[Πανελλήνιες 2012] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Update:

Τελειώσαμε Ταλαντώσεις+Κρούσεις+Ντοπλερ, και τώρα Κύματα στη φυσική, από σήμερα το πρωί.

Μαθηματικά κατεύθυνσης την επόμενη βδομάδα μπαίνουμε στα πεπερασμένα όρια.

Βιολογία κατ., 2ο κεφάλαιο από χθες.

Χημεία κατ. , περιοδικός πίνακας.

Μαθηματικά Γ.Π, παράγωγοι.

Έκθεση, ξυσταρχίδιασότιναναικάνουμε.

Α.Ο.Θ, 1ο κεφάλαιο τελειώσαμε.

Εσείς που είστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Update:

Τελειώσαμε Ταλαντώσεις+Κρούσεις+Ντοπλερ, και τώρα Κύματα στη φυσική, από σήμερα το πρωί.
Μαθηματικά κατεύθυνσης την επόμενη βδομάδα μπαίνουμε στα πεπερασμένα όρια.
Βιολογία κατ., 2ο κεφάλαιο από χθες.
Χημεία κατ. , περιοδικός πίνακας.
Μαθηματικά Γ.Π, παράγωγοι.
Έκθεση, ξυσταρχίδιασότιναναικάνουμε.
Α.Ο.Θ, 1ο κεφάλαιο τελειώσαμε.
Εσείς που είστε?

φυσικη κατευθυνσης :τελειωσαμε το 1 κεφαλαιο εκτος απο ταλαντωση και κρουση
μαθηματικα κατ.: ιδιοτητες οριων
αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^MaRiA7^

Νεοφερμένος

Η ^MaRiA7^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω κατι
...μαθηματικα κατευθυνσης ποιο βοηθημα πιστευετε οτι αρκει(οταν λεω αρκει εννοω να αναλυει σε βαθος τη θεωρια και να καλυπτει αρκετα ειδη ασκησεων) για καποιον που εχει αρχισει μονος του το διαβασμα και θελει να περασει ενα "καλό" χερι την υλη;;;....
εγω χρησιμοποιω του Β.παπαδακη εκδοσης σαββαλα ειναι αρκετα καλο κατα την γνωμη μου ,εχει αναλυτικα την θεωρια και καλυπτει αρκετα ειδη ασκησεων ,εχει συνδυαστικα θεματα,και τα θεματα πανελληνιων μεχριν το 08 νομιζω.Με εχει βοηθησει αρκετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μαθηματικα κατευθυνσης και μονο εχουμε φτασει στην παραγωγο μετα απο πολυ βαθυ περασμενα των προηγουμενων ενοτητων και γραφουμε διαγωνισμα εφ ολης της υλης στις 16 Αυγουστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
H ^MaRiA7^ έγραψε στις 18:09

εγω χρησιμοποιω του Β.παπαδακη εκδοσης σαββαλα ειναι αρκετα καλο κατα την γνωμη μου ,εχει αναλυτικα την θεωρια και καλυπτει αρκετα ειδη ασκησεων ,εχει συνδυαστικα θεματα,και τα θεματα πανελληνιων μεχριν το 08 νομιζω.Με εχει βοηθησει αρκετα

