[Πανελλήνιες 2012] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απο που ειδες οτι καβαλησα το καλαμι ? Μηπως επειδη εδωσα συμβουλη σε εναν μαθητη ο οποιος αν μη τι αλλο τις χρειαζεται ?.Επισης σεβασμο δεν δειχνω σε αυτους που δεν τον εχουν κερδισει.:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wfgl

Νεοφερμένος

Ο wfgl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω τι κόλλημα έχουνε κάποιοι με την προετοιμασία από τη Β λυκείου. Αν θες κάνεις αν δε θες δεν κάνεις. Το αν χρειάζεται ή όχι δεν μπορείς να το κρίνεις πριν, θα το καταλάβεις μετά τις πανελλήνιες. Τότε μπορείς να συμβουλεύσεις τον άλλον, ο οποίος προφανώς δε θα σ' ακούσει.

Η προετοιμασία για τις πανελλήνιες ξεκινά πολύ πιο πριν από την γ' λυκείου ...
Το αν χρειάζεται ή όχι δεν μπορείς να το κρίνεις πριν ??? Δηλαδή να το ρισκάρουμε ?????
θα το καταλάβεις μετά τις πανελλήνιες ???? Τότε μπορεί να είναι αργά ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Προετοιμασία για την 3η σημαίνει να καλύψεις οοοοόλα σου τα κενά πριν ανοίξεις τα βιβλια. Γιατί τι να την κάνεις την συναρτηση αν δεν ξέρεις τον ορισμό της απολυτης τιμης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η προετοιμασία για τις πανελλήνιες ξεκινά πολύ πιο πριν από την γ' λυκείου ...
Το αν χρειάζεται ή όχι δεν μπορείς να το κρίνεις πριν ??? Δηλαδή να το ρισκάρουμε ?????
θα το καταλάβεις μετά τις πανελλήνιες ???? Τότε μπορεί να είναι αργά ....
what do you mean? Νομιζω οτι εννοεις για τις βασεις που πρεπει καποιος να εχει σωστα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Immortalia12

Νεοφερμένος

Η Immortalia12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εγώ ξεκινάω μόνος μου τον Γολγοθά της 3ης λυκείου. Μέχρι στιγμής δεν σκέφτομαι να κάνω φροντιστήρια αν και σήμερα για πρώτη φορά μου λέει ένας καθηγητής (φυσικής) με σοβαρό ύφος "φροντιστήριο του χρόνου θα κάνεις?" Του λέω "Μάλλον όχι" και μου λέει "Κοίτα, δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα". Μετά ήρθε ο διευθυντής και τον πήρε :mad: και δεν ολοκληρώσαμε την κουβέντα...

Αλλά σκέφτομαι να πάρω κάποια βοηθήματα.

Dias, σου είχα στείλει pm, μπορείς να απαντήσεις σε παρακαλώ :) Αν θες μπορείς να αναφέρεις και εδώ τα πράγματα που σε ρώτησα.
Κοίτα μην ακούς τι σου λένε οι άλλοι, αν πιστεύεις εσύ στον εαυτό σου τότε μόνο θα τα καταφέρεις. Εγώ έδωσα πέρυσι Πανελλαδικές και διάβασα και το καλοκαίρι ένα μήνα και όλη τη χρονιά μόνη μου και αγόρασα και κάποια βοηθήματα. Τίποτα παραπάνω. Είχα ακούσει κι εγώ διάφορα μουσουξου τέτοιου στυλ αλλά τους έγραψα. Αν ενδιαφέρεσαι για το αποτέλεσμα όλων αυτών εδώ γύρω θα είμαι! :P
(Χαίρομαι που υπάρχουν ακόμα παιδιά που θέλουν να τα κεταφέρνουν μόνα τους! Και ακόμα το παίρνω κι έτσι... εμείς τουλάχιστον δίνουμε τα χτυπήματά μας στο σύστημα!!! Δώσε!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
διαφωνω με ολα τα λεγομενα σου αλλα οκ δεν επιθυμω τοσο να τα σχολιασω παρα αυτο το μερος:

