Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια βοηθεια!!
ειπα και εγω να ξεκινησω φροντιστηριο βιολογια(τι το ηθελα) και πηγα σε ενα εκ των δυο που υπαρχουν στη πολη μου.
αλλα δε μαρεσε καθολου(1 μαθημα εχω κανει) ο καθηγητης κοιμισμενος το τμημα πολυ χαμηλου επιπεδου...\
τι να κανω; το σιγουρο ειναι οτι θα φυγω...αλλα ειναι ντροπη μου να φυγω με μολις ενα μαθημα να εχω κανει εκει;:redface:
μερικοι μου λενε να κατσω ενα μηνα και μετα φευγω αλλα ειναι πολυς ο καιρος..δεν ειναι;:confused:
1ον τους καθηγητες στα φροντιστηρια τους επιλεγουμε και τους αφηνουμε με βαση τις δικες μας ανάγκες.Δεν θα το σκεφτεις πολυ.Κρινεται το μελλον σου και εννοειται πως θα ψαξεις και οτι καλυτερο για σενα.Εαν δε σου άρεσε,θα ψάξεις αλλού και αν εκεί πάλι δεν αισθανεσαι ικανοποιημενη θα φυγεις.Δεν τιθεται θεμα ντροπης.Μη συμβιβαζεσαι με τιποτα μετριο,ειναι σημαντικη στιγμη της ζωης σου και θα αναζητησεις αυτο που σε ικανοποιει στο μέγιστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδια βοηθεια!!
ειπα και εγω να ξεκινησω φροντιστηριο βιολογια(τι το ηθελα) και πηγα σε ενα εκ των δυο που υπαρχουν στη πολη μου.
αλλα δε μαρεσε καθολου(1 μαθημα εχω κανει) ο καθηγητης κοιμισμενος το τμημα πολυ χαμηλου επιπεδου...\
τι να κανω; το σιγουρο ειναι οτι θα φυγω...αλλα ειναι ντροπη μου να φυγω με μολις ενα μαθημα να εχω κανει εκει;:redface:
μερικοι μου λενε να κατσω ενα μηνα και μετα φευγω αλλα ειναι πολυς ο καιρος..δεν ειναι;:confused:
εννοειται πως θα φυγεις σημερα κιολας...ουτε ντροπες ουτε τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
9 μήνες μείνανε παιδιά και μετάααα!!! Καλή επιτυχία σε όλους μας και καλό κουράγιο αυτό το χειμώνα!!

Άντε, καλή λευτεριά & μ΄έναν πόνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σου ευχομαι τα καλυτερα!!!ειναι δυσκολος στοχος αλλα θα τ ακατεφερεις!!:).

σε ευχαριστώ!! :)


αντίο καλοκαιράκι.... πότε πέρασαν οι διακοπές, ούτε που το κατάλαβα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Και να δεις ποσο γρηγορα θα ερθουν οι επομενες..!!Που θα ειναι και καλυτερες..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joann

Νεοφερμένος

Η joann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ολους :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_olgie

Νεοφερμένος

Η lady_olgie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
πως περασε ο καιρος... θυμαμαι το πρωτο μπανιο στν παραλια,τον ηχο του κυματος στη θαλασσα, τις καλοκαιρινες βολτες με τν παρεα μου(που δεν ηταν και πολλες) γενικοτερα την ξεγνοιασια του καλοκαιριου!Ολα ηταν τοσο ομορφα,γαληνια και ονειρικα...περασαν ομως απιστευτα γρηγορα!απο δευτερα ο καθε κατεργαρης στον παγκο του...ξεκινανε τα σχολεια!