βασικα εγω αυτο χρησιμοποιω επειδη μαρεσει ετσι οπως τα εχει αλλα μερικα φροντηστηρια εδω στην πολη μου μαθαινω απο παιδια οτι τους λενε οτι το βοηθημα αυτο σε μπερδευει παρα πολυ...εχει ασκησεις διαφορετικες απο αυτες των πανελληνιων και αλλα τετοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Μαθηματικά κατευθυνσης: μιγαδικους-Τελειωμενους
Φυσική: Ταλαντώσεις-μπαίνουμε ελατήριο
Αοδε: μικρή πρόοδος.
ΑΕΠΠ: Μπαίνω αλγόριθμους
Μαθηματικά Γενικης: κουλούρα
Εκθεση: 2 κουλούρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Μαθηματικά κατ.:Τελειώσαμε μιγαδικούς και φτάσαμε μέχρι και σύνθεση συναρτήσεων(και αυτοί που έκαναν 2 βδομάδες πριν από μένα έκαναν και λίγο όρια-παραγώγους)
Φυσική κατ.:Α.Α.Τ.,ελατήρια και ενέργειες στην Α.Α.Τ.
Έκθεση:Συλλογισμούς-Πειθώ(βασικά νομίζω ότι αυτά τα θεωρητικά τα είπαμε όλα) και από θέματα έχουμε κάνει για το πρότυπο ανθρώπου και για την παιδεία.
Βιολογίες και Χημεία δεν έχω ξεκινήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
όΣο πάς και βελτιώνεσαι, νατασούλα, στο σχέδιο!
Κάνεις καθόλου μαθήματα σχεδίου τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω κατι
...μαθηματικα κατευθυνσης ποιο βοηθημα πιστευετε οτι αρκει(οταν λεω αρκει εννοω να αναλυει σε βαθος τη θεωρια και να καλυπτει αρκετα ειδη ασκησεων) για καποιον που εχει αρχισει μονος του το διαβασμα και θελει να περασει ενα "καλό" χερι την υλη;;;....
Πίστεύω ότι πρέπει να μελετήσει κανείς και τον Μπάρλα για να έχει πολύ καλές γνώσεις στα μαθηματικά. Δεν σε αποτρέπω να μην πάρεις τον παπαδάκη. Εγώ μόνο Μπάρλα έκανα και με βοήθησε αρκετά. Το μόνο μειονέκτημα που έχει ο Μπάρλας ( εμένα δεν μου φάνηκε καθόλου, αλλά το άκουγα από τους άλλους) είναι ότι δεν έχει απλές ασκήσεις για να σε βάλει σιγά-σιγά στο κλίμα του κάθε κεφαλαίου. Δηλαδή έχει μέτριες και δύσκολες ασκήσεις. Αλλά αν λύσεις όλα τα θέματα που έχει και στα 2 τεύχη, τότε το 20 είναι εύκολος στόχος;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
όΣο πάς και βελτιώνεσαι, νατασούλα, στο σχέδιο!
Κάνεις καθόλου μαθήματα σχεδίου τώρα;
Μπααα,πού να κάνω??:(Έτσι κι αλλιώς μόνο στο σχολείο έχω κάνει...Και φέτος δεν έχουμε επιλογή σχέδιο,αλλά μόνο ιστορία της τέχνης από τέτοια "καλλιτεχνικά",κι έχω συνεννοηθεί με τον καθηγητή μου (είναι ο ίδιος με του σχεδίου),να πάρω ιστορία της τέχνης και να μου δίνει να κάνω σχέδιο....Θα είναι το 2ίωρο μές στη βδομάδα που θα χαλαρώνω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Πίστεύω ότι πρέπει να μελετήσει κανείς και τον Μπάρλα για να έχει πολύ καλές γνώσεις στα μαθηματικά. Δεν σε αποτρέπω να μην πάρεις τον παπαδάκη. Εγώ μόνο Μπάρλα έκανα και με βοήθησε αρκετά. Το μόνο μειονέκτημα που έχει ο Μπάρλας ( εμένα δεν μου φάνηκε καθόλου, αλλά το άκουγα από τους άλλους) είναι ότι δεν έχει απλές ασκήσεις για να σε βάλει σιγά-σιγά στο κλίμα του κάθε κεφαλαίου. Δηλαδή έχει μέτριες και δύσκολες ασκήσεις. Αλλά αν λύσεις όλα τα θέματα που έχει και στα 2 τεύχη, τότε το 20 είναι εύκολος στόχος;).
Για εύκολες ασκήσεις έχουμε και ένα άλλο βιβλίο που δεν ξέρω αν το έχετε ακούσει, του ΟΕΔΒ.;)

Μπααα,πού να κάνω??:(Έτσι κι αλλιώς μόνο στο σχολείο έχω κάνει...Και φέτος δεν έχουμε επιλογή σχέδιο,αλλά μόνο ιστορία της τέχνης από τέτοια "καλλιτεχνικά",κι έχω συνεννοηθεί με τον καθηγητή μου (είναι ο ίδιος με του σχεδίου),να πάρω ιστορία της τέχνης και να μου δίνει να κάνω σχέδιο....Θα είναι το 2ίωρο μές στη βδομάδα που θα χαλαρώνω!:)

