Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Eli,και προς τα που το πάτε;

Dunno ! :confused: Σήμερα δεν πήγα από το σχολείο γιατί ο καιρός όπως βλέπεις είναι χάλια. Ούτε που ξέρω πόσο καιρό θα είναι κλειστό. Πάντως κάθε βδομάδα θα πηγαίνουμε να ψηφίζουμε. Και άμα οι ψήφοι είναι λιγότεροι από 114 ανοίγει πάλι το σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
2η εβδομαδα καταληψης και συνεχιζουμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eμεις ανοιξαμε σημερα υστερα απο 3 βδομαδες καταληψης και καναμε ενα ωραιοτατο 7ωρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
9η μέρα κατάληψης σήμερα και μάλλον θα κρατήσει καιρό ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
1η μέρα κατάληψης σήμερα(2η αν συνυπολογίσουμε και την περασμένη Δευτέρα)και προβλέπεται ή για 3 ή για 5 μέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pasquale

Νεοφερμένος

Ο Pasquale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Πραγματικά, παιδιά δώστε τα όλα όσοι δίνετε για πρώτη φορά... Εγώ δίνω για δεύτερη γιατί το πρώτο έτος το έκανα πέρυσι στην Γ' Λυκείου. Γερά, δυνατά, συγκεντρωμένο διάβασμα και όλα θα πάνε καλά... Απλά προσοχή στα πολλά ξενύχτια και στις παρέες για να μην σας βγάλουν απ' τον σκοπό σας!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
πως περναει ομως ετσι ο καιρος ε???? ο.Ο κοντευουμε στα μισα του Οκτωμβρη και ο αλλος μου λεει οτι μπαινει διαφορικο λογιμο..ποσο κακοι ψευτες παιζει να ειστε μερικοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Γιατί ρε παιδιά τι έχει ο διαφορικός λογισμός; :worry:
Και εγώ εκεί είμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιατί ρε παιδιά τι έχει ο διαφορικός λογισμός; :worry:
Και εγώ εκεί είμαι. :P
δεν ειναι ολοι αστερια:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν ειναι ολοι αστερια:whistle:
και ποιος σου ειπε οτι οσοι βγαζουν γρηγορα την υλη ειναι αστερια?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Την Τρίτη γράφουμε διαγώνισμα τετραμήνου στην Ιστορία. Πρώτο κεφάλαιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εμεις επιτελους ανοιξαμε...καμια βδομαδα η προσαρμογη θα μας παρει σιγουρα(2,5 βδομαδες καταληψη ηταν αυτες), ξεκινησανε οι προβες παρελασης και χορου...σκατα μαθημα γινεται...εγω αυτο εχω να πω.:confused:
(και σε ολα αυτα συμπεριλαμβανεται ο βλακας της ιστοριας και των αρχαιων που μας εξεταζει κανονικα και λεει οτι το 12 στο τετραμηνο για να το παρουμε θελει κοπο!):mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ο φυσικός μας περιμένει να μη γράψουμε 5 στο διαγώνισμα. Το 5 είναι κατόρθωμα για μένα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helen_flamp

Νεοφερμένος

Η helen_flamp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
hi! ρε παιδια να ρωτησω κατι: αποφασισα να δωσω ΑΟΘ και μαθηματικα γενικης στις πανελληνιες δηλαδη εφτα μαθηματα. κανω κανονικα μαθηματα στο σχολειο(φροντιστηριο δεν παω) αλλά σημερα ακουσα ενα στην ταξη της ΑΟΘ να ρωταει τον καθηγητη μεχρι ποτε πρεπει να παραδωσει ενα χαρτι οτι θελει να γραψει ΑΟΘ στις πανελληνιες. ξερετε αν πρεπει να παραδωσω κι εγω καποιο χαρτι? αυτα δεν ρυθμιζονται αυτοματα απο το σχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
hi! ρε παιδια να ρωτησω κατι: αποφασισα να δωσω ΑΟΘ και μαθηματικα γενικης στις πανελληνιες δηλαδη εφτα μαθηματα. κανω κανονικα μαθηματα στο σχολειο(φροντιστηριο δεν παω) αλλά σημερα ακουσα ενα στην ταξη της ΑΟΘ να ρωταει τον καθηγητη μεχρι ποτε πρεπει να παραδωσει ενα χαρτι οτι θελει να γραψει ΑΟΘ στις πανελληνιες. ξερετε αν πρεπει να παραδωσω κι εγω καποιο χαρτι? αυτα δεν ρυθμιζονται αυτοματα απο το σχολειο?

Τον Φεβρουαριο γινονται οι δηλωσεις για τις πανελληνιες.Τοτε δηλωνεις το μαθημα λοιπον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helen_flamp

Νεοφερμένος

Η helen_flamp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
εμεις επιτελους ανοιξαμε...καμια βδομαδα η προσαρμογη θα μας παρει σιγουρα(2,5 βδομαδες καταληψη ηταν αυτες), ξεκινησανε οι προβες παρελασης και χορου...σκατα μαθημα γινεται...εγω αυτο εχω να πω.:confused:
(και σε ολα αυτα συμπεριλαμβανεται ο βλακας της ιστοριας και των αρχαιων που μας εξεταζει κανονικα και λεει οτι το 12 στο τετραμηνο για να το παρουμε θελει κοπο!):mad:
Εμείς 4 μέρες κάναμε και μας έκοψαν και όλους τους περιπάτους συν μια μέρα από την πολυήμερη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Aφου 5 ειναι οι περιπατοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Θα γράψουμε και Λογοτεχνία την επόμενη βδομάδα. Εσείς έχετε γράψει κανένα διαγώνισμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top