έχω γράψει μερικά καλύτερα...

Αυτό που θέλω να πω είναι να μην δίνετε σημασία σε τέτοια πράγματα γιατί ο καθένας έχει την δικιά του ταχύτητα. Αρκεί να είστε ικανοποιημένοι με τον εαυτό σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Kαι το οτι δεν θα χουμε να φαμε αυτο ειναι μια πολυ μικρη λεπτομερεια στην πλεον τραγικη ζωη μας :/
Απορω που παμε και που βαδιζουμε εμεις οι νεοι για ενα καλυτερο αυριο ,που το μελλον μας το ροκανιζανε εδω και χρονια και μας φτασαμε εδω που μας φτασαμε.
Συγνωμη αλλα εγω δεν μπορω να ειμαι τοσο αισιοδοξη, να πεταω απο την χαρα μου και να μιλαω για ελευθεριες κτλ Ποια ελευθερια εαν για να παω για ενα καφε το χιλιοσκεφτομαι ή για ενα καφε και εξοδο θα πηγαινω μια φορα την εβδομαδα και μακαρι να ειναι ετσι και δεν θα μπορουμε στην τελικη να σπουδασουμε καν.
Παει οι φοιτητικη ζωη που ονειρευομασταν ή καποιοι ονειρευονται ακομη. Βεβαια δεν ξερω την οικονομικη κατασταση του καθενος αλλα οσο να ναι οι περισσοτεροι στην ιδια μοιρα βρισκομαστε.
Ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα στην Ελλαδα και οσο περναει ο καιρος γινονται ακομη χειροτερα.. μην τρελαινεστε. Ακομα και αυτα τα χαρτια που θα παρουμε απο τις σχολες απορω τι θα τα κανουμε αφου αποφοιτησουμε.
Συμφωνώ μαζί σου.Δεν τραβάμε κανένα χαρακίρι όλοι μας, μπας και γλιτώσουμε?

παιδιά πόσες ώρες διαβάζετε τη μέρα
???
εγώ να πω την αλήθεια όχι πολλε΄ς ακομα!

Βασικά, όλη μέρα.Να δούμε μέχρι που θα πάει αυτή η δουλειά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
παιδιά πόσες ώρες διαβάζετε τη μέρα
???
εγώ να πω την αλήθεια όχι πολλε΄ς ακομα!

26 , φτανουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Κάνω χάζι την εικόνα που έχουν στο μυαλό τους πολλές μαθήτριες για το Πανεπιστήμιο: ελευθερία, φοιτητική ζωή, τεμπέλιασμα, μόνιμη διασκέδαση..Για διάβασμα και λιώσιμο καμία δεν μιλάει. Τελικά, στο Πανεπιστήμιο γιατί θέλουν να πάνε; Επειδή τελειώνουν την 3η λυκείου; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Από τα λεγόμενά σου πάντως,μόνο για θεωρητική δεν ακούγεσαι....!;)

Από που το συμπέρανες αυτό ; Επειδή είπα ότι ένα μάθημα με ξεκουράζει σε σχέση με της κατεύθυνσης ; Όταν έχεις να μάθεις τόσα κείμενα παπαγαλία, να μην μπορείς να δώσεις ούτε το νόημα σε μία φράση και ας ξέρεις το περιεχόμενο της, για μένα προσωπικά όταν έρχεται η ώρα να κάνω μαθηματικά ηρεμεί το κεφάλι μου. Δε λέω ότι είναι εύκολα απλά δεν είναι μάθημα θεωρίας. Η θεωρία είναι ελάχιστη. Τέλος πάντων, όπως λέει και ο Econ δηλαδή θα έπρεπε να πορώνομαι με την παπαγαλία ; :P Μου αρέσει απίστευτα η κατεύθυνση μου αλλά και τα μαθηματικά είναι λατρεία. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τελικά, στο Πανεπιστήμιο γιατί θέλουν να πάνε; Επειδή τελειώνουν την 3η λυκείου; :worry:

Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Κάνω χάζι την εικόνα που έχουν στο μυαλό τους πολλές μαθήτριες για το Πανεπιστήμιο: ελευθερία, φοιτητική ζωή, τεμπέλιασμα, μόνιμη διασκέδαση..Για διάβασμα και λιώσιμο καμία δεν μιλάει. Τελικά, στο Πανεπιστήμιο γιατί θέλουν να πάνε; Επειδή τελειώνουν την 3η λυκείου; :worry:
Συγγνώμη Νίκο... αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί αυτό πάει μόνο στα κορίτσια... "πολλές μαθήτριες"
τα αγόρια δηλαδή δεν κ*λοβαράνε ή δεν σκέφτονται έτσι; δεν είναι χαραμοφάηδες τρώγοντας τα λεφτά του Μπαμπάκα στο Πανεπιστήμιο;
Τα αγόρια δηλαδή δεν σκέφτονται με τον εξής τρόπο;
"Πανεπιστήμιο-->Ελευθερία-->Φραπεδιά-Τεμπέλιασμα-->πάμε να ρίξουμε κάνα γκομενάκι"

οοχι τα αγόρια σκέφτονται πως θα γίνουν επιστήμονες πως θα προοδεύσουν και τα κορίτσια σκέφτονται πως θα φτιάξουν τα νύχια τους;.... έλεος πραγματικά

Δεν το περίμενα αυτό από κάποιον σαν εσένα...

