Πανελλήνιες 2012: Οι πρώτοι των πρώτων

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εγώ, με βάση τα λεγόμενά σας, εξάγω το εξής συμπέρασμα:

Ήσαστε τυχεροί που μπήκαν τα θέματα που είχατε διαβάσει.;)


Απλώς, λέω τι καταλαβαίνω...
H επιτυχια στις πανελληνιες προυποθετει και τυχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Χαχαχαχα ok :P
Αν πιστεύεις ότι μπορεί κανείς να βγάλει τόσα μόρια λόγω τύχης, πάω πάσο.

Αν πιστεύεις ότι μπορεί κανείς να βγάλει τόσα μόρια με 3 και 4 ώρες διάβασμα, τότε πάω κι εγώ πάσο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Χαχαχαχα ok :P
Αν πιστεύεις ότι μπορεί κανείς να βγάλει τόσα μόρια λόγω τύχης, πάω πάσο.
εγω ημουν και λιγο τυχερος, αλλα μονο στην ιστορια επειδη ειχα αφησει καποια εκτος. σε ολα τα αλλα επεσαν αντισος οποτε ο παραγοντας τυχη αυτοματα εκμηδενιζεται! δηλαδη εσυ 4 ωρες το θεωρεις λιγο? στις καλες μερες διαβαζα τοσο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί είναι τόσο δύσκολο αυτό που λέμε :confused:

Να σε βοηθήσω;

Στο σχολείο μου οι μισοί είχαν 18.5+. Για να το πετύχουν έκαναν επιτυχή φωτοσύνθεση. Ομοίως και οι επόμενες φουρνιές. Κατανοητό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Αν πιστεύεις ότι μπορεί κανείς να βγάλει τόσα μόρια με 3 και 4 ώρες διάβασμα, τότε πάω κι εγώ πάσο.;)

Δεν σου λέω για 3-4 ώρες διάβασμα.. Μπορεί μία μέρα να είναι 2, και την άλλη 7.. Δεν μέτρησα ποτέ..
Μπορεί όμως να βγάλει κάποιος και να μην ισχυρίζεται ότι "πέθανε στο διάβασμα"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Να σε βοηθήσω;

Στο σχολείο μου οι μισοί είχαν 18.5+. Για να το πετύχουν έκαναν επιτυχή φωτοσύνθεση. Ομοίως και οι επόμενες φουρνιές. Κατανοητό;

Αμφιβάλλεις ότι η κούραση είναι κάτι υποκειμενικό; Εγώ δεν θεωρώ πως κουράστηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
απλα θελουν να ικανοποιησουμε τι ματαιοδοξια τους λεγοντας οτι κουραστηκαμε φετος γι αυτο πηγαμε καλα! νταξει παιδια ηταν δυσκολη χρονια αλλα οχι τοσο δυσκολη οσο την περιγραφετε και οσο θελετε να ακουσετε, μην τρελαθουμε, κατι κανατε λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
απλα θελουν να ικανοποιησουμε τι ματαιοδοξια τους λεγοντας οτι κουραστηκαμε φετος γι αυτο πηγαμε καλα! νταξει παιδια ηταν δυσκολη χρονια αλλα οχι τοσο δυσκολη οσο την περιγραφετε και οσο θελετε να ακουσετε, μην τρελαθουμε, κατι κανατε λαθος
Η χρονια δεν ηταν δυσκολη για σενα, αλλα ηταν δυσκολη για τους υπολοιπους 50,000+ υποψηφιους .Το γεγονος οτι εβγαλες τοσα μορια σου δινει το δικαιωμα να μιλας περι χαλαρου διαβασματος,αλλα δεν σταθηκαν ολοι τοσο τυχεροι σαν και σενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Η χρονια δεν ηταν δυσκολη για σενα, αλλα ηταν δυσκολη για τους υπολοιπους 50,000+ υποψηφιους .Το γεγονος οτι εβγαλες τοσα μορια σου δινει το δικαιωμα να μιλας περι χαλαρου διαβασματος,αλλα δεν σταθηκαν ολοι τοσο τυχεροι σαν και σενα.
δεν ηταν χαλαρη, ειδικα σε σχεση με προηγουμενες χρονιες που οντως ολη μερα καθομουνα. και ουτε ηταν θεμα τυχης οτι εγραψα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
δεν ηταν χαλαρη, ειδικα σε σχεση με προηγουμενες χρονιες που οντως ολη μερα καθομουνα. και ουτε ηταν θεμα τυχης οτι εγραψα:redface:
Αλλιως τα παρουσιαζεις τα πραγματα.Δεν μειωνω το αποτελεσμα σου,ουτε την αξια σου ως μαθητη,αλλα οσοι γραφουν 19+ και ειμαι και εγω ενας απο αυτους ,εχουν σταθει τυχεροι.Μην αρχισουμε το θεμα ομως για πανελληνιες και τυχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Αλλιως τα παρουσιαζεις τα πραγματα.Δεν μειωνω το αποτελεσμα σου,ουτε την αξια σου ως μαθητη,αλλα οσοι γραφουν 19+ και ειμαι και εγω ενας απο αυτους ,εχουν σταθει τυχεροι.Μην αρχισουμε το θεμα ομως για πανελληνιες και τυχη.
ε παντα παιζει ρολο, αλλα σ εμενα επαιξε μικρο κ οχι ιδιαιτερα καθοριστικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ε παντα παιζει ρολο, αλλα σ εμενα επαιξε μικρο κ οχι ιδιαιτερα καθοριστικο