Ευχομαι λοιπον σε ολους που δινουν φετος πανελληνιες καλη δυναμη πανω απ ολα! εχουμε σχεδον 8 μηνες πριν τις πανελλαδικες...αποκλειεται να μν βγει η υλη..τοσοι πριν απο εμας τν εβγαλαν, γιατι να μν τν βγαλουμε κι εμεις;ηρεμια,συγκεντρωση και διαβασμα χρειαζονται!(δεν ειναι με σειρα προτεραιοτητας). ουτε αγχος ουτε πανικος ουτε τιποτα...ολα θα γινουν αρκει να πιστεψουμε στον εαυτο μας και στις δυναμεις μας!
καλη δυναμη λοιπον σε ολους μας και καλη μας επιτυχια!!!:):D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξ-Μικε

Νεοφερμένος

Ο Αλεξ-Μικε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
καλη επιτυχια αδερφια?κοθραγιο!παμε να βαλοθμε τα δυνα τασ μασ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
σε ευχαριστώ!! :)


αντίο καλοκαιράκι.... πότε πέρασαν οι διακοπές, ούτε που το κατάλαβα...!
αυτο για το καλοκαιρακι ξαναπεστο!δυστυχως τελειωνει αλλα ευτυχως διοτι οσο και δυσκολος να ειναι ο χρονος αυτος,θα πρεπει να ξερουμε οτι φετος τελειωνουμε και οτι οταν θα φυγουμε απο το σχολειο,ειναι σαν να αλλαζουμε ζωη,ειναι ενα μεταβατικο σταδιο που θα ηθελα να το ζησω.αν και θα μου λειψει η ασφαλεια του σχολειου.παντως,το μονο που δεν μου αρεσει φετος ειναι λιγο οι πανελληνιες,και αυτο γιατι εχω αγχος!αλλα θα προσπαθησω και ο,τι γινει.το ιδιο ευχομαι και σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
καλη επιτυχια αδερφια?κοθραγιο!παμε να βαλοθμε τα δυνα τασ μασ!:clapup:
Καλη επιτυχια και σε σενα... αδερφε:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Σημείωση: Τα τελευταία μηνύματα μεταφέρθηκαν σε νέο θέμα, εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Γεια σας! :) Ειναι η πρωτη φορα, ολα αυτα τα σχολικα χρονια, που ανυπομονω να αρχισουν τα σχολεια. Αυτο που θελω ειναι να περασει οσο πιο γρηγορα αυτος ο χρονος, για να πω ''αντιο'' στο σχολειο.Αυτο μου δινει δυναμη για την συνεχεια. Ενταξει τι ειναι 9 μηνες?

Βασικα το μονο που με προβληματιζει αυτη την στιγμη, δεν ειναι οι πανελληνιες, αλλα ειναι ειναι οτι συνολικα θα κανω 21 ωρες την εβδομαδα, και δεν ξερω κατα ποσο θα αντεξω ενα τετοιο προγραμμα ολη την χρονια. Ειμαι τεχνολογικη κατευθυνση και κανω τα εξης:
5 ωρες Μαθ κατ
2 ωρες Μαθ γεν
3 ωρες Φυσ κατ
2 ωρες ΑΕΠΠ
2 ωρες ΑΟΔ
1 ωρα ΑΟΔΕ
2 ωρες Εκθεση
4 ωρες Αγγλικα
Το μονο παρηγορο ειναι οτι τον Νοεμβριο δινω εξετασεις στα αγγλικα, και τα σταματαω τοτε.

Τελοσπαντων, ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους φετος.!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Για ποιο λόγο ΑΟΔΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Για ποιο λόγο ΑΟΔΕ?
Θελω να ειμαι σιγουρος. Γιατι θελω να γραψω οσο το δυνατο περισσοτερο σε αυτα τα μαθηματα(ΑΟΔΕ, ΑΟΘ κτλ), ετσι ωστε να μπορω να εχω τη δυνατοτητα, αν δεν γραψω καλα μαθηματικα και φυσικη, να με σωσει ο βαθμος που πηρα στα αλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας! :) Ειναι η πρωτη φορα, ολα αυτα τα σχολικα χρονια, που ανυπομονω να αρχισουν τα σχολεια. Αυτο που θελω ειναι να περασει οσο πιο γρηγορα αυτος ο χρονος, για να πω ''αντιο'' στο σχολειο.Αυτο μου δινει δυναμη για την συνεχεια. Ενταξει τι ειναι 9 μηνες?

