Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Παιδια μια απορια εχω...εδωσα φετος πανελληνιες απο τεχνολογικη παραγωγης και τεχνολογιας.Μπορω να ξαναδωσω το 2012 απο τεχνολογικη πληροφορικης και υπηρεσιων?Αν ναι,ο προφορικος βαθμος που ειχα θα χαθει αφου πλεον δινω αλλα μαθηματα?Εχω απωλεια μοριων η τα μορια μου θα υπολογιστουν μονο με βαση τα γραπτα?

Μπορεις να αλλαξεις κατευθυνση και σε οσα μαθηματα δεν εχεις προφορικο, θα μετρησει μονο ο γραπτος.Δεν εχεις απωλεια μοριων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Παίδες αρχίσατε να γράφετε διαγωνίσματα;

εμείς αρχίσαμε και στο σχολείο και στο φροντιστήριο... δεν τα προλαβαίνω όλα :(

Εγώ από 1η Σεπτεμβρίου γράφω κάθε Σάββατο διαγωνίσματα στο φροντιστήριο. Στο σχολείο είχαμε κατάληψη και τη Δευτέρα θα πάω μετά από 3 εβδομάδες σχεδόν. Ποιος ξέρει τι μας περιμένει. Τουλάχιστον οι άλλες κατευθύνσεις στο φροντιστήριο μου έχουν ένα Σάββατο κενό. Εγώ που είμαι θεωρητική με Μαθηματικά και ΑΟΘ τι να πω ; :/: Γράφω καπάκι το ένα μετά το άλλο ! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Εγώ από 1η Σεπτεμβρίου γράφω κάθε Σάββατο διαγωνίσματα στο φροντιστήριο. Στο σχολείο είχαμε κατάληψη και τη Δευτέρα θα πάω μετά από 3 εβδομάδες σχεδόν. Ποιος ξέρει τι μας περιμένει. Τουλάχιστον οι άλλες κατευθύνσεις στο φροντιστήριο μου έχουν ένα Σάββατο κενό. Εγώ που είμαι θεωρητική με Μαθηματικά και ΑΟΘ τι να πω ; :/: Γράφω καπάκι το ένα μετά το άλλο ! :(
Αυτό είναι καλό και κακό μαζί. Το καλό είναι ότι με τα συνεχόμενα διαγωνίσματα βρίσκεις την κατάλληλη ευκαιρία για να κάνεις επαναλήψεις και να δεις τα κενά που ενδεχομένως να έχεις. Το κακό είναι ότι έτσι δεν έχεις το σάββατό σου για ξεκούραση που πίστεψέ με είναι τόσο πολύτιμη για να αντέξεις. Διότι οι πανελλαδικές δεν είναι μόνο θέμα διαβάσματος αλλά και θέμα διαχείρησης του χρόνου και των δυνάμεων σου. Αυτά από εμένα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι άλλο. Φέτος τι πιστεύετε; Θα ανέβουν ή θα πέσουν οι βάσεις; Κυρίως για Θεσασλονίκη και Κομοτηνή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι άλλο. Φέτος τι πιστεύετε; Θα ανέβουν ή θα πέσουν οι βάσεις; Κυρίως για Θεσασλονίκη και Κομοτηνή...

Η θα βαλουν δυσκολα θεματα και θα μεινουν σταθερες (μπορει να ανεβουν και λιγο) , η θα βαλουν λιγοτερο δυσκολα θεματα και θα υπαρξει αρκετη ανοδος. Να πεσουν κι'αλλο , το θεωρω λιγο απιθανο , γιατι ηδη φετος πεσανε παρα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εγώ έχω ξεκινήσει τα διαγωνίσματα από τις αρχές του μήνα. Κάθε Δευτέρα έγραφα και ένα διαφορετικό.. Μόνο αύριο θα'ναι η μόνη Δευτέρα χωρίς διαγώνισμα γιατί έγραψα χθες Ιστορία. Μέχρι στιγμής έχω γράψει τα εξής:
Λατινικά: 21-30, Αρχαία: Όλο τον Πρωταγόρα, Κείμενα Κατεύθυνσης: Κρητικό, Ιστορία: Το πρώτο κεφάλαιο και το Β' από το δεύτερο.
Το καλοκαίρι είχα γράψει μόνο Λατινικά: 21-25 (?) και Ιστορία: Προσφυγικό.
Επίσης, στο σχολείο έχω γράψει διαγώνισμα στο πρώτο κεφάλαιο της Ιστορίας και αυτή τη βδομάδα θα γράψω μάλλον τα 5 πρώτα μαθήματα λατινικά..
Αυτά... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Εγώ έχω ξεκινήσει τα διαγωνίσματα από τις αρχές του μήνα. Κάθε Δευτέρα έγραφα και ένα διαφορετικό.. Μόνο αύριο θα'ναι η μόνη Δευτέρα χωρίς διαγώνισμα γιατί έγραψα χθες Ιστορία. Μέχρι στιγμής έχω γράψει τα εξής:
Λατινικά: 21-30, Αρχαία: Όλο τον Πρωταγόρα, Κείμενα Κατεύθυνσης: Κρητικό, Ιστορία: Το πρώτο κεφάλαιο και το Β' από το δεύτερο.
Το καλοκαίρι είχα γράψει μόνο Λατινικά: 21-25 (?) και Ιστορία: Προσφυγικό.
Επίσης, στο σχολείο έχω γράψει διαγώνισμα στο πρώτο κεφάλαιο της Ιστορίας και αυτή τη βδομάδα θα γράψω μάλλον τα 5 πρώτα μαθήματα λατινικά..
Αυτά... :/:

