Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

orado

Νεοφερμένος

Ο orado αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Δεν λενε...εχω ακουσει οτι πρεπει πρωτα να ειναι πυροσβεστης για να μπεις στη σχολη αλλα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει..για αυτο θελω καποιες πληροφοριες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαιρετω ολους τους ανταγωνιστες μου για φετος!!! :P Η γενια του 94 δεν ξερω τι θα κανει αλλα καλο θα ηταν ολοι οι αλλοι να στηθουν στα...4! Δεν μασαμε! Καλη επιτυχια σε ολους μας!

:D Να αυξανόμαστε εμείς από τη Μεσσηνία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikesouth7

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χώρα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ετσι..!!Χωρα Μεσσηνιας εδω.Καλαματιανος ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Σε αφήνουν να διαβάσεις και μόνος σου, δε βουτάνε κατευθείαν 5ο συνδυαστικό δηλαδή υπάρχει διαβάθμιση, καταλαβαίνεις. Πολλές, ΠΟΛΛΕΣ, πολλές ασκήσεις τις οποίες και να θες δεν πρόκειται να δεις όλες απ' τη μία γιατί δε χρειάζεται κι απ' την άλλη γιατί δε θα προλάβεις. Έτσι κι αλλιώς υποτίθεται θα κοιτάξεις κι άλλα βοηθήματα, θα σου φέρουν οι καθηγητές σου κοκ.

Γενικά σε συνδυασμό με καλούς καθηγητές δε θα 'χεις πρόβλημα με οποιοδήποτε βιβλίο. Θέματα μπορεί να υπάρξουν αν προετοιμαστείς μόνος σου οπότε και θα πρέπει να δεις λίγο ποιο σε βολεύει για προσωπικό διάβασμα.

Επειδη ο καθηγητης μου δεν μου βαζει τις πολυ δυσκολες ασκησεις κ γενικα βαζει μετριες ελεγα μηπως παρω κανενα απο αυτα τα 2 και δω λυμενες τις δυσκολες και αρχιζω να κανω και μερικες απο αυτες ή να πω τον καθηγητη μου να μου βαζει απο κει μερικες (αν κ φοβαμαι μην προσβληθει) γιατι γενικα μ αρεσουν οι δυσκολες και τις βγαζω οποτε δν βρισκω λογω να μην τις κανω.. Ο καθηγητης μου ειναι της λογικης να τελιωσουμε πρωτα την υλη για να μπορει να βαζει συνδιαστικα θεματα το βρισκετε σωστο αυτο? εγω θελω να κανω και απο τωρα τα δυσκολα για να ειμαι καλυμενος στο φουλ τι λετε να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Θεωρητική! =]
2 εκθεση
4 γνωστο-άγνωστο
2 ιστορία
2 λογοτεχνία
1 βιολογία

+ Έξτρα μέσω κάμερας! :)

και εγώ 2 έκθεση, 4 γνωστό-άγνωστο, 2 ιστορία, 2 λογοτεχνία, 2 μαθηματικά γενικής και 2 αρχές οικονομικής θεωρίας !

αυτό για το έξτρα μέσω κάμερας το έχω ακούσει και σε ένα άλλο φροντιστήριο μέσω ipad βέβαια. εκεί δεν έχουν βιβλία αλλά όλη η ύλη τους είναι μέσα στο ipad ! :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Aυτό που έγραψε κάποιος ότι το βιβλίο της βιολογίας γενικής άλλαξε, μπορεί να μας απαντήσει από που το έμαθε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asoula

