[Πανελλήνιες 2012] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Γιατι αρπαζεσαι?Προσωπικη εκτιμηση εκανα.αμα δεν γουσταρεις μην την διαβαζεις.simple as that.

Όπα τι έγινε; Δεν αρπάχτηκα χαλάρωσε. :P

Στον τύπο είπα απλά να μη δίνει σημασία, κατά τα άλλα ναι γραμμένες έχω τις εκτιμήσεις σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
ελα ,συναδελφος και εγω :clapup:
δεν σε ξέρω... αλλά σε αγάπησα! :clapup:

η ύλη ίδια είναι αλλά το βιβλίο έχει διορθωθεί σε αρκετά σημεία σύμφωνα με το υπουργείο.
κάτι τέτοιο ξέρω και εγώ

της βιολογιας κατ θα ειναι ιδιο το βιβλιο η θα αλαξει?
ίδιο νομίζω... δεν έχει ακουστεί κάποια αλλαγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas original

Νεοφερμένος

Ο kostas original αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
αραξε ολοι θα περασουμε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
παιδια να πω και εγω που βρισκομαι στην υλη....να ακουσω και κανα σχολιο
μαθηματικα κατ: παραγωγιση συνθετης συναρτησης
φυσικη κατ: ταλαντωσεις εκτος απο τη συνθεση και ταλαντωσεις-κρουσεις:confused:
αεπ:μεχρι το αν..τοτε...αλλιως
αοδε:εχω διαβασει τις 10 πρωτες σελιδες:worry:
εκθεση:..........κατι εχω κανει και εδω......

->μαθηματικα κατ. και αοδε δεν παω φροντιστηριο

ααα θελω να περασω παιδαγωγικο ή αθηνα ή πατρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
παιδια να πω και εγω που βρισκομαι στην υλη....να ακουσω και κανα σχολιο
μαθηματικα κατ: παραγωγιση συνθετης συναρτησης
φυσικη κατ: ταλαντωσεις εκτος απο τη συνθεση και ταλαντωσεις-κρουσεις:confused:
αεπ:μεχρι το αν..τοτε...αλλιως
αοδε:εχω διαβασει τις 10 πρωτες σελιδες:worry:
εκθεση:..........κατι εχω κανει και εδω......

->μαθηματικα κατ. και αοδε δεν παω φροντιστηριο

ααα θελω να περασω παιδαγωγικο ή αθηνα ή πατρα!!!

Μαθηματικά κατεύθυνσης έχεις βγάλεις μιγαδικούς+ανάλυση μέχρι την παραγώγιση?Αν ναι, υποθέτω πως είσαι σε πολύ καλό σημείο, αρκεί να έχουν βγει καλά ;)

Φυσική κατεύθυνσης, γκουντ γκουντ.

Για τα υπόλοιπα, κάποιος τεχν.

Ας κάνω και γω ένα update:

Μαθηματικά κατ.: Βγάλαμε και Bolzano και τώρα ΘΕΤ(?) ή όποιο θεώρημα ακολουθεί τέλος πάντων.
Φυσική κατ.: Ταλαντώσεις+Κρούσεις+Ντοπλερ+Κύματα πλην ηλεκτρομαγνητικών.
Μαθ. Γ.Π: Μονοτονία.
Έκθεση: :whistle::whistle::whistle:
Βιολογία: 2ο κεφάλαιο, τώρα μπαίνουμε ρύθμιση.
Χημεία: Γράφουμε σε όλο το 1ο στις 10/9.
AΟΘ: 2ο κεφάλαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Μαθηματικά κατεύθυνσης έχεις βγάλεις μιγαδικούς+ανάλυση μέχρι την παραγώγιση?Αν ναι, υποθέτω πως είσαι σε πολύ καλό σημείο, αρκεί να έχουν βγει καλά ;)
ναι ολα απο την αρχη και με αρκετη -θελω να πισετυω-εμβαθυνση σε ολες τις υποενοτητες

Φυσική κατεύθυνσης, γκουντ γκουντ.
ετσι και ετσι...εε;;
βασικα πρεπει μαλλον να προχωρησω λιγο την υλη μονη μου...ειναι καλη ιδεα;ή χαζομαρα;

Φυσική κατ.: Ταλαντώσεις+Κρούσεις+Ντοπλερ+Κύματα πλην ηλεκτρομαγνητικών.

αχ ποσο σε ζηλευω....γιατι να μην ειμαι και εγω εκει;ρε γμτ....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
αχ ποσο σε ζηλευω....γιατι να μην ειμαι και εγω εκει;ρε γμτ....:(

Δεν διαγωνιζόμαστε ποιος θα τα μάθει πρώτος, αλλά στο ποιος θα τα μάθει καλύτερα. Μην σκας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Δεν διαγωνιζόμαστε ποιος θα τα μάθει πρώτος, αλλά στο ποιος θα τα μάθει καλύτερα. Μην σκας!:)

δε σκαω:) αλλα μακαρι και αυτα που εχω κανει μεχρι τωρα να τα ηξερα σε βαθος...και να μπορουσα να ελυνα και καμια ασκηση της προκοπης!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή:
Αυτό το θέμα κλειδώνεται, αφού το θέρος τελειώνει σήμερα. Μπορείτε να συνεχίσετε στο θέμα Πανελλήνιες 2012.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top