Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Στην ουσια αυριο ανοιγουν τα σχολεια.Αντε να συνηθιζουμε και τα ωραρια με το πρωινο ξυπνημα!

ΩΧΧΧΧΧ !!!!!!!!:eek::eek::eek::eek: Παντα ειχα ενα θεματακι με το πρωινο ξυπνημα ! Το βραδυ με πιανουν διαφορα ..και δεν μπορω ή θελω να κοιμηθω και το πρωι με βριζω και σκεφτομαι οτι επρεπε να κοιμηθω πιο νωρις και οτι την επομενη φορα θα κοιμηθω απο τις εννεα (:whistle:) Ελπιζω να συνηθισω καπως τωρα στην αρχη και να μην πεσω κατω ξερη μολις ερθω απο το σχολειο:D:D:D:eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
ΩΧΧΧΧΧ !!!!!!!!:eek::eek::eek::eek: Παντα ειχα ενα θεματακι με το πρωινο ξυπνημα ! Το βραδυ με πιανουν διαφορα ..και δεν μπορω ή θελω να κοιμηθω και το πρωι με βριζω και σκεφτομαι οτι επρεπε να κοιμηθω πιο νωρις και οτι την επομενη φορα θα κοιμηθω απο τις εννεα (:whistle:) Ελπιζω να συνηθισω καπως τωρα στην αρχη και να μην πεσω κατω ξερη μολις ερθω απο το σχολειο:D:D:D:eek::eek:
εγω δεν εχω προβλημα με τον υπνο η' με το πρωινο ξυπνημα αρκει βεβαια να λειτουργησει το ξυπνητηρι μου!(το κινητο μου).το προβλημα μου ειναι οτι μεχρι να τελειωσουν οι πανελληνιες θα κοιμαμαι το βραδυ με ενα βαρος και θα ξυπναω με ενα βαρος και το κακο ειναι οτι ειμαι σε περιεργη φαση της ζωης μου και δεν πολυ εχω στηριγμα γιατι δν πολυεχω φιλους(πραγματικους) η' μια σχεση τελος παντων...τι να πω?ευχομαι να περασει ο καιρος.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
πωωω... έφθασε και ο Αγιασμός!

Από τη μία χαίρομαι γιατί θα δω κάποια αγαπημένα άτομα που δεν έχω δει όλο το καλοκαιρί... από την άλλη όμως
έχω αυτό τον κόμπο στο στομάχι "ρε φίλε... είμαι Γ λυκείου πια"

+λυπάμαι λίγο και δεν μπορώ ακόμα να πιστέψω πως αυτός είναι ο τελευταίος μας σχολικός αγιασμός... what the hell?... μεγάλωσαμε τόσο γρήγορα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
:/:
πωωω... έφθασε και ο Αγιασμός!

Από τη μία χαίρομαι γιατί θα δω κάποια αγαπημένα άτομα που δεν έχω δει όλο το καλοκαιρί... από την άλλη όμως
έχω αυτό τον κόμπο στο στομάχι "ρε φίλε... είμαι Γ λυκείου πια"

+λυπάμαι λίγο και δεν μπορώ ακόμα να πιστέψω πως αυτός είναι ο τελευταίος μας σχολικός αγιασμός... what the hell?... μεγάλωσαμε τόσο γρήγορα; :P
και εγω αυτο συνεχεια σκεφτομαι...σαν χθες μου φαινεται που πηγα α δημοτικου...ποτε εφτασα γ λυκειου?:clapup::D:P:(;):):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Καλή σχολική χρονιά να έχουμε, power!
το πρωινό ξύπνημα είναι λίγο κάπως μέχρι να συνηθίσουμε...

:/:
και εγω αυτο συνεχεια σκεφτομαι...σαν χθες μου φαινεται που πηγα α δημοτικου...ποτε εφτασα γ λυκειου?:clapup::D:P:(;):):redface:
βρε συ... τώρα που το σκέφτομαι κάνουμε σαν κάτι γέρους τώρα που αναπολούν τα χαμένα νιάτα :lol:

:P

α στο καλό συγκινήθηκα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλα και με τους φιλους ελαχιστοι ειναι οι πραγματικοι που σου συμπαραστεκoνται στα δυσκολα.Ολοι οι αλλοι σε θελουν για να περνανε καλα.Θα γνωρισεις πολλα και αξιολογα ατομα του χρονου,που θα σαι και πιο ωριμος.Το ιδιο ισχυει και για κοπελα.Φετος θα πρεπει να τα παραμερισεις αυτα και να κανεις φοκους το στοχο.Αρα ντοντ γουορη!Ολα θα τα γευτεις στο μεγιστο σε 10 μηνες απο τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Παίδες έχει γράψει κανείς κανένα διαγώνισμα στη Βιολογία κατεύθυνσης...
πήρα μια κρυάδα χθες και έχω ψιλοφρικάρει...

