[Πανελλήνιες 2012] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Βασω=π

Νεοφερμένος

Η Βασω=π αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
γιατι πρεπει να δινεις σημασια?:)
με τρωει το αδικο!!!:D και με νευριαζουν οι ξερολες!!!!!!


_________________________
I have added cool emoticons to this message.
To see them go to https://x.exps.me?6d1cb70da1e15c8b805416a8134cb6f4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στοχεύω (γ)ιατρική στην Αθήνα..! Διαφορετικά Πολυτεχνείο ή φυσικό-μαθηματικό-χημικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
με τρωει το αδικο!!!:D και με νευριαζουν οι ξερολες!!!!!!


_________________________
I have added cool emoticons to this message.
To see them go to https://x.exps.me?6d1cb70da1e15c8b805416a8134cb6f4
ενα παιδι 15 χρονων δεν μπορει να ειναι ξερολας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μπορεί να το παίζει όμως. :P
απλα δεν του δινεις σημασια..οπως εγω δεν μπορω να δωσω συμβουλες σε εναν τελειοφοιτο πανεπιστημιου..απλα λεει οτι του ερχεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aφήστε τις αντιπαραθέσεις με τον dr.tasos και συνεχίστε στο θέμα αν έχετε κάτι να πείτε περί αυτου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Λοιπόν,εγώ δεν ξέρω πού στοχεύω(βασικά τώρα λέω ότι θέλω ΗΜΜΥ και μετά ίσως μαθηματικό-χημικό-βιολογικό,αλλά τίποτα δεν είναι στάνταρ με μένα:P).Προς το παρόν το στάνταρ είναι ότι από αύριο το πρωί ξεκινάω επανάληψη γιατί πρέπει να μπω κι εγώ στους ρυθμούς μου σιγά σιγά....!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φυσικα και γνωριζω τι ειναι μιγαδικος . Τι ειναι η φανταστικη μοναδα , επιλυση δευτεροβαθμιων στο C .Αλλα δεν γνωριζω δυστυχως ή ευτυχως. Δεν το παιζω ξερολας και οι συμβουλες δινω μονο και μονο για να ωφεληθουν οι υποψηφιοι.Αν δεν θελεις να ωφεληθεις απο τις συμβουλες που δινω τοτε απλα μην ανοιγεις το τοπικ.Τελος, δεν πιστευω πως ειπα κατι λαθος ή αναληθες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
που στοχευετε?
Στοχεύω στο Βιολογικό :clapup::clapup:
ή Χημικό σαν 2η επιλογή...

Λοιπόν,εγώ δεν ξέρω πού στοχεύω(βασικά τώρα λέω ότι θέλω ΗΜΜΥ και μετά ίσως μαθηματικό-χημικό-βιολογικό,αλλά τίποτα δεν είναι στάνταρ με μένα:P).Προς το παρόν το στάνταρ είναι ότι από αύριο το πρωί ξεκινάω επανάληψη γιατί πρέπει να μπω κι εγώ στους ρυθμούς μου σιγά σιγά....!;)
Βιολογικό, βιολογικό επέλεξε...
θα είχε πλάκα να είμαι συμφοιτήτρια με κάποια συμφορουμίτισα :P

(Βασικά κάνε οτι σου λέει η καρδούλα σου... και γράψε στα παλιά σου τα υποδήματα οτι λέω... )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Καιιιιιιι που βρίσκεστε στην ύλη; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Καιιιιιιι που βρίσκεστε στην ύλη; :D
Μαθηματικά έχω κάνει τους Μιγαδικούς
Φυσική έκανα το σύστημα μάζα-ελατήριο (είμαι στις ταλαντώσεις δηλαδή)
Χημεία έκανα όλο το 1ο κεφάλαιο
Βιολογία είμαι στο 2ο κεφάλαιο, (βασικά το΄χω βγάλει, μόνο ασκήσεις έχουμε να κάνουμε)

Έκθεση... δεν έχει ύλη, από θέματα πάντως έχω γράψει διαγώνισμα στη παιδεία....


Με συγχωρείτε για τα οφφ τοπικ μου πριν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Χημεία έκανα όλο το 1ο κεφάλαιο
Βιολογία είμαι στο 2ο κεφάλαιο, (βασικά το΄χω βγάλει, μόνο ασκήσεις έχουμε να κάνουμε)

Πόσο καιρό κάνεις τα δύο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Τα off topic φεύγουν για κάδο.

Συνεχίστε on, παρακαλώ. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Πόσο καιρό κάνεις τα δύο;
Άρχισα 27 Ιουνίου... και τέλειωσα 30 Ιουλίου
2 ώρες χημεία και 1.5 ώρα Βιολογία (την βδομάδα)

καλά είμαι; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Στο θεμα μας:
Μαθηματικα κατευθυνσης: Ορια στο χο
Φυσικη κατ: Εξαναγκασμενες ηλεκτρικες
Χημεια: 1ο κεφαλαιο
Βιολογια: 2ο κεφαλαιο
Μαθηματικα Γεν: 2o και 3o
Εκθεση : :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Σε 3 βδομαδες αρχιζουν τα σχολεια... αρχιζει να με αγχωνει αυτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
αχ η τελευταια χρονια... τελειωνει και αυτο το βασανο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
:thumbsup:
Πες τα

Στο θεμα μας:
Μαθηματικα κατευθυνσης: Ορια στο χο
Φυσικη κατ: Εξαναγκασμενες ηλεκτρικες
Χημεια: 1ο κεφαλαιο
Βιολογια: 2ο κεφαλαιο
Μαθηματικα Γεν: 2o και 3o
Εκθεση : :worry:
Μαθηματικά έχεις κάνει και μιγαδικούς; ποσο καιρό έκανες
μαθηματικά και φυσική αγχώνομαι πολύ, βλέπω πως είμαι αρκετά πίσω σε σύγκριση με τους υπόλοιπους :hmm:

Σε 3 βδομαδες αρχιζουν τα σχολεια... αρχιζει να με αγχωνει αυτο :P
εγώ σήμερα σκεφτόμουν πως μου έλειψε λίγο το σχολείο... λίγο όμως ε... μην το ξεφτιλισουμε :P
3 βδομάδες θα περάσουν αέρας :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Μαθηματικά έχεις κάνει και μιγαδικούς; ποσο καιρό έκανες

Ναι, απο 4/7 μεχρι 12/8 (6 εβδομάδες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Άρχισα 27 Ιουνίου... και τέλειωσα 30 Ιουλίου
2 ώρες χημεία και 1.5 ώρα Βιολογία (την βδομάδα)

καλά είμαι; :confused:

ΠΟΛΥ καλά αν αισθάνεσαι εντάξει με αυτά που πρέπει να ξέρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top