[Πανελλήνιες 2012] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Η θερινή προετοιμασία τελειώνει σιγά σιγά, ότι κάναμε κάναμε. Απ΄εδώ και μπρος ............................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
πω αγχωθηκα τωρα:(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Σωστάααα!!!Σε λίγο θα γράφουμε σε τόπικ με άλλο τίτλο.....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
catherine1994 : Όχι ρε, όλα καλά θα πάνε! Θα δεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Λες και εχει σημασια η δυσκολια των θεματων.
Το μονο που επηρρεαζει τις βασεις στην πραγματικοτητα παιδακια, ειναι οι προτιμησεις των υποψηφιων.
Το 'χουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Λες και εχει σημασια η δυσκολια των θεματων.
Το μονο που επηρρεαζει τις βασεις στην πραγματικοτητα παιδακια, ειναι οι προτιμησεις των υποψηφιων.
Το 'χουμε?

Και αυτό και η δυσκολία των θεμάτων και το διάβασμα, που έχει κάνει κάποιος και η τύχη και ...................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Λες και εχει σημασια η δυσκολια των θεματων.
Το μονο που επηρρεαζει τις βασεις στην πραγματικοτητα παιδακια, ειναι οι προτιμησεις των υποψηφιων.
Το 'χουμε?

Aν πεσουν γελοια πανευκολα θεματα και γραφουν ολοι 20σαρια τοτε εχει σημασια.
ενω αν πεσουν τα πιο παλουκια της 11ετιας πολλα δεν προλαβαινεις να γραψεις με σουπερ ντουπερ τροπο λυσης τοτε θα ξεχωρισει τις περισσοτερες φορες γιατι ειναι και θεμα τυχης ο καλυτερος.
οποτε τα θεματα ναι εχουν σημασια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Και αυτό και η δυσκολία των θεμάτων και το διάβασμα, που έχει κάνει κάποιος και η τύχη και ...................
Aρχισαμε το γνωστο παραμυθακι. Το διαβασμα ειναι ανεξαρτητο της δυσκολιας των θεματων. Και η τυχη ΔΕΝ υπαρχει.
Η δυσκολια των θεματων δεν παιζει κανεναν απολυτως ρολο γιατι...ειναι η ιδια για ολους!
Aν πεσουν γελοια πανευκολα θεματα και γραφουν ολοι 20σαρια τοτε εχει σημασια.
ενω αν πεσουν τα πιο παλουκια της 11ετιας πολλα δεν προλαβαινεις να γραψεις με σουπερ ντουπερ τροπο λυσης τοτε θα ξεχωρισει τις περισσοτερες φορες γιατι ειναι και θεμα τυχης ο καλυτερος.
οποτε τα θεματα ναι εχουν σημασια.

Η πρωτη προταση σωστη, η δευτερη νομιζω θελει καποια περαιτερω ερμηνεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Aρχισαμε το γνωστο παραμυθακι. Το διαβασμα ειναι ανεξαρτητο της δυσκολιας των θεματων. Και η τυχη ΔΕΝ υπαρχει.
Η δυσκολια των θεματων δεν παιζει κανεναν απολυτως ρολο γιατι...ειναι η ιδια για ολους!


Η πρωτη προταση σωστη, η δευτερη νομιζω θελει καποια περαιτερω ερμηνεια.


οκ μαλλον διαφωνουμε στο θεμα της τυχης στις πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
btw δεν σου βαζω αρνητικες.συζητηση κανουμε,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Χαχαχα!Μαράκιιι....Όντως θα 'χει πλάκα....!Πάντως ντάξει,με τόσο κόσμο εδώ,όλο και κάποιος θα γίνει συμφοιτητής στο τέλος....;):D
ε τι στο καλό... όλοι Γιατρική θέλουν να περάσουν;... όλο και κάποιος θα πάει βιολογία

