Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
καλα εγω ειμαι πισω σε ολα τα μαθηματα
κειμενα εχω κανει μονο τον κρητικο και το αμαρτημα, ενω τωρα μπηκαμε στο ονειρο στο κυμα
λατινικα ειμαι στο μαθημα 32
γνωστο τελειωσα τωρα την πολιτεια
ιστορια τωρα μπηκα στο 3ο κεφαλαιο
βιολογια μπαινω 2ο κεφαλαιο

Γνωστό, ιστορία και βιολογία είσαι μια χαρά, δε χρειάζεται να ανησυχείς. Κι εγώ στα ίδια ήμουν περίπου πέρσι τέτοια εποχή αν θυμάμαι καλά, και η ύλη βγήκε μια χαρά, το ίδιο και η επανάληψη.
Λατινικά δε ξέρω, γιατί μπορεί να είστε στο 32 κείμενο, μπορεί όμως να έχετε καλύψει αρκετά πράγματα σε γραμματική και συντακτικό. Αλλά και πάλι δεν είναι τραγικά κι εκεί, εξάλλου κάποια δύσκολα κείμενα καλύτερα να τα έχεις κάνει πρόσφατα για να τα θυμάσαι.
Λογοτεχνία, κι εκεί μου φαίνεται ότι δεν είσαι ιδιαίτερα πίσω, δηλαδή κι εμείς καθόμασταν 1 μήνα στο καθένα από τα 3 μεγάλα (κρητικό, αμάρτημα, όνειρο στο κύμα), μετά όμως τα ποιηματάκια και ο ιωάννου βγήκαν πολύ πιο γρήγορα, γιατί είχαμε μπει σε ρυθμό και ήταν και μικρότερα σε έκταση και δυσκολία.
Δε χρειάζεται να αγχώνεσαι πιστεύω...Από το να τρέχεις καλύτερα να είσαι πιο πίσω, στα δικά μας μαθήματα τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Καλησπέρα...κι εγώ νομίζω είμαι σχετικά πισω στα Λατινικά..ειμαι στο 34...Λογοτεχνία έχω κανει Κρητικό,Ονειρο στο Κύμα κι Αμαρτημα/Ιστορία μπήκα στο 5ο...Αρχαια είμαι στην εισαγωγη των Πολιτικων και Βιολογία τελειώνω το δεύτερο κεφαλαιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Βιολογία είσαι ΠΑΡΑ πολύ καλά (για τα άλλα δε μπορώ να ξέρω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
εγω ιστορια ειμαι στο κεφαλαιο 5(παρευξείνιο)μαθημα 2, λατινικα κειμενο 43(η οργη της μανας),βιολογια τελειωνω το κεφαλαιο 2,λογοτεχνια εχω τελειωσει κρητικο,το αμαρτημα,το ονειρο στο κυμα και την μελαγχολια και αρχαια ειμαι στα ηθικα νικομαχεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jennalda

Νεοφερμένος

Η jennalda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά ξαναδίνω πανελλήνιες μετά από μερικά χρόνια, τελείωσα το Λύκειο το 2007. Βλέποντας την οικονομική κρίση σκέφτηκα να ξαναδώσω έτσι ώστε να επενδύσω στην παιδεία γιατί τα απλά επαγγέλματα έχουν ήδη κορεστεί....Όμως δεν βρίσκω πουθενά πληροφορίες για τις πανελλήνιες του 2012 δηλαδή φέτος και ούτε ΣΟΣ θέματα βρίσκω πουθενά.. Υπάρχει κάποιος να με ενημερώσει για την θεωρητική κατεύθυνση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θεωρητικος

Νεοφερμένος

Ο Θεωρητικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παιδιά ξαναδίνω πανελλήνιες μετά από μερικά χρόνια, τελείωσα το Λύκειο το 2007. Βλέποντας την οικονομική κρίση σκέφτηκα να ξαναδώσω έτσι ώστε να επενδύσω στην παιδεία γιατί τα απλά επαγγέλματα έχουν ήδη κορεστεί....Όμως δεν βρίσκω πουθενά πληροφορίες για τις πανελλήνιες του 2012 δηλαδή φέτος και ούτε ΣΟΣ θέματα βρίσκω πουθενά.. Υπάρχει κάποιος να με ενημερώσει για την θεωρητική κατεύθυνση;

Τι πληροφοριες ψαχνεις?
Sos για μενα δεν υπαρχουν,ολα πρεπει να τα διαβασεις εξισου καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Παιδιά ξαναδίνω πανελλήνιες μετά από μερικά χρόνια, τελείωσα το Λύκειο το 2007. Βλέποντας την οικονομική κρίση σκέφτηκα να ξαναδώσω έτσι ώστε να επενδύσω στην παιδεία γιατί τα απλά επαγγέλματα έχουν ήδη κορεστεί....Όμως δεν βρίσκω πουθενά πληροφορίες για τις πανελλήνιες του 2012 δηλαδή φέτος και ούτε ΣΟΣ θέματα βρίσκω πουθενά.. Υπάρχει κάποιος να με ενημερώσει για την θεωρητική κατεύθυνση;

https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-panellhnies/ejetastea-ylh-panellhnies.html

