Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Νατάσα, κλείσε τα αυτιά σου και μην ακούς κανένα. Μια δεν θα γίνουν Πανελλήνιες, μια θα γίνουν νωρίτερα, μια...... Μην ασχολείσαι!
Αυτό (προσπαθώ να) κάνω Νικόλα...;):)
Είναι πολύ ωραίο σαν μάθημα, εμένα προσωπικά από το σύνολο η φυσική εντάσσεται στα αγαπημένα μου, αλλά είναι και το μάθημα που τελειώνεις πιο αργά από όλα τα υπόλοιπα την ύλη.
Νομίζω πως τα Μαθηματικά είναι το μάθημα που συνήθως τελειώνει αργότερα απ' όλα...Βέβαια και η Φυσική είναι από τα τελευταία,αλλά τα Μαθηματικά είναι top!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ε , ειναι και αναλογα με τον μαθητη αυτο. Ισως επειδη μαρεσει σαν μαθημα να μου φαίνεται μικρη, τι να πω

Peut-etre:P

Αυτό (προσπαθώ να) κάνω Νικόλα...;):)

Νομίζω πως τα Μαθηματικά είναι το μάθημα που συνήθως τελειώνει αργότερα απ' όλα...Βέβαια και η Φυσική είναι από τα τελευταία,αλλά τα Μαθηματικά είναι top!:P

Eξαρτάται.Εγώ τελευταία τελείωσα βιολογία φυσική και όχι μαθηματικά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
ρε σεις παιδια τι να κανω για να μην κουραζομαι τοσο ευκολα?ετσι κ κοιμηθω μια μερα μετα τς 12 νιωθω εντλως αποσυντονισμενη...και δυστυχως τις περισσοτερες φορες τελειωνω τα μαθηματα μου αρκετα αργα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πανελλήνιες δίνω, είναι δυνατόν να είμαι χαλαρός;:P
να εισαι οσο περισσοτερο γινεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Όσοι λένε ότι δεν είναι κάτι σοβαρό οι Πανελλήνιες, πραγματικά δε ξέρω τι να πω! Ότι δε θέλει κούραση κτλ..
Είμαι ξύπνια από τις 3, πιέζομαι αρκετά και πολλές φορές νιώθω ότι πάει χαμένος ο κόπος μου!
Πιστεύω ότι είναι από τα πιο ψυχοφθόρα πράγματα! Έτσι όπως το αντιμετωπίζω εγώ και οι γνωστοί μου τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Όσοι λένε ότι δεν είναι κάτι σοβαρό οι Πανελλήνιες, πραγματικά δε ξέρω τι να πω! Ότι δε θέλει κούραση κτλ..
Είμαι ξύπνια από τις 3, πιέζομαι αρκετά και πολλές φορές νιώθω ότι πάει χαμένος ο κόπος μου!
Πιστεύω ότι είναι από τα πιο ψυχοφθόρα πράγματα! Έτσι όπως το αντιμετωπίζω εγώ και οι γνωστοί μου τουλάχιστον.
Τι κατεύθυνση είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Γιατί πιστεύεις ότι πάει χαμένος ο κόπος σου? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Γιατί δε πάω καλά στην Ιστορία.
Εννοώ πως νιώθω ότι οι προσπάθειες μου πέφτουν στο κενό...Ότι δε θα γράψω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Όσοι λένε ότι δεν είναι κάτι σοβαρό οι Πανελλήνιες, πραγματικά δε ξέρω τι να πω! Ότι δε θέλει κούραση κτλ..
Είμαι ξύπνια από τις 3, πιέζομαι αρκετά και πολλές φορές νιώθω ότι πάει χαμένος ο κόπος μου!
Πιστεύω ότι είναι από τα πιο ψυχοφθόρα πράγματα! Έτσι όπως το αντιμετωπίζω εγώ και οι γνωστοί μου τουλάχιστον.
Δεν πανε χαμενοι οι κοποι σου. Συνεχισε ετσι. Οχι γιατι " Μια χρονια ειναι θα περασει", αλλα γιατι ετσι ειναι η ζωη (δυσκολη) και πρεπει να υιοθετησεις την καταλληλη σταση απεναντι της. Φιλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δεν πανε χαμενοι οι κοποι σου. Συνεχισε ετσι. Οχι γιατι " Μια χρονια ειναι θα περασει", αλλα γιατι ετσι ειναι η ζωη (δυσκολη) και πρεπει να υιοθετησεις την καταλληλη σταση απεναντι της. Φιλιά.

