[Πανελλήνιες 2012] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
H πρωτότυπη δε θα πάει στο ΑΕΙ/ΤΕΙ στο οποίο θα γραφτούμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
αν δεν κάνω λάθος θα χρειαστείς το αντίγραφο της βεβαίωσης, αλλά ούτως ή άλλως πριν τις εγγραφές αναρτά το υπουργείο και το εκάστοτε τμήμα τα δικαιολογητικά που απαιτούνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
δεν μου εδωσαν τιποτα τετοιο, μου εδωσαν το πρωτοτυπο με τις βαθμολογιες και των πανελληνιων και των ενδοσχολικων
και δυο φωτοτυπιες συν το ελεγχο επιδοσης ενδοσχολικων.Οταν πηγα να τα παρω τους ρωτησα αν ειναι ολα αυτα τα απαραιτητα και μου ειπαν πως ναι .τι να κανω;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
αυτό με τις βαθμολογίες των πανελληνίων και των ενδοσχολικών με μπέρδεψε. δεν πρέπει να 'χω κάτι αντίστοιχο. μήπως είναι αυτό η βεβαίωση και δεν το 'χεις προσέξει; εγώ έχω τη "βεβαίωση" σαν αυτή που σου έδειξα στο λινκ με κάποια αντίγραφα, τον έλεγχο για τα ενδοσχολικά και το απολυτήριο με, επίσης, κάποια αντίγραφα.

αν δεν έχεις κανένα χαρτί στα χέρια σου που να λέει "ΒΕΒΑΙΩΣΗ" και να έιναι σαν το λνικ που σου παραθέτω ξανά https://kesyp.flo.sch.gr/www/images/stories/veveosi.jpg , τότε προφανώς και δε στα έχουν δώσει όλα. πήγαινε 1η Σεπτέμβρη στο σχολείο σου και ζήτα την, γιατί είτε ξαναδώσεις είτε γραφτείς σε κάποια σχολή θα σου χρειαστεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimmpach

Νεοφερμένος

Ο dimmpach αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ ξεκινάω μόνος μου τον Γολγοθά της 3ης λυκείου. Μέχρι στιγμής δεν σκέφτομαι να κάνω φροντιστήρια αν και σήμερα για πρώτη φορά μου λέει ένας καθηγητής (φυσικής) με σοβαρό ύφος "φροντιστήριο του χρόνου θα κάνεις?" Του λέω "Μάλλον όχι" και μου λέει "Κοίτα, δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα". Μετά ήρθε ο διευθυντής και τον πήρε :mad: και δεν ολοκληρώσαμε την κουβέντα...

Αλλά σκέφτομαι να πάρω κάποια βοηθήματα.

Dias, σου είχα στείλει pm, μπορείς να απαντήσεις σε παρακαλώ :) Αν θες μπορείς να αναφέρεις και εδώ τα πράγματα που σε ρώτησα.

Καλή υπομονή φίλε μου μην ακούς κανέναν αν έχεις ΟΡΕΞΗ και σχετικά λίγα κενά μπορείς να τα καταφέρεις !!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
πρωτη σεπτεμβρη ε;;; θα; μου το δωσουν μετα απο τοσο καιρο;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σε πολλούς πρέπει να τα δώσαν από τώρα για να μην ξαναπατήσουμε και να μην τους ξαναδούμε προφανώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Καλα αυτοι που εχουν βγαλει ηδη τις ταλαντωσεις...ποσες ωρες κανουν Φυσικη;
ελεος

κατι τετοια βλεπω και αγχωνομαι...εγω δε θα'χω βγαλει ουτε το μισο κεφαλαιο
σταματαμε και κανουμε πολλες ασκησεις καθε φορα...ετσι παμε αργα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
πρωτη σεπτεμβρη ε;;; θα; μου το δωσουν μετα απο τοσο καιρο;;;;;;;;;;

για να μην αγχώνεσαι καλό θα ήταν να πήγαινες μία απ' αυτές τις μέρες, αλλά τώρα τα σχολεία είναι κλειστά. μη φοβάσαι, είναι υποχρεωμένοι να στη δώσουν. θα πας και θα ζητήσεις να σου δώσουν τη "ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ". βέβαια, επειδή πολλοί καθηγητές έχουν τη νοοτροπία των κακώς εννοουμένων δημοσίων υπαλλήλων, αν πας 1η του μήνα, μπορεί να σου πουν ότι ακόμα δεν άνοιξαν και γι' αυτό να πας την επομένη ή τη μεθεπόμενη μέρα (αυτό το είχαν κάνει σε μία φίλη της μάνας μου που είχε πάει 1η Σεπτέμβρη να εγγράψει το γιο της στο γυμνάσιο και την έδιωξαν! :eek:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Καλα αυτοι που εχουν βγαλει ηδη τις ταλαντωσεις...ποσες ωρες κανουν Φυσικη;
ελεος