(Χαίρομαι που υπάρχουν ακόμα παιδιά που θέλουν να τα κεταφέρνουν μόνα τους! Και ακόμα το παίρνω κι έτσι... εμείς τουλάχιστον δίνουμε τα χτυπήματά μας στο σύστημα!!! Δώσε!)
αστειεύεσαι ετσι;;;γνωριζεις οτι αν πραγματι δουλευε καλα (bold) το συστημα δεν θα υπηρχαν τα ιδιωτικα σχολεια και τα φροντιστήρια και σαφως δεν θα ανθουσε η λεξη:ΠΑΡΑΠΑΙΔΕΙΑ....:whistle:
αν δεν ειναι οικονομικο το θεμα δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενα παιδι να μην πληρωσει για μια καλυτερη προετοιμασία...



Υ.Γ.ενα πραγμα μην ξεχνας,εδω παιζονται πολλα πραγματα,σε μια εξεταση θα κριθει κατα πολυ η επαγγελματική σου αποκατασταση αξιζει να επενδυσεις οσα πιο πολλα μπορεις για να τα πας καλυτερα.Τα παραδειγματα ανθρώπων που δεν το εκαναν και τωρα ειναι στο εξωτερικο -ΟΧΙ ΛΟΓΩ επιλογης αλλα βαθμολογιας- αλλα και αυτων των οποιων ξαναδινουν ειναι πολλα...
Δεν προκειται να σου ευχηθω να πας καλα αφου, οι ευχολογιες απλα εφησυχάζουν...
σκεψου πολυ καλα τι πας να κανείς αν πραγματι δωσεις πανελληνιες χωρις εξωσχολικη βοηθεια....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
κ εγω ξεκινησα προετοιμασια(και γενικα ειναι η πρωτη μου φορα που κανω φροντ) και εχω κατααγχωθει!! :worry:
φυσικη ξεκινησαμε με κρουσεις και δεν ειχα καποια δυσκολια ομως τις τελευταιες 3 μερες καναμε ταλαντωσεις(ουσιαστικα μονο τυπολογιο κ αποδειξεις)χωρις να προλαβει η καθηγητρια να εξηγησει τροπους επιλυσης ασκησεων κλπ...κ τωρα μας εχει βαλει ασκησεις για το καλοκαιρι με ταλαντωσεις κ τα εχω παιξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
ποιο καλοκαιρι? παει το καλοκαιρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ναι μωρε καταλαβες τι λεω :P
μονο κατι ασκησεις ταλαντωσεων μ εχουν μεινει.ολα τα αλλα τα εχω κανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
αχ αυτη η φυσικη τι μανικι που ειναι...δε μου ερχεται καθολου ορεξη να κανω επαναληψη σε αυτο το μαθημα...συνεχεια με το ζορι τη διαβαζω....τα πιο ενδιαφεροντα μαθηματα ειναι τα μαθηματικα κατ.(τα λατρευω:D)και η βιολογια γενικης..εξισου ενδιαφερουσα και αυτη...;)
τα υπολοιπα αστα να πανε....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
αυτη η φυσικη τι μανικι που ειναι...δε μου ερχεται καθολου ορεξη να κανω επαναληψη σε αυτο το μαθημα...συνεχεια με το ζορι τη διαβαζω...
και εγω το ιδιο :( ..σε αντιθεση με περυσι που μου αρεσε παρα πολυ..!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Η φυσικη περσι ηταν ΑΗΔΙΑ.Φετος καπως τρωγεται η κατάσταση.:P
Aν και γενικα ποτε δεν μου αρεσε η φυσικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Σας λυπάμαι, δε θέλω να δω του χρόνου τι σχήμα θα έχει το 4ο θέμα.
Αρκετά είδα φέτος.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα ναι σαν το (φετινo)^1244809798.Με μια λεξη ΣΚΩΜΜΑ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Immortalia12

Νεοφερμένος

Η Immortalia12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
διαφωνω με ολα τα λεγομενα σου αλλα οκ δεν επιθυμω τοσο να τα σχολιασω παρα αυτο το μερος:


αστειεύεσαι ετσι;;;γνωριζεις οτι αν πραγματι δουλευε καλα (bold) το συστημα δεν θα υπηρχαν τα ιδιωτικα σχολεια και τα φροντιστήρια και σαφως δεν θα ανθουσε η λεξη:ΠΑΡΑΠΑΙΔΕΙΑ....:whistle:
αν δεν ειναι οικονομικο το θεμα δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενα παιδι να μην πληρωσει για μια καλυτερη προετοιμασία...