(σου' χα στείλει κάτι στα γενέθλια σου στο μσν... δεν ξέρω αν το είδες xD )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Στο φόρουμ βλέπω έντονη κινητικότητα κυρίως από κοπέλες να μιλούν για ουάου φοιτητική ζωή..«παραθέρισμα». Ναι το είδα και σε ευχαριστώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κάνω χάζι την εικόνα που έχουν στο μυαλό τους πολλές μαθήτριες για το Πανεπιστήμιο: ελευθερία, φοιτητική ζωή, τεμπέλιασμα, μόνιμη διασκέδαση..Για διάβασμα και λιώσιμο καμία δεν μιλάει. Τελικά, στο Πανεπιστήμιο γιατί θέλουν να πάνε; Επειδή τελειώνουν την 3η λυκείου; :worry:
προφανως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κάνω χάζι την εικόνα που έχουν στο μυαλό τους πολλές μαθήτριες για το Πανεπιστήμιο: ελευθερία, φοιτητική ζωή, τεμπέλιασμα, μόνιμη διασκέδαση..Για διάβασμα και λιώσιμο καμία δεν μιλάει. Τελικά, στο Πανεπιστήμιο γιατί θέλουν να πάνε; Επειδή τελειώνουν την 3η λυκείου; :worry:
Πόσο μισογυνιστικό παίζει να ακούγεται(και να είναι) αυτό το "πολλές μαθήτριες"?

Από που το συμπέρανες αυτό ; Επειδή είπα ότι ένα μάθημα με ξεκουράζει σε σχέση με της κατεύθυνσης ; Όταν έχεις να μάθεις τόσα κείμενα παπαγαλία, να μην μπορείς να δώσεις ούτε το νόημα σε μία φράση και ας ξέρεις το περιεχόμενο της, για μένα προσωπικά όταν έρχεται η ώρα να κάνω μαθηματικά ηρεμεί το κεφάλι μου. Δε λέω ότι είναι εύκολα απλά δεν είναι μάθημα θεωρίας. Η θεωρία είναι ελάχιστη. Τέλος πάντων, όπως λέει και ο Econ δηλαδή θα έπρεπε να πορώνομαι με την παπαγαλία ; :P Μου αρέσει απίστευτα η κατεύθυνση μου αλλά και τα μαθηματικά είναι λατρεία. :D
Δεν το 'πα για κακό!Ίσα ίσα,μαγκιά σου για μένα...Αφού τα συνδυάζεις τόσο καλά και τα δύο!:)

Συγγνώμη Νίκο... αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί αυτό πάει μόνο στα κορίτσια... "πολλές μαθήτριες"
τα αγόρια δηλαδή δεν κ*λοβαράνε ή δεν σκέφτονται έτσι; δεν είναι χαραμοφάηδες τρώγοντας τα λεφτά του Μπαμπάκα στο Πανεπιστήμιο;
Τα αγόρια δηλαδή δεν σκέφτονται με τον εξής τρόπο;
"Πανεπιστήμιο-->Ελευθερία-->Φραπεδιά-Τεμπέλιασμα-->πάμε να ρίξουμε κάνα γκομενάκι"

οοχι τα αγόρια σκέφτονται πως θα γίνουν επιστήμονες πως θα προοδεύσουν και τα κορίτσια σκέφτονται πως θα φτιάξουν τα νύχια τους;.... έλεος πραγματικά
Σωστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Πόσο μισογυνιστικό παίζει να ακούγεται(και να είναι) αυτό το "πολλές μαθήτριες"?

...ότι του φανεί του..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
...ότι του φανεί του..:)
Γιατί ρε συ,άδικο έχω?Δεν έχει να κάνει με κορίτσια ή αγόρια αυτό,απλά είναι στον άνθρωπο...Ο καθένας ανυπομονεί για τη φοιτητική ζωή για τους δικούς του λόγους και, αν με ρωτάς, από όσους ξέρω αυτοί που περιμένουν πώς και πώς αυτή την "ελευθερία" όπως το λες,είναι κυρίως αγόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top