Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Εγω παντως μονο στο αισκουλ βρηκα ατομα τς Τ-1...ειστε οντως δυσευρετοι...:)

Συλλεκτικά κομμάτια:P

εγω απο το αισκουλ εμαθα οτι υπηρχε αυτη η τεχνολογικη:P

Βλέπεις άμα κάνεις τις σωστές παρέες, τι μαθαίνεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
εγω απο το αισκουλ εμαθα οτι υπηρχε αυτη η τεχνολογικη :P
Αυτο μου το 'χουν ξαναπεί,πολλοί δεν ξέρουν καν ότι υπάρχει...!
Πάντως εδώ υπάρχει τμήμα και στο σχολείο μου (5 στα 25 δεν είναι λίγα..)..Αλλά και στου Ξυλοκάστρου υπάρχει...Εντάξει,δε γίνεται κάθε χρόνο βέβαια...Πέρσι ας πούμε,δεν είχαμε..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Εγω απο το αισκουλ εμαθα οτι ειναι σπανια η Τ1 και μετα εμαθα για αρκετα σχολεια στα οποια τα παιδια της Τ1 ειναι ισα ή περισσοτερα απο τα παιδια της Τ2:eek:
Μυστηρια πραγματα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Πραγματικά μυστήρια!:P
Καλά το σχολείο δεν σας ενημερώνει ότι έχετε και αυτή την επιλογή, άσχετα αν σχηματίζει τμήμα ή όχι;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Όχι! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Νομιζεις ξερουν και οι ιδιοι τι ειναι για να μας ενημερωσουν;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Το λοιπόν, στο πρόγραμμα του σχολείου μου έχουν έρθει τα πάνω κάτω...
ήρθε καινούρια Μαθηματικός και Βιολόγος... και ακούστε τι θα γίνει
Είμαστε 27 άτομα θετικοτεχνολογικοι... στην αρχή θέλαν να κάνουν Γ1-Γ2 κατεύθυνση... δλδ να μας χωρίσουν
στη κατεύθυνση να μην είμαστε τόσοι πολλοί μαζί... και για να γεμίσουν και τις απαιτούμενες ώρες των καινούριων.

τελικά το άλλαξαν... και μας χωρίζουν θετική - τεχνολογική... δηλαδή η θετική κατεύθυνση θα κάνει μόνη της όλα τα μαθήματα της κατεύθυνσης
Μαθηματικά-Φυσική (νταξει Χημεια-Βιολογια κανουμε ετσι και αλλιως χωρια απο τους αλλους)

είμαστε μόνο 7 άτομα, οπότε είναι καλό... όμως με χαλάει το οτι η βιολόγος θα μας κάνει Φυσική...
απο που και ως που ρε παιδια η Βιολόγος να μας κάνει Φυσική;... είναι και καινούρια ακόμα δεν την ξέρουμε και θα της δώσουν την κατεύθυνση της Γ;
το ίδιο και με τα Μαθηματικά... θα μας πάρει η καινούρια... :( :(

Ντάξει δεν τις ξέρω, μπορεί να είναι καλές... απλά με τρώει τώρα... μα η Βιολόγος Φυσικη;
και καινούρια μάλιστα....

ενώ οι Τεχνολογικένιοι θα έχουν τον Φυσικό και τον Μαθηματικό που κάναμε όλα αυτά τα χρόνια μαζί τους και τους ξέρουμε :(

Είμαι υπερβολική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Το λοιπόν, στο πρόγραμμα του σχολείου μου έχουν έρθει τα πάνω κάτω...
ήρθε καινούρια Μαθηματικός και Βιολόγος... και ακούστε τι θα γίνει
Είμαστε 27 άτομα θετικοτεχνολογικοι... στην αρχή θέλαν να κάνουν Γ1-Γ2 κατεύθυνση... δλδ να μας χωρίσουν
στη κατεύθυνση να μην είμαστε τόσοι πολλοί μαζί... και για να γεμίσουν και τις απαιτούμενες ώρες των καινούριων.

