Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

george 1994

Νεοφερμένος

Ο george 1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ δεν κάνω φροντιστήρια, λύνω ασκήσεις από βοηθήματα και τα καταλαβαίνω. Θα ξεκινήσω φροντιστήρια σε περίπου 1 μήνα. Λέτε να περάσω φαρμακευτική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Καλα να παθεις... Χαχα εγω θετικη ειμαι!
Γεωργια μου, αν και περιμενα αυτην την ερωτηση με μονη διαφορα στην σχολη, που πιστευα πως θα ηταν το Χημικο, πιστευω πως μπορεις να τα καταφερεις! Οι πανελληνιες βασιζονται σε προσωπικο διαβασμα σε πολυ μεγαλο ποσοστο! Μην ξεχνας πως και το φροντιστηριο θα σου "ετρωγε" πολλες ωρες! Με συστηματικο διαβασμα, οργανωση και ηρεμια ολα γινονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ δεν κάνω φροντιστήρια, λύνω ασκήσεις από βοηθήματα και τα καταλαβαίνω. Θα ξεκινήσω φροντιστήρια σε περίπου 1 μήνα. Λέτε να περάσω φαρμακευτική;

Περιμένεις να σου πούμε τι ποσοστό δίνουμε ή κάτι τέτοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ρε σεις,την άλλη βδομάδα μπαίνω κύματα εγώ,και όλοι μου λένε ότι είναι από τα εύκολα κομμάτια της ύλης,ευκολότερα από ταλαντώσεις...Με αγχώσατε όμως εδώ!:(

ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ κανένα και τίποτα! Προχώρα ακάθεκτη!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ειδα στην τιβι πριν λιγο, λεει θα κοπουν οι θεσεις των στρατιωτικων/αστυνομικων σχολων σε μεγαλο ποσοστο απο το ΄12 επειδη δεν μπορουν να πληρωνουν τοσα ατομα(λογικο).Φυσικα πιστευω πως ολοι καταλαβαινουμε τι σημαινει για τα θεματα που θα πεσουν αυτο....(μαθηματικα γεν ,ΑΟΘ) (ευτυχως πηρα φυσικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εγώ πήρα Βιολογία και μ' αρέσει πολύ! Τη μαθαίνω και πιο εύκολα απ' την Ιστορία.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Ειδα στην τιβι πριν λιγο, λεει θα κοπουν οι θεσεις των στρατιωτικων/αστυνομικων σχολων σε μεγαλο ποσοστο απο το ΄12 επειδη δεν μπορουν να πληρωνουν τοσα ατομα(λογικο).Φυσικα πιστευω πως ολοι καταλαβαινουμε τι σημαινει για τα θεματα που θα πεσουν αυτο....(μαθηματικα γεν ,ΑΟΘ) (ευτυχως πηρα φυσικη)

ΣΚΑΤΑ ! Εγώ πήρα Μαθηματικά και ΑΟΘ. Αυτό ήτανε.:giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Ειδα στην τιβι πριν λιγο, λεει θα κοπουν οι θεσεις των στρατιωτικων/αστυνομικων σχολων σε μεγαλο ποσοστο απο το ΄12 επειδη δεν μπορουν να πληρωνουν τοσα ατομα(λογικο).Φυσικα πιστευω πως ολοι καταλαβαινουμε τι σημαινει για τα θεματα που θα πεσουν αυτο....(μαθηματικα γεν ,ΑΟΘ) (ευτυχως πηρα φυσικη)
Εννοεις οτι θα μπουν δυσκολα θεματα σε αυτα τα δυο μαθηματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ κανένα και τίποτα! Προχώρα ακάθεκτη!!!:)
:kissing:
Ειδα στην τιβι πριν λιγο, λεει θα κοπουν οι θεσεις των στρατιωτικων/αστυνομικων σχολων σε μεγαλο ποσοστο απο το ΄12 επειδη δεν μπορουν να πληρωνουν τοσα ατομα(λογικο).Φυσικα πιστευω πως ολοι καταλαβαινουμε τι σημαινει για τα θεματα που θα πεσουν αυτο....(μαθηματικα γεν ,ΑΟΘ) (ευτυχως πηρα φυσικη)
Ρε συ,μην το κάνεις αυτό...Εννοώ,είναι οκ φυσικά να ενημερώνεις για κάτι που άκουσες,αλλά το να λέμε ότι θα πέσουν παλούκια και δεν ξέρω γω τι άλλο σε κάποια μαθήματα,δε βοηθάει και πολύ την ψυχολογία των παιδιών που προετοιμάζονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Εννοεις οτι θα μπουν δυσκολα θεματα σε αυτα τα δυο μαθηματα??