Αν η αρχιτεκτονική είναι η πρώτη σου επιλογή, πρέπει να σχεδιάζεις και μόνη σου. Φτιάξε μικρές συνθέσεις πάνω στο γραφείο σου, από διάφορα υλικά και υπό διαφορετικό φωτισμό και σχεδίαζει όσο μπορείς τα σαββατοκύριακα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Για εύκολες ασκήσεις έχουμε και ένα άλλο βιβλίο που δεν ξέρω αν το έχετε ακούσει, του ΟΕΔΒ.;)
Το σχολικό βιβλίο το θεωρώ δεδομένο αφού χωρίς αυτό δεν κάνουμε δουλειά. Σε κανένα μάθημα δεν γράφεις αν δεν έχεις διαβάσει το σχολικό βιβλίο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αν η αρχιτεκτονική είναι η πρώτη σου επιλογή, πρέπει να σχεδιάζεις και μόνη σου. Φτιάξε μικρές συνθέσεις πάνω στο γραφείο σου, από διάφορα υλικά και υπό διαφορετικό φωτισμό και σχεδίαζει όσο μπορείς τα σαββατοκύριακα:)
Μπα,πέρσι τέτοια εποχή σκεφτόμουν για αρχιτεκτονική,αλλά τελικά την εγκατέλειψα την ιδέα γιατί χρειαζόταν απαραίτητα φροντιστήριο στο σχέδιο κι εγώ δεν είχα τη δυνατότητα..Οπότε παραμένει αγαπημένο χόμπι το σχέδιο!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