τελικά το άλλαξαν... και μας χωρίζουν θετική - τεχνολογική... δηλαδή η θετική κατεύθυνση θα κάνει μόνη της όλα τα μαθήματα της κατεύθυνσης
Μαθηματικά-Φυσική (νταξει Χημεια-Βιολογια κανουμε ετσι και αλλιως χωρια απο τους αλλους)

είμαστε μόνο 7 άτομα, οπότε είναι καλό... όμως με χαλάει το οτι η βιολόγος θα μας κάνει Φυσική...
απο που και ως που ρε παιδια η Βιολόγος να μας κάνει Φυσική;... είναι και καινούρια ακόμα δεν την ξέρουμε και θα της δώσουν την κατεύθυνση της Γ;
το ίδιο και με τα Μαθηματικά... θα μας πάρει η καινούρια... :( :(

Ντάξει δεν τις ξέρω, μπορεί να είναι καλές... απλά με τρώει τώρα... μα η Βιολόγος Φυσικη;
και καινούρια μάλιστα....

ενώ οι Τεχνολογικένιοι θα έχουν τον Φυσικό και τον Μαθηματικό που κάναμε όλα αυτά τα χρόνια μαζί τους και τους ξέρουμε :(

Είμαι υπερβολική;

Καταρχας γινεται βιολογος να παρει φυσικη κατευθυνσης; Δε νομιζω:no:
Το οτι ειναι καινουργοι μη σε ανησυχει:)Εμεις που εχουμε τα απολιθωματα τους παλιους ταχα τι καταλαβαμε;
Δηλαδη σας χωρισαν 20 τεχνολογικη και 7 θετικη; Αδικία...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Or3st1s SOAD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Μηπως χημεια να σας κανει καμια φιλολογος?
Ειναι αστεια τα ατομα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Στο δικό μου σχολείο ένας καθηγητής κάνει φυσική, χημεία και βιολογία.:confused:
Περιττό να πω ότι είναι αντιπαθής από όλους.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Καταρχας γινεται βιολογος να παρει φυσικη κατευθυνσης; Δε νομιζω:no:
Το οτι ειναι καινουργοι μη σε ανησυχει:)Εμεις που εχουμε τα απολιθωματα τους παλιους ταχα τι καταλαβαμε;
Δηλαδη σας χωρισαν 20 τεχνολογικη και 7 θετικη; Αδικία...:/:
Μα ακριβώς αυτό σκέφτομαι... πως γίνεται βιολόγος να μας πάρει Φυσική κατ... και ομως θα μας παρει
και μάλιστα Γ λυκείου... είναι πολύ κουλό!!
Ναι ειναι 20 στη τεχνολογική και 7 στη θετική...

Ανησυχω που ειναι καινουριες επειδη τους αλλους καθηγητες τους ξερω αν ειναι καλοι ή οχι... 2 χρόνια τους είχα
τους έχω μάθει... αυτές τώρα τι θα είναι;... με αγχώνει, γιατί οι παλιοι ξέρω πως είναι πολύ καλοί :/:
και τώρα τους χάνω.

Μηπως χημεια να σας κανει καμια φιλολογος?
Ειναι αστεια τα ατομα....
Χημεία μας κάνει ο Φυσικός.... xD
αντί να μας πάρει η Βιολόγος Χημεία... και ο Φυσικός Φυσική... σκατά τα'χουν κάνει.

Τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Μα ακριβώς αυτό σκέφτομαι... πως γίνεται βιολόγος να μας πάρει Φυσική κατ... και ομως θα μας παρει
και μάλιστα Γ λυκείου... είναι πολύ κουλό!!
Ναι ειναι 20 στη τεχνολογική και 7 στη θετική...

Ανησυχω που ειναι καινουριες επειδη τους αλλους καθηγητες τους ξερω αν ειναι καλοι ή οχι... 2 χρόνια τους είχα
τους έχω μάθει... αυτές τώρα τι θα είναι;... με αγχώνει, γιατί οι παλιοι ξέρω πως είναι πολύ καλοί :/:
και τώρα τους χάνω.


