Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mikesouth7

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χώρα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Η σιγουρια δεν ειναι αναλογη των βοηθηματων...Αναλογα με το προγραμμα σου θα πραξεις ...Αν το παρεις και μετα δεν τον βγαλεις τοτε θα νοιωθεις ανασφαλεια και ελλειπής . Φτιαξε το προγραμμα σου και πες αυτα θα βγαλω και ετσι θα διαχειριζεις το χρονο σου για αυτο το μαθημα. . .
σε ευχαριστω και παλι.απλα π.χ μιγαδικους απο στεργιου το εχω κανει φυλλο και φτερο.μηπως για εξτρα να παρω και αλλες ιδεες η των στεργιου με καλυπτει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ιιιιι το δικό μας topic πανελληνίων!Μεγαλώσαμε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikesouth7

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χώρα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

Maria Kon

Νεοφερμένος

Η Maria Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
9 μήνες μείνανε παιδιά και μετάααα!!! Καλή επιτυχία σε όλους μας και καλό κουράγιο αυτό το χειμώνα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Παιδιά μην αγχώνεστε καθόλου. Δεν θα φανταστείτε πόσο γρήγορα θα περάσει αυτός ο καιρός και μετα θα λέτε << Γι αυτό αγχωνόμουν τόσο καιρό?>>.
Ψυχραιμία και όλα θα πάνε καλά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μόλις ξεκινάνε τα σχολεία και έχουμε κιόλας 39 σελίδες. Τέτοια μέρα οι περσινοί στο θέμα τους ήταν στην 3η. Λίγο άκυρο, απλώς μια παρατήρηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα τις χιλιασουμε συντομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Μόλις ξεκινάνε τα σχολεία και έχουμε κιόλας 39 σελίδες. Τέτοια μέρα οι περσινοί στο θέμα τους ήταν στην 3η. Λίγο άκυρο, απλώς μια παρατήρηση.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: αντι να διαβάσετε κάθεστε στον υπολογιστη! :P φτου σας! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς.

Βy the way μαζί με τη γενιά του 94 θα ναι και η μιση του 93:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς.

Βy the way μαζί με τη γενιά του 94 θα ναι και η μιση του 93:P

Σωστα.Αρα θα ειναι πολυ περισσοτεροι υποψηφιοι απο τις αλλες χρονιες,αρα πιο παλουκια θεματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Σωστα.Αρα θα ειναι πολυ περισσοτεροι υποψηφιοι απο τις αλλες χρονιες,αρα πιο παλουκια θεματα

αρα αυτοι του 93 θα τα πανε καλυτερα γιατι θα χουν παρει το κολάι και αυτοι του 94 θα πατωσουν....:P


πω πω τι γαματοι ειναι οι συλογισμοι μετα τις 12! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας.. απλα μου φαινετε καπως ξερω γιατι εφυγα απο φροντ για ιδιαιτερο λογω ωρων και στο φροντ ελυνα αρκετα παλουκια και δεν με χαλουσε και τωρα ειναι καπως περιεργο..ειναι ομως αληθεια οτι την υλη και αυτου του τυπου τις ασκησεις τις εμπεδωνω πολυ καλυτερα μ αυτον.... αμα ειχα και τις δυσκολες θα ειμουν αρκετα ευχαριστημενος.. πχ τωρα ειμαστε στην εξισωση εφαπτομενης.. να του πω οταν την τελειωσουμε να μου βαλει καμια 15-20 δυσκολες σ ολες τις παραγωγους? (μεχρι εκει που θα εχουμε κανει βασικα). Δεν νομιζω να πει τπτ ετσι δεν ειναι? ετσι κ αλλιως δεν του λεω να μη μου βαζει αυτες π πρεπει να μου βαλει απλα να μου βαζει και τις απαιτιτικες συναμα.. κακο δεν θα μου κανει :S
φυσικα και θα του ζηησεις . Και αμα πει οχι και σου την πει στειλτον απο κει που ρθε . Νομιζω ο στεργιου και ο γκατζουλης ( καπως ετσι λεγεται ) εχουν και παλουκια αμα εχεις την οικονομικη δυνατοτητα αγορασε τα. Θα μπορεις να αντλεις υλικο και οτι δεν μπορεις να το λυσεις ρωτα τον καθηγητη γι'αυτο τον πληρωνεις αλλλωστε.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αρα αυτοι του 93 θα τα πανε καλυτερα γιατι θα χουν παρει το κολάι και αυτοι του 94 θα πατωσουν....:P


