Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατι ετσι βρε φιλε???

Γιατί πρέπει να είναι σίγουρες οι μονάδες από τις ασκήσεις... :hmm: Και εγώ χάνω από κουταμάρες...

μα να γράψω "ποτάμη"???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ναι πρέπει να είναι σίγουρες αλλά ας μην τα λέμε με τόνο ειρωνείας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Απλώς ασκήσεις-περίληψη είναι περισσότερο σίγουροι βαθμοί!
Μην αποκλείεις κάποιος να είναι πιο καλός στην ανάπτυξη λόγου παρά στο να σκεφτεί εκείνη τη στιγμή συνώνυμα-αντώνυμα κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Να σου πω κατι, εμενα με ψιλοπειραξε το σχολιο "να μην δωσει τα αλλα μαθηματα"!
Δηλαδη και αν δεν παμε καλα σε κατι που καποιοι θεωρουν ευκολο και τι εγινε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
ρε παιδιά... βλέπω όλους έχουν κάνει και παραγώγους και από όλα....
και εγώ ακόμα είμαι στα όρια... :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ρε παιδιά... βλέπω όλους έχουν κάνει και παραγώγους και από όλα....
και εγώ ακόμα είμαι στα όρια... :( :(
εισαι σε ενα φορουμ που σχεδον ολοι θα εχουνε τελειωσει τις υλες των μαθηματων απο τον Ιανουαριο..μην αγχωνεσαι δεν ειναι ολοι ετσι..οι φιλοι μου παντως που ρωταω που ειναι ολοι ορια μου λενε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ρε παιδιά... βλέπω όλους έχουν κάνει και παραγώγους και από όλα....
και εγώ ακόμα είμαι στα όρια... :( :(

εδω μεσα το 60% των υποψηφιων στοχευει ιατρικη το 30% ΕΜΠ και το 10% Νομικη. Ειτε η υλη βγει Δεκεμβριο ειτε Μαρτιο, το ιδιο ακριβως πραγμα ειναι.Το θεμα ειναι πως θα βγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Και γω όρια είμαι, μη φόβου:P. Κυρίως κοίτα να κάνεις καλά τη δουλειά σου και μην ασχολείσαι με τους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
εδω μεσα το 60% των υποψηφιων στοχευει ιατρικη το 30% ΕΜΠ και το 10% Νομικη. Ειτε η υλη βγει Δεκεμβριο ειτε Μαρτιο, το ιδιο ακριβως πραγμα ειναι.Το θεμα ειναι πως θα βγει
Kαι'γω που νόμιζα οτι στόχευες τη σχολή Θετικών Επιστημών...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Kαι'γω που νόμιζα οτι στόχευες τη σχολή Θετικών Επιστημών...:worry:

ωραια , ιατρικη 30% ΕΜΠ 30% Νομικη 20% Λοιπα 20% :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
εισαι σε ενα φορουμ που σχεδον ολοι θα εχουνε τελειωσει τις υλες των μαθηματων απο τον Ιανουαριο..μην αγχωνεσαι δεν ειναι ολοι ετσι..οι φιλοι μου παντως που ρωταω που ειναι ολοι ορια μου λενε
εγώ όποιον ρωτώ μου λέει πως ειναι στις παραγώγους...
ε και σε καποια φαση λεω "ε τι στο διαολο ρε γιατι ειμαι τοσο πισω"
δεν σας έχει συμβεί και σε εσάς αυτό;


Και γω όρια είμαι, μη φόβου:P. Κυρίως κοίτα να κάνεις καλά τη δουλειά σου και μην ασχολείσαι με τους άλλους.
Αγαπω το ischool... κυρίως επειδή με ξε αγχώνετε...
Κάνω πολλές ασκήσεις και φροντίζω να μην αφήνω κενά κτλ... αλλά ντάξει οι πανελλαδικές είναι ένας διαγωνισμός
κοιτάς να γράψεις καλύτερα από τους άλλους... οπότε δεν είναι λογικό να κοιτάμε λίγο τι κάνουν και οι άλλοι; :/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Αγαπω το ischool... κυρίως επειδή με ξε αγχώνετε...
Κάνω πολλές ασκήσεις και φροντίζω να μην αφήνω κενά κτλ... αλλά ντάξει οι πανελλαδικές είναι ένας διαγωνισμός
κοιτάς να γράψεις καλύτερα από τους άλλους... οπότε δεν είναι λογικό να κοιτάμε λίγο τι κάνουν και οι άλλοι; :/::/:

Ο κάθε διαγωνιζόμενος είναι διαφορετικός, έχει άλλους ρυθμούς-δικό του σύστημα, δουλεύει αλλιώς με τον καθηγητή του. Δεν γίνεται να συμβαδίζουμε όλοι μεταξύ μας. Όπως είπε ο Bemanos, σημασία έχει να βγει καλά η ύλη και όχι με άγχος και βιασύνη. Αυτό που σε ανησυχεί τώρα, το χα περάσει και γω κάπως όταν όλοι είχαν τελειώσει μιγαδικούς και τις συναρτήσεις και έμπαιναν όρια και γω το άμοιρο (
:P) μάθαινα για τα ακρότατα. Πανικοβλήθηκα βέβαια, αλλά όταν μίλησα στον καθηγητή μου με καθησύχασε και πλέον δεν σκάω. Να κάνεις και συ το ίδιο!

