Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Εμενα δεν με πολυχαλαει το σχολειο καθως κανω φοβερο χαβαλε.. οποτε θελω διαβαζω για φροντ και μαθαινω και μερικα πραγματα απο κανα 2 καλους καθηγητες που εχουμε..

Εγω στα μαθ ειμαι μονοτονια στις παραγωγους..

Να σας ρωτησω και κατι αλλο τα μεσημερια κοιμαστε καθολου? Εγω επειδη εχω μερικο ελευθερο χρονο κοιμαμαι μια-μιαμισι ωρα αλλα οχι καθε μερα.. Τι λετε ειναι καλο η πρεπει να τον αφιερωνω στο διαβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Εμενα δεν με πολυχαλαει το σχολειο καθως κανω φοβερο χαβαλε.. οποτε θελω διαβαζω για φροντ και μαθαινω και μερικα πραγματα απο κανα 2 καλους καθηγητες που εχουμε..



exeις το ιδιο συστημα με μενα εγω χτυπησα 18000 με αυτα τα θεματα οποτε εκτιμω οτι θα πας πολυ καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.

εγω με προσωπικο διαβασμα στα μαθηματικα κατ.(αφου δεν πηγαινω φροντ.)ειμαι στο θεωρημα rolle.....


Να σας ρωτησω και κατι αλλο τα μεσημερια κοιμαστε καθολου? Εγω επειδη εχω μερικο ελευθερο χρονο κοιμαμαι μια-μιαμισι ωρα αλλα οχι καθε μερα.. Τι λετε ειναι καλο η πρεπει να τον αφιερωνω στο διαβασμα?

εγω κοιμαμαι μια με δυο φορες την εβδομαδα απο μια ωρα καθε φορα το μεσημερακι και μετα ειμαι τοσο ξεκουραστη που μπορω να διαβαζω και μεχρι τις 2..τις αλλες μερες δυστυχως δεν μπορω χωρις καφε:(:(
ο υπνος το μεσημερι ειναι τελειος!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Κοιτα, αναλογως ποιες ωρες σε βολευουν να διαβαζεις! Εγω για παραδειγμα δεν μπορω να διαβασω μετα τις 10! Αρα αναγκαστικα, θα διαβασω μεσημερακι μεχρι να παω φροντιστηριο... Ακομα απο αποψη χρονου προλαβαινω... Στην περιπτωση μου δεν θα μπορουσα οπως καταλαβαινεις να κοιμαμαι μεσημερι... Δεν θα ειχα χρονο να διαβασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
σιγουρη λυση ;) :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Παιδια να σας ρωτησω κατι. Ενδιαφερομαι για μια σχολη, που απαιτει να δωσω ειδικο μαθημα, αγγλικα. Θα ηθελα να σας ρωτησω λοιπον, αν χρειαζεται να κανω μαθηματα κατα την διαρκεια της χρονιας. Να σας αναφερω οτι, ηδη κανω μαθηματα, γιατι θα δωσω για το ECPE, τον νοεμβριο, αλλα, θελω να μου πειτε, αν θα ειναι καλο να τα συνεχισω, μεχρι το τελος της χρονιας, ωστε να μην τα ξεχασω. Βασικα ρωτησα τον καθηγητη μου, αν θα χρειαζεται να κανω και μου ειπε οχι αρκει να κανω απο μονος μου επαναληψη μια φορα την εβδομα, εγω ομως ειδα θεματα που επεσαν παλιοτερα, και ειδα οτι εχουν μια δυσκολια, βασικα μονο οι λεξιλογικες. Εσεις τι προτεινετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Εμενα δεν με πολυχαλαει το σχολειο καθως κανω φοβερο χαβαλε.. οποτε θελω διαβαζω για φροντ και μαθαινω και μερικα πραγματα απο κανα 2 καλους καθηγητες που εχουμε..

Εγω στα μαθ ειμαι μονοτονια στις παραγωγους..

