Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω τωρα με τις καταληψεις εχω χαλαρωσει παααρα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τι ώρες έχεις φροντιστήρια εσύ ; :)
3 ώρες την Δευτέρα, 3 ώρες την Τρίτη, και από μια τις υπόλοιπες εκτός Κυριακής!
Απογευματινές και βραδινές(από 6 μέχρι 9)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
3 ώρες την Δευτέρα, 3 ώρες την Τρίτη, και από μια τις υπόλοιπες εκτός Κυριακής!
Απογευματινές και βραδινές(από 6 μέχρι 9)

Εγώ από 7 μέχρι 10.15 συνήθως :/: Θα το κάνω αυτό που μου είπες και ελπίζω να με διευκολύνει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ από 7 μέχρι 10.15 συνήθως :/: Θα το κάνω αυτό που μου είπες και ελπίζω να με διευκολύνει :)
Δες ποιες μέρες είναι φορτωμένες, και ''ξεφόρτωσε'' τις σε άλλες πιο ξεκούραστες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Δες ποιες μέρες είναι φορτωμένες, και ''ξεφόρτωσε'' τις σε άλλες πιο ξεκούραστες.

Αυτό θα κάνω :) Ευχαριστώ για τη συμβουλή ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
τι εγινε ρε παιδια ολοι το βραδυ εχετε φροντιστηριο;
Μονο εγω εχω ακριβως μετα το σχολειο;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τι εγινε ρε παιδια ολοι το βραδυ εχετε φροντιστηριο;
Μονο εγω εχω ακριβως μετα το σχολειο;:worry:
εισαι εξαιρεση εσυ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
τι εγινε ρε παιδια ολοι το βραδυ εχετε φροντιστηριο;
Μονο εγω εχω ακριβως μετα το σχολειο;:worry:
Και εγώ έτσι ήμουν καλή μου και δυστυχώς εμένα δεν με βόλευε αυτό το ωράριο γιατί "έσπαγε" στα δυο η μέρα μου.. Αλλά αν δεν έχεις πρόβλημα με το τι ώρες διαβάζεις τότε είναι μια χαρά!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
εισαι εξαιρεση εσυ;)
ε βεβαια:P
Και εγώ έτσι ήμουν καλή μου και δυστυχώς εμένα δεν με βόλευε αυτό το ωράριο γιατί "έσπαγε" στα δυο η μέρα μου.. Αλλά αν δεν έχεις πρόβλημα με το τι ώρες διαβάζεις τότε είναι μια χαρά!;)

τι εννοεις"εσπαγε στα δυο"; εμενα με βολευει γιατι τελειωνω με μαθηματα το μεσημερι και εχω ολη την υπολοιπη μερα για διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ πάλι έχω Δευτέρα και Παρασκευή αμέσως μετά το σχολείο(μέχρι τις 6...:() και Τρίτη και Πέμπτη απόγευμα μέχρι τις 10...Με δική μας επιλογή όμως...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εγω εχω 2 ωρες τη μερα πανω κατω εκτος απο τα σ/κ
αλλοτε μεσημερι (2 νταν) και αλλοτε 7...
το αργοτερο που καθομαι να διαβασω ειναι μεχρι τις 1.30
βασικα αυτη τη βδομαδα που εχουμε καταλειψη...καθομαι καθε μερα μεχρι την ωρα αυτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
τι εγινε ρε παιδια ολοι το βραδυ εχετε φροντιστηριο;
Μονο εγω εχω ακριβως μετα το σχολειο;:worry:
Και εγω τις ιδιες ωρες με εσενα εχω...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eγω ξεκιναω συνηθως 4-4:30
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
θα κανω ενα προσωπικο σχολιο.
καλυτερα να ξενυχτατε τωρα παρα μια εβδομαδα πριν τις εξετασεις.
αυτο εμενα με βοηθησε παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
θα κανω ενα προσωπικο σχολιο.
καλυτερα να ξενυχτατε τωρα παρα μια εβδομαδα πριν τις εξετασεις.
αυτο εμενα με βοηθησε παντως.
Και εγω σου λεω οτι δεν χρειαζεται να ξενυχτισεις...ειδικα οταν δινεις δευτερη φορα..που εχεις ολη μα ολη την μερα μπροστα σου...;) εγω το απολαμβανω.Με την πρωτη φορα περασα ΣΜΥ τωρα θα περασω ΣΣΕ γιατι εκει στοχευω και μου αρεσει πιο πολυ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
τι εννοεις"εσπαγε στα δυο"; εμενα με βολευει γιατι τελειωνω με μαθηματα το μεσημερι και εχω ολη την υπολοιπη μερα για διαβασμα

Ακριβώς - εσένα σε βολεύει.. Εμένα δεν με βόλευε γιατί εκείνη η ώρα δηλ γύρω στις 3 είναι μία από τις χειρότερες της μέρας για εμένα επειδή νυστάζω λίγο..:redface:
Επομένως, τελείωνα το φροντιστήριο στις 7 περίπου και είχα να διαβάσω για την επόμενη μέρα ενώ ήμουν πτώμα!:/:
Αν όμως είχα φροντιστήριο στις 8, θα κοιμόμουν μία ώρα το μεσημέρι, θα διάβαζα για την επόμενη μέρα θα έπινα το καφεδάκι μου και ... κυρία έτοιμη για το μάθημα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Εμένα με βολεύει βράδυ για να ξεκουράζομαι και λίγο το μεσημέρι. Προτιμώ και το βραδινό διάβασμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω αντιθετα δεν μπορω να διαβασω το βραδυ! Δεν λειτουργω! Μολις γυρισω σπιτι, τρωω (κανα 10λεπτο, αντε 15) και μετα ξεκιναω αμεσως διαβασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top