Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Θα ειμαστε και λιγο πιο τυχεροι απο τους προηγουμενους(κατι ξερω και το λεω).

Έχω να το δικαίωμα να υποστηρίξω ότι αυτό που μόλις είπες είναι λανθασμένο ή μη τεκμηριωμένο. Εκτός και αν ΞΕΡΕΙΣ από τώρα τι θα πέσει (πράγμα αδύνατο), ή είσαι μάντης (και αυτό αδύνατο), δεν ξέρεις τι λες και απλά υποθέτεις.

Καλύτερα ας προετοιμαστούμε όσο καλύτερα μπορούμε για να αντιμετωπίσουμε ότι περισσότερο μπορέσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilis94

Νεοφερμένος

Ο Vasilis94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γεια σας κι από εμένα... Δίνω φέτος, τεχνολογική είμαι.
Ξεκίνησα στις 17/8 κι όλα μια χαρά προς το παρόν, αν και όταν ανοίξουν και τα σχολεία θα ζορίσουν λίγο τα πράματα (από άποψη χρονου)

Άντε καλή μας τελευταία χρονιά:) !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αν δεν υπηρχε το χασιμο χρονου στο σχολειο θα περνουσα και εγω με την πρωτη εκει που ηθελα.Τελικα περασα ΑΕΝ Μηχανικων και οχι πλοιαρχων που στοχευα.Αλλα τωρα που δινω δευτερη φορα χωρις να εχω σχολειο χωρις τιποτα με ολο τον χρονο να απλωνεται στα ποδια μου να τον κανω οτι θελω πιστευω οτι θα περασω ΣΜΥ που ειναι η πρωτη μου επιλογη και οχι η δευτερη ή η τριτη μου οπως ηταν οι αλλες!!!!!Καλη Τυχη στα ''ψαρακια'' και καλη τυχη σε εμας τους βετερανους που θα ειναι μαζι σας.Πιστευω οτι φετος θα ειναι αρκετοι μετα το περσινο .........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Noμιζω δεν επιασες το μηνυμα μου...Και εγω εκανα αεππ φροντηστηριο,αν δεν κανεις φροντηστηριο δεν μπροεις να γραεις ευκολα καλο βαθμο γιατι λιγοι ειναι οι καθηγητες στα σχολια που ξερουν να το διδασκουν.Εγω ειπα πως αν καποιο παιδι κανει φροντ. αεππ και εχει φροντηστηριακα βιβλια για το μαθημα ειναι τσαμπα χρονος και χρημα να παει να αγορασει εξτρα βοηθηματα αεππ τυπου ΣΑΒΑΛΑ απλα γιατι αυτο το χρονο θα μπορει να τον αναλωσει για καποιο δυσκολο μαθημα οπως φυσικη κατ. ή μαθηματικα κατ.

Δηλαδη εσυ ας πουμε βλεπεις σωστο ενα παιδια να δινει λεφτα και να χαλαει το χρονο του για να ξεκοκαλισει ενα βοηθημα μαθ. γεν. ή αοδε(ναι υπαρχει παιδι που πηρε βοηθημα στο αοδε)αντι να ασχοληται με μαθ. κατ.?