V@silis

Νεοφερμένος

Ο V@silis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδια ενθαρρυνετε με ψυχολογικα :P
Εχω ενα προβλημα. Απο τις 27 Ιουνιου κανω καλοκαιρινα σε ολα τα μαθηματα της κατευθυνσης (Θεωρητικη). Εχω μια που μου κανει Αρχαια,Λατινικα και Εκθεση (αυτη την ειχα απο περσι και την κρατησα γιατι ημουν ευχαριστημενος) και μια αλλη που μου κανει Ιστορια και Λογοτεχνια (αυτη την προσελαβα φετος). Με την δευτερη λοιπον, δεν εμεινα ευχαριστημενος διότι 1ον καναμε πολλες ωρες για Ιστορια και Λογοτεχνια (=6 ωρες), 2ον γιατι δεν προχωραει η υλη [στη Λογοτεχνια εχω αρχισει απο τον Κρητικο οπου εχω φτασει μεχρι την 4η ενοτητα και απ' οτι μου εχουν πει υπαρχει περιπτωση να βγει απο την υλη (i'm gonna kill her :devil:) και στην Ιστορια τωρα τελειωσα το πρωτο κεφαλαιο.. ελεος], 3ον γιατι μου τα υπεραναλυει ολα και με πιανει κοτσο, πχ στη Λογοτεχνια δεν μου δινει καμια σημειωση ετοιμη κανενα φυλλαδιο δικο της, αλλα με αναγκαζει να γραφω την αναλυση καθε στιχου στο λαπτοπ μου και στο τελος θελει και το αρχειο για το δινει στις αλλες μαθητριες της. Βεβαια οταν γραφω στο λαπτοπ δεν κατανοω τι μου λενε (λογικο ετσι?) και φυσικα κουραζομαι σε μια οθονη για 1.5 + 3-4 σελιδες. Ακομη δεν με εξεταζει σε κατι στη Λογοτεχνια και ουτε μου βαζει ασκησεις (και αυτες που μου εχει βαλει ειναι απο το βιβλιο και δεν τις εχει ελεγξει καν). Στην ιστορια μετα δεν μου εχει κανει ΟΥΤΕ μια πηγη ολοκληρωμενη, και δεν κατανοω και πολυ τι μου λεει γιατι τη βαριεμαι και λεει απειρα ιστορικα γεγονοτα το ενα πανω στ' αλλο, κανοντας και παρεμβολες ασχετες με το μαθημα, καταληγοντας να κανω μαθημα 2 ωρες για να αναπληρωσει τον χαμενο χρονο.
ΕΤΣΙ αποφασισα χθες το πρωι να την εγκταταλειψω (:P). Ζητησα απο την αλλη καθηγητρια μου που δουλευει σε φροντιστηριο και επομενως εχει αμεση επαφη με συναδελφους, καλους καθηγητες για ιστορια και κειμενα. Μου προτεινε λοιπον μια πολυ καλη κατα τη γνωμη της καθηγητρια που τελειωσε το ιστορικο και εναν καθηγητη που ειναι ειναι υπευθυνος του φροντ να μου κανει ιδιαιτερα στο φροντ Λογοτεχνια.
Σημερα ειναι το τελευταιο μαθημα μαζι της και απο δευτερα ξεκιναω με τους καινουριος καθηγητες που ειναι και πιο φθηνοι. Και οι δυο παιρνουν 20 ευρω την ωρα ενω η αλλη επαιρνε 25.
Το προβλημα μου ειναι οτι στην ιστορια φοβαμαι μη γινει καμια στραβη, πχ μεινω πολυ πισω γιατι θα πρεπει να αναπληρωσει πραγματα... Η ξερω γω χρειαστει να κανω παραπανω (μεχρι τις 15 Αυγουστου σταματαω).
Καταρχας, παλι καλα που σε 3 μαθηματα,συμπεριλαμβανομενων των Αρχαιων που ειναι βαρυτητας, εχεις αυτη την καλη καθηγητρια που λες.Το γεγονος οτι ξεκινησατε την υλη απο τον Κρητικο ειναι πραγματι αθλιο(καλυτερα απο καποιο στανταρακι να αρχιζατε π.χ. "Το Αμαρτημα της μητρος μου" που ειναι παντα εντος). Με την Ιστορια μην αγχωνεσαι και εγω 1ο κεφ. ειχα τελειωσει το καλοκαιρι και ολα πηγαν καλα! Απλως κοιτα να εχεις τελειωσει την υλη το Φεβρουαριο, αντε αρχες Μαρτιου,ουτως ωστε να εχεις τη δυνατοτητα πολλων επαναληψεων! Κατα τα αλλα,αν τα πραγματα στην Ιστορια και τη Λογοτεχνια ειναι πραγματι ετσι οπως τα λες,τοτε τι να πω! Φυγε απο αυτην την ασχετη κατευθειαν! Μαθημα χωρις σημειωσεις δε γινεται, ειδικα στη Θεωρητικη...Ποσω μαλλον για Λογοτεχνια οπου τα σχολια ειναι συγκεκριμενα και για αυτο θα σου προτεινα να παρεις και κανα καλο βοηθημα (π.χ. Μεταιχμιο) περα απ'τις οποιες σημειωσεις θα σου δινει ο καθηγητης σου! Και κατι τελευταιο, το σημαντικοτερο: Μη συμβιβαστεις με τιποτε λιγοτερο,πρεπει το μαθημα να σε καλυπτει πληρως,ειδικα αυτη τη χρονια ,που κρινεται εν μερει το μελλον σου! Δεν αξιζει να χασεις ουτε μοριο στις Πανελληνιες για τον οποιονδηποτε π@π@ροκαθηγητη που γουσταρει να ξυνεται!!!! Αυτος/αυτη καλως ή κακως εχει φτασει εκει που εχει φτασει και τωρα ειναι η δικη σου σειρα να χαραξεις την πορεια σου...Και ολα αυτα στα αναφερω,διοτι και εγω ειχα επανειλημμενως αντιμετωπισει παρομοια προβληματα,αλλα τελικα ολα πηγαν καλα;). Φιλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
v@silis με εμψυχωσες τωρα ευχαριστω! να σαι καλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betoto.1220

