Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Xαλαρωσε βρε... Ο καθενας κανει τη δουλεια του με τον τροπο του... Και γω μαθηματικα πιο πισω ειμαι απο σενα μην αγχωνεσαι και παλεψε το...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
μωρε στην α λυκειου προσεχα και αρκετα...αλλα δεν.
και να φανταστεις κυματα ειμαστε ακομα στην αρχη.ουτε συμβολη δεν εχουμε κανει.:(
εχω απελπιστει παρα πολυ.
Μην απελπιζεσαι.. Αν μη τι αλλο, εχουμε 18/10 ακομα!
Οπως ειπε και ο Stratosrip, προσπαθησε να κανεις τη "συνδεση" των κυματων με τις ταλαντωσεις, θα σε διευκολυνει λιγο..
Διαβαζε τη θεωρια απο το σχολικο (μερικες φορες βοηθαει πολυ), κανε πρωτα τις ασκησουλες του σχολικου, και στην τελικη αν εχεις καποιο προβλημα ζητα απο τον οποιοδηποτε καθηγητη σου περαιτερω βοηθεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
O i_lie_us έγραψε στις 19:58, Σήμερα:

Μην απελπιζεσαι.. Αν μη τι αλλο, εχουμε 18/10 ακομα!
Οπως ειπε και ο Stratosrip, προσπαθησε να κανεις τη "συνδεση" των κυματων με τις ταλαντωσεις, θα σε διευκολυνει λιγο..
Διαβαζε τη θεωρια απο το σχολικο (μερικες φορες βοηθαει πολυ), κανε πρωτα τις ασκησουλες του σχολικου, και στην τελικη αν εχεις καποιο προβλημα ζητα απο τον οποιοδηποτε καθηγητη σου περαιτερω βοηθεια..

γιατι εχω το σχολικο βιβλιο;
να μου πεις μπορω να το δω απο το ιντερνετ αλλα δε με βολευει καθολου αυτος ο τροπος διαβασματος.(δεν ειναι δικαολογια προς θεου)
θα ζητησω απο τον καθηγητη να μου βγαλει φωτοτυπια τις ασκησες του σχολικου μηπως και γινει τιποτα.:worry:
παντως ευχαριστω.
γιστι η φυσικη να μην ειναι μονο ταλαντωσεις;;;;;;;;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf765

Νεοφερμένος

Ο raf765 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Γεια σας!Υπαρχει Κανεις που θα δοσει δευτερη χρονια πανελλαδικες στο φορουμ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γεια σας!Υπαρχει Κανεις που θα δοσει δευτερη χρονια πανελλαδικες στο φορουμ?
οπα ναουσαιος!! ναι υπαρχουν ατομα..θα σου απαντησουν λογικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
γιστι η φυσικη να μην ειναι μονο ταλαντωσεις;;;;;;;;:(

Γιατί μ'αγαπάει ο θεός. :P
Και γιατί οι ηλεκτρικές είναι Α Π Α Ι Σ Ι Ε Σ. :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Που βρισκεσται τα παιδια της θετικης??? Πως σας φαινονται εσας τα πραγματα μεχρι στιγμης???
Καλησπέρα... Το λοιπόν
Χημεία είμαι στο 2ο κεφαλαίο σε ασκήσεις στο pH
Βιολογία είμαι στο 4ο κεφάλαιο, βασικά το τέλειωσα κάτι ασκήσεις θα κάνουμε την επόμενη φορά και τη μεθεπόμενη μπαίνω Mendel
Φυσική την Πέμπτη μπαίνω στις φθίνουσες (ακόμα στις ταλαντώσεις είμαι)
Μαθηματικά στα όρια είμαι... κριτήρια παρεμβολής, τριγωνομετρικα όρια κτλ κτλ...
Βιολογία Γενικής μόλις μπήκα στο "Μηχανισμοι Αμυνας του Ανθρωπινου οργανισμου" (υποτίθεται πως τώρα το διαβαζω)
Εκθεση... δεν ξερω τι σκατα κανουμε εκει xD

Χημεία μου φαίνεται πάρα πολύ εύκολη... Βιολογία μου αρέσει πολύ αλλά έχω πρόβλημα που εχει τοση πολλη θεωρία, τρελένομαι να λύνω ασκήσεις όμως...
Φυσική μου τη σπάει που οι ασκήσεις είναι τοοοοοσο μεγάλες και έχουν τοσο γράψιμο... (και αντε κανε σχημα, αντε εξηγησε το ενα αντε το αλλο).... ομως έχω μια καταπληκτικη καθηγητρια... οποτε τα παω μια χαρα
Μαθηματικα... μου φαινονται βουνο... πιστευω πως αν καπου δεν παω καλα... θα ειναι στα μαθηματικα :(
Βιολογια γενικης παρα μα παρα πολυ ευκολη αν τη συγκρινουμε με τη κατευθυνση xD
εκθεση... βαριεμαι.