Ναι με πηρε η ΝΑΣΑ για να τους φτιαχνς τα διαστημοπλοια!Αν θες καμια μερα να σε ξεναγησω...
Υ.Γ Δεν χρειαζετε να εισαι μυαλο για να καταλαβεις αεππ απλα ελληνικα ειναι με λιγες γνωσεις δημοτικου τυπου πως προσθετω φπα σε μια τιμη...
Ναι μου αρεσει να κραζω την βρισκω αν εχεις προβλημα μην τα βλεπεις,τα παμε....
Κάποια παιδιά δεν το βλέπουν τόσο εύκολο... Και βλέποντας μηνύματα σαν το δικό σου με το ειρωνικό γελάκι θα θεωρούν τους εαυτούς τους χαζούς! Τι προσπαθείς να καταφέρεις με το να ειρωνεύεσαι και να υποβαθμίζεις ένα μάθημα που σε πολλά παιδιά προφανώς φαίνεται δύσκολο;;; Ακόμα, κάποια παιδιά δεν το έχουν στα μαθ κατ και στηρίζονται σε μαθήματα σαν το ΑΟΔΕ, και το βιβλίο του ΑΟΔΕ μπορεί να φαίνεται πολύ άσχημο και κακογραμμένο (που είναι).. Δε βρίσκω το λόγο να κατακρίνεις τις επιλογές των παιδιών από τη στιγμή που τις κάνουν σύμφωνα με τις δυνατότητές τους.. Anyway συγχαρητήρια για τη NASA!! Ελπίζω κάποια στιγμή να αλλάξεις μυαλά! Α! Και από τι στιγμή που κάνεις μια δήλωση δημόσια έχω το δικαίωμα να τη δω και να διαφωνίσω.. :) Τα παμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Όσο σκέφτομαι ότι θα είμαι στο ίδιο σκαμνί με εσάς σε ένα χρόνο ακριβώς, μου φαίνεται παράξενο... Νόμιζα πως τα σχολικά χρόνια δε θα τελειώσουν ποτέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_olgie

Νεοφερμένος

Η lady_olgie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Γεια σας κι από εμένα... Δίνω φέτος, τεχνολογική είμαι.
Ξεκίνησα στις 17/8 κι όλα μια χαρά προς το παρόν, αν και όταν ανοίξουν και τα σχολεία θα ζορίσουν λίγο τα πράματα (από άποψη χρονου)

Άντε καλή μας τελευταία χρονιά:) !

η αληθεια ειναι πως με την εναρξη των σχολικων μαθηματων θα δυσκολεψουν λιγο τα πραγματα αλλα τι να κανουμε;...μια χρονια ειναι και θα περασει(με πολυ κουραση βεβαια)!

Υ.Γ. καλως ορισες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Εγω λεω να χακαρουμε το ischool για ενα χρονο ωστε να μην μας αποσπα την προσοχη,
γιατι αλλιως με βλεπω να φοιτω στο σπιτι μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
ΚΑΛΑ που δε θα έχουμε σχολικά βιβλία.

Τουλάχιστον τώρα θα χωράνε τα βοηθήματα και τα τετράδια για το φροντιστήριο στη τσάντα :devil:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Ελπίζω η γενιά του '94 να μη στηθεί πουθενά :P If you know what I mean ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis dog

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Ελπίζω η γενιά του '94 να μη στηθεί πουθενά :P If you know what I mean ! :P

χαχαχαχα το ιδιο ελοιζω και εγω Ελισαβετ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Οσο ειρωνικο και αν ακουγεε αν καποιος δεν καταλαβενει ΤΙΠΟΤΑ αεππ ειδικα στις αρχες δηλαδη πριν τα χριστουγεννα που κανεις τα πολυ απλα ουτε πινακες ουτε τπτ ειναι οχι χαζος ΠΑΝΧΑΖΟΣ.Πραγματικα παιδι που δεν ξερει να βγαζει τιμη με φπα και εφτασε τριτη λυκειου ειναι για κλαματα...ΚΑι πιστεψε με υπαρχουν πολλα τετοια παιδια τουλαχιστον στο φροντηστηριο μου και στο σχολειο πανω απο 10 τετοια...Σορρυ αλλα μονο χαζους μπορω να τους αποκαλεσω,και ειμαστε και Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ,η μηπως μονο facebook και να τσαταρουμε ξερουμε?(Στο αναφερω αυτο γιατι πολλοι νομιζαν οτι ο υπολογιστης εχει μυαλο και σκεφτετε δεν κανω πλακα δεν ειχαν συνηδητοποιησει οτι ειναι μηχανημα,,,)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
χαχαχαχα το ιδιο ελοιζω και εγω Ελισαβετ!!