Χημεία μας κάνει ο Φυσικός.... xD
αντί να μας πάρει η Βιολόγος Χημεία... και ο Φυσικός Φυσική... σκατά τα'χουν κάνει.

Τι να πω...
λολ, οτι ναναι τα εχουν κανει. Εμας στην Α' Λυκειου χημεια μας εκανε φυσικος και στην Β' βιολογος.Νταξ, το καλυτερο θα ηταν να δεις πως ειναι στο μαθημα και μετα αμα ειναι τζι τι πι , μας λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
λολ, οτι ναναι τα εχουν κανει. Εμας στην Α' Λυκειου χημεια μας εκανε φυσικος και στην Β' βιολογος.Νταξ, το καλυτερο θα ηταν να δεις πως ειναι στο μαθημα και μετα αμα ειναι τζι τι πι , μας λες
ok... τη Δευτέρα θα μάθουμε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
ok... τη Δευτέρα θα μάθουμε :/:
Μαράκι,προσπάθησε να είσαι αισιόδοξη...Καταλαβαίνω ότι είναι βλακεία αυτό που σας κάνουν,αλλά σκέψου ότι μπορεί να πέσεις σε καλό καθηγητή και τελικά να μην έχεις ιδιαίτερο προβ...(Κι εμάς πέρσι μας έκανε Φυσικός τη Χημεία κι είχε πολύ πλάκα γιατί δεν ήξερε κι είχε το ίδιο βοήθημα μ' εμάς και κάθε φορά καταλαβαίναμε ότι είχε διαβάσε από κει για να μας κάνει μάθημα...:P)..Πάντως δεν έχει τόσο να κάνει,εμένα αυτή που με έκανε να αποφασίσω να άλλαξω κατεύθυνση(ήδη το σκεφτόμουν,απλά μου το επιβεβαίωσε!) είναι η καινούρια που ήρθε για Χημεία...Δεν παλευόταν μιλάμε!!!Η οποία παρακαλώ πολύ είναι Χημικός κι όπως μου είπε(μόλις έμαθε ότι άλλαξα) τόσα χρόνια πριν διοριστεί προετοίμαζε μαθητές για Πανελλήνιες!!!Jesus δηλαδή......Απλά θέλω να πω ότι θα μπορούσαν να σας φέρουν τις κατάλληλες ειδικότητες και να αποδειχτούν χειρότεροι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orado

Νεοφερμένος

Ο orado αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω κατι..στο ΑΟΔΕ στο δευτερο κεφαλαιο η υλη ειναι απο την σελ 55 εως 63...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ναι 55-62
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Μαράκι,προσπάθησε να είσαι αισιόδοξη...Καταλαβαίνω ότι είναι βλακεία αυτό που σας κάνουν,αλλά σκέψου ότι μπορεί να πέσεις σε καλό καθηγητή και τελικά να μην έχεις ιδιαίτερο προβ...(Κι εμάς πέρσι μας έκανε Φυσικός τη Χημεία κι είχε πολύ πλάκα γιατί δεν ήξερε κι είχε το ίδιο βοήθημα μ' εμάς και κάθε φορά καταλαβαίναμε ότι είχε διαβάσε από κει για να μας κάνει μάθημα...:P)..Πάντως δεν έχει τόσο να κάνει,εμένα αυτή που με έκανε να αποφασίσω να άλλαξω κατεύθυνση(ήδη το σκεφτόμουν,απλά μου το επιβεβαίωσε!) είναι η καινούρια που ήρθε για Χημεία...Δεν παλευόταν μιλάμε!!!Η οποία παρακαλώ πολύ είναι Χημικός κι όπως μου είπε(μόλις έμαθε ότι άλλαξα) τόσα χρόνια πριν διοριστεί προετοίμαζε μαθητές για Πανελλήνιες!!!Jesus δηλαδή......Απλά θέλω να πω ότι θα μπορούσαν να σας φέρουν τις κατάλληλες ειδικότητες και να αποδειχτούν χειρότεροι....
Το λοιπόν ακούστε...