Και μπορεί να με πείτε κακιά, αλλά ένας συμαθητής μου που κοκορευόταν πως "Εμένα ότι και να μου βάλουν στους μιγαδικούς, μπορώ να το λύσω", μία άσκηση μίνι-τεστ στο σχολείο, που δεν ήταν και τίποτα τρομερό, δεν κατάφερε να τη λύσει. Ε χάρηκα (
:angel: ), γιατί είχε λυσσάξει να μας λέει για το πόσο πανεύκολα είναι τα μαθηματικά και πως " Τι σύστημα είναι αυτό που κάνεις και είσαι τόσο πίσω στην ύλη :eek:!" Έφαγε την τάπα του και ησύχασε:redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.


Ο κάθε διαγωνιζόμενος είναι διαφορετικός, έχει άλλους ρυθμούς-δικό του σύστημα, δουλεύει αλλιώς με τον καθηγητή του. Δεν γίνεται να συμβαδίζουμε όλοι μεταξύ μας. Όπως είπε ο Bemanos, σημασία έχει να βγει καλά η ύλη και όχι με άγχος και βιασύνη. Αυτό που σε ανησυχεί τώρα, το χα περάσει και γω κάπως όταν όλοι είχαν τελειώσει μιγαδικούς και τις συναρτήσεις και έμπαιναν όρια και γω το άμοιρο (
:P) μάθαινα για τα ακρότατα. Πανικοβλήθηκα βέβαια, αλλά όταν μίλησα στον καθηγητή μου με καθησύχασε και πλέον δεν σκάω. Να κάνεις και συ το ίδιο!

Και μπορεί να με πείτε κακιά, αλλά ένας συμαθητής μου που κοκορευόταν πως "Εμένα ότι και να μου βάλουν στους μιγαδικούς, μπορώ να το λύσω", μία άσκηση μίνι-τεστ στο σχολείο, που δεν ήταν και τίποτα τρομερό, δεν κατάφερε να τη λύσει. Ε χάρηκα (
:angel: ), γιατί είχε λυσσάξει να μας λέει για το πόσο πανεύκολα είναι τα μαθηματικά και πως " Τι σύστημα είναι αυτό που κάνεις και είσαι τόσο πίσω στην ύλη :eek:!" Έφαγε την τάπα του και ησύχασε:redface:.
Τελικά μάλλον όλοι λίγο εως πολύ τό'χουν νιώσει κάποια στιγμή...

Στον καθηγητή μου στο φροντιστήριο του λέω τις ανησυχίες μου... και μου λέει πως συνέχεια γκρινιάζω και αγχώνομαι... :redface:
"πάλι γκρινιάζεις;" μου λέει... xD (ντάξει για να με χαλαρώσει το κάνει... αλλά νιώθω πως δεν καταλαβαίνει)


Να σου πω την αλήθεια και εγώ θα χαιρόμουν... δεν είσαι καθόλου μα καθόλου κακιά!! Καλά να πάθει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
συμφωνω δεν εισαι καθολου κακια. Η υπεροψια τιμωρειται! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
εγώ όποιον ρωτώ μου λέει πως ειναι στις παραγώγους...
ε και σε καποια φαση λεω "ε τι στο διαολο ρε γιατι ειμαι τοσο πισω"
δεν σας έχει συμβεί και σε εσάς αυτό;

Εγώ (αν και θεωρητική) όλη τη χρονιά ήμουν πολύ πιο πίσω από τους άλλους και τελείωσα την ύλη 10-15 μέρες αργότερα στα περισσότερα μαθήματα σε σχέση με τα άλλα παιδιά. Δεν έχει σημασία ποιος την τελειώνει πρώτος, αλλά ποιος την κάνει καλύτερα και σε μεγαλύτερο βάθος.. Δεν υπάρχει λόγος άγχους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Splatc7

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Παιδιαα το χω περασει το ιδιο εργακι 3 φορες και παμε για 4η γιατι η ζωη εχει γυρισματα και αν την παρεις σοβαρα μπορεις να κανεις αυτο που ονειρευεσαι!! Παμε δυνατα ολη ναμην μασαμε και ολα θα πανε τελεια!! Απο Μαιο και μετα ολοι μας φοιτητες :D Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους μας!! Keep Walking!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Παιδιαα το χω περασει το ιδιο εργακι 3 φορες και παμε για 4η γιατι η ζωη εχει γυρισματα και αν την παρεις σοβαρα μπορεις να κανεις αυτο που ονειρευεσαι!! Παμε δυνατα ολη ναμην μασαμε και ολα θα πανε τελεια!! Απο Μαιο και μετα ολοι μας φοιτητες :D Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους μας!! Keep Walking!!

4η φορα δινεις? :blink: πως αντεχεις πραγματικα.. ιατρικη θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Splatc7

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
4η φορα δινεις? :blink: πως αντεχεις πραγματικα.. ιατρικη θες?
ναι 4η ,οταν θες κατι πολυ ετσι ειναι!! αντεχεις.!εξαλου δεν ειναι τιποτα οι πανελληνιες σιγα ρε παιδια, εξετασεις ειναι οπως ολες οι αλλες! οχι δεν θελω ιατρικη!! θελω φιλολογιες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
3η μέρα κατάληψης !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top