κατι τετοια βλεπω και αγχωνομαι...εγω δε θα'χω βγαλει ουτε το μισο κεφαλαιο
σταματαμε και κανουμε πολλες ασκησεις καθε φορα...ετσι παμε αργα


Όπως προείπα ξεκίνησα πιο νωρίς φυσική.Έκανα 2 ώρες την βδομάδα και τώρα το καλοκαίρι 4.Δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι γιατί το κάθε φροντιστήριο αλλά και ο κάθε μαθητής έχει τον δικό του ρυθμό.Παράδειγμα τι να το κάνω εγώ όταν τα έχω βγάλει όλα αλλά δεν ανοίγω βιβλίο;Έτσι είναι ανούσιο να λες ¨α αυτός τα έχει βγάλει αγχώθηκα΅.Δεν είναι αγώνας δρόμου,ποιος θα τερματίσει πρώτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Όπως προείπα ξεκίνησα πιο νωρίς φυσική.Έκανα 2 ώρες την βδομάδα και τώρα το καλοκαίρι 4.Δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι γιατί το κάθε φροντιστήριο αλλά και ο κάθε μαθητής έχει τον δικό του ρυθμό.Παράδειγμα τι να το κάνω εγώ όταν τα έχω βγάλει όλα αλλά δεν ανοίγω βιβλίο;Έτσι είναι ανούσιο να λες ¨α αυτός τα έχει βγάλει αγχώθηκα΅.Δεν είναι αγώνας δρόμου,ποιος θα τερματίσει πρώτος.
Δεν τα ακουω μονο στο ischool...τα ακουω και απο παιδια του σχολειου και απο μαθητες που ανοιγουν βιβλια...
ε και για αυτο καποιες στιγμες με πιανει ενα "κατι"
"βρε τι γινεται εγω ειμαι πισω;"..ολους τους πιανει νομιζω κατα καιρους

μετα απο λιγο το ξεπερνω βεβαια :confused: και σκεφτομαι ακριβως οτι ειπες και συ xD
Τι κατευθυνση εισαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια θα παρετε αρκετοι ΑΟΘ?Απλα για να χω μια ιδεα.Ξεκινησατε προετοιμασια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδια θα παρετε αρκετοι ΑΟΘ?Απλα για να χω μια ιδεα.Ξεκινησατε προετοιμασια?

Εγώ θα πάρω και όχι, δεν ξεκίνησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγω σου προρεινω να παρεις,σου δινει πολλες εναλλακτικες σχολες κυριως αν δεν γραψεις και πολυ καλα...(εγω δεν πηρα και τ μετανιωσα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και γω μαλλον θα το παρω.Το βιβλιο ετσι και αλλιως το χω.Το μελετησα και δεν μου φανηκε κατι τραγικο.Θα δηλωσω και οικονομικα παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
για να μην αγχώνεσαι καλό θα ήταν να πήγαινες μία απ' αυτές τις μέρες, αλλά τώρα τα σχολεία είναι κλειστά. μη φοβάσαι, είναι υποχρεωμένοι να στη δώσουν. θα πας και θα ζητήσεις να σου δώσουν τη "ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ".
Τον Ιούλιο και τον Αύγουστο μια μέρα την εβδομάδα τα σχολεία είναι ανοικτά (π.χ. σε μας νομίζω κάθε Τετάρτη) με 2 καθηγητές που κάνουν υπηρεσία, μήπως κάποιος μαθητής χρειαστεί κάποιο χαρτί. Έξω από το σχολείο πρέπει να έχουν κολλήσει χαρτί για το ποια είναι η μέρα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Τι κάνετε?πώς πάει η προτοιμασία?
Να κάνω,λοιπόν, μια ερώτηση και εγώ?
Πού είστε τώρα στα μαθηματικά κατ.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τι κάνετε?πώς πάει η προτοιμασία?
Να κάνω,λοιπόν, μια ερώτηση και εγώ?
Πού είστε τώρα στα μαθηματικά κατ.?

Στο μέτρο μιγαδικού!:)
Αυριο θα πάω στο χιλιόμετρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
χαχα. έχετε κάνει πολλές ασκήσεις? και από συναρτήσεις?τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
χαχα. έχετε κάνει πολλές ασκήσεις? και από συναρτήσεις?τίποτα;
Tι να σου πω, εγώ τον αύγουστο ξεκινάω μαθήματα.
Λίγο το μεσημέρι κάθομαι και διαβάζω τίποτα να περνάει η ώρα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top