Τελικά Μαθηματικά μας κάνει ένας άντρας καινούριος, μεγάλος σε ηλικία... 1η μέρα και μου φαίνεται πάρα πολύ αυστηρός... αλλά λίγο ψώνιο και πολύ ιδιότροπος... ντάξει 1η μέρα, αγχώθηκα λιγάκι και ντρεπόμουν να τον ρωτήσω κάτι μήπως και κάνω λάθος και ξεφτιλιστώ.... xD (τελικά ρώτησα στο διάλειμμα γιατί το είχαν απορία πολλά παιδιά)

Πιστεύω πως με τον καιρό θα τον συνηθίσω και θα είναι και σουπερ!!

Η Βιολόγος τώρα που μας κάνει Φυσική....
Λιγάκι... πως να το πω ευγενικά... ε δεν κανει για φυσική ρε παιδιά... ήταν και αρκετά αφηρημένη...
τη συμπάθησα όμως και έχω τύψεις που ημουν κάπως "ζωηρουλα" :worry:

Την είχα και Γενικης μετα απο την κατεύθυνση.... στη κατεύθυνση ημουν αγγελουδι και μετα στης γενικής
είχα σκάσει στα γέλια δεν μπορούσα να σταματήσω xD... να πετώ την μια "εξυπνάδα" μετά την άλλη και να έχει
σκάσει στα γέλια όλο το τμήμα... δεν εκανε καμια παρατηρηση γιατι της ελεγα μάθημα όμως :redface:
(επαναληψη των περσινων και προπερσινων)

Ντάξει έχω τύψεις όμως τώρα, πρώτη μέρα... δεν μπορουσα να σταματησω xD
(και εκεινη γελαγε παντως)

Αυριο θα ειμαι ησυχη.... (ελπίζω)....

Άντε να δούμε πως θα εξελιχθεί αυτή η χρονιά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastsif

Νεοφερμένος

Ο kwstastsif αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Προς τα παιδια της θεωρητικης!!Ποσοι εχουν επιλεξει ΑΟΘ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Το λοιπόν, στο πρόγραμμα του σχολείου μου έχουν έρθει τα πάνω κάτω...
ήρθε καινούρια Μαθηματικός και Βιολόγος... και ακούστε τι θα γίνει
Είμαστε 27 άτομα θετικοτεχνολογικοι... στην αρχή θέλαν να κάνουν Γ1-Γ2 κατεύθυνση... δλδ να μας χωρίσουν
στη κατεύθυνση να μην είμαστε τόσοι πολλοί μαζί... και για να γεμίσουν και τις απαιτούμενες ώρες των καινούριων.

τελικά το άλλαξαν... και μας χωρίζουν θετική - τεχνολογική... δηλαδή η θετική κατεύθυνση θα κάνει μόνη της όλα τα μαθήματα της κατεύθυνσης
Μαθηματικά-Φυσική (νταξει Χημεια-Βιολογια κανουμε ετσι και αλλιως χωρια απο τους αλλους)

είμαστε μόνο 7 άτομα, οπότε είναι καλό... όμως με χαλάει το οτι η βιολόγος θα μας κάνει Φυσική...
απο που και ως που ρε παιδια η Βιολόγος να μας κάνει Φυσική;... είναι και καινούρια ακόμα δεν την ξέρουμε και θα της δώσουν την κατεύθυνση της Γ;
το ίδιο και με τα Μαθηματικά... θα μας πάρει η καινούρια... :( :(

Ντάξει δεν τις ξέρω, μπορεί να είναι καλές... απλά με τρώει τώρα... μα η Βιολόγος Φυσικη;
και καινούρια μάλιστα....

ενώ οι Τεχνολογικένιοι θα έχουν τον Φυσικό και τον Μαθηματικό που κάναμε όλα αυτά τα χρόνια μαζί τους και τους ξέρουμε :(

Είμαι υπερβολική;
Καλό σχολείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Καλό σχολείο :P
Και όμως... μη το λες ειρωνικά
Φημιζόμαστε ως ένα απο τα καλύτερα σχολεία εδω στη περιοχή...
απλά φέτος έτσι όπως τα φέραν τα πράγματα είναι κάπως, τι να πω :/: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top