Να σας ρωτησω και κατι αλλο τα μεσημερια κοιμαστε καθολου? Εγω επειδη εχω μερικο ελευθερο χρονο κοιμαμαι μια-μιαμισι ωρα αλλα οχι καθε μερα.. Τι λετε ειναι καλο η πρεπει να τον αφιερωνω στο διαβασμα?
κάνεις πολύ καλα.. αυξάνεις την ικανότητα σου στις ώρες μετά τς 9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Παιδια να σας ρωτησω κατι. Ενδιαφερομαι για μια σχολη, που απαιτει να δωσω ειδικο μαθημα, αγγλικα. Θα ηθελα να σας ρωτησω λοιπον, αν χρειαζεται να κανω μαθηματα κατα την διαρκεια της χρονιας. Να σας αναφερω οτι, ηδη κανω μαθηματα, γιατι θα δωσω για το ECPE, τον νοεμβριο, αλλα, θελω να μου πειτε, αν θα ειναι καλο να τα συνεχισω, μεχρι το τελος της χρονιας, ωστε να μην τα ξεχασω. Βασικα ρωτησα τον καθηγητη μου, αν θα χρειαζεται να κανω και μου ειπε οχι αρκει να κανω απο μονος μου επαναληψη μια φορα την εβδομα, εγω ομως ειδα θεματα που επεσαν παλιοτερα, και ειδα οτι εχουν μια δυσκολια, βασικα μονο οι λεξιλογικες. Εσεις τι προτεινετε?
Όχι, μη φορτωθείς και με αγγλικά. Καλύτερα διάβαζε μόνος σου και μη ξεχνάς και τη μια-δυο βδομάδες μετα τις πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Παιδια κτ ασχετο... Ποσες φορες μπορουμε να δωσουμε πανελληνιες;(οχι να δηλωσουμε μηχανογραφικο να ξαναγραψουμε κανονικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Παιδια κτ ασχετο... Ποσες φορες μπορουμε να δωσουμε πανελληνιες;(οχι να δηλωσουμε μηχανογραφικο να ξαναγραψουμε κανονικα)

οσες αντεξεις (μεχρι να πεθανεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ειχα την εντυπωση μονο μεχρι δυο :P Μια χαρα για δεκια χρονια πανελληνιες θα δινω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Τοση αγαπη πια...

Υπολοιποι: Και εσεις παραπονιεστε για τον ενα χρονο που δινεται... Ξεφτιλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
πως παει η καταληψη;;:P
απο τωρα εχει αρχισει η κουραση...σιγα μην ανεξω μεχρι το μαιο....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eχεις καταληψη και κουραζεσαι???
Στην καταληψη πρεπει και να διαβαζεις και να ξεκουραζεσαι (προσωπικη αποψη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
πως παει η καταληψη;;:P
απο τωρα εχει αρχισει η κουραση...σιγα μην ανεξω μεχρι το μαιο....:worry:

Η κουραση σου ειναι φυσιολογικη,γιατι τωρα ο οργανισμος σου αρχιζει να προσαρμοζεται στο πιο επιπονο,σε σχεση με το καλοκαιρι προγραμμα(σχολειο-φροντιστηριο/ιδιαιτερα-διαβασμα).Θα συνηθισεις εν καιρω,μη φοβασαι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ρε παιδια συγγνωμη αλλα δεν γνωριζω! Μπορει καποιος να μου πει τι ειναι οι Σ-Υ-Ν-Ε-Σ-Τ-Ι-Α-Σ-Ε-Ι-Σ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Ρε παιδια συγγνωμη αλλα δεν γνωριζω! Μπορει καποιος να μου πει τι ειναι οι Σ-Υ-Ν-Ε-Σ-Τ-Ι-Α-Σ-Ε-Ι-Σ???
α και εγω θελω να μαθω τι ειναι... αν ειναι να το κανουμε και μεις xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top