Υ.Γ.ενα πραγμα μην ξεχνας,εδω παιζονται πολλα πραγματα,σε μια εξεταση θα κριθει κατα πολυ η επαγγελματική σου αποκατασταση αξιζει να επενδυσεις οσα πιο πολλα μπορεις για να τα πας καλυτερα.Τα παραδειγματα ανθρώπων που δεν το εκαναν και τωρα ειναι στο εξωτερικο -ΟΧΙ ΛΟΓΩ επιλογης αλλα βαθμολογιας- αλλα και αυτων των οποιων ξαναδινουν ειναι πολλα...
Δεν προκειται να σου ευχηθω να πας καλα αφου, οι ευχολογιες απλα εφησυχάζουν...
σκεψου πολυ καλα τι πας να κανείς αν πραγματι δωσεις πανελληνιες χωρις εξωσχολικη βοηθεια....:/:

Δικαίωμά σου είναι να διαφωνείς και να επιλέξεις μια προετοιμασία για τις Πανελλήνιες με φροντιστές και λοιπούς καθηγητές που στόχο έχουν μόνο να γδύσουν τους γονείς σου! Δική σου είναι η ζωή, δικά σου και τα λεφτά! Και φυσικά δεν είναι ανάγκη να μου ευχηθείς καλή επιτυχία γιατί έδωσα πέρυσι Πανελλαδικές χωρίς να πληρώσω δεκάρα σε κανέναν και τα πήγα περίφημα! Μάλιστα έβγαλα περισσότερα μόρια από τις συμμαθήτριές μου που όλες τους πήγαιναν full φροντιστήρια και συγκεκριμένα ιδιαίτερα! Ειδικότερα - γιατί με προκαλείς- συγκέντρωσα 19.095 μόρια στην Θεωρητική για το 1ο πεδίο πάντα και βαθμό απολυτηρίου 19,6. Και πήγαινα σε δημόσιο! (αν δε με πιστεύεις έχω όλα τα σχετικά αποδεικτικά στοιχεία!) Πήρα βραβείο από την ΕUROBANK 1.000 ευρώ και περνούσα όπως καταλαβαίνεις ακόμα και στη Νομική και άνετα!!! Γι' αυτό πριν τα βάλεις με κάποιον εσύ να το σκέφτεσαι καλύτερα! Το 'χω ζήσει όσο να 'ναι περισσότερο από εσένα το σύστημα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Σας λυπάμαι, δε θέλω να δω του χρόνου τι σχήμα θα έχει το 4ο θέμα.
Αρκετά είδα φέτος.
:P

Μην αγχωνεις τα παιδια Δημητρη. Μια χαρα ηταν το σχημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Nαι, να μη μας λέει πουθενά τι ενώνει την τροχαλία με τη ράβδο, τι είναι αυτό το ΟΔ ρε παιδί μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
εγώ πάντως άκουγα επιφωνήματα και βογγητά την ώρα που γυρνούσαν τα παιδιά στη σελίδα με το σχήμα!
και εγώ όταν το πρωταντίκρισα είπα: μωρ τι είναι τούτο?
μετά ήπια νερό, κάθισα σταυροπόδι και έπιασα δουλειά
ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΠΑΝΤΩΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μόλις κοίταξα το 4ο θέμα :eek:

Πειράζει που με την πρώτη φορά που το διάβασα δεν κατάλαβα τίποτα? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Η εγνατία ΟΔός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top