πω πω τι γαματοι ειναι οι συλογισμοι μετα τις 12! :D
Αυτοι του 94 θα εχουν δει τα θεματα του 93,θα εχουν προετοιμαστει για πιο δυσκολα απο αυτα και θα σκισουν σε αντιθεση με αυτους του 93 που πηγαν προβατακια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Αυτοι του 94 θα εχουν δει τα θεματα του 93,θα εχουν προετοιμαστει για πιο δυσκολα απο αυτα και θα σκισουν σε αντιθεση με αυτους του 93 που πηγαν προβατακια:D

Και αυτοί του 93 τα έχουν δει... :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Παιδιά δε βγάζετε νόημα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
ωχ..σημερα εκανα βιολογια και αυριο εχω και βιολογια και κατι απο τα φυλολογικα.απλως επειδη τωρα πηγα στο φροντιστηριο θελει να μου κανει μαθηματα η καθηγητρια γιατι ειχε ηδηκανει με τα αλλα 2 παιδια του τμηματος!αντε παιδακια!καλο κουραγιο!απο την δευτερα ο αγωνα αρχχιζει και επισημα!και τι εμειναν?4 μερουλες!!!!!!αχ..πως περασαν τα χρονια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και αυτοί του 93 τα έχουν δει... :jumpy:
Ειμαστε περισσοτερο καιρο στ κλιμα των δυσκολων θεματων λογω της προγουμενης χρονιας,εχουμε παρει ειδηση το πως θα μπαινουν τα θεματα πλεον.(Και αυτα τα εχουν υποψη οι του 93 αλλα εμεις δινουμε πρωτη χρονια)
Σε καθε περιπτωση,να σκισουν ολοι ρε,93 94..:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ λέω να σκίσω εγώ η τοι και ο μανος έτσι λόγω παλαιότητας))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
παιδια βοηθεια!!
ειπα και εγω να ξεκινησω φροντιστηριο βιολογια(τι το ηθελα) και πηγα σε ενα εκ των δυο που υπαρχουν στη πολη μου.
αλλα δε μαρεσε καθολου(1 μαθημα εχω κανει) ο καθηγητης κοιμισμενος το τμημα πολυ χαμηλου επιπεδου...\
τι να κανω; το σιγουρο ειναι οτι θα φυγω...αλλα ειναι ντροπη μου να φυγω με μολις ενα μαθημα να εχω κανει εκει;:redface:
μερικοι μου λενε να κατσω ενα μηνα και μετα φευγω αλλα ειναι πολυς ο καιρος..δεν ειναι;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
παιδια βοηθεια!!
ειπα και εγω να ξεκινησω φροντιστηριο βιολογια(τι το ηθελα) και πηγα σε ενα εκ των δυο που υπαρχουν στη πολη μου.
αλλα δε μαρεσε καθολου(1 μαθημα εχω κανει) ο καθηγητης κοιμισμενος το τμημα πολυ χαμηλου επιπεδου...\
τι να κανω; το σιγουρο ειναι οτι θα φυγω...αλλα ειναι ντροπη μου να φυγω με μολις ενα μαθημα να εχω κανει εκει;:redface:
μερικοι μου λενε να κατσω ενα μηνα και μετα φευγω αλλα ειναι πολυς ο καιρος..δεν ειναι;:confused:

Ποια ντροπή, και ποιος μήνας.Σήμερα κιόλας πάνε τελείωσε το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top