Νεοφερμένος

Η Asoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Αυτο για το βιβλιο της βιολογιας το ακουσα κ εγω. ηθελα να το παραγγειλω τον ιουλιο και μου ειπαν οτι το απεσυρανγι αυτο το λογο. βεβαια μετα απο μια βδομαδα μου το εφεραν χωρις καμια αλλαγη. αν εχει καποιες αλλαγες πιστευω θα ειναι πολυ μικρες.
Καλή επιτυχια σε ολους λοιπον!! :)
Θα πω το κλασσικο.. μια χρονια ειναι θα περασει.. κ ισως ειναι και μια απο τις καλυτερες χρονιες της ζωης μας.. θελει προγραμμα και μετρο σε ολα κ ετσι ολα θα ειναι πιο ευκολα! ειδικα αν υπαρχει ενας συγκεκριμενος στοχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδη ο καθηγητης μου δεν μου βαζει τις πολυ δυσκολες ασκησεις κ γενικα βαζει μετριες ελεγα μηπως παρω κανενα απο αυτα τα 2 και δω λυμενες τις δυσκολες και αρχιζω να κανω και μερικες απο αυτες ή να πω τον καθηγητη μου να μου βαζει απο κει μερικες (αν κ φοβαμαι μην προσβληθει) γιατι γενικα μ αρεσουν οι δυσκολες και τις βγαζω οποτε δν βρισκω λογω να μην τις κανω.. Ο καθηγητης μου ειναι της λογικης να τελιωσουμε πρωτα την υλη για να μπορει να βαζει συνδιαστικα θεματα το βρισκετε σωστο αυτο? εγω θελω να κανω και απο τωρα τα δυσκολα για να ειμαι καλυμενος στο φουλ τι λετε να κανω?
τι να προσβληθει ρε φιλε ? Τον πληρωνεις να πουμε. Ή θα κανει αυτο που θεωρεις σωστο ή διωξτον τον μαλακα τον μπουλο πως το λενε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Ετσι..!!Χωρα Μεσσηνιας εδω.Καλαματιανος ;
ελα ρε καλαματα!!! και εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασίλης Δ.

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης Δ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω=π

Νεοφερμένος

Η Βασω=π αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Επειδη ο καθηγητης μου δεν μου βαζει τις πολυ δυσκολες ασκησεις κ γενικα βαζει μετριες ελεγα μηπως παρω κανενα απο αυτα τα 2 και δω λυμενες τις δυσκολες και αρχιζω να κανω και μερικες απο αυτες ή να πω τον καθηγητη μου να μου βαζει απο κει μερικες (αν κ φοβαμαι μην προσβληθει) γιατι γενικα μ αρεσουν οι δυσκολες και τις βγαζω οποτε δν βρισκω λογω να μην τις κανω.. Ο καθηγητης μου ειναι της λογικης να τελιωσουμε πρωτα την υλη για να μπορει να βαζει συνδιαστικα θεματα το βρισκετε σωστο αυτο? εγω θελω να κανω και απο τωρα τα δυσκολα για να ειμαι καλυμενος στο φουλ τι λετε να κανω?
κατα την γνωμη μου ο καθηγητης σου ξερει τι να κανει!!τα ιδια κανει και ο δικος μου και καποια στιγμη ρωτησα μια κοπελα που εδωσε φετος και πηγεναι σε αυτον και περασε οικονομικο σας!τησ ειπα οτι κανει ευκολες ασκησεις!και μου ειπε οτι το ιδιο εκανε και σε αυτη!στην αρχη της εκανε ολο απλες ωστε να εμπαιδωσει τα βασικα και προς της επαναληψεις ολο συνδιαστηκες και δυσκολες!!!πολυ το κανουν αυτο!!ειναι μια μεθοδος!δεν νομιζω οτι πρεπει να ανυσηχεις!!αν θες βεβαια κανε και μονοσ σου ασκησεις!!!παντως πιστευω οτι ειναι καλος φροντιστης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κατα την γνωμη μου ο καθηγητης σου ξερει τι να κανει!!τα ιδια κανει και ο δικος μου και καποια στιγμη ρωτησα μια κοπελα που εδωσε φετος και πηγεναι σε αυτον και περασε οικονομικο σας!τησ ειπα οτι κανει ευκολες ασκησεις!και μου ειπε οτι το ιδιο εκανε και σε αυτη!στην αρχη της εκανε ολο απλες ωστε να εμπαιδωσει τα βασικα και προς της επαναληψεις ολο συνδιαστηκες και δυσκολες!!!πολυ το κανουν αυτο!!ειναι μια μεθοδος!δεν νομιζω οτι πρεπει να ανυσηχεις!!αν θες βεβαια κανε και μονοσ σου ασκησεις!!!παντως πιστευω οτι ειναι καλος φροντιστης!!
πρεπει να του δινει και δυσκολες . Αλλα πχ με το που μπαινει στο κεφαλαιο δεν μπορει να του δωσει συνδιαστικες και παλουκια αλλα θα του δωσει απλες για να μπει στο νοημα. Αλλα αν δεν του δινει καθολου πιο συνδυαστικες και περιεργες και ο φιλος μας δεν ικανοποιηται απο το μαθημα του πρεπει να τον στειλει . Απλα και ωραια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω=π

