Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
εμείς κάνουμε από χθες, και μέχρι την παρασκευή... το συμφωνήσαμε με τον αντιδήμαρχο...:p
:worry:
Δηλαδή; Ανήκει μήπως σε κάποιο κόμμα της αριστεράς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
εμείς κάνουμε από χθες, και μέχρι την παρασκευή... το συμφωνήσαμε με τον αντιδήμαρχο...:p

Με τον αντιδήμαρχο; Τι είδους συμφωνία κάνατε ακριβώς;

:worry:
Δηλαδή; Ανήκει μήπως σε κάποιο κόμμα της αριστεράς;

Αυτό πάλι πού κολάει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Έτσι το είπα:D. Αλλά μάλλον βγήκαμε off.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σήμερα μόνο ψηφίσαμε για 5μελή και 15μελές και φύγαμε.
Αύριο θα πάμε με τσάντες και θα δούμε αν θα κάνουμε κάτι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ βγήκα 10ος με 30 ψήφους :pfff: Θα βάλω υποψηφιότητα για προεδρία πάντως.

Μπράβο!!! :) Καλή επιτυχία!!!!

Εγώ βγήκα 6η με 18 ψήφους! ( :P είμαστε μικρό σχολείο) Δεν έβαλα υποψηφιότητα για πρόεδρος, όμως είμαι γραμματέας!! Όλες οι αποφάσεις περνούν πλέον από τα χέρια μου!!! ;) Και κρατώ και τα λεφτά της τάξης ως ταμίας στο 5μελές!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntonisR21

Νεοφερμένος

Ο AntonisR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Γεια σας!!

Στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης σε λίγες μέρες τελειώνουμε στο φροντιστήριο τα όρια-συνέχεια συνάρτησης.Θα ήθελα να ακούσω την γνώμη σας για το αν ο Λογισμός είναι πιο δύσκολος από ότι έχουμε κάνει μέχρι τώρα και εφόσον είναι δυσκολότερος κατά πόσο είναι γιατί έχω αρχίσει και αγχώνομαι λίγο..

Φιλικά,
Αντώνης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Γεια σας!!

Στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης σε λίγες μέρες τελειώνουμε στο φροντιστήριο τα όρια-συνέχεια συνάρτησης.Θα ήθελα να ακούσω την γνώμη σας για το αν ο Λογισμός είναι πιο δύσκολος από ότι έχουμε κάνει μέχρι τώρα και εφόσον είναι δυσκολότερος κατά πόσο είναι γιατί έχω αρχίσει και αγχώνομαι λίγο..

Φιλικά,
Αντώνης
Κι εγώ τα τέλειωσα σήμερα.
Μην αγχώνεσαι, τα επόμενα κεφάλαια είναι τα πιο ενδιαφέροντα μαθηματικά του λυκείου!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntonisR21

Νεοφερμένος

Ο AntonisR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Κι εγώ τα τέλειωσα σήμερα.
Μην αγχώνεσαι, τα επόμενα κεφάλαια είναι τα πιο ενδιαφέροντα μαθηματικά του λυκείου!:clapup:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση φιλαράκι..
Μακάρι να είναι έτσι να έχουμε και όρεξη για διάβασμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwrgossp

Νεοφερμένος

Ο giwrgossp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Γεια σας!!

Στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης σε λίγες μέρες τελειώνουμε στο φροντιστήριο τα όρια-συνέχεια συνάρτησης.Θα ήθελα να ακούσω την γνώμη σας για το αν ο Λογισμός είναι πιο δύσκολος από ότι έχουμε κάνει μέχρι τώρα και εφόσον είναι δυσκολότερος κατά πόσο είναι γιατί έχω αρχίσει και αγχώνομαι λίγο..

Φιλικά,
Αντώνης
Φιλε Αντωνη το αν ειναι πιο δυσκολα τα παρακατω κεφαλαια ειναι σχετικο και διαφερει σε καθε ατομο αναλογα πως θα του "κατσει" το καθε τι καινουριο που μαθενει. Απο υποκειμενικης πλευρας θεωρω τον Λογισμο πιο δυσκολο σε σχεση με αυτα που εχεις κανει τωρα ΟΜΩΣ τον θεωρω και πολυ πιο ενδιαφερον σε σχεση με οτιδηποτε αλλο εχεις δει. Λιγη προσοχη θελει μιας και μαζευονται πολλα , αλλα θα δεις οτι ολα ειναι βατα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση φιλαράκι..
Μακάρι να είναι έτσι να έχουμε και όρεξη για διάβασμα :D

