Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Όχι, εγώ είδα και για 10% και για 90%... Μπορεί να βγαίνουν λίγα λίγα, τι να πω...

ααααα θέλω κι εγώωωωωωωω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
36 Βιολογια Κρητης, πρεπει να χει πεσει ο server!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ρε πως σας τα εδειξε αφου λεει file not found , dafuq δηλαδη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Μου τα εδειξε!!!!


Ιδανικό θα ήταν να μην κάνουμε τέτοιου είδους πλάκες τέτοιες ώρες. Λίγος σεβασμός δε βλάπτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ιδανικό θα ήταν να μην κάνουμε τέτοιου είδους πλάκες τέτοιες ώρες. Λίγος σεβασμός δε βλάπτει.

Τι ψάχνεις να βρεις......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Δεν είναι πλάκες ρε παιδιά!! Έχουνα αρχίσει και τα βλέπουν πολλοί!!! Δοκιμάστε με άλλους σέρβερ, κάντε ανανεώσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Δεν είναι πλάκες ρε παιδιά!! Έχουνα αρχίσει και τα βλέπουν πολλοί!!! Δοκιμάστε με άλλους σέρβερ, κάντε ανανεώσεις...

Μην υποτιμάς τη νοημοσύνη μας..Α!Και αυτό που θες να πεις είναι browser, μη μπερδεύεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jessy halliwell

Νεοφερμένος

Η jessy halliwell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
file not found. εχω ανοιξει ολους μου τους sever εχω κανει χιλιαδες ανανεωσεις...τιποτα......εχω τρελαθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Μην υποτιμάς τη νοημοσύνη μας..Α!Και αυτό που θες να πεις είναι browser, μη μπερδεύεσαι.
Σόρρυ, μπερδεύτηκα γιατί βιάστηκα να σου απαντήσω... Θες να μου δώσεις τα στοιχεία σου να σου πω, αφού δε με πιστεύεις;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ανεβηκαν αρκετα οι βασεις παιδια σε ολα τα πεδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Καντε ανανεωσεις, αφηστε τις μαλακιες περι πλακας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
παιδια και εγω ειδα που περασα και τωρα κολλησε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Μην υποτιμάς τη νοημοσύνη μας..Α!Και αυτό που θες να πεις είναι browser, μη μπερδεύεσαι.

Η νοημοσυνη σου μαλλον ειναι αρκετα υποτιμημενη απο μονη της για να νομιζεις οτι σου κανουν πλακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Παιδιά όντως βγήκαν. 9 παρά το είδα!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τελείωσε όλο αυτό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Θέλεις εσύ να μου στείλεις ένα print screen της σελίδας https://results.minedu.gov.gr/ να δω την υποτιθέμενη επιλογή Αποτελέσματα Πανελληνίων 2012(ή κάτι παρεπλήσιο);
p.s. Δεν περιμένω αποτελέσματα. Ευχαριστώ για την προθυμία σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
παδια πεθαινω... μου κοβονται τα ποδια και τρεμουν τα χερια μου!!!
εμενα μου βγαζει τους βαθμους που εγραψα!
φυσιολογικο ειναι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Θέλεις εσύ να μου στείλεις ένα print screen της σελίδας https://results.minedu.gov.gr/ να δω την υποτιθέμενη επιλογή Αποτελέσματα Πανελληνίων 2012(ή κάτι παρεπλήσιο);
p.s. Δεν περιμένω αποτελέσματα. Ευχαριστώ για την προθυμία σου.
Δεν ανεβαίνουν, δεν ξέρω γιατί, αλλά απ' ότι κατάλαβα, θες την εικόνα που έχει τις επιλογές Βασεις, Βαθμοι ΓΕΛ, Βαθμοι ΕΠΑΛ, κλπ. Δεν έχω μπει απο εκει, δεν ξερω καν αν το βγαζει, εγω είχα από χτε αυτο το λινκ https://results.minedu.gov.gr/epityxontes.php και μπήκα. Οκ, μπορεί να θεωρήσεις ότι τώρα τα μπαλώνω και σου λέω ψέματα, αλλά δεν έχω λόγο να πω, πίστεψε με, φέτος είναι η 2η χρονιά που περνάω αυτό το άγχος και σε καμία περίπτωση δεν θα κορόιδευα τα παιδιά... Αν θες με πιστεύεις, πάντως δεν είμαι η μόνη που τα έχει δει... Δεν θα κάτσω να αισθανθώ και άσχημα που 2 άτομα δε με πιστεύουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
παδια πεθαινω... μου κοβονται τα ποδια και τρεμουν τα χερια μου!!!
εμενα μου βγαζει τους βαθμους που εγραψα!
φυσιολογικο ειναι αυτο?

σ'αυτο μπες https://results.minedu.gov.gr/epityxontes.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ρε παιδια ειδα στο σκαι οικονομικο ρεθυμνου 13900-14100... οι εκτμιεσεισ ρο είχαν 13200-13400...θα τρελαθωω δεν μπαινω μάλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
παδια πεθαινω... μου κοβονται τα ποδια και τρεμουν τα χερια μου!!!
εμενα μου βγαζει τους βαθμους που εγραψα!
φυσιολογικο ειναι αυτο?
Μάλλον έχεις μπει σε λάθος λινκ. Δες εδώ: https://results.minedu.gov.gr/epityxontes.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top