Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Γενικά το ακούω αυτό για νωρίτερα οι πανελλήνιες φέτος,αλλά κανείς δεν ξέρει στάνταρ...Είναι σαν αυτό που προβλέπουν αν θα πέσουν πιο εύκολα ή πιο δύσκολα!:P

Νατάσα, κλείσε τα αυτιά σου και μην ακούς κανένα. Μια δεν θα γίνουν Πανελλήνιες, μια θα γίνουν νωρίτερα, μια...... Μην ασχολείσαι!

Παιδιά έχω 1 tiny απορία... σύμφωνα με το ημερολόγιο το Πάσχα εφέτος πέφτει 15 Απρίλη. Άρα οι φετινές Πανελλήνιες θα ξεκινήσουν νωρίτερα από πέρυσι?? :blink:


Αυτό πάλι πως σας προέκυψε; Κατατάσσετε τις Πανελλήνιες στις κινητές γιορτές;
Ήμαρτον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ακομα (αν δεν κανω λαθος) δεν εχει βγει καποια αποφαση- εντολη του υπουργειου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αυτό πάλι πως σας προέκυψε; Κατατάσσετε τις Πανελλήνιες στις κινητές γιορτές;
Ήμαρτον!

Εμ.... χαλάρωσε, απλά μια ερώτηση έκανα :/:

Προσωπικά ας γίνουν και την πρωταπριλιά, καρφάκι δε μου καίγεται O.o Χμ..... τώρα που το σκέφτομαι..... να και μια αρμόζουσα ημερομηνία :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
πηρα το διαγωνισμα στο αμαρτημα της μητρος μου και πηρα μονο 16.5 :/:
στενοχωριες...που να δεις οταν ανακοινωθηκαν φετος τα αποτελεσματα και ειδαμε τι γραψαμε στη λογοτεχνια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
To θέμα είναι να βγει η ύλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
H υλη θα βγει και με αρκετες επαναληψεις! Μην αγχωνεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Η ύλη δε βγαίνει τόσο εύκολα όσο λέγεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Η ύλη δε βγαίνει τόσο εύκολα όσο λέγεται...

βγαινει ακομα πιο ευκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Εξαρτάται το μάθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Εξαρτάται το μάθημα!

νταξ, μονο τα μαθηματικα ειναι μπολικα .Φυσικη ειναι 3 κεφαλαια , χημεια επισης τα γενικης ειναι της πλακας(απο ποσοτητα) , η εκθεση δε το σχολιαζω.η βιολογια ειναι αρκετουτσικη . για αλλες κατευθυνσεις δεν ξερω. Οταν τα τελειωνεις και 'κοιτας πισω' καταλαβαινεις οτι δεν ειναι κατι τρομερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Η φυσικη ειναι τεσσερα κεφαλαια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Η φυσικη ειναι τεσσερα κεφαλαια !

ε, δε νομιζω να μπορει να πει κανεις κρουσεις και ντοπλερ 1 κεφαλαιο σε δυο μαθηματα εχει φυγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
βγαινει ακομα πιο ευκολα

Speak for yourself:P.Εγώ πέρσυ τέλειωσα 10/5 τη φυσική ενώ συνέχεια έκανα ασκήσεις κτλ.

νταξ, μονο τα μαθηματικα ειναι μπολικα .Φυσικη ειναι 3 κεφαλαια , χημεια επισης τα γενικης ειναι της πλακας(απο ποσοτητα) , η εκθεση δε το σχολιαζω.η βιολογια ειναι αρκετουτσικη . για αλλες κατευθυνσεις δεν ξερω. Οταν τα τελειωνεις και 'κοιτας πισω' καταλαβαινεις οτι δεν ειναι κατι τρομερο
Η φυσική σου φαίνεται μικρή;:P

ε, δε νομιζω να μπορει να πει κανεις κρουσεις και ντοπλερ 1 κεφαλαιο σε δυο μαθηματα εχει φυγει

Βασικά διαφωνώ αλλά ok.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Speak for yourself:P.Εγώ πέρσυ τέλειωσα 10/5 τη φυσική ενώ συνέχεια έκανα ασκήσεις κτλ.


Η φυσική σου φαίνεται μικρή;:P



Βασικά διαφωνώ αλλά ok.:)

ε , ειναι και αναλογα με τον μαθητη αυτο. Ισως επειδη μαρεσει σαν μαθημα να μου φαίνεται μικρη, τι να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Εμ.... χαλάρωσε, απλά μια ερώτηση έκανα :/:

Προσωπικά ας γίνουν και την πρωταπριλιά, καρφάκι δε μου καίγεται O.o Χμ..... τώρα που το σκέφτομαι..... να και μια αρμόζουσα ημερομηνία :hmm:

Πανελλήνιες δίνω, είναι δυνατόν να είμαι χαλαρός;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
ε, δε νομιζω να μπορει να πει κανεις κρουσεις και ντοπλερ 1 κεφαλαιο σε δυο μαθηματα εχει φυγει
Εμενα δεν με ενδιεφερε το ποσο γρηγορα φευγει ενα κεφαλαιο , αλλα το τι μπορει να μπει απο αυτο.
Και πιστεψε με απο κρουσεις και doppler μπορει να σου βαλει προβλημα που να τριβεις τα ματια σου.
Θεωρω πως ειναι ενα απο τα πιο σημαντικα κεφαλαια της υλης που εχετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Εμενα δεν με ενδιεφερε το ποσο γρηγορα φευγει ενα κεφαλαιο , αλλα το τι μπορει να μπει απο αυτο.
Και πιστεψε με απο κρουσεις και doppler μπορει να σου βαλει προβλημα που να τριβεις τα ματια σου.
Θεωρω πως ειναι ενα απο τα πιο σημαντικα κεφαλαια της υλης που εχετε.

ισχύει. Ύπουλο κεφάλαιο οι κρούσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
πηρα το διαγωνισμα στο αμαρτημα της μητρος μου και πηρα μονο 16.5 :/:
δεν εχει καμια απολυτως σημασια ο βαθμος ενος διαγωνισματος,ουτε θα καθορισει το βαθμο σου στο τελος.Απλα,αυτο που πρεπει να κρατησεις ειναι το να δεις τα λαθη σου σε αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
ε , ειναι και αναλογα με τον μαθητη αυτο. Ισως επειδη μαρεσει σαν μαθημα να μου φαίνεται μικρη, τι να πω
Είναι πολύ ωραίο σαν μάθημα, εμένα προσωπικά από το σύνολο η φυσική εντάσσεται στα αγαπημένα μου, αλλά είναι και το μάθημα που τελειώνεις πιο αργά από όλα τα υπόλοιπα την ύλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top