κανεις δεν ξερει αν θα μπουν δυσκολα, αλλα δυο πραγματα ειναι δεδομενα
1)Αν θελουν μπορουν να το δυσκολεψουν οσο θελουν (πιο πολυ και απο φετος)
2)Αν μια σχολη παιρνει λιγοτερα ατομα και υπαρχει μεγαλη ζητηση(βλεπε στρατιωτικες κλπ) τι κανεις? βαζεις παλουκια για να περασουν λιγοι (ή βαζεις κανονικα θεματα και οι βασεις πανε στον ουρανο )

και με την κριση που υπαρχει ολο και περισσοτεροι υποψηφιοι θα δηλωνουν στρατιωτικες αστυνομικες και τετοια, γιατι προσφερουν μια καποια σιγουρια (και καλα) αρα Περισσοτεροι υποψηφιοι+λιγοτερες θεσεις= ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ειδα στην τιβι πριν λιγο, λεει θα κοπουν οι θεσεις των στρατιωτικων/αστυνομικων σχολων σε μεγαλο ποσοστο απο το ΄12 επειδη δεν μπορουν να πληρωνουν τοσα ατομα(λογικο).Φυσικα πιστευω πως ολοι καταλαβαινουμε τι σημαινει για τα θεματα που θα πεσουν αυτο....(μαθηματικα γεν ,ΑΟΘ) (ευτυχως πηρα φυσικη)
Φοβούνται οι άντρες τις δυσκολίες:P ;
Το λογικό είναι να μειωθούν οι εισακτέοι, και έτσι να ανεβούν κατακόρυφα οι βάσεις.
Με τα πιο δύσκολα θέματα δεν μειώνεται ο αριθμός των εισακτέων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
κανεις δεν ξερει αν θα μπουν δυσκολα, αλλα δυο πραγματα ειναι δεδομενα
1)Αν θελουν μπορουν να το δυσκολεψουν οσο θελουν (πιο πολυ και απο φετος)
2)Αν μια σχολη παιρνει λιγοτερα ατομα και υπαρχει μεγαλη ζητηση(βλεπε στρατιωτικες κλπ) τι κανεις? βαζεις παλουκια για να περασουν λιγοι (ή βαζεις κανονικα θεματα και οι βασεις πανε στον ουρανο )
Για το 1ο συμφωνω..
Στο 2ο, δεν μπορω να καταλαβω τη λογικη σου..
Εαν ας πουμε φετος οι εισακτεοι σε μια σχολη (αστυνομικη ή στρατιωτικη) ηταν 100 οι εισακτεοι, και του χρονου ειναι 60 ασ πουμε, ποια η διαφορα??
Ακριβως επειδη αυτες οι σχολες εχουν μεγαλη ζητηση, οσες ανοιχτες θεσεις εχουν, θα συμπληρωθουν..
Το οτι μειωνονται οι εισακτεοι (που πιθανο ειναι το '12 να μειωθουν γενικα οι εισακτεοι, και οχι μονο σε αυτες τις σχολες), δεν επηρεαζει τη δυσκολια των θεματων..
Ας μην ξεχναμε, οτι βαση ειναι τα μορια που συγκεντρωσε ο τελευταιος εισακτεος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotious

Νεοφερμένος

Ο panagiotious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγώ πήρα Βιολογία και μ' αρέσει πολύ! Τη μαθαίνω και πιο εύκολα απ' την Ιστορία.:D
Όντως και εγώ μαθαίνω πιο ευκολα την Βιολογία απο την Ιστορία :clapup:
Έχει πιο απλή διατύπωση και σύνταξη .... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ μαθηματικά γενικής.Με το πρώτο κεφάλαιο ήδη γνωστό απο τη κατεύθυνση,είναι σαν να σου φωνάζει ΠΑΡΕ ΜΕ.Υπο άλλες συνθήκες,φυσικά και θα έπαιρνα φυσική:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Εγώ μαθηματικά γενικής.Με το πρώτο κεφάλαιο ήδη γνωστό απο τη κατεύθυνση,είναι σαν να σου φωνάζει ΠΑΡΕ ΜΕ.Υπο άλλες συνθήκες,φυσικά και θα έπαιρνα φυσική:)

Και εγώ μαθηματικά είχα πάρει αλλά μετά τα περσυνά και βλέποντας την ύλη της φυσικής θα το σκεφτόμουν σοβαρά να την πάρω. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
και εγω βιολογια πηρα το θεμα μου ειναι πως δεν παω φροντηστηρια σε τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ο Πρωταγορας ενταξει καλουλης ηταν, γιατι ο πλατωνακος μας το χαλαει με την πολιτεια; :( ειναι και καπως δυσκολη η μεταφραση στα σημεια οπου εννοουνται καποια πραγματακια. Καλυτερα ιστορια κατευθυνσης, την εχω παρει με πολυ καλο ματι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Καλυτερα ιστορια κατευθυνσης, την εχω παρει με πολυ καλο ματι!!!
Εξαιτίας της Ιστορίας άλλαξα κατευθυνση και πήγα τεχνολογική πάλι.Απορώ πώς τη μαθαίνουν οι άλλοι;!;Είναι τόσο κακογραμμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ο Πρωταγορας ενταξει καλουλης ηταν, γιατι ο πλατωνακος μας το χαλαει με την πολιτεια; :( ειναι και καπως δυσκολη η μεταφραση στα σημεια οπου εννοουνται καποια πραγματακια. Καλυτερα ιστορια κατευθυνσης, την εχω παρει με πολυ καλο ματι!!!

Θα πεθάνω. :worry::worry::worry:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top