Μην αγχώνεσαι βρε,κι εγώ πάνω κάτω στα ίδια με σένα είμαι στην ύλη Μαθηματικά-Φυσική...Αλλά νιώθω πολύ οκ,γιατί πιστεύω πως τα 'χω καταλάβει καλά...!;):D:redface: (τα σχολεία σε 2 βδομάδες δεν ξεκινάνε??:hmm:)
Νομίζω πως ανοίγουν σε 3 βδομάδες,
έχεις διαβάσει καθόλου βιολογία γενικής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
ε τι στο καλό... όλοι Γιατρική θέλουν να περάσουν;... όλο και κάποιος θα πάει βιολογία


Νομίζω πως ανοίγουν σε 3 βδομάδες,
έχεις διαβάσει καθόλου βιολογία γενικής;
Βασικά σε 2 ανοίγουν,στις 12/9....
Βιολογία γενικής έχω κάνει μια πρώτη ανάγνωση όλη την ύλη,αλλά άκουσα όλα αυτά για τις αλλαγές που φημολογείται ότι θα γίνουν στο βιβλίο και δεν εμβάθυνα ιδιαίτερα......Σκιάχτηκα λίγο και λέω άσ' το για αργότερα!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ε τι στο καλό... όλοι Γιατρική θέλουν να περάσουν;... όλο και κάποιος θα πάει βιολογία


Νομίζω πως ανοίγουν σε 3 βδομάδες,
έχεις διαβάσει καθόλου βιολογία γενικής;
ελα ,συναδελφος και εγω :clapup:
Βασικά σε 2 ανοίγουν,στις 12/9....
Βιολογία γενικής έχω κάνει μια πρώτη ανάγνωση όλη την ύλη,αλλά άκουσα όλα αυτά για τις αλλαγές που φημολογείται ότι θα γίνουν στο βιβλίο και δεν εμβάθυνα ιδιαίτερα......Σκιάχτηκα λίγο και λέω άσ' το για αργότερα!:P:D

η υλη για φετος νομιζω ειναι η ιδια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
η ύλη ίδια είναι αλλά το βιβλίο έχει διορθωθεί σε αρκετά σημεία σύμφωνα με το υπουργείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
της βιολογιας κατ θα ειναι ιδιο το βιβλιο η θα αλαξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Για τη γενική έχω ακούσει κάτι σαν αυτό που είπε o Econ...Τώρα για την κατεύθυνση νομίζω ίδιο θα 'ναι.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω=π

Νεοφερμένος

Η Βασω=π αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
βρε παιδια να σας ρωτησω κατι!!!τι γινεται με την φυσικη και τον συντελεστη βαρυτητας που ειναι 0.7 στο πεδιο μου!!!αν π.χ στα γραπτα γραψω 10 ποσο θα παει ο βαθμος με τον συντελεστη!???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
βρε παιδια να σας ρωτησω κατι!!!τι γινεται με την φυσικη και τον συντελεστη βαρυτητας που ειναι 0.7 στο πεδιο μου!!!αν π.χ στα γραπτα γραψω 10 ποσο θα παει ο βαθμος με τον συντελεστη!???

Ο συντελλεστης δεν επιδρα στο γραπτο βαθμο σου αλλα στον υπολογισμο των μοριων...
Αν θες να δεις τον τροπο που υπολογιζονται τα μορια και ποιος ειναι ο ρολος των συντελεστων βαρυτητας, ριξε μια ματια εδω https://www.vakalis-fro.gr/%CF%83%CF%85%CF%87%CE%BD%CE%AD%CF%82-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%B1%CE%BB%CE%B5%CE%AF%CE%B1#ipologismosmoria
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω=π

Νεοφερμένος

Η Βασω=π αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ο συντελλεστης δεν επιδρα στο γραπτο βαθμο σου αλλα στον υπολογισμο των μοριων...
ααα!!!οκ!!!μπορεις να μου δωσεις ενα παραδειγμα με τη φυσικη και τα μαθηματικα!!!?????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
ααα!!!οκ!!!μπορεις να μου δωσεις ενα παραδειγμα με τη φυσικη και τα μαθηματικα!!!?????:hmm:

look up
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top