Ο ΔΛ ειναι μακραν το πιο δυσκολο κεφαλαιο που εχεις κανει στο λυκειο, αλλα και το πιο ενδιαφερον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
βασικα εγω εχω φτασει στο θεωρημα rolle(χθες το τελειωσα) και μπορω να σου πως μεχρι εδω δεν ειναι τιποτα το πολυ δυσκολο.
μετα ισως να ειναι...αλλα μεχρι εδω που εχω κανει ειναι αρκετα ενδιαφερον.θα δεις:)
και μην αγχωνεσαι.εισαι μια χρα στην υλη.(και να μην ησουνα δεν εχει και τοση μεγαλη σημασια);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Πάντως το κομμάτι που δυσκόλεψε περισσότερο εμένα ήταν τα όρια και όχι τόσο ο διαφορικός λογισμός (είμαι θεώρημα Fermat). Αλλά γενικά ο διαφορικός λογισμός απαιτεί περισσότερη σκέψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Veronica17

Νεοφερμένος

Η Veronica17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου!!;):):)
νόμιζα οτι τα ήθελαν απ'έξω όλα και είχα τρομάξει...:ermm::confused:

Η αλήθεια είναι ότι στο φροντιστήριο μου τα έχουν ζητήσει απ έξω..Αλλά εγώ δεν μπορώ οπότε με δικά μου λόγια τα λέω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Παιδια μετα τα Χριστουγεννα που θα εχετε τελιωσει λογικα και διαφορικο λογισμο ενα καλο site που θα σας βοηθησει ειναι το study4exams.gr,εχει αρκετες κατηγοριες ασκησεων και πολλες απο αυτες ειναι αρκετα δυσκολες και πανω απο ολα στο στυλακι των πανελλαδικων μιας και τις ασκησεις στα μαθηματικα τις βαζουν μαθηματικοι που βαζουν και στις πανελληνιες.

Υ.Γ:Καταληψη εχετε και ειστε μεσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notebook___ΑΡΚΑς

Νεοφερμένος

Ο ο βιολιστης της στεγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
παιδιααα εγω θελω να πω στον καθηγητη μου (ιδιαιτερο) να μου κανει μονο μιγαδικους......δεν νομιζω οτι μπορω να καταφερω να τα κανω οοοοολα μαζι!!
χανομαι....δεν γινεται απο την μια στιγμη στην αλλη να ανοιγεις βιβλιο!!
3 χρονια δεν ανοιγα σχεδον καθολου......δεν μπορω να τα καταφερω στα μαθηματικαα!!
Αναπτυξη ειμαι καλος....προσπαθω και ειμαι πολυ ικανοποιημενος και εγω και ο καθηγητης μου...
Διοικηση θελω δεν θελω πρεπει να κατσω και να ξεσκιστω.....
Βιολογια επισης το ιδιοο.....το καλο ειναι οτι ειναι πιο ευκολη....
Εκθεση οκ....πονηρο μαθημαα αλλα(...)
Φυσικη εδω ειναι θεμα..! δεν εχω καθοοοοοοοοοοοολου βασεις στην φυσικη και πηγαινω για 5,οκ μαλακια μου αλλα τι να κανω ρε σεις....!!
Μαθηματικα παιδιαα δεν μπορω να κατσω μονος μου να κανω την επαναληψη που πρεπει(αφου δεν εκατσα το καλοκαιρι...καλα να παθεις θα μου πεις) και τωρα ειμαι στο σημειο που ζηταωνα μου κανει μοοοονο μιγαδικους και κατι λιγα απο συναρτησεις.δλδ για ενα 12(και πολυ ειναι θα πεις παλι αλλα προσπαθω να ειμαι αισιοδοξος)..!
Θελω να σας υπογραμμισω οτι πηγαινω νυχτερινο που σημαινει λιγοτερη υλη στα βασικα μαθηματα(Μαθηματικα-Φυσικη-Αναπτυξη) και στα αλλα αλλα σε αυτα τα 3 ειναι πολυ λιγοτερη...!!
;)
πειτε μου τι να κανω ρε σεις.....να το προτινω στον μαθηματικο μου?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εμείς κατάληψη έχουμε. 7η μέρα. Πήραν και τηλέφωνο από το σχολείο πριν από λίγο για να ενημερώσουν ότι τώρα έχουν συνέλευση οι γονείς και το μεσημέρι εμείς οι μαθητές. Για να δούμε...
Το κακό είναι ότι έχω αποπροσανατολιστεί. Χτες διάβασα ελάχιστα. Σήμερα δεν μπορώ να συγκεντρωθώ με τίποτα. Έκανα όλα τα άλλα εκτός από το διάβασμα που είχα προγραμματίσει χθες (ίντερνετ, τηλεόραση, γυμναστική)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Kαλως ηρθες στο κλαμπ. Λοιπον εμεις εχουμε κανει 13 μερες καταληψη και σημερα επιτελους ανοιξαμε! Ομως αυτο δεν αρεσε στα παιδια που το κλεισανε και ακουστηκε πως αυριο θα το ξανακλεισουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Πρώτη μέρα κατάληψης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Καλη αρχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Η αιτηση δηλωση για τη συμμετοχη στις πανελληνιες τον φεβρουαριο βγαινει καθε χρονο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top