[Πανελλήνιες 2012] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
βασικά θα με ενδιέφερε για το καθένα ξεχωριστά να μάθω, και ειδικά αν κάνει κάποιος ιδιαίτερα σε αυτά(γιατί εδώ δεν έχουμε φροντηστήρια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
20-22? Συγνώμη αλλά την θέλω την ψυχή μου πριν τις πανελλήνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
το προγραμμα σπουδων απο το φροντηστηριο μου:
για private μαθημα ειναι ποιο λιγες ωρες.
Θεωρητική




Μάθημα
Ωρες




Αρχαία
5​




Λατινικά
2​




Ιστορία
1​




Νεοελληνική Λογοτεχνία
1​




Αρχές Οικ. Θεωρ.
2​




-​
11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ, OLSon-X. Να 'σαι καλά! και καλή σου επιτυχία για φέτος! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ!! α να προσθέσω και 2 ωρες επιλεγομενο και 2 εκθεση (ειναι και αναλογα τα φροντηστηρια)

20-22? Συγνώμη αλλά την θέλω την ψυχή μου πριν τις πανελλήνιες...
καλα ρε μεγαλε το καλοκαιρι ποσες ωρες εκανες? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
θα καλυφθεί εντελώς τόσο δημιουργικά(χοχοχο) όλος ο χρόνος μας! τέλεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
8 μηνες δεν ειναι πολοι,κοιτα πως περασε 1,5 μηνας το καλοκαιρι (στα θερινα ενοω).
εγω προσωπικα ουτε που το καταλαβα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ομολογώ πως ουτε εγώ το κατάλαβα. βασικά έχω χάσει λίγο την αίσθηση του χρόνου. λειτουργώ πια με ημέρες και όχι ημερομηνίες(χοχοχο) , δηλαδή:π.χ. πέμπτη σήμερα, άρα παρασκευή αύριο. μια χαρά!

παρεπιμπτοντως, στην ύλη των μαθημάτων που είστε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
καλα ρε μεγαλε το καλοκαιρι ποσες ωρες εκανες? :P

Εγώ 12. :|
Και όχι δεν είμαι πίσω.:pfff: Μια χαρά έχω φτάσει μέχρι τα όρια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
εγω εκανα 3 ωρες καθημερινα δλδ 15 ωρες την εβδομαδα αλλα χωρις αοθ και αοδ και μονο μια ωρα μαθηματικα γενικης το χειμωνα οσο σου ειπα βγαινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
AggelikiAngy

το λογικό ειναι 20-22 ωρες την εβδομάδα σε φροντηστηριο..

οπα οπα οπα φιλε! στασου! εκανες λαθος το πρωτο νουμερο μαλλον μπερδεψες το 1 με το 2! ενταξει μωρε δικαιολογημενος εισαι...απο το διαβασμα εχεις κουραστει...ειναι και διπλα στο πληκτρολόγιο! αλλα αφου το κανες λαθος διορθωσετο τουλαχιστον! θα το δεις κανενα παιδι και θα παθει τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
ρε μεγαλε ειναι αναλογα τα φροντηστηρια.. κοιτα τον συλλογισμο μου:

5 ωρες μαθηματικα κατευθυνσης
3 μαθηματικα γενικης
5 ωρες φυσικης κατευθυνσης
2 ωρες εκθεση
2 ωρες αεεπ
2 ωρες αοδ
3 ωρες αοθ
συνολο: 22

τι λαθος εκανα? υπαρχει μια μικρη αποκληση 18-22 εκει ειναι περιπου οι ωρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εμεις 18 ωρες καναμε καλοκαιρι και χειμωνα

Τρια 4ωρα και ενα 6ωρο το Σαββατο το πρωι να γουσταρουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
ειναι αναλογα το φροντηστηριο ρε παιχτη..! συννηθως κανουν 3 -- 4ωρα 2-- 3ωρα και σαββατο εκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
3 ωρες μαθηματικα γενικης την βδομαδα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ε ναι ρε.Καπως ετσι ηταν και εκει απλα εμεις επειδη ειμασταν απο μακρια μας το εβαλαν ετσι για να μην ειμαστε στους δρομους ολη την ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
4φυσικη
5μαθηματικα κατ
3μαθ γπ
3εκθεση
2ΑΟΔΕ(αχρηστες ηταν παντελως)
συνολο 17 ωρες εγω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Βλακίες δεν υπάρχουν απαιτούμενες ώρες εξαρτάται και τι θα κάνεις μες στο μάθημα. Εγώ 15 * (3/4 της ώρας) έκανα και δεν μπορώ να πω ότι μου φάνηκαν λίγα. Οι πολλές ώρες είναι κόλπα των φροντιστηρίων για να δικαιολογήσουν τα αυξημένα δίδακτρα και να δώσουν στους γονείς την εντύπωση ότι γίνεται δουλειά.
Να ξέρετε γενικά ότι λίγο μετράει η ποσότητα του μαθήματος του φροντιστηρίου. Αυτό που μετράει ΚΥΡΙΩΣ είναι η προσωπική ενασχόληση στο σπίτι, αν κάποιος αφιερώνει χρόνο μόνος του, γουστάρει να λύνει ασκήσεις, το ψάχνει το θέμα κλπ όσες ώρες και να κάνει πολύ καλά θα τα πάει. Το φροντιστήριο είναι για να σου παραδίδει, και να σου λύνει απορίες, άντε και να σου δίνει κάποιες ασκήσεις. Μην βασίζεστε εξολοκλήρου εκεί όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Συνολο 10-11 ώρες ιδιαιτερων την εβδομάδα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top