Βασικα το μονο που με προβληματιζει αυτη την στιγμη, δεν ειναι οι πανελληνιες, αλλα ειναι ειναι οτι συνολικα θα κανω 21 ωρες την εβδομαδα, και δεν ξερω κατα ποσο θα αντεξω ενα τετοιο προγραμμα ολη την χρονια. Ειμαι τεχνολογικη κατευθυνση και κανω τα εξης:
5 ωρες Μαθ κατ
2 ωρες Μαθ γεν
3 ωρες Φυσ κατ
2 ωρες ΑΕΠΠ
2 ωρες ΑΟΔ
1 ωρα ΑΟΔΕ
2 ωρες Εκθεση
4 ωρες Αγγλικα
Το μονο παρηγορο ειναι οτι τον Νοεμβριο δινω εξετασεις στα αγγλικα, και τα σταματαω τοτε.

Τελοσπαντων, ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους φετος.!!

Μια συμβουλη : ΣΤΑΜΑΤΑ τα αγγλικα οσο ειναι καιρος . Θα εχεις απλετο χρονο οταν θα εισαι στο πανεπιστημιο για να μπορεσεις χαλαρα να δωσεις τις εξετασεις σου , να παρεις τα πτυχια σου και ισως να κανεις και μια δευτερη γλωσσα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Θελω να ειμαι σιγουρος. Γιατι θελω να γραψω οσο το δυνατο περισσοτερο σε αυτα τα μαθηματα(ΑΟΔΕ, ΑΟΘ κτλ), ετσι ωστε να μπορω να εχω τη δυνατοτητα, αν δεν γραψω καλα μαθηματικα και φυσικη, να με σωσει ο βαθμος που πηρα στα αλλα.

Υποθέτω πως μια ώρα δεν είναι και τίποτα τρομερό.Απλά ακούω πως το ΑΟΔΕ είναι ΜΟΝΟ θεωρία, γι'αυτό.Και υποτίθεται πως είναι εύκολη θεωρία, ευκολονόητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Μια συμβουλη : ΣΤΑΜΑΤΑ τα αγγλικα οσο ειναι καιρος . Θα εχεις απλετο χρονο οταν θα εισαι στο πανεπιστημιο για να μπορεσεις χαλαρα να δωσεις τις εξετασεις σου , να παρεις τα πτυχια σου και ισως να κανεις και μια δευτερη γλωσσα.;)
Ενταξει 2 μηνες μεινανε μεχρι να δωσω τις εξετασεις. Και το θεμα ειναι οτι δεν θελω ολο αυτος ο εναμιση χρονος που εκανα αγγλικα για να προετοιμαστω μεχρι τις τελικες εξετασεις να παει στραφι, αλλωστε στην τελικη ευθεια ειμαι. Γενικα μαρεσουν, για αυτο! Και το καλοκαιρι δεν εκανα καθολου φροντηστηρια για τα μαθηματα του σχολειου, για χαρι των αγγλικων. Ισως και λαθος μου....θα δειξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ενταξει 2 μηνες μεινανε μεχρι να δωσω τις εξετασεις. Και το θεμα ειναι οτι δεν θελω ολο αυτος ο εναμιση χρονος που εκανα αγγλικα για να προετοιμαστω μεχρι τις τελικες εξετασεις να παει στραφι, αλλωστε στην τελικη ευθεια ειμαι. Γενικα μαρεσουν, για αυτο! Και το καλοκαιρι δεν εκανα καθολου φροντηστηρια για τα μαθηματα του σχολειου, για χαρι των αγγλικων. Ισως και λαθος μου....θα δειξει.
Γνωμη μου ειναι οτι μπορεις να τα αφησεις τα αγγλικα γιατι βλεπω πως το πραγραμμα σου ειναι καπως φορτομενο. Σκεψου τον φορτο εργασιας που θα εχεις μαζι με μαθ κατ και φυσ κατ και μαθ γεν που κατα την γνωμη μου θελουν πιο πολυ δουλεια απο αοδε και αεεπ . Ισως αρχισεις να τα παραμελεις τα αγγλικα για τις πανελληνιες ή το αντιστροφο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Από Δευτέρα αρχίζουμε επίσημα ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στην ουσια αυριο ανοιγουν τα σχολεια.Αντε να συνηθιζουμε και τα ωραρια με το πρωινο ξυπνημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top