[Πανελλήνιες 2012] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Έκανα 4-5 μαθήματα στα όρια... από εκεί μας ξεκίνησε. Αλλά δεν μου άρεσε το μάθημα οπότε αποφάσισα να αλλάξω φροντιστήριο και έχω ένα σωρό προβλήματα τώρα...

Και μάλλον θα κάνω μια επανάληψη τα περσινά :P

στο καινούργιο φροντιστήριο δεν θα κανουν αλλα τμηματα με μαθητες που αρχιζουν το Σεπτέμβρη (χωρις καλοκαιρινη προετοιμασια δηλαδη)?

μπορει να ζητησεις καποια μαθηματα οπως μαθηματικα που λες οτι δεν εχεις κανει πολλα μαθηματα να μπεις σε ενα τετοιο τμημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
μηπως εχεις μεγαλυτερη πιθανοτητα αποτυχιας λογω ενασχολησης με το αοθ?:)
Για ενα μαθημα που δεν θα διαβασεις πανω απο 2-3 ωρες τη βδομαδα;:)
Παρε προσφατο παραδειγμα τον Dmitso που με το ΑΟΘ περναει χαλαρα φετος Ιατρικη ΕΚΠΑ.
Οταν σου δινει μεχρι 300 μορια,δεν τα λες και λιγα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjoohhnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jjoohhnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Νομίζω ότι εάν κάποιος δε σκέφτεται καθόλου το 5ο πεδίο είναι προτιμότερο να μην πάρει αοθ. Από εκεί και πέρα ο καθένας βολεύεται διαφορετικά. Ίσως σκεπτόμενoς ότι δεν μπορεί να γράψει καλά σε άλλα μαθήματα όπως φυσική και μαθηματικά, θέλει να έχει μια καβάντζα όπως είπε και ο teol20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Provlima Megalo

Νεοφερμένος

Ο Provlima Megalo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Για ενα μαθημα που δεν θα διαβασεις πανω απο 2-3 ωρες τη βδομαδα;:)
Παρε προσφατο παραδειγμα τον Dmitso που με το ΑΟΘ περναει χαλαρα φετος Ιατρικη ΕΚΠΑ.
Οταν σου δινει μεχρι 300 μορια,δεν τα λες και λιγα...:whistle:

Έχεις απόλυτο δικιο , κι εγω βρίκα την υγιά μου με το ΑΟΘ ! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για ενα μαθημα που δεν θα διαβασεις πανω απο 2-3 ωρες τη βδομαδα;:)
Παρε προσφατο παραδειγμα τον Dmitso που με το ΑΟΘ περναει χαλαρα φετος Ιατρικη ΕΚΠΑ.
Οταν σου δινει μεχρι 300 μορια,δεν τα λες και λιγα...:whistle:
ομολογουμενως λιγα δεν τα λες αλλα γιατι να εχω ενα αλλο μαθημα στην πλατη μου οταν ξερω οτι εχω μαθ κατ και φυσ κατ?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
προσωπικα μετανιωσα που δεν πηρα ΑΟΘ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mα δεν πιεζω κανενα να το παρει.Εμενα με ενδιαφερει και το 5ο αλλωστε και δεν μπορω να το αποφυγω.Οσο για τη δυσκολια ενος 7ου μαθηματος,χαλάρωσε.Πρωτον,πριν απο μερικα χρονια δινανε 9 και 10 μαθηματα με πολλαπλασια δυσκολια και δευτερον τι να πουνε τα παιδια που κανουνε και τα σχεδια και τους τρωει ενα 12ωρο τα σαββατοκυριακα.Μην τραγικοποιούμε την κατάσταση!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πρεπει να παιξουμε τους κανονες αυτου του συστηματος επομενως αυτα που λες για 9-10 ανηκουν στην σφαιρα του παρελθοντος οποτε αυτα που λες για 9-10 μαθηματα ειναι ανουσια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καθολου ανουσια.Αλλιως ακομα και τωρα δεν θα μπαιναν στον κοπο να παρουν αοθ και να το δωσουν πανελλαδικα καθε χρονο περιπου 20.000 με 25.000 ατομα.Διοτι εχω ακουσει πως αοθ παιρνουν μονον οι αποτυχημενοι,κατι το οποιο με κανει απλως να γελαω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Έκανα 4-5 μαθήματα στα όρια... από εκεί μας ξεκίνησε. Αλλά δεν μου άρεσε το μάθημα οπότε αποφάσισα να αλλάξω φροντιστήριο και έχω ένα σωρό προβλήματα τώρα...

Και μάλλον θα κάνω μια επανάληψη τα περσινά :P

αμα στοχευεις σε σχολες μεχρι το πολυ 16 αραξε ολα θα πανε καλα.αμα εχεις βλεψεις για παραπανω εχεις χασει πολυυυυυυυυυ χρονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μου φάνηκε πολύ καλή οι τιμή που έκανε για 6 μαθήματα το φροντιστήριο, 330 το μήνα με 13 ώρες μαθήματος (45λεπτα όμως). Για αυτό σκέφτηκα να τα πάρω όλα (αοδε, αεππ, φυσική, μαθηματικά, έκθεση, δεν είμαι σίγουρος αν είναι και το μάθημα επιλογής μέσα).

Στην επανάληψη του σαββατοκύριακου να διαβάσω εκθετικές/λογαριθμικές και ευθείες? Απο φυσική χρειάζεται κανένας περσινός τύπος?

αμα στοχευεις σε σχολες μεχρι το πολυ 16 αραξε ολα θα πανε καλα.αμα εχεις βλεψεις για παραπανω εχεις χασει πολυυυυυυυυυ χρονο.

