[Πανελλήνιες 2012] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
συμφωνω με τον προλαλησαντα alchemist
αν και εκανα 10 ωρες τη βδομαδα φροντιστηριο(ισως να ειναι λιγες) αλλα με προσωπικο και πολυωρο διαβασμα στα μαθηματικα κατ.(αφου δεν πηγαινω φροντιστηριο)μπορω να πω πως δεν εχω κουραστει καθολου(προς το παρον τουλαχιστον...)και συνεχιζω κανονικα και τον αυγουστο με πιο αργους ρυθμους βεβαια...και κατα τη γνωμη μου ο αυγουστος δεν ολος για ξεκουραση ...ποσο μαλλον ολο το καλοκαιρι...:hmm:
αυτα.και μια ερωτηση:οπως ανεφερα πριν μαθηματικα κατ. δεν παω φροντ. και εχω φτασει στη συνεχεια....ειμαι καλα στην υλη;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
και εχω φτασει στη συνεχεια...
???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αξίζει να αλλάξω τώρα (λίγο αργοπορημένα) φροντιστήριο? Απαντήστε γρήγορα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αξίζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αξίζει να αλλάξω τώρα (λίγο αργοπορημένα) φροντιστήριο? Απαντήστε γρήγορα :P

:redface: δε ξέρω εξαρτάται για το άλλο φροντιστήριο είσαι σίγουρος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Συνέχεια συνάρτησης. Μετά τα όρια,πριν το θεώρημα Bolzano.
soz δεν εχω φτασει εκει.. εχεις βγαλει μυγαδικους-ορια-συναρτησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ειναι μετα τα ορια η συνεχεια συναρτησης,αφου βασιζεται στα όρια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
soz δεν εχω φτασει εκει.. εχεις βγαλει μυγαδικους-ορια-συναρτησεις?

Ε έχω βγάλει μιγαδικούς και συναρτήσεις. Τώρα τελειώνω τα όρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Αξίζει να αλλάξω τώρα (λίγο αργοπορημένα) φροντιστήριο? Απαντήστε γρήγορα :P

ναι χωρις δευτερη σκεψη!
καλιο αργα λενε παρα ποτε! ;)
και γεναρης να ταν ναι θα σου λεγα! ειπαμε φετος ειναι η χρονια σας...οτι δεν σας αρεσει να το αλλάζετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Αξίζει να αλλάξω τώρα (λίγο αργοπορημένα) φροντιστήριο? Απαντήστε γρήγορα :P
και βέβαια αξίζει... στην αρχή είσαι ακόμα,
όσο καθυστερείς τόσο δυσκολότερο γίνεται... άλλαξε όσο είναι νωρίς ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Αξίζει να αλλάξω τώρα (λίγο αργοπορημένα) φροντιστήριο? Απαντήστε γρήγορα :P

Ε λες να μην αξιζει;:/:



Μαθηματικά κατευθυνσης εμεις φτασαμε στο μη πεπερασμένο οριο στο χο.... καλά είμαστε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
:redface: δε ξέρω εξαρτάται για το άλλο φροντιστήριο είσαι σίγουρος;

Δεν είμαι σίγουρος για αυτό ρωτάω.

Αλλά τα παιδιά με ενθάρρυναν. Θα δω τι μπορώ να κάνω... αν έχει θέσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=2760685&postcount=1342
συνεχεια συναρτησης εννοω..ειμαι καλα στην υλη;(σημερα μπηκα στο θεωρημα bolzano:hmm:)
εσεις που ειστε στην υλη??:confused:...γενικα σε ολα τα μαθηματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Πιστευω πως εισαι καλα...Μην ξεχνας ομως οτι ρολο δεν παιζει η ταχυτητα που βγαζεις την υλη αλλα το ποσο καλα την αφομειωνεις...Δωσε προσοχη στην συνεχεια γιατι απο δω και περα συνεχεια σε αυτην θα αναφερεσαι..Τα θεωρηματα που κανεις ειναι απλα σε σχεση με αυτα που ερχονται ,παρ' ολα αυτα θελουν προσοχη και μην ξεχνας οτι φετος μπηκε Bolgano. Θεωρω πως πας πολυ καλα στα μαθ. κατ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 18:01, Σήμερα:




Πιστευω πως εισαι καλα...Μην ξεχνας ομως οτι ρολο δεν παιζει η ταχυτητα που βγαζεις την υλη αλλα το ποσο καλα την αφομειωνεις...Δωσε προσοχη στην συνεχεια γιατι απο δω και περα συνεχεια σε αυτην θα αναφερεσαι..Τα θεωρηματα που κανεις ειναι απλα σε σχεση με αυτα που ερχονται ,παρ' ολα αυτα θελουν προσοχη και μην ξεχνας οτι φετος μπηκε Bolgano. Θεωρω πως πας πολυ καλα στα μαθ. κατ. :)

και αλλη μια ερωτηση οσο αφορα το ποσο καλα την αφομειωνεις...απο την αρχη σε καθε καινουρια υποενοτητα λυνω ολες τις ασκησεις ενος βοηθηματος(συγγραφεας: παπαδακης).ειναι καλο; τις ασκησεις του πως τις κρινετε;ευκολες δυσκολες μετριες;να το παω μεχρι τελους αυτο;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Παιδια της θεωρητικης που βρισκεστε στην υλη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
και αλλη μια ερωτηση οσο αφορα το ποσο καλα την αφομειωνεις...απο την αρχη σε καθε καινουρια υποενοτητα λυνω ολες τις ασκησεις ενος βοηθηματος(συγγραφεας: παπαδακης).ειναι καλο; τις ασκησεις του πως τις κρινετε;ευκολες δυσκολες μετριες;να το παω μεχρι τελους αυτο;:confused:

Δεν μπορω να σου πω κατι για το βοηθημα γιατι δεν το χρησιμοποιησα..Παντως μην ξεχνας το βιβλιο γιατι με βαση αυτο θα εξεταστεις και οχι το βοηθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το βοήθημα έχει πιο δύσκολες ασκήσεις αλλά μέσα στην χρονιά πρέπει να κάνεις όλες τις ασκήσεις του σχολικού βιβλίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Οι ασκήσεις του βιβλίου θεωρούνται από τις εύκολες που θα συναντήσεις σε ένα βοήθημα,οπότε λογικά αυτές τις έχεις πιο άνετα,και μετά κοιτάς να δουλέψεις και με βοήθημα για να 'σαι καλυμένος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top