Μη φοβαστε, δε θα στηθειτε πουθενα. Κανεις δε πηρε τα 3, κανεις δε θα στηθει στα 4, κανεις δε θα τον παρει απο 5, κανεις...νομιζω δεν ε χει αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
παιδια την κυριακη γραφψ διαγωνισμα φυσικη στις ταλαντωσεις..εκτος απο τη συνθεση
τι να διαβασω;εχω πελαγωσει:redface::(

Οσο ειρωνικο και αν ακουγεε αν καποιος δεν καταλαβενει ΤΙΠΟΤΑ αεππ ειδικα στις αρχες δηλαδη πριν τα χριστουγεννα που κανεις τα πολυ απλα ουτε πινακες ουτε τπτ ειναι οχι χαζος ΠΑΝΧΑΖΟΣ.Πραγματικα παιδια που δεν ξερει να βγαζει τιμη με φπα και εφτασε τριτη λυκειου ειναι για κλαματα...ΚΑι πιστεψε με υπαρχουν πολλα τετοια παιδια τουλαχιστον στο φροντηστηριο μου και στο σχολειο πανω απο 10 τετοια παιδια...Σορρυ αλλα μονο χαζους μπορω να τους αποκαλεσω,και ειμαστε και Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ,η μηπως μονο facebook και να τσαταρουμε ξερουμε?(Στο αναφερω αυτο γιατι πολλοι νομιζαν οτι ο υπολογιστης εχει μυαλο και σκεφτετε δεν κανω πλακα δεν ειχαν συνηδητοποιησει οτι ειναι μηχανημα,,,)
αεπ εχουμε φτασει στο αν τοτε αλλιως και ειναι πολυ ωραιες ολες οι ασκησεις...με φπα τοκους φορους αλλα και χωρις αυτα...ειναι κατι διαφορετικο απο τα υπολοιπα μαθηματα.ευτυχως που υπαρχει και αυτο μαθημα!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
παιδια την κυριακη γραφψ διαγωνισμα φυσικη στις ταλαντωσεις..εκτος απο τη συνθεση
τι να διαβασω;εχω πελαγωσει:redface::(


αεπ εχουμε φτασει στο αν τοτε αλλιως και ειναι πολυ ωραιες ολες οι ασκησεις...με φπα τοκους φορους αλλα και χωρις αυτα...ειναι κατι διαφορετικο απο τα υπολοιπα μαθηματα.ευτυχως που υπαρχει και αυτο μαθημα!!!!!!:)

Στους πινακες και στις επαναληψεις ισως σου φανει λιγο δυσκολο σε ολους φαινεται γιατι ειναι κατι το διαφορετικο αλαλ ειναι μεχρι να το συνηθησεις δηλαδη 3-4 ασκησουλες να λυσεις και εισαι οκ,αλλα στην αρχη που κανεις απλες δομες ειναι της πλακας..Εδω μαθητρια που το ελεγε παλουκι ΔΕΝ ηξερε οτι στο μπασκετ ή ποδοσφαιρο δεν θυμαμε ακριβως για τι αθλημα ηταν η ασκηση, νικαει η ομαδα με τους περισοτερους ποντους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Εδω μαθητρια που το ελεγε παλουκι ΔΕΝ ηξερε οτι στο μπασκετ ή ποδοσφαιρο δεν θυμαμε ακριβως για τι αθλημα ηταν η ασκηση, νικαει η ομαδα με τους περισοτερους ποντους....
χαχαχα με εκανες να γελασω!!:D:)

