Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Mεταξύ μας αυτό με τις 2 χρονιές ίσως ήταν και καλύτερο στην τελική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Mεταξύ μας αυτό με τις 2 χρονιές ίσως ήταν και καλύτερο στην τελική...
Σαφώς. Δεν πήγαινες ξυπόλητος στα αγκάθια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

basilinacrazy

Νεοφερμένος

Η basilinacrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω ιστορια ειμαι στο κεφαλαιο 5(παρευξείνιο)μαθημα 2, λατινικα κειμενο 43(η οργη της μανας),βιολογια τελειωνω το κεφαλαιο 2,λογοτεχνια εχω τελειωσει κρητικο,το αμαρτημα,το ονειρο στο κυμα και την μελαγχολια και αρχαια ειμαι στα ηθικα νικομαχεια!!!

ποοοοοπο...μπραβο εχεις καλυψει παααααρα πλ υλη...ν φανταστω τ διαβαζες :clapup:κ απο τ καλοκαιρι;πηγαινεις φροντιστηριο;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλά ακόμα μέσα Νοέμβρη έχουμε και θέλετε να μου δείτε θέματα Πανελλαδικών?:P Αυτά από το Μάρτη και μετά, και μόνοι σας ΜΟΝΟ αν είστε σίγουροι για τον εαυτό σας και δεν πάθετε πατατράκ επειδή δε σας βγήκε ένα 4ο θέμα ή επειδή ξεχάσατε μια απόδειξη:worry:

Εμείς λύνουμε αποσπάσματα από θέματα ειδικά στα μαθηματικά. Δεν ξέρω για σας αλλά όσο παλιότερα (ενδεικτικά 2003-2005) τόσο ευκολότερα ήταν τα θέματα. Από Νοέμβρη μπορούμε να λύσουμε 3α θέματα παλιών χρόνων... Τα πρόσφατα ακόμα δεν μας τα δίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εσυ ακομα κι εδω με μαλωνεις!!!!! :P:P:P:P;)
:kissing:
Εμείς λύνουμε αποσπάσματα από θέματα ειδικά στα μαθηματικά. Δεν ξέρω για σας αλλά όσο παλιότερα (ενδεικτικά 2003-2005) τόσο ευκολότερα ήταν τα θέματα. Από Νοέμβρη μπορούμε να λύσουμε 3α θέματα παλιών χρόνων... Τα πρόσφατα ακόμα δεν μας τα δίνει.
Κι εμείς λύνουμε Πανελλαδικών..Ειδικά στη Φυσική,κάθε κεφάλαιο που μπαίνουμε,μας δίνει και τα αντίστοιχα θέματα που έπεσαν τα τελευταία 10 έτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eμενα που δεν μου δινουν, να τα αναζητησω στο Internet???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eυχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
παιδια ξέρει κανείς κανα καλό βιβλίο με σχεδιαγράμματα για όλα τα θέματα της έκθεσης που είναι στην ύλη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Μια χαρα εισαι... Και εγω πανω κατω στα ιδια ειμαι,μονο που εγω δεν εχω παρει βιολογια επιλογη.

Εγώ και εσύ παίζει να είμαστε οι μοναδικοί θεωρητικοί με επιλογή Μαθηματικά και ΑΟΘ μέσα στο forum. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Είστε λίγοι και καλοί:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ και εσύ παίζει να είμαστε οι μοναδικοί θεωρητικοί με επιλογή Μαθηματικά και ΑΟΘ μέσα στο forum. :P
λογικα θα ειστε λιγοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σίγουρα είμαστε λίγοι. Κάνουμε την διαφορά γαμ*τη :P
σημασια εχει να την κανετε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
σημασια εχει να την κανετε;)

Μακάρι να ανταμειφθούν οι κόποι μας και να την κάνουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Θεωρητικος

Νεοφερμένος

Ο Θεωρητικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Εγώ και εσύ παίζει να είμαστε οι μοναδικοί θεωρητικοί με επιλογή Μαθηματικά και ΑΟΘ μέσα στο forum. :P

Χαχαχα!! Σε δυσκολευουν εσενα τα μαθηματικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Χαχαχα!! Σε δυσκολευουν εσενα τα μαθηματικα?

Δεν τα λες και εύκολα αλλά δεν αντιμετωπίζω ιδιαίτερο πρόβλημα. Με ξεκουράζουν σε σχέση με τα μαθήματα της κατεύθυνσης. Από το πολύ μπλα μπλα πας στην πράξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δεν τα λες και εύκολα αλλά δεν αντιμετωπίζω ιδιαίτερο πρόβλημα. Με ξεκουράζουν σε σχέση με τα μαθήματα της κατεύθυνσης. Από το πολύ μπλα μπλα πας στην πράξη.
Από τα λεγόμενά σου πάντως,μόνο για θεωρητική δεν ακούγεσαι....!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top