Νεοφερμένος

Η Βασω=π αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
πρεπει να του δινει και δυσκολες . Αλλα πχ με το που μπαινει στο κεφαλαιο δεν μπορει να του δωσει συνδιαστικες και παλουκια αλλα θα του δωσει απλες για να μπει στο νοημα. Αλλα αν δεν του δινει καθολου πιο συνδυαστικες και περιεργες και ο φιλος μας δεν ικανοποιηται απο το μαθημα του πρεπει να τον στειλει . Απλα και ωραια;)
το παιδι λεει πως του ειπε ο καθηγητης του πως θελει να τελειωσουν πρωτα την υλη!και μετα θα του βαλει συνδιαστηκα!!δεν γινεται να μην εχεις εμπεδωσει καλα τα κεφαλαια και να κανεις δυσκολες ασκησεις!θα αποτυχεις σιγουρα με αποτελεσμα να απογοητευθεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το παιδι λεει πως του ειπε ο καθηγητης του πως θελει να τελειωσουν πρωτα την υλη!και μετα θα του βαλει συνδιαστηκα!!δεν γινεται να μην εχεις εμπεδωσει καλα τα κεφαλαια και να κανεις δυσκολες ασκησεις!θα αποτυχεις σιγουρα με αποτελεσμα να απογοητευθεις!
εγω καταλαβα για ολη την υλη πχ ολα τα κεφαλαια . Θα μπορουσε ανετα με το που πχ ειχε τελειωσει μιγαδες να του βαλει παλουκια και συνδιαστικες στους μιγαδες αυτο εννοουσα αν δεν ειχες την δυνατοτητα κατανοησης των λεγομενων μου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
ελα ρε καλαματα!!! και εγω!
γιατι εγω τι ειμαι??ο νομος μας πηγε καλα φετος στις πανελληνιες.ευχομαι και του χρονου ετσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikesouth7

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χώρα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πειτε μου λιγο.Τι προτεινετε;Στεργιου-νακη η μπαρλα για μαθηματικα κατ. ; αντικειμενικα εαν μπορειτε.Σας ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Προτεινω Στεργιου αν επιλεξεις να κανεις ενα βοηθημα.Αν διαλεξειςδυο τοτε κανε Μπαελα και στην επαναληψη Στεργιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας.. απλα μου φαινετε καπως ξερω γιατι εφυγα απο φροντ για ιδιαιτερο λογω ωρων και στο φροντ ελυνα αρκετα παλουκια και δεν με χαλουσε και τωρα ειναι καπως περιεργο..ειναι ομως αληθεια οτι την υλη και αυτου του τυπου τις ασκησεις τις εμπεδωνω πολυ καλυτερα μ αυτον.... αμα ειχα και τις δυσκολες θα ειμουν αρκετα ευχαριστημενος.. πχ τωρα ειμαστε στην εξισωση εφαπτομενης.. να του πω οταν την τελειωσουμε να μου βαλει καμια 15-20 δυσκολες σ ολες τις παραγωγους? (μεχρι εκει που θα εχουμε κανει βασικα). Δεν νομιζω να πει τπτ ετσι δεν ειναι? ετσι κ αλλιως δεν του λεω να μη μου βαζει αυτες π πρεπει να μου βαλει απλα να μου βαζει και τις απαιτιτικες συναμα.. κακο δεν θα μου κανει :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikesouth7

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χώρα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
σε ευχαριστω.εχω των στεργιου.απλα σκεφτομουν να παρω και του μπαρλα για να ειμαι πιο σιγουρος.Θα πραξω σωστα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
σε ευχαριστω.εχω των στεργιου.απλα σκεφτομουν να παρω και του μπαρλα για να ειμαι πιο σιγουρος.Θα πραξω σωστα;

Η σιγουρια δεν ειναι αναλογη των βοηθηματων...Αναλογα με το προγραμμα σου θα πραξεις ...Αν το παρεις και μετα δεν τον βγαλεις τοτε θα νοιωθεις ανασφαλεια και ελλειπής . Φτιαξε το προγραμμα σου και πες αυτα θα βγαλω και ετσι θα διαχειριζεις το χρονο σου για αυτο το μαθημα. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top