Στους πινακες και στις επαναληψεις ισως σου φανει λιγο δυσκολο σε ολους φαινεται γιατι ειναι κατι το διαφορετικο αλαλ ειναι μεχρι να το συνηθησεις δηλαδη 3-4 ασκησουλες να λυσεις και εισαι οκ,αλλα στην αρχη που κανεις απλες δομες ειναι της πλακας.
οσο για αυτο μου το χει πει και ο καθηγητης μου...αλλα ελπιζω να μη μου φανει παλουκι...:whistle:
το σημαντικοτερο πιστευω ειναι να αγαπας το καθε-οχι μονο το αεππ- μαθημα και να εχεις ορεξη να λυνεις ενα καρο ασκησεις!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Στους πινακες και στις επαναληψεις ισως σου φανει λιγο δυσκολο σε ολους φαινεται γιατι ειναι κατι το διαφορετικο αλαλ ειναι μεχρι να το συνηθησεις δηλαδη 3-4 ασκησουλες να λυσεις και εισαι οκ,αλλα στην αρχη που κανεις απλες δομες ειναι της πλακας..Εδω μαθητρια που το ελεγε παλουκι ΔΕΝ ηξερε οτι στο μπασκετ ή ποδοσφαιρο δεν θυμαμε ακριβως για τι αθλημα ηταν η ασκηση, νικαει η ομαδα με τους περισοτερους ποντους....
στο μονο πραγμα που μπορεις να κολισεις ειναι κατι τετοια ρε παιδι μου πχ να σου λεει υπολογισε το εμαβδον πολυγωνου και να μην θυμασε τυπο η να σου λεει να βρεις την συνολικη τιμη που κοστισει μια εκδρομη με 100 μαθητες και να μην σκεφτεις να προσθεσεις και τους συνοδους κατι τεοια δλδ
,χαλαρα παιδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
χαχαχα με εκανες να γελασω!!:D:)

οσο για αυτο μου το χει πει και ο καθηγητης μου...αλλα ελπιζω να μη μου φανει παλουκι...:whistle:
το σημαντικοτερο πιστευω ειναι να αγαπας το καθε-οχι μονο το αεππ- μαθημα και να εχεις ορεξη να λυνεις ενα καρο ασκησεις!!!;)

Οι Δομες Επαναληψης ειναι το κατι αλλο. Το εγγυωμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
τι να πω???ευχομαι σε ολους μας τα καλυτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Noμιζω δεν επιασες το μηνυμα μου...Και εγω εκανα αεππ φροντηστηριο,αν δεν κανεις φροντηστηριο δεν μπροεις να γραεις ευκολα καλο βαθμο γιατι λιγοι ειναι οι καθηγητες στα σχολια που ξερουν να το διδασκουν.Εγω ειπα πως αν καποιο παιδι κανει φροντ. αεππ και εχει φροντηστηριακα βιβλια για το μαθημα ειναι τσαμπα χρονος και χρημα να παει να αγορασει εξτρα βοηθηματα αεππ τυπου ΣΑΒΑΛΑ απλα γιατι αυτο το χρονο θα μπορει να τον αναλωσει για καποιο δυσκολο μαθημα οπως φυσικη κατ. ή μαθηματικα κατ.

Δηλαδη εσυ ας πουμε βλεπεις σωστο ενα παιδια να δινει λεφτα και να χαλαει το χρονο του για να ξεκοκαλισει ενα βοηθημα μαθ. γεν. ή αοδε(ναι υπαρχει παιδι που πηρε βοηθημα στο αοδε)αντι να ασχοληται με μαθ. κατ.?


Ναι με πηρε η ΝΑΣΑ για να τους φτιαχνς τα διαστημοπλοια!Αν θες καμια μερα να σε ξεναγησω...
Υ.Γ Δεν χρειαζετε να εισαι μυαλο για να καταλαβεις αεππ απλα ελληνικα ειναι με λιγες γνωσεις δημοτικου τυπου πως προσθετω φπα σε μια τιμη...
Ναι μου αρεσει να κραζω την βρισκω αν εχεις προβλημα μην τα βλεπεις,τα παμε....
και να θελει να τα δει δεν θα τα καταλαβει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top