απο εκεί που περίμενα 19... μου΄ρθε ένα ξεγυρισμένο 14.5 μιλάμε,
έμφραγμα πήγα να πάθω... xD

Για κάθε λέξη που έλειπε... έκοβε :(

Συνέβη και σε κανέναν άλλο αυτό το "σοκαριστικό γεγονός" ή είμαι η μοναδική βλαμμένη στο κόσμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Καλα και με τους φιλους ελαχιστοι ειναι οι πραγματικοι που σου συμπαραστεκoνται στα δυσκολα.Ολοι οι αλλοι σε θελουν για να περνανε καλα.Θα γνωρισεις πολλα και αξιολογα ατομα του χρονου,που θα σαι και πιο ωριμος.Το ιδιο ισχυει και για κοπελα.Φετος θα πρεπει να τα παραμερισεις αυτα και να κανεις φοκους το στοχο.Αρα ντοντ γουορη!Ολα θα τα γευτεις στο μεγιστο σε 10 μηνες απο τωρα.
ρε συ τεολ συμφωνω απολυτα,αυτα εχω σκεφτει και εγω..αλλα με τρωει το γαμωτο....και η απογοητευση!ξερεις γιατι?γιατι ρε φιλε ειμαι κοινωνικος αλλα ξερω οτι βγαινοντας απο το σχολειο,κανενας δεν προκειται να μου δωσει σημασια,και περα απο αυτο,βαρεθηκα τις φιλιες του τυπου,παμε για καφε,παμε να γελασουμε,θελω κατι ουσιαστικο και αυτο γιατι θελω να γινω ανωτερος ανθρωπος.οι παρεες που ριχνουν στην κυριολεξια το επιπεδο,με καταστρεφουν και με εχουν φθειρει μεχρι τωρα παρα ωφελησει!βεβααι αυπαρχουν ατομα που εκτιμω,αγαπω,και εκεινα το ιδιο θεωρωντας με πολλες φορες φιλο τους.αλλα στο τελος τι γινεται?μονος μου μενω...αλλα ναι φετος δεν πρεπει σε καμια περιπτωση να αφησω τετοιες σκεψεις να με καθορισουν!ομως αυτη η κατασταση με εχει διαλυσει!ισως να ειμαι λαθος!ισως να σκεφτομαι εγωιστικα!δεν ξερω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ειναι η ηλικια που τα δημιουργει ολα αυτα.Πολυ παραξενη ειλικρινα.Δεν ειμαι και σε καλυτερη κατασταση απο σενα.Διοτι φιλιες του στυλ 'ποτο και γκομενες για να μαλακιζομαστε' δεν τις ανεχομαι.Αρα στην τελικη μενω ο μαλακας.Δες το αβαταρ μου λιγω για να καταλαβεις πως επιζητω κατι το καινουργιο περα απο αυτα που μου παρεχει η επαρχιακη πολη που διαμενω.Κοπιαζουμε αυτους τους 8 μηνες και απολαμβανουμε μια ζωη.

Τεσπα.Σκεφτεται κανεις απο σας για ΑΣΟΕΕ φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασίλης Δ.

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης Δ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εγώ το έχω πάρει πολύ χαλαρά..Λέω αντε να αρχισει το σχολειο να παιξουμε καμια μπαλιτσα που εχουμε καιρο..καλυτερα και χωρις βιβλια ετσι κι'αλλιως και που τα περναμε κατω απτο θρανιο έμεναν:D:P Καλή μας επιτυχία φέτος στις Πανελλήνιες..Όσο για το πρωινο ξύπνημα και αυτο το έχω δει πολύ χαλαρά...Ξυπνάς,πέρνεις καφεδάκι,πας σχολείο..κοιμάσαι 7 ωρές (εκτος απο τις ωρες που εχεις γυμναστική ή τις ωρες που εχεις κενο και παίζεις μπαλίτσα:clapup::clapup:) και μετα αλλες 7 ωρές φροντιστήρια !~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Ειναι η ηλικια που τα δημιουργει ολα αυτα.Πολυ παραξενη ειλικρινα.Δεν ειμαι και σε καλυτερη κατασταση απο σενα.Διοτι φιλιες του στυλ 'ποτο και γκομενες για να μαλακιζομαστε' δεν τις ανεχομαι.Αρα στην τελικη μενω ο μαλακας.Δες το αβαταρ μου λιγω για να καταλαβεις πως επιζητω κατι το καινουργιο περα απο αυτα που μου παρεχει η επαρχιακη πολη που διαμενω.Κοπιαζουμε αυτους τους 8 μηνες και απολαμβανουμε μια ζωη.