Τα 18600 σου φαίνονται καλά? :P

Δεν έχω χάσει και τόσο πολύ χρόνο μιας και τα τμήματα έχουν τελειώσει το πρώτο κεφάλαιο των μιγαδικών και θα μπουν στο μέτρο (ξεκίνησαν από Αύγουστο). Με εντατικά μαθήματα λες να μην τους φτάσω (μαζί με αυτά που θα κάνουν αυτοί) σε έναν μήνα?

στο καινούργιο φροντιστήριο δεν θα κανουν αλλα τμηματα με μαθητες που αρχιζουν το Σεπτέμβρη (χωρις καλοκαιρινη προετοιμασια δηλαδη)?

μπορει να ζητησεις καποια μαθηματα οπως μαθηματικα που λες οτι δεν εχεις κανει πολλα μαθηματα να μπεις σε ενα τετοιο τμημα!

Ούτε οι ίδιοι δεν ξέρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Μου φάνηκε πολύ καλή οι τιμή που έκανε για 6 μαθήματα το φροντιστήριο, 330 το μήνα με 13 ώρες μαθήματος (45λεπτα όμως). Για αυτό σκέφτηκα να τα πάρω όλα (αοδε, αεππ, φυσική, μαθηματικά, έκθεση, δεν είμαι σίγουρος αν είναι και το μάθημα επιλογής μέσα).

Στην επανάληψη του σαββατοκύριακου να διαβάσω εκθετικές/λογαριθμικές και ευθείες? Απο φυσική χρειάζεται κανένας περσινός τύπος?
Οντως πολυ καλή τιμή....
Τα 18600 σου φαίνονται καλά? :P

Δεν έχω χάσει και τόσο πολύ χρόνο μιας και τα τμήματα έχουν τελειώσει το πρώτο κεφάλαιο των μιγαδικών και θα μπουν στο μέτρο (ξεκίνησαν από Αύγουστο). Με εντατικά μαθήματα λες να μην τους φτάσω (μαζί με αυτά που θα κάνουν αυτοί) σε έναν μήνα?

ε αμα εχουν φτασει μονο στο μετρο τους προλαβαινεις πιστευω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
αγορι φυσικα και μπορεις να τους φτασεις.θα προτεινα λιγο ξεσκισμα τωρα στην αρχη ωστε να μην εχεις ψυχολογικο αγχος οτι εισαι πισω αργοτερα.

btw κλειστο το μαμημενο το φορουμ και κατσε διαβασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
αγορι φυσικα και μπορεις να τους φτασεις.θα προτεινα λιγο ξεσκισμα τωρα στην αρχη ωστε να μην εχεις ψυχολογικο αγχος οτι εισαι πισω αργοτερα.

btw κλειστο το μαμημενο το φορουμ και κατσε διαβασε.

Ετοιμάζομαι να πάω να κάνω έκθεση σε μισή ώρα στο παλιό φροντιστήριο. Ακόμα δεν ξεγράφτηκα απο φυσική και έκθεση γιατί ίσως στραβώσει αυτό της δευτέρας και δεν με πάρουν στο άλλο φροντιστήριο.

Έκανα έκθεση και μεταξύ μας, αγχώθηκα πιο πολύ για την δευτέρα και ψάχνω επαναληπτικές ασκήσεις στις λογαριθμικές/εκθετικές όπως και στην ευθεία στο διαδίκτυο και για αυτό είμαι online.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καταρχας κανεις δεν στοχευει για το πολυ 16 ή 18600 μορια . ΜΗΝ ΠΑΣ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ . ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΝΑ ΣΤΟΧΕΥΕΙΣ 20000 ΜΟΡΙΑ . Μονο οταν θετεις υψηλους στοχους πετυχαινεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Oh I know dr.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επισης σε συμβουλευω να ξεσκιστεις για μερικες βδομαδες στο διαβασμα ετσι ωστε να καλυψεις τα κενα που ισως εχεις αφησει. Επισης ζητα απο τον μαθηματικο του φροντιστηριου να σου κανει καμια 6-7 ωρες ιδιαιτερο για τις αποριες που εχεις ως τωρα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
αμα στοχευεις σε σχολες μεχρι το πολυ 16 αραξε ολα θα πανε καλα.αμα εχεις βλεψεις για παραπανω εχεις χασει πολυυυυυυυυυ χρονο.

:worry::hmm::hehe:

τουλαχιστον αστειο το ποστ σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Καταρχας κανεις δεν στοχευει για το πολυ 16 ή 18600 μορια . ΜΗΝ ΠΑΣ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ . ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΝΑ ΣΤΟΧΕΥΕΙΣ 20000 ΜΟΡΙΑ . Μονο οταν θετεις υψηλους στοχους πετυχαινεις :)
ή αγχώνεσαι τόσο πολύ όταν τα βλέπεις σκούρα που στο τέλος καταρρέεις και καταλήγεις να κλαίγεσαι παντού και να μην κάνεις τίποτα.

αυτά είναι οι χαζές συμβουλές των γονιών μας που έχουν ξεχάσει τι ειναι πανελλήνιες. πήγαινε να δώσεις πρώτα κ μετά συμβούλευε... γτ δεν είναι και τίποτα τραγικό οι πανελλήνιες χαλαρώστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
:worry::hmm::hehe:

τουλαχιστον αστειο το ποστ σου!

Επρεπε να αρχισεις και εσυ απο τωρα φροντιστηριο να ετρεχες σαν τον αραπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top