Ντάξει συγχαρητήρια για την επίδοση,είσαι φοβερός αλλά ξεκαβάλα λίγο από το καλάμι σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsolas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
σοβαρα τωρα εχετε ανοιξει θεμα για να κατακρινετε αυτους που λενε οτι εγραψαν 19+ χωρις τρελο διαβασμα;;(φαινεται απτην πρωτη σελιδα ξεκαθαρα)Νομιζω ολοι ξερετε οτι η βαθμολογια κρινεται απο πολλους παραγοντες(φροντιστηριο, βασεις απο προηγουμενες χρονιες, ικανοτητα συγκεντρωσης, διαβασμα, μυαλο, τυχη,ελλειψη αγχους-πιεσης, δεν ξερω και γω τι αλλο...) προφανως και δεν ειναι απιθανο αυτο αν συνδυασει καποιος τα υπολοιπα!!!ομως οι πανελληνιες τελειωσαν . Απο δω και περα δεν σας επηρεαζουν ΠΟΥΘΕΝΑ (τωρα που δεν εχει και 10%)οποτε ξεκολληστε και γραψτε στα @@ σας οποιον θελει να λεει την παπατζα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πιστεύω ότι υπάρχει ακόμα μία παράμετρος στο θέμα που συζητάμε: το πόσο ευχαριστεί τον υποψήφιο αυτό που διαβάζει. Δεν είναι το ίδιο να μελετάς κάτι που σου αρέσει με το να διαβάζεις αγγαρεία γιατί απλά "πρέπει". Στην πρώτη περίπτωση και καλύτερη απόδοση θα έχεις και λιγότερη θα είναι η κούραση. (Για να μιλήσω προσωπικά, ήμουν Τ-1 με 6ο μάθημα φυσική γενικής, οπότε τα μαθήματα που διάβαζα τα αισθανόμουν περίπου σαν διασκέδαση).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Πιστεύω ότι υπάρχει ακόμα μία παράμετρος στο θέμα που συζητάμε: το πόσο ευχαριστεί τον υποψήφιο αυτό που διαβάζει. Δεν είναι το ίδιο να μελετάς κάτι που σου αρέσει με το να διαβάζεις αγγαρεία γιατί απλά "πρέπει". Στην πρώτη περίπτωση και καλύτερη απόδοση θα έχεις και λιγότερη θα είναι η κούραση. (Για να μιλήσω προσωπικά, ήμουν Τ-1 με 6ο μάθημα φυσική γενικής, οπότε τα μαθήματα που διάβαζα τα αισθανόμουν περίπου σαν διασκέδαση).

θες να πεις δηλαδη οτι αν σου αρεσουν, χρειαζεσαι λιγοτερη ωρα διαβασματος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
θες να πεις δηλαδη οτι αν σου αρεσουν, χρειαζεσαι λιγοτερη ωρα διαβασματος?
Το βρίσκεις παράλογο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
θες να πεις δηλαδη οτι αν σου αρεσουν, χρειαζεσαι λιγοτερη ωρα διαβασματος?

Μάλλον περνάει πιο γρήγορα ο χρόνος.
Είναι κάτι σχετικιστικό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον δία λογοτεχνία που πραγματικά τη ΣΙΧΑΙΝΟΜΟΥΝΑ μου έπαιρνε περισσότερη ώρα από όλα τα μαθήματα......:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Το βρίσκεις παράλογο?
οχι δεν το βρισκω παραλογο:) απλα σκεφτομαι κατι που μου ειχε πει ενας φιλος μου οταν τον ειχα ρωτησει ποσες ωρες διαβαζε...οτι διαβαζε ''απο χομπυ'' αρα οτι διαβαζε πιο πολλες ωρες!:P

Μάλλον περνάει πιο γρήγορα ο χρόνος.
Είναι κάτι σχετικιστικό :P
τι ειναι παιδι μου??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top