Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω κατι επειδη ηρθαν κατι παιδια απο θετικη τεχνολογικη κ εγω ειμουν προς το τελος της καταταξης με εκτοπισαν και με πηγαν 2ο στο επομενο τμημα.. εμενα δεν μου πολυαρεσει το τμημα αυτο ουτε οι καθηγητες του ενω το παλιο μου ειναι μια χαρα.. υπαρχει περιπτωση αμα ζητησω αλλαγη να με αλλαξουν? or am i doomed? :/:

Προσπάθησε το, δεν έχεις να χάσεις κάτι. Τώρα εμείς τι να σου πούμε :/: Από αυτούς εξαρτάται !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν νομίζω να σε αλλάξουν. Εσύ ρώτα αλλά από προσωπική εμπειρία σου λέω να μην έχεις πολλές ελπίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Πήρα και το πρόγραμμα του φροντιστηρίου για το χειμώνα. Από 6.55 - 10.15. Εγώ θα το κλείνω το φροντιστήριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παραιτήθηκε η Διαμαντοπούλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Or3st1s SOAD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Έλα ρε είχα πλάκα τόση ώρα που το πίστευα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:D Έχουμε όλα τα βιβλία!! :P Ο διευθυντής πήρε τηλέφωνο όσους τελείωσαν τη Γ Λυκείου να μας φέρουν τα βιβλία τους..!
Ζήτω τα επαρχιακά σχολεία!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω κατι επειδη ηρθαν κατι παιδια απο θετικη τεχνολογικη κ εγω ειμουν προς το τελος της καταταξης με εκτοπισαν και με πηγαν 2ο στο επομενο τμημα.. εμενα δεν μου πολυαρεσει το τμημα αυτο ουτε οι καθηγητες του ενω το παλιο μου ειναι μια χαρα.. υπαρχει περιπτωση αμα ζητησω αλλαγη να με αλλαξουν? or am i doomed? :/:

Γιατί να μην το κάνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Mας δώσανε τα αρχαία γενικής. Εδώ δεν έχουμε κατεύθυνσης, η γενική μας μάρανε. :P
Αύριο ξεκινούμε με Ιστορία κατεύθυνσης πρώτη ώρα. :D Μαρέσει που επιτέλους θα κάνουμε κατεύθυνση στο σχολείο.:D
5ωρα κάνουμε. Για τα αρχαία μας είπε ένας πως υπάρχουν αποθέματα. Θα δείξει! Όλοι μας προτείνουν το digital school.
Εγώ πάντως έδωσα σήμερα όσα βιβλία περσινά είχα σε καλή κατάσταση.
Φυσικοτέτοια ήταν άγγιχτα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εμεις παντως δεν πηραμε ουτε μισο βιβλιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pan0s21

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καλησπέρα και από εμένα και καλή αρχή σε όλους!!! Εμείς στα επαλ πήραμε μόνο βιβλία κατεύθυνσης..
Γνωρίζει κάποιος πότε θα ξεκινήσουν τα 7ωρα..;;(μέχρι τώρα κάνουμε 4ωρα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα και από εμένα και καλή αρχή σε όλους!!! Εμείς στα επαλ πήραμε μόνο βιβλία κατεύθυνσης..
Γνωρίζει κάποιος πότε θα ξεκινήσουν τα 7ωρα..;;(μέχρι τώρα κάνουμε 4ωρα!)

:mad: γιατί παίζεις με τα νεύρα μου; Τρίτη και Τετάρτη είχαμε 7ωρο!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pan0s21

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
:mad: γιατί παίζεις με τα νεύρα μου; Τρίτη και Τετάρτη είχαμε 7ωρο!! :P
Αστα να πάνε φίλε…εξάλλου Επαλ ήμαστε τι να πει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αστα να πάνε φίλε…εξάλλου Επαλ ήμαστε τι να πει κανείς.

από ότι καταλαβαίνω, δεν είσαι και πολύ ευχαριστημένος από το σχολείο σου... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pan0s21

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
από ότι καταλαβαίνω, δεν είσαι και πολύ ευχαριστημένος από το σχολείο σου... :/:
Καθόλου!! Θέλω 7ωραα!!! :) πλάκα κάνω μεγάλε ..πάλι καλά είμαστε τυχεροί δεν παλεύεται ένα 7ωρο με τίποτα…Ελπίζω από δευτέρα θα αρχίσουν οι υπομονές…αλλά αφού αποφασίσαμε να το ρίξουμε στο διάβασμα δεν κοιτάμε κάτι άλλο μόνο μπροστά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και εμεις ακομα στα 4ωρα ειμαστε αλλα δεν με χαλαει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Και εμείς ακόμα 4ωρα. Σήμερα μας ενημέρωσαν για πρώτη φορά πόσες ώρες θα έχουμε αύριο και με τι καθηγητές. 3 μέρες τώρα πηγαίναμε έτσι και περιμέναμε να μας πούνε πόσες ώρες θα έχουμε:P Ούτε μάθημα, ούτε τίποτα. Καινούριος διευθυντής βλέπετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Και εμείς ακόμα 4ωρα. Σήμερα μας ενημέρωσαν για πρώτη φορά πόσες ώρες θα έχουμε αύριο και με τι καθηγητές. 3 μέρες τώρα πηγαίναμε έτσι και περιμέναμε να μας πούνε πόσες ώρες θα έχουμε:P Ούτε μάθημα, ούτε τίποτα. Καινούριος διευθυντής βλέπετε.

Ρε μπας και εισε στο δικο μου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Ρε μπας και εισε στο δικο μου? :P

Πολύ πιθανόν, αλλά σε αρκετά σχολεία επικρατεί αυτή η κατάσταση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top