λιγα εχεις γραψει...:P:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mzew

Νεοφερμένος

Η mzew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ έχω ξεκινήσει τα διαγωνίσματα από τις αρχές του μήνα. Κάθε Δευτέρα έγραφα και ένα διαφορετικό.. Μόνο αύριο θα'ναι η μόνη Δευτέρα χωρίς διαγώνισμα γιατί έγραψα χθες Ιστορία. Μέχρι στιγμής έχω γράψει τα εξής:
Λατινικά: 21-30, Αρχαία: Όλο τον Πρωταγόρα, Κείμενα Κατεύθυνσης: Κρητικό, Ιστορία: Το πρώτο κεφάλαιο και το Β' από το δεύτερο.
Το καλοκαίρι είχα γράψει μόνο Λατινικά: 21-25 (?) και Ιστορία: Προσφυγικό.
Επίσης, στο σχολείο έχω γράψει διαγώνισμα στο πρώτο κεφάλαιο της Ιστορίας και αυτή τη βδομάδα θα γράψω μάλλον τα 5 πρώτα μαθήματα λατινικά..
Αυτά... :/:


Καλά είσαι κ εσύ...Εγω εχω γραψει 2 φορες αρχαια στον Πρωταγορα αυτην τη βδομαδα γραφω Πολιτεια.Λατινικα τα 5 πρωτα.Ιστορια το 1ο κεφαλαιο φροντιστηριο κ σχολειο.Λογοτεχνια τον Κρητικο φροντιστηριο και σχολειο.Οικονομια 1ο κεφαλαιο επισης σχολειο και φροντιστηριο.Και έπεται η συνεχεια...Δηλαδή μέχρι το τελος της χρονιας ετσι θα ειμαστε?Καθε βδομαδα διαγωνισμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
6 μηνες ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Μόλις 194 μέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Αυτό είναι καλό και κακό μαζί. Το καλό είναι ότι με τα συνεχόμενα διαγωνίσματα βρίσκεις την κατάλληλη ευκαιρία για να κάνεις επαναλήψεις και να δεις τα κενά που ενδεχομένως να έχεις. Το κακό είναι ότι έτσι δεν έχεις το σάββατό σου για ξεκούραση που πίστεψέ με είναι τόσο πολύτιμη για να αντέξεις. Διότι οι πανελλαδικές δεν είναι μόνο θέμα διαβάσματος αλλά και θέμα διαχείρησης του χρόνου και των δυνάμεων σου. Αυτά από εμένα!!!!

Έχω αρχίσει ήδη να κουράζομαι λίγο. Όμως αν κουραστώ από τώρα τι θα κάνω μετά τα Χριστούγεννα δηλαδή; :/: Ξέρω ότι είναι καλό γιατί κάνω επαναλήψεις. Αλλά όπως λες ελάχιστος χρόνος για ξεκούραση. Που είναι πολύτιμος ! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Παμε παιδια! Δεν μασαμε! 6 μηνες ακομα!
Ολα καλα θα πανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^MaRiA7^

Νεοφερμένος

Η ^MaRiA7^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ουτε εγω δν εχω ελευθερο χρονο καθολου ,εχω που εχω το φροντηστηριο που μας βαζει ενα καρο ασκησεις ,εχω και το σχολειο π βαζει αλλα τοσα,και αμα τους πεις οτι δν προλαβες σου κανουν τα μουτρα τουσ σαν να μν πω τι!!ελεος λιγη κατανοηση πλεον,ανθρωποι ειμαστε οχι ρομποτ!
~Και εγω εχω αρχισει να κουραζομαι ...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
WTF αγχωθηκα τώρα...μου φαίνεται πως πρέπει να κοψω τα περιττά:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
WTF αγχωθηκα τώρα...μου φαίνεται πως πρέπει να κοψω τα περιττά:(

ποια περιττα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Δεν κουράστηκα ακόμα.
Καλός ύπνος χρειάζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ρε παιδια τωρα αν σας πω οτι σας ζηλευω που γραφετε πολλα διαγωνισματα θα φαω απειρες μουτζες..εε;:hmm:
εγω αντε να γραφω ενα τον μηνα(ποτε φυσικη ποτε εκθεση)τα αλλα σ/κ ελευθερα αλλα μακαρι να εγραφα και στα αλλα...ή τουλαχιστον να ηταν ετσι τα πραγματα που να μπορουσα να γραψω.
τα διαγωνισματα σου κανουν πολυ καλο.ακομη και εγω που γραφω ελαχιστα π.χ για φυσικη καθομαι λυνω επιπλεον ασκησεις διαβαζω για χιλιοστη φορα τη θεωρια.εχουν γενικα πολλα +++
https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=2870178&postcount=1016

ουτε εγω δεν εχω κουραστει παρολο που ο υπνος που κανω μονο καλος δε λεγεται. 'η μαλλον δεν εχω κουραστει τοσο ωστε να το καταλαβαινω.
https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=2870105&postcount=1012
Χαρα το μνμ περισσοτερο με αγχωσε παρα με εμψυχωσε :P
τωρα μολις συνειδητοποιω οτι εχουμε μολις 6 μηνες...δλδ με αλλα λογια φασκελοκουκουλοστα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eλα βρε Χριστινουλα μου γιατι? Ολα καλα θα πανε! Τοσα παιδια διαβασαν και περασαν στην πρωτη τους επιλογη...
Με εμας γιατι να μην γινει το ιδιο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Να παίξω το συνήγορο του διαβολου...εμείς γιατί δε περάσαμε;:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Να παίξω το συνήγορο του διαβολου...εμείς γιατί δε περάσαμε;:p

και απο αυτους που περασανε ποσοι τελικα περασαν στην πρωτη επιλογη τους ?(ειδικα φεετος):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top