Νεοφερμένος

Ο betoto.1220 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Φυσικη, τελειωσα ταλαντωσεις, γραφω με το που γυρναω και μπαινω κυματα
Μαθηματικα, μεχρι αντιστροφες (στις οποιες εχω εμβαθυνει υπερβολικα)
Εκθεση, συλλογισμους και πειθω
Μαθηματικα Γ.Π. παραγωγους
Βιοχημεια, εχω διαβασει σχεδον ολο το βιβλιο, μαθαινωντας τα βασικα μονος
Χημεια, στις ασκησεις του πεχα
Ηλεκτρολογια, τιποτα ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Έκθεση, ξυσταρχίδιασότιναναικάνουμε.
Εκθεση: 2 κουλούρες
Με παρηγορείτε. :D
εγω χρησιμοποιω του Β.παπαδακη εκδοσης σαββαλα ειναι αρκετα καλο κατα την γνωμη μου ,εχει αναλυτικα την θεωρια και καλυπτει αρκετα ειδη ασκησεων ,εχει συνδυαστικα θεματα,και τα θεματα πανελληνιων μεχριν το 08 νομιζω.Με εχει βοηθησει αρκετα
Πίστεύω ότι πρέπει να μελετήσει κανείς και τον Μπάρλα για να έχει πολύ καλές γνώσεις στα μαθηματικά. Δεν σε αποτρέπω να μην πάρεις τον παπαδάκη. Εγώ μόνο Μπάρλα έκανα και με βοήθησε αρκετά. Το μόνο μειονέκτημα που έχει ο Μπάρλας ( εμένα δεν μου φάνηκε καθόλου, αλλά το άκουγα από τους άλλους) είναι ότι δεν έχει απλές ασκήσεις για να σε βάλει σιγά-σιγά στο κλίμα του κάθε κεφαλαίου. Δηλαδή έχει μέτριες και δύσκολες ασκήσεις. Αλλά αν λύσεις όλα τα θέματα που έχει και στα 2 τεύχη, τότε το 20 είναι εύκολος στόχος;).
Το κακό του Μπάρλα είναι ότι δεν μπορείς να τον δουλέψεις μόνος σου,καθώς δεν έχει απαντήσεις ασκήσεων. Όσο να'ναι πρέπει να είσαι ιδιοφύια για να λύσεις ολες αυτές μόνος σου,χωρίς να κολλήσεις κάπου. Ο Παπαδάκης αντιθέτως,έχει υπεργαμάτη θεωρία,που δεν συγκρίνεται με τον Μπάρλα,αλλά από ασκήσεις δεν τραβάει. :/

Από μαθήματα τώρα:

Μαθηματικά Κατ: λίγο πριν την σύνθεση είμαι.
Φυσική κατ: Εξαναγκασμένες & Φθίνουσες.
Χημεία κατ: Περιοδικός πίνακας.
Έκθεση: Κάτι για την Βία μας έλεγε σήμερα. :hmm::P
Φυσική γενικής και Βιολογία κατεύθυνσης δεν έχω ξεκινήσει επίσημα.Αλλά βιολογία είχα κάνει προετοιμασία και τελείωσα τα 2 πρώτα κεφάλαια. Άσχετα που θα τα ξανακάνω,γιατί άλλαξα καθηγητή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Το κακό του Μπάρλα είναι ότι δεν μπορείς να τον δουλέψεις μόνος σου,καθώς δεν έχει απαντήσεις ασκήσεων. Όσο να'ναι πρέπει να είσαι ιδιοφύια για να λύσεις ολες αυτές μόνος σου,χωρίς να κολλήσεις κάπου.
Δεν έχει τις λύσεις των ασκήσεων?:eek:
Μεγάλη βλακεία....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Έ έχει ένα ξερό αποτέλεσμα. Να το βράσω έτσι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Επειδή διαβάζω ότι μερικοί το καλοκαίρι στη θεωρητική κατεύθυνση έβγαλαν το πρώτο κεφάλαιο (το ίδιο και μερικοί φίλοι μου) εγώ είμαι fail που τελείωσα το προσφυγικό; :S
Να σημειώσω ότι το'χω ξεκινήσει από το Φλεβάρη, απλώς δεν κάναμε πολύ ιστορία στο φροντιστήριο από τα μέσα Μάρτη και μετά λόγω προετοιμασίας για τις εξετάσεις, αλλά τώρα το καλοκαίρι το τελειώσαμε και έχουμε κάνει και δύο διαγωνίσματα (έρχεται και τρίτο την Δευτέρα). Στο πρώτο θα μπούμε μετά.. :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top