Ναι, ξέρω. Δε το εννοούσα έτσι το πάει χαμένος ο κόπος μου.
Με εμένα τα έχω. Νιώθω ότι εγώ δεν κάνω αρκετά! Είναι περίπλοκο το πως νιώθω... Θα περάσει.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
26 εβδομαδες μεινανε παιδια!!!!και 39 μερες μεχρι την ΠΡΩΤΗ απο τις ΔΥΟ γιορτες που εχουν να περασουν για να δωσουμε!Καλο κουραγιο σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Όσοι λένε ότι δεν είναι κάτι σοβαρό οι Πανελλήνιες, πραγματικά δε ξέρω τι να πω! Ότι δε θέλει κούραση κτλ..
Είμαι ξύπνια από τις 3, πιέζομαι αρκετά και πολλές φορές νιώθω ότι πάει χαμένος ο κόπος μου!
Πιστεύω ότι είναι από τα πιο ψυχοφθόρα πράγματα! Έτσι όπως το αντιμετωπίζω εγώ και οι γνωστοί μου τουλάχιστον.
Ετσι ημουν κι εγω περσι σε ολη τη χρονια...Νομιζα οτι θα αποτυχω,οτι δεν κανω τιποτα...Αυτα τα συναισθηματα βεβαιως δικαιολογουνται.Οταν με το καλο τελειωσεις την υλη και κανεις επαναληψεις,τοτε θα εχεις μεγαλυτερη αυτοπεπεοιθηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ναι, ξέρω. Δε το εννοούσα έτσι το πάει χαμένος ο κόπος μου.
Με εμένα τα έχω. Νιώθω ότι εγώ δεν κάνω αρκετά! Είναι περίπλοκο το πως νιώθω... Θα περάσει.......


Είναι φυσιολογικό να νιώθεις έτσι αλλά να το "πολεμάς"!
Όλα θα πάνε καλά καλά, Ραφ, θα δεις!!!:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Παιδιά που βρίσκεστε βιολογία κατεύθυνσης;Εμείς θα πάρουμε τώρα μονοκοπανιά το 5ο κεφάλαιο θεωρία γιατί λέει δεν μπορεί να ξεκινήσει ασκήσεις αν δεν έχουμε τελειώσει την θεωρία.Απλά να καταλάβουμε τι λέει,να την παπαγαλίσουμε θα μας πάρει περισσότερο.Δεν ξέρω αισθάνομαι ότι δεν προλάβουμε να την τελειώσουμε την ύλη όπως πρέπει.
Υ.Γ: Άκυρο βέβαια με αυτό.Ένα άσχημο συμβάν που μου έτυχε (ναι ήμουν πολύ τυχερή) με έκανε να καταλάβω ότι οι πανελλήνιες είναι κάτι σαν παιχνίδι.Πας,παίζεις,φεύγεις και αποτέλεσμα;κερδίζεις.Έτσι το αντιλήφθηκα και λειτουργώ καλύτερα.Ας αφήσουμε το άγχος απέξω γιατί θα καταλήξουμε (πάλι) στα νοσοκομεία για καρδιογραφήματα και χαπάκια lexotanil.:whistle: Αν δεν σου τύχει δύσκολο να το καταλάβεις αλλά ειλικρινά πιστεύω δεν αξίζει να βάζεις την υγεία σου σε τέτοιες περιπέτειες για ΜΑΛΑΚΙΕΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Παιδιά που βρίσκεστε βιολογία κατεύθυνσης;Εμείς θα πάρουμε τώρα μονοκοπανιά το 5ο κεφάλαιο θεωρία γιατί λέει δεν μπορεί να ξεκινήσει ασκήσεις αν δεν έχουμε τελειώσει την θεωρία.Απλά να καταλάβουμε τι λέει,να την παπαγαλίσουμε θα μας πάρει περισσότερο.Δεν ξέρω αισθάνομαι ότι δεν προλάβουμε να την τελειώσουμε την ύλη όπως πρέπει.
Υ.Γ: Άκυρο βέβαια με αυτό.Ένα άσχημο συμβάν που μου έτυχε (ναι ήμουν πολύ τυχερή) με έκανε να καταλάβω ότι οι πανελλήνιες είναι κάτι σαν παιχνίδι.Πας,παίζεις,φεύγεις και αποτέλεσμα;κερδίζεις.Έτσι το αντιλήφθηκα και λειτουργώ καλύτερα.Ας αφήσουμε το άγχος απέξω γιατί θα καταλήξουμε (πάλι) στα νοσοκομεία για καρδιογραφήματα και χαπάκια lexotanil.:whistle: Αν δεν σου τύχει δύσκολο να το καταλάβεις αλλά ειλικρινά πιστεύω δεν αξίζει να βάζεις την υγεία σου σε τέτοιες περιπέτειες για ΜΑΛΑΚΙΕΣ!

Ή χανεις ;) .Και φτου και απ'την αρχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ή χανεις ;) .Και φτου και απ'την αρχη
Πες μου έναν, έναν λόγο για να δικαιολογήσεις αυτό που είπες σε αυτόν που το είπες τη χρονική στιγμή που το είπες:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μπραβο ρε Αντωνη! Και εγω αυτο σκεφτηκα οταν ειδα το ποστ του... Ελεος δηλαδη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Πες μου έναν, έναν λόγο για να δικαιολογήσεις αυτό που είπες σε αυτόν που το είπες τη χρονική στιγμή που το είπες:hmm:

Συγνωμη.Τωρα που το ξανασκεφτομαι βλακεια ειπα, δεν υπαρχει περιπτωση να μην πετυχει τον στοχο της.(και οι υπολοιποι 100κ υποψηφιοι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Συγνωμη.Τωρα που το ξανασκεφτομαι βλακεια ειπα, δεν υπαρχει περιπτωση να μην πετυχει τον στοχο της.(και οι υπολοιποι 100κ υποψηφιοι)
Δε διαφωνώ με αυτό που είπες, απλά τσακίζεις λίγο την ψυχολογία μας, για να το πω κόσμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top