αυτα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
γιατι εχω το σχολικο βιβλιο;
να μου πεις μπορω να το δω απο το ιντερνετ αλλα δε με βολευει καθολου αυτος ο τροπος διαβασματος.(δεν ειναι δικαολογια προς θεου)
θα ζητησω απο τον καθηγητη να μου βγαλει φωτοτυπια τις ασκησες του σχολικου μηπως και γινει τιποτα.:worry:
παντως ευχαριστω.
γιστι η φυσικη να μην ειναι μονο ταλαντωσεις;;;;;;;;:(

ω, κατσε να μπεις στερεο και μετα θα λες γιατι να μην ειναι μονο κυματα και ταλαντωσεις ? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ρε σεις,την άλλη βδομάδα μπαίνω κύματα εγώ,και όλοι μου λένε ότι είναι από τα εύκολα κομμάτια της ύλης,ευκολότερα από ταλαντώσεις...Με αγχώσατε όμως εδώ!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
πω πω με αυτα τα κυματα....τι ακαταλαβιστικα που ειναι.μου ρχεται να βαλω τα κλαματα καθε φορα που πηγαινω στο φροντ. φυσικη.
τι ωραιες που ηταν οι ταλαντωσεις!:confused:
μετα ειναι πιο δυσκολα; (μη πειτε ναι...):(
Και εγώ στα κύματα είχα δυσκολευτεί πολύ (ειδικά στα κύματα με αρχική φάση), αλλά τώρα τα έχω καταλάβει και δεν έχω πρόβλημα. Το κακό είναι ότι και τα βοηθήματα δίνουν συχνά ελλιπείς εκφωνήσεις και δεν ξεκαθαρίζουν πχ ποια χρονική στιγμή αρχίζει να ταλαντώνεται η πηγή και με τι κατεύθυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Γεια σας!Υπαρχει Κανεις που θα δοσει δευτερη χρονια πανελλαδικες στο φορουμ?
Εγω ξαναδινω πες το αδερφε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Καλησπέρα... Το λοιπόν
Χημεία είμαι στο 2ο κεφαλαίο σε ασκήσεις στο pH
Βιολογία είμαι στο 4ο κεφάλαιο, βασικά το τέλειωσα κάτι ασκήσεις θα κάνουμε την επόμενη φορά και τη μεθεπόμενη μπαίνω Mendel
Φυσική την Πέμπτη μπαίνω στις φθίνουσες (ακόμα στις ταλαντώσεις είμαι)
Μαθηματικά στα όρια είμαι... κριτήρια παρεμβολής, τριγωνομετρικα όρια κτλ κτλ...
Βιολογία Γενικής μόλις μπήκα στο "Μηχανισμοι Αμυνας του Ανθρωπινου οργανισμου" (υποτίθεται πως τώρα το διαβαζω)
Εκθεση... δεν ξερω τι σκατα κανουμε εκει xD

Χημεία μου φαίνεται πάρα πολύ εύκολη... Βιολογία μου αρέσει πολύ αλλά έχω πρόβλημα που εχει τοση πολλη θεωρία, τρελένομαι να λύνω ασκήσεις όμως...
Φυσική μου τη σπάει που οι ασκήσεις είναι τοοοοοσο μεγάλες και έχουν τοσο γράψιμο... (και αντε κανε σχημα, αντε εξηγησε το ενα αντε το αλλο).... ομως έχω μια καταπληκτικη καθηγητρια... οποτε τα παω μια χαρα
Μαθηματικα... μου φαινονται βουνο... πιστευω πως αν καπου δεν παω καλα... θα ειναι στα μαθηματικα :(
Βιολογια γενικης παρα μα παρα πολυ ευκολη αν τη συγκρινουμε με τη κατευθυνση xD
εκθεση... βαριεμαι.
αυτα :clapup:

MM εγω στη χημεια τελειωνω το 2ο (στην ογκομετρηση ειμαι) Βιολογια μολις μπηκα στο 6ο κεφαλαιο Μαθηματικα παω ορια στο απειρο, Φυσικη μπαινω την Κυριακη στερεο και Βιολογια γενικης ειμαι στην οικολογια στον Κυκλο του Ανθρακα... Η βιολογια κατευθυνσης με ζοριζει περισσοτερο απ ολα λογω της πολυς θεωρια που εχει... Στα αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω συναντησει ιδιαιτερο προβλημα... Για να δουμε........ :D

Ρε σεις,την άλλη βδομάδα μπαίνω κύματα εγώ,και όλοι μου λένε ότι είναι από τα εύκολα κομμάτια της ύλης,ευκολότερα από ταλαντώσεις...Με αγχώσατε όμως εδώ!:(

Αν εχεις πιασει το νοημα των ταλαντωσεων ειναι ευκολα... Εγω τα βρηκα αρκετα πιο ευκολα απο τις ταλαντωσεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν υπάρχει πιο εύκολα/πιο δύσκολα. Ο καθένας τα βλέπει διαφορετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αν εχεις πιασει το νοημα των ταλαντωσεων ειναι ευκολα... Εγω τα βρηκα αρκετα πιο ευκολα απο τις ταλαντωσεις....
Ουφ,κάτι είναι κι αυτό..Από ταλαντώσεις έχω μείνει ευχαριστημένη,σύνθεση μας μένει και τελειώνουμε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γεια σας!Υπαρχει Κανεις που θα δοσει δευτερη χρονια πανελλαδικες στο φορουμ?
Ηere.

Ρε σεις,την άλλη βδομάδα μπαίνω κύματα εγώ,και όλοι μου λένε ότι είναι από τα εύκολα κομμάτια της ύλης,ευκολότερα από ταλαντώσεις...Με αγχώσατε όμως εδώ!:(
Υποκειμενικό.

Εγω ξαναδινω πες το αδερφε!!!
The same.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nανσυ94

Νεοφερμένος

Η Nανσυ94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εδω ειμαι και γω..τελευταια χρονια παιδια...καλο κουραγιο να χουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εδω ειμαι και γω..τελευταια χρονια παιδια...καλο κουραγιο να χουμε
Καλώς ήρθες...!:DΚαι καλή μας επιτυχία.....!!:);):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nανσυ94

Νεοφερμένος

Η Nανσυ94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Καλώς ήρθες...!:DΚαι καλή μας επιτυχία.....!!:);):clapup:
ευχαριστω...παρακολουθω χρονια το φορουμ αλλα τωρα γραφτηκα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Tι κατευθυνση εισαι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nανσυ94

Νεοφερμένος

Η Nανσυ94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
θεωρητικη!!!εσυ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top