εδω θα βρεις την υλη....sos ουτε για εμενα υπαρχουν....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Βρε παιδια, εμας την τριγωνομετρια την αφαιρεσαν περσυ (οση αφαιρεσαν)
Πως ειναι δυνατον να μας ζητουν τις αποδειξεις στην παραγραφο 2.2 με τις παραγωγους???:mpinelik::mpinelik::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Or3st1s SOAD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Δεν νομιζω να ειναι μεσα αυτες οι αποδειξεις που λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-sam

Νεοφερμένος

Η io-sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
παιδιααααααααααααα εχω κατααγχωθειιι..ειμαι θεωρητικη καταρχας..και ειμαστε σε καλο σημειο εχει βγει αρκετη υλη στα περισσοτερα...αλλα νιωθω οτι δεν εχω μαθει τιποτα...ΤΙΠΟΤΑ!!!διαβαζα τακτικα εως τωρα αλλα δεν σκοτωνομουν κιολας..δεν ξερω ανησυχω!!φοβαμαι οτι οι μερες περνανε και δεν μαθαινω τιποτα....τελειωνει ο χρονος και γω δεν θα ξερω ουτε τα μισα...αχχχχχχ τρελαινομαιι:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
παιδιααααααααααααα εχω κατααγχωθειιι..ειμαι θεωρητικη καταρχας..και ειμαστε σε καλο σημειο εχει βγει αρκετη υλη στα περισσοτερα...αλλα νιωθω οτι δεν εχω μαθει τιποτα...ΤΙΠΟΤΑ!!!διαβαζα τακτικα εως τωρα αλλα δεν σκοτωνομουν κιολας..δεν ξερω ανησυχω!!φοβαμαι οτι οι μερες περνανε και δεν μαθαινω τιποτα....τελειωνει ο χρονος και γω δεν θα ξερω ουτε τα μισα...αχχχχχχ τρελαινομαιι:eek:

Ολοι αγχωμενοι ειμαστε τι απαντηση περιμενεις ακριβως???? Κανε την προσπαθεια σου και ψυχραιμια...!!!!:):);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ολοι αγχωμενοι ειμαστε τι απαντηση περιμενεις ακριβως???? Κανε την προσπαθεια σου και ψυχραιμια...!!!!:):);)
Τς τς τς...Πες βρε μια καλή κουβέντα στην κοπέλα...:P
(Όλοι έτσι νομίζουμε,αλλά δεν ισχύει..Στις επαναλήψεις θα δεις ότι άδικα φοβόσουν..!:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Και μέχρι να έρθουν αυτές οι δοξασμένες οι επαναλήψεις, η ψυχή μας θα έχει φτερουγίσει :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Τς τς τς...Πες βρε μια καλή κουβέντα στην κοπέλα...:P
(Όλοι έτσι νομίζουμε,αλλά δεν ισχύει..Στις επαναλήψεις θα δεις ότι άδικα φοβόσουν..!:))

Εσυ ακομα κι εδω με μαλωνεις!!!!! :P:P:P:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Παιδιά ένα θα πω.. μην κάνετε το λάθος να δείτε θέματα Πανελλαδικών από προηγούμενες χρονιές. Το έκανα εγώ. Μετάνιωσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Παιδιά ένα θα πω.. μην κάνετε το λάθος να δείτε θέματα Πανελλαδικών από προηγούμενες χρονιές. Το έκανα εγώ. Μετάνιωσα:P

Στρώσου και διάβασε και άσε τις φιλοσοφίες. :P Τίποτα δεν είναι δύσκολο αν υπάρχει θέληση, στόχος και εργατικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Στρώσου και διάβασε και άσε τις φιλοσοφίες. :P Τίποτα δεν είναι δύσκολο αν υπάρχει θέληση, στόχος και εργατικότητα.
δεν φιλοσόφησα τίποτα. απλά είναι πολύ τρομακτικό. του χρόνου όταν έχω τελειώσει και εγώ τα ίδια με σένα θα λέω. έξω απτον χορόοοο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Καλά ακόμα μέσα Νοέμβρη έχουμε και θέλετε να μου δείτε θέματα Πανελλαδικών?:P Αυτά από το Μάρτη και μετά, και μόνοι σας ΜΟΝΟ αν είστε σίγουροι για τον εαυτό σας και δεν πάθετε πατατράκ επειδή δε σας βγήκε ένα 4ο θέμα ή επειδή ξεχάσατε μια απόδειξη:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
δεν φιλοσόφησα τίποτα. απλά είναι πολύ τρομακτικό. του χρόνου όταν έχω τελειώσει και εγώ τα ίδια με σένα θα λέω. έξω απτον χορόοοο..

ποιον χορό και dancing with the stars...:P
2 χρονιές πανελλήνιες και 9 μαθήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top