Τεσπα.Σκεφτεται κανεις απο σας για ΑΣΟΕΕ φετος?
καλα αυτο για επαρχια ξαναπες το!!!ελεος πια..και εγω κουραστηκα!μακαρι να τα παμε καλα και σε 10 μηνες να αρχισουμε μια νεα ζωη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosNtinos

Νεοφερμένος

Ο kosNtinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους μας. Έφτασε η χρονιά που πρέπει να τα δώσουμε ΟΛΑ και να θυσιάζουμε αρκετό χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλη επιτυχιααα παιδιαα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Τυχεροι, ε τυχεροι. Σας ζηλευω βρε (σοβαρα το λεω, δεν ειρωνευομαι). Αντε και καλη επιιτυχια και απο μενα. Να σκισετε. Σκιστε! (που λεει και η Πετρουλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^MaRiA7^

Νεοφερμένος

Η ^MaRiA7^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ειναι η ηλικια που τα δημιουργει ολα αυτα.Πολυ παραξενη ειλικρινα.Δεν ειμαι και σε καλυτερη κατασταση απο σενα.Διοτι φιλιες του στυλ 'ποτο και γκομενες για να μαλακιζομαστε' δεν τις ανεχομαι.Αρα στην τελικη μενω ο μαλακας.Δες το αβαταρ μου λιγω για να καταλαβεις πως επιζητω κατι το καινουργιο περα απο αυτα που μου παρεχει η επαρχιακη πολη που διαμενω.Κοπιαζουμε αυτους τους 8 μηνες και απολαμβανουμε μια ζωη.

Τεσπα.Σκεφτεται κανεις απο σας για ΑΣΟΕΕ φετος?
Ναι εγω σκεφτομαι για ασσοε :D,για οικονομικα εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι εγω σκεφτομαι για ασσοε :D,για οικονομικα εσυ?

Εγω για οργανωση και διοικηση επιχειρησεων ασοεε σκεφτομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Στην ουσια αυριο ανοιγουν τα σχολεια.Αντε να συνηθιζουμε και τα ωραρια με το πρωινο ξυπνημα!
Αυτό το πρωινό ξύπνημα δε μπορώ ! Άιντε 8 μήνες είναι ακόμα που θα ξυπνάμε κάθε μέρα τέτοια ώρα ! :P
Καλα και με τους φιλους ελαχιστοι ειναι οι πραγματικοι που σου συμπαραστεκoνται στα δυσκολα.Ολοι οι αλλοι σε θελουν για να περνανε καλα.Θα γνωρισεις πολλα και αξιολογα ατομα του χρονου,που θα σαι και πιο ωριμος.Το ιδιο ισχυει και για κοπελα.Φετος θα πρεπει να τα παραμερισεις αυτα και να κανεις φοκους το στοχο.Αρα ντοντ γουορη!Ολα θα τα γευτεις στο μεγιστο σε 10 μηνες απο τωρα.

Έχεις απόλυτο δίκιο.. Ελάχιστοι είναι, λίγοι και καλοί. Του χρόνου θα είμαστε πιο ώριμοι και πιο προσεκτικοί στις επιλογές μας :) Επειδή την έπαθα από φίλους πριν λίγες βδομάδες και στεναχωρήθηκα αρκετά, σκέφτηκα γουατ δε @$%! 8 μήνες είναι που πρέπει να επικεντρωθώ στον στόχο μου και μετά ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ :) Να 'ναι καλά και η καθηγήτρια που με έβαλε σε πιο προχωρημένο τμήμα και δεν είμαι μαζί τους :P ΦΟΚΟΥΣ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΠΑΙΔΙΑ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Για παίρνετε θέσεις σιγά σιγά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
παιδια .....απο αυριο αρχιζουμε!!!!!!!!!η αντιστροφη μετρηση αρχιζει και επισημα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M..G

Νεοφερμένος

Η M..G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια μην σκεφτεστε καθολου τισ πανελληνιες σαν ενα μεγααααλο προβλημα,χαλαρωστε και καντε την προσπαθεια σας...εγω φετος εδωσα και περασα στο πολυτεχνειο..ολη την χρονια ημουν πολυ ανετη αλλα δεν σας κρυβω οτι τα βραδυα πριν δωσουμε αγχωνομουν καπως..παρολα αυτα οταν μπαινεις μεσα στην αιθουσα και βλεπεις ολους τους συμμαθητες σου και κανετε καλαμπουρι μεχρι την τελευταια στιγμη (μεχρι και πριν να ερθουν τα θεματα) δεν σκεφτεσει και πολυ οτι δινεις πανελληνιες...ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΑΝ ΝΕΡΟ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΥΕΤΕ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top