Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ρε παιδια συγγνωμη αλλα δεν γνωριζω! Μπορει καποιος να μου πει τι ειναι οι Σ-Υ-Ν-Ε-Σ-Τ-Ι-Α-Σ-Ε-Ι-Σ???
Πού το άκουσες;
Γενικά είναι γεύμα με τη συμμετοχή πολλών προσώπων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συνεστίαση είναι όταν κλείνεις ένα (ολόκληρο) εστιατόριο, ταβέρνα κλπ για φαγητό. Παράλληλα, πουλάς "προσκλήσεις", εισιτήρια, κουπόνια ή όπως αλλιώς το ονομάσεις στους κατοίκους τις περιοχής σου ή σε όποιον θέλει, τα οποία μπορεί να τα χρησιμοποιήσει για συγκεκριμένα φαγητά στο μαγαζί (την ημέρα της συνεστίασης φυσικά!). Για περισσότερη οικονομία, μπορείτε να κάνετε και εσείς το σερβίρισμα των φαγητών. Για μεγαλύτερη επιτυχία, θα μπορούσατε να έχετε ζωντανή μουσική από τους μαθητές ή όποια μουσική (χωρίς να είναι ζωντανή, ας είναι και πεθαμένη) ακούγεται περισσότερο στην περιοχή σας. (ε, σε εμάς είναι κλαρίνα και τέτοια! :P )
Στην πραγματικότητα, είναι κάτι αντίστοιχο των "πάρτυ", που όμως απευθύνεται σε όλους και όχι μόνο στους νέους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Καλη φαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Σημείωση: Τα τελευταία μηνύματα μεταφέρθηκαν σε νέο θέμα: [2012] Πολυήμερες σχολικές εκδρομές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Σημείωση: Τα τελευταία μηνύματα μεταφέρθηκαν σε νέο θέμα: [2012] Πολυήμερες σχολικές εκδρομές.
Αξιος! Άξιος!

Εμείς ακόμα κατάληψη. Ξεκουράστηκα αλλά και διάβασα αρκετά.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
και σε εμας η καταληψη συνεχιζεται με αμειωτη ενταση...6η μερα σημερα!!
μεχρι τη τεταρτη λενε οτι θα το κρατησουνε...:/:
πολυ με εχει βολεψει αυτη η κατασταση...ξυπναω παω μια ωρα σχολειο ερχομαι διαβαζω, το μεσημερι ξεκουραζομαι...κ.λ.π
μαλλον ομως θα χασουμε την πενθημερη εκδρομη..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εμεις κλεινουμε δευτερη βδομαδα καταληψεων και ανυπομονω να αρχισουν τα σχολεια! Μου την εχει δωσει... Αφηστε που δεν μπορω να διαβασω...:mpinelik: Εχω βγει τελειως εκτος προγραμματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εμεις κλεινουμε δευτερη βδομαδα καταληψεων και ανυπομονω να αρχισουν τα σχολεια! Μου την εχει δωσει... Αφηστε που δεν μπορω να διαβασω...:mpinelik: Εχω βγει τελειως εκτος προγραμματος...

Ειδες λοιπον οτι αυτο που σου ελεγα επαληθευτηκε?:)Σε τετοια νεκρα διαστηματα ειναι οντως πιο δυσκολο να διατηρησεις ενα προγραμμα,μη φοβασαι,φυσιολογικο ειναι.Απλα,προσπαθησε να διαβαζεις τοσο ωστε να τα εχεις καλα με τον εαυτο σου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμείς μάλλον θα κλείσουμε τη Δευτέρα. Έχετε ακούσει τίποτα για Πανελλαδικές καταλήψεις σχολείων στις 3 Οκτωβρίου; Κάτι τέτοια λένε οι συμμαθητές μου. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
νικος ρεθυμνο

Aκομα και ο φυσικος μου ειπε χτες οτι παιδακι μου αντε να ανοιξουν τα σχολεια να συνελθεις! Γενικα διαβαζω , οσο πρεπει(δεν χτυπαω 4-5, αλλα το διαβασμα μου ειναι αποδοτικο), αλλα δεν την παλευω αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
νικος ρεθυμνο

Aκομα και ο φυσικος μου ειπε χτες οτι παιδακι μου αντε να ανοιξουν τα σχολεια να συνελθεις! Γενικα διαβαζω , οσο πρεπει(δεν χτυπαω 4-5, αλλα το διαβασμα μου ειναι αποδοτικο), αλλα δεν την παλευω αλλο...

ξεκαθάρισε λίγο τι εννοείς με το 4-5 γιατί έχω πάθει ένα σοκ..... 4-5 το πρωί ή 4-5 ώρες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
ξεκαθάρισε λίγο τι εννοείς με το 4-5 γιατί έχω πάθει ένα σοκ..... 4-5 το πρωί ή 4-5 ώρες???
ωρες μάλλον:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Nαι, ωρες εννοω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Εμείς ακόμα κατάληψη. Ξεκουράστηκα αλλά και διάβασα αρκετά.:D
και σε εμας η καταληψη συνεχιζεται με αμειωτη ενταση...6η μερα σημερα!!
μεχρι τη τεταρτη λενε οτι θα το κρατησουνε...:/:
πολυ με εχει βολεψει αυτη η κατασταση...ξυπναω παω μια ωρα σχολειο ερχομαι διαβαζω, το μεσημερι ξεκουραζομαι...κ.λ.π
μαλλον ομως θα χασουμε την πενθημερη εκδρομη..:worry:
Εμεις κλεινουμε δευτερη βδομαδα καταληψεων και ανυπομονω να αρχισουν τα σχολεια! Μου την εχει δωσει... Αφηστε που δεν μπορω να διαβασω...:mpinelik: Εχω βγει τελειως εκτος προγραμματος...
Εμείς μάλλον θα κλείσουμε τη Δευτέρα. Έχετε ακούσει τίποτα για Πανελλαδικές καταλήψεις σχολείων στις 3 Οκτωβρίου; Κάτι τέτοια λένε οι συμμαθητές μου. :hmm:

Και εμεις Κυριακη βραδυ το κλεινουμε:D
Λεμε για καμια βδομαδα αλλα δεν πιστευω να κρατησει τοσο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εγω ειμαι στο μονο σχολειο που ξερω απο όλους τους γειτονικους δημους απο δεν εχω καταληψη...Και να πω οτι γινοταν μαθημα θα ηταν οκ.Αλλα ΔΕΝ γινεται και ειναι τοοσοο βαρετο και κουραστικο.Θελω να κλεισι για λίγο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
παιδια ξενυχτατε το δραδυ για διαβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω ζητημα να εχω φτασει μεχρι τα μεσανυχτα ως τωρα.Το να χεις 8 με 11 φροντιστηριο,περα απο αυτη την ωρα δεν σου αφηνει και πολλα περιθωρια.Και εισαι και ψοφιος.Αρα απο τις 3 μεχρι τις 8παρα κανονιζω να ολοκληρωνω τη μελετη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
To έχω τραβήξει ως τις 4...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Οργανώνομαι πολύ καλά τα σαββατοκύριακα για να μην ξενυχτάω τις καθημερινές. Μέχρι τώρα συνήθως στις 11.15 τα έχω τελειώσει όλα-και κάτι παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Οργανώνομαι πολύ καλά τα σαββατοκύριακα για να μην ξενυχτάω τις καθημερινές. Μέχρι τώρα συνήθως στις 11.15 τα έχω τελειώσει όλα-και κάτι παραπάνω.

Χρειάζομαι και εγώ λίγη οργάνωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top