Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και γιατί να έχω? Μέχρι στιγμής βρίσκω πολύ ενδιαφέρον τα μαθηματικά και την φυσική. Το αεππ είναι καλό μάθημα. Μόνο με το ΑΟΔΕ είμαστε μαλωμένοι (!@@#@#$).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Και γιατί να έχω? Μέχρι στιγμής βρίσκω πολύ ενδιαφέρον τα μαθηματικά και την φυσική. Το αεππ είναι καλό μάθημα. Μόνο με το ΑΟΔΕ είμαστε μαλωμένοι (!@@#@#$).

Επειδή είναι μάθημα καθαρά θεωρίας ε ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πολύ παπαγαλία βρε παιδί μου :P Το κακό με εμένα είναι ότι πρέπει να το καταλάβω για να το μάθω, δεν μπορώ να παπαγαλίσω ούτε τύπους ούτε τίποτα (με εξαίρεση μερικά μαθηματικά στα οποία οι αποδείξεις είναι εκτός ύλης και δεν τους μαθαίνουμε) αλλά το βιβλίο είναι κακογραμμένο οπότε είναι σπαστικό να προσπαθώ να το μάθω.

Εσύ? Θεωρητική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεωρητικος

Νεοφερμένος

Ο Θεωρητικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Εγώ ένα άγχος το έχω αλλά όχι όσο πριν. Την παλεύω ακόμα :P Μαζεύονται τόσα πολλά στα Αρχαία και δεν βγάζω άκρη. Αλλά it's ok. Για αυτό υπάρχουν και οι επαναλήψεις. Κανένας θεωρητικός εδώ μέσα που να με καταλαβαίνει ; :P Γιατί πολύ φυσική και μαθηματικά έπεσε εδώ μέσα :P

Παρων. Για το γνωστο ή για το αγνωστο μιλας ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Γιαννη ποιες αποδειξεις ειναι εκτος υλης στα μαθηματικα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Θα ήταν πιο εύκολο να σου πω ποιες είναι μέσα αλλά δεν τις έχουμε κάνει όλες έτσι και αλλιώς.

Χαρακτηριστικό παράδειγμα μιας που δεν έχουμε είναι στα όρια ότι το lim(ημχ/χ) κάνει 1. Δεν μπορούσα να το καταλάβω οπότε ρώτησα τον καθηγητή γιατί γίνεται αυτό και μου είπε να διαβάσω την σελίδα στο βιβλίο αλλά είναι εκτός ύλης η απόδειξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ααα ναι σωστα! Ειχα ξεχασει τις αποδειξεις στα ορια! Τι γινεται με τις αποδειξεις στις παραγωγους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν έχω μπει ακόμα εκεί. Σύντομα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Πολύ παπαγαλία βρε παιδί μου :P Το κακό με εμένα είναι ότι πρέπει να το καταλάβω για να το μάθω, δεν μπορώ να παπαγαλίσω ούτε τύπους ούτε τίποτα (με εξαίρεση μερικά μαθηματικά στα οποία οι αποδείξεις είναι εκτός ύλης και δεν τους μαθαίνουμε) αλλά το βιβλίο είναι κακογραμμένο οπότε είναι σπαστικό να προσπαθώ να το μάθω.

Εσύ? Θεωρητική?
Και εγώ πρέπει να καταλάβω καλά κάτι για να το μάθω. Την πατήσαμε :P Ναι θεωρητική αλλά με επιλογή Μαθηματικά και ΑΟΘ. Κακό αυτό ε; :P
Παρων. Για το γνωστο ή για το αγνωστο μιλας ?
Γνωστό πιστεύω σε καλή κατάσταση βρίσκομαι αλλά στο άγνωστο γίνεται το έλα να δεις :P Γραμματική είμαι μια χαρά δεν έχω πρόβλημα, συντακτικό comme ci comme ca, μετάφραση Ο χαμούλης :P Εσύ πως τα πας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Οκ Γιαννη! και εγω μπηκα την προηγουμενη βδομαδα και υπαρχουν κατι αποδειξεις που βασιζονται στην περσινη τριγωνομετρια που μας ειχαν αφαιρεσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
οι αποδειξεις τον οριων με τριγωνομετρικα ορια..και οι αποδειξεις τον τριγωνομετρικων οριων στους παραγωγους ειναι εκτος υλης φετος.. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Oκ! Ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Έτσι, να βλέπω να ξεσηκώνονται οι τεχνολογικοί.. ΜΙΣΟΥΜΕ ΑΟΔΕ! :mad: Kαι ναι, μπορώ να παραδεχτώ ότι έχω μία τέτοια έκφραση περίπου όταν πάω να διαβάσω ΑΟΔΕ: :rant: Αλλά ντάξει, υπομονή υπάρχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Έτσι, να βλέπω να ξεσηκώνονται οι τεχνολογικοί.. ΜΙΣΟΥΜΕ ΑΟΔΕ! :mad: Kαι ναι, μπορώ να παραδεχτώ ότι έχω μία τέτοια έκφραση περίπου όταν πάω να διαβάσω ΑΟΔΕ: :rant: Αλλά ντάξει, υπομονή υπάρχει!
αυτο δεν πρεπει να το μαθετε απεξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Nαι, ειναι ολο παπαγαλια, για αυτο το μισουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
H Χαρουλιτα έγραψε στις 14:54, Σήμερα:

https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=2885139&postcount=1236

Nαι, ειναι ολο παπαγαλια, για αυτο το μισουν...
ναι αλλα αυτη η παπαγαλια τουλαχιστον ειναι ενα σιγουρακι....για την ακριβεια το μοναδικο...αντε και η βιολογια γενικης.
τα αλλα ειναι αστα να πανε....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σκεψου και την θετικη που δεν εχει κανενα "ευκολακι"!
Δεν εχουμε κανενα παπαγαλια!
Για θεωρητικη δεν το συζηταω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=2885186&postcount=1238
αχ βρε χαρα...μακαρι να μπορουσα να σκεφτω κατι αυτη τη στιγμη.το μυαλο μου εχει μποκαρει;)(για αυτο που λες εχεις σιγουρα δικιο...αλιμονο πια)
το ρημα σκεψου εδω και κατι μερες δεν ισχυει για μενα....εχω βγει τελειως off.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ελα ρε, μην στενοχωριεσαι! Ολοι το παθαινουμε αυτο!
Εγω σε συμβουλευω, οσο διαβασμα και αν εχεις, να βγεις το σαββατο, να χαλαρωσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=2885193&postcount=1240
αχ αχ αχ.ωραια να βγω..και εγω το θελω..αλλα μετα οταν γυρισω αδυνατω να κατσω να διαβασω...οσες φορες και αν το χω προσπαθησει ποτε δεν μπορω να το κανω.με αποτελεσμα να χανονται ολες οι ωρες απο 9 μεχρι 2 (5 ωρες συνολικα) πραγμα που οταν το σκεφτομαι με κανει να αισθανομια χαλια και ενοχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top