Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Όποιος παίρνει 20 το cd του θα γίνεται χρυσό.:P

Μια απορία προς τους θεωρητικούς:
Στην εισαγωγή, στο εν οιδα ότι ουδεν οιδα, πρέπει να μαθευτούν απέξω και τα λόγια του Σωκράτη στην αρχή;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Όποιος παίρνει 20 το cd του θα γίνεται χρυσό.:P

Μια απορία προς τους θεωρητικούς:
Στην εισαγωγή, στο εν οιδα ότι ουδεν οιδα, πρέπει να μαθευτούν απέξω και τα λόγια του Σωκράτη στην αρχή;:confused:
Στο δικό μου φροντιστήριο (γιατί στο σχολείο δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμη) μας είπαν να το ξέρουμε σαν παραμυθάκι.. Όπως και αυτά που λέει πριν τα ταξίδια του Πλάτωνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Παραμυθάκι δηλαδή; Το νόημα; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Παραμυθάκι δηλαδή; Το νόημα; :redface:
Το ρεζουμέ που λέμε και στα ελληνικά.. Παραμυθάκι = και να ξεχάσεις κάποια πράγματα, δεν χάθηκε και ο κόσμος.. Δεν είναι σαν την ιστορία κατεύθυνσης που δεν πρέπει να ξεχάσεις ούτε ένα "και".. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Aπό Δευτέρα ξεκινάμε τα 6ωρα.. :(
Με τρεις ώρες κατεύθυνσης!Αυτό βέβαια μου αρέσει γιατί στην κατεύθυνση περνάμε καλύτερα απ ότι στο τμήμα όπου υπάρχουν μερικοί που ακόμα δεν βαρέθηκαν να παίζουν τους βλάκες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
ειμαστε 7 ολοκληρα παιδια στην θετικη :P αν και ηλπιζα για 5... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Το ρεζουμέ που λέμε και στα ελληνικά.. Παραμυθάκι = και να ξεχάσεις κάποια πράγματα, δεν χάθηκε και ο κόσμος.. Δεν είναι σαν την ιστορία κατεύθυνσης που δεν πρέπει να ξεχάσεις ούτε ένα "και".. :)

Xα, κατάλαβα, ευχαριστώ!:D

Καλά στην Ιστορία....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
H natasoula... έγραψε στις 14:24, Χθες:




Από σήμερα κι επίσημα είμαι στην Τ-1!!:clapup:
Κανείς άλλος από δω στην κατεύθυνσή μου...??:worry:
τεχνολογικη...αντε και εγω εκει ειμαι!!!
επειδη δε ξερω τπτ.:P οταν λες Τ1 εννοεις αυτο με το αοδευ και το αεππ ή τη βιοχημεια και την ηλεκτρολογια;
εγω ειμαι στο πρωτο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
παιδια η πρωτη εβδομαδα μου φανηκε αιωνας,η υλη των μαθηματων μεγαλη,δεν θα καταφερω τιποτα!αλλα θα προσπαθησω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ελα βρε, με συστηματικο διαβασμα μια χαρα θα τα πας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ποσο ανωμαλια ειναι να δυσκολευεται κανεις σε βιολογια και να παιζει σχεδον στα δακτυλα την φυσικη???

και εγω εχω χοντρο προβλημα στην βιολογια, γενικα με την αποστηθιση .Περισυ ηταν απο τα μαθηματα που διαβαζα πολυ, πιστευα οτι θα γραψω κανα 18+ και στο τελος μου ηρθε ενα ωραιοτατο 15.9 :eek: .Γενικα θελει προσοχη, γιατι δεν ειναι μονο το κομματι του απ'εξω αλλα ειναι και το πως μπορουν να συνδιαστουν τα κεφαλαια μεταξυ τους. Το καλο ειναι οτι φετος , θυμαμαι απο περσυ την θεωρεια αρκετα καλα και προχοραω γρηγορα την υλη (το πολυ αρχες Οκτωμβρη θα την βγαλω :clapup: ) .Θελει προσοχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Ελα βρε, με συστηματικο διαβασμα μια χαρα θα τα πας...
ασε ειμαι χαλια!!!!πολλα κενα...αλλα θα διαβασω,και ειδικα τα σαββατοκυριακο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Στρώσιμο θέλει. Πρέπει να εκπαιδεύσω τον εαυτό μου να κάνει ό,τι του λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Στρώσιμο θέλει. Πρέπει να εκπαιδεύσω τον εαυτό μου να κάνει ό,τι του λέω.

Σιγα-σιγα θα ερθει και αυτο,απλα θελει ηρεμια και με τον καιρο θα προσαρμοστεις στις απαιτησεις της κατευθυνσης σου,διαμορφωνοντας το προγραμμα σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Όποιος παίρνει 20 το cd του θα γίνεται χρυσό.:P

Μια απορία προς τους θεωρητικούς:
Στην εισαγωγή, στο εν οιδα ότι ουδεν οιδα, πρέπει να μαθευτούν απέξω και τα λόγια του Σωκράτη στην αρχή;:confused:

Εμάς στο φροντιστήριο δε μας είπαν τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Εμάς στο φροντιστήριο δε μας είπαν τίποτα.

ναι ναι παιδια καλου κακου μαθετε το γτ ποτε δεν ξερεις με αυτους...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Την εισαγωγη με τα λογια του Σωκρατη μαθετε τη περιληπτικα,με δικα σας λογια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
ναι ναι παιδια καλου κακου μαθετε το γτ ποτε δεν ξερεις με αυτους...:)

Τέλειαααααα. Εν τω μεταξύ σκέφτομαι να σταματήσω να κάνω έκθεση στο φροντιστήριο και να αρχίσω ιδιαίτερα. Δεν με ικανοποιεί πάρα πολύ. Αν και την έχω Κείμενα και Αρχαία Γνωστό επίσης. Εντάξει εκεί καλή είναι δεν έχω παράπονο. Αλλά τώρα τι να κάνω με την έκθεση; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Τέλειαααααα. Εν τω μεταξύ σκέφτομαι να σταματήσω να κάνω έκθεση στο φροντιστήριο και να αρχίσω ιδιαίτερα. Δεν με ικανοποιεί πάρα πολύ. Αν και την έχω Κείμενα και Αρχαία Γνωστό επίσης. Εντάξει εκεί καλή είναι δεν έχω παράπονο. Αλλά τώρα τι να κάνω με την έκθεση; :/:

Iδιαίτερα. Εγώ στην θέση σου δεν θα το σκεφτόμουν καθόλου. Εφόσον δεν σε ικανοποιεί νομίζω ότι είναι η καλύτερη λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Iδιαίτερα. Εγώ στην θέση σου δεν θα το σκεφτόμουν καθόλου. Εφόσον δεν σε ικανοποιεί νομίζω ότι είναι η καλύτερη λύση.

Μιας και έχεις περάσει Αγγλική Φιλολογία και θα πάρω σαν ειδικό μάθημα τα αγγλικά, μπορείς να μου πεις αν έκανες μαθήματα πριν πας να δώσεις; Εγώ σκέφτομαι να αρχίσω ιδιαίτερα γύρω στον Φεβρουάριο. Επειδή το πτυχίο μου το πήρα στην 3η γυμνασίου και τα έχω ξεχάσει λιγάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top