[Πανελλήνιες 2012] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Για παράδειγμα διάβασα κάποιος πιο πίσω ότι τελείωσε τα όρια,ή ότι κάποιος άλλος είναι στο κεφάλαιο 5 στη βιολογία;)
Αα...Ε,εντάξει,ορισμένα είναι κάπως τραβηγμένα,αλλά δεν λειτουργούν όλοι με το ίδιο πρόγραμμα...Αν τους βγει σε καλό και δεν έχουν πρόβλημα αργότερα,good for them!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Nτάξει καλά πάτε.Τέλη Οκτώβρη θα μπορείτε να αρχίσετε επαναλήψεις.:P

Βέβαια εγώ εκ του αποτελέσματος δεν μπορώ να μιλάω αλλά δε μπορώ μου φαίνονται paranormal κάποιες καταστάσεις.

εννοείς οι υπερβολικές ώρες φροντ?? συμφωνώ.

Κάνω 3-4 ώρες μαθηματικά ιδ. (κατεύθυνσης μόνο, γενικής από Σεπτέμβρη ίσως..! :P ), 2 ώρες φυσική κατ. ιδ., 1.30 χημεία ιδ. και 3 (!) βιολογία φροντ.
Μου φαίνονται πολλές οι ώρες βιολογίας, όμως έτσι τη διαβάζω με λιγότερη πίεση, όπως διαπίστωσα μετά από 2 μαθήματα.
ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΛΟΙΠΟΝ!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εννοείς οι υπερβολικές ώρες φροντ?? συμφωνώ.

Κάνω 3-4 ώρες μαθηματικά ιδ. (κατεύθυνσης μόνο, γενικής από Σεπτέμβρη ίσως..! :P ), 2 ώρες φυσική κατ. ιδ., 1.30 χημεία ιδ. και 3 (!) βιολογία φροντ.
Μου φαίνονται πολλές οι ώρες βιολογίας, όμως έτσι τη διαβάζω με λιγότερη πίεση, όπως διαπίστωσα μετά από 2 μαθήματα.
ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΛΟΙΠΟΝ!!! :clapup:
απλα ολα αυτα θα επρεπε απο μεσα αυγουστου:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι μου φαίνεται κι εμένα κάπως υπερβολικό αυτό το σύστημα,το οποίο εφαρμόζεται κι εδώ,στην περιοχή μου...Δηλαδή ξεκινάνε τώρα θερινά μέχρι τέλη Ιουλίου,σταματάνε όλο τον Αύγουστο και μετά από Σεπτέμβρη πάλι...Δεν έχει νόημα,καλύτερα να κάτσεις τώρα και μετά από Αύγουστο σερί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ε μέσα αυγούστου ίσως κάποια παιδιά να πάνε ολιγοήμερες διακοπές.οι περισσότεροι γονείς τότε παίρνουν άδειες.Ακόμα είναι πολλές γιορτές εκείνη την περίοδο,οι φροντιστές συνήθως απουσιάζουν.Ίσως για αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Θελω και εγω την γνωμη σας!Στο φροντ. που πηγαινω κάνω τωρα τ καλοκαιριι και και μαθηματικα γεν. και βιολογια γεν. και πρεπει ν επιλεξω μολις τελειωσουμε τι απο τα δυο θελω τελικα να δωσω του χρονου.Εγω δν θελω να ανοιξω 5 ή 3 πεδιο οποτε κανενα απο τα δυο δν ειναι υποχρεωτικο να τ παρω.Το θεμα ειναι οτι στοχευω σε υψηλοβαθμες σχολες και απο το μαθημα γενικης θελω ένα πολύ πολύ καλο βαθμο . .Απο την μια σκεφτομαι μαθηματικα γτ τ 1 κεφαλαιο ειναι τ ιδιο με της ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ.Δεν εχω ιδιαιτερη εφεση στ α μαθηματικα γενικα.Ομως φετος βαλανε πολυ δυσκολα (ισωσ γτειναι και μαθημα βαρυτητας για το 5 πεδιο) και να διαβασεις δεν ειναι συιγουρο οτι 8α γραψεις καλα ποτε δν 3ερεις τι 8α πεσει ή τι μικρολαθη 8 κανεις που όμως κοστιζουν πολλα μόρια(ειμαι πλ επιρεπης στα χαζα λαθη π.χ. αριθμητικα). Η βιολογια παλι ειναι ενα μαθημα θεωριτηκοκαι οχι αστεθες οσο τα μαθηματικα.Φοβαμαι μην μου τρωει πολυ χρονο το διαβασμα της.Οι ασκησεις που εχει ειναι δυσκολεσ γτ δεν εχουμε κανει στ φροντ. ακομα..Λογικα το διαβαζεις και οτι εμαθες το γραφεις.Ομως είναι πολυ η υλη ?ποΣη είναι ?είναι δυσκολο να τη μαθεις?Σαν το ΑΟΔΕ?Γιατο στο ΑΟΔΕ που βλεπω δεν μπορω να αποστι8ιζω και τα παντα απεξω πολυ ευκολα. Δεν 3ερω.... εσασ ποια ειναι η γνωμη σας.... τ γνωριζετε?

Το ΑΟΔΕ πρέπει να το μάθεις και με το κόμμα που λένε και δεν είναι και τόσο ευχάριστο...η βιολογία γενικής είναι αρκετά ευχάριστη σαν αντικείμενο και ενδιαφέρουσα, και δεν πρέπει να τα κάνεις πιστή αποστήθιση. Οσο για το χρόνο που φοβάσαι οτι θα σου τρωει μηπως τα μαθηματικα με τις ασκησεις δε θα σου τρωνε χρονο? Μιας και δεν ειναι και το δυνατο σου χαρτι για να βασιστεις? Καλυτερα Βιολογια λοιπον. Και να την αφησεις για λιγο για να διαβασεις ΑΟΔΕ, μαθαινεται, δεν μενουν κενα. Οποτε, η αποψη μου ειναι γενικης, ειδικα με τα φετινα ζορια στα μαθηματικα.

Θα συμφωνήσω μαζί σας κορίτσια...:DΕλπίζω μόνο να ισχύσει το ίδιο και για τα επόμενα κεφάλαια...:confused::redface:


Για έναν ανεξήγητο λόγο τα όρια με φοβίζουν πολύ..!Και χωρίς να τα έχω κάνει καθόλου ακόμα!Νομίζω ότι δεν θα τα καταλάβω ποτέ..!:/:Είναι το μόνο κεφάλαιο που το έπαθα αυτό!

Ειναι η πρωτη εντυπωση...εγω εφαγα ολο το καλοκαιρι για να θυμαμαι να βαζω εκεινο το lim μπροστα απο καθε παρασταση...

Δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω ότι το αυτό θέμα αναφέρεται στην δικιά μας την χρονιά!['94]

Εγω δε το ειχα συνειδητοποιησει μεχρι το Μαιο οπου αναγκαστικα επρεπε να αγχωθω μπας και διαβασω εκθεση:P. Περσι ηταν η χρονια μας, και θα παρω κανα χρονο να συνειδητοποιησω οτι ΤΕΛΟΣ με τις Πανελληνιες. Φυσιολογικοτατο.

Σ ηρθε το πμ μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ε μέσα αυγούστου ίσως κάποια παιδιά να πάνε ολιγοήμερες διακοπές.οι περισσότεροι γονείς τότε παίρνουν άδειες.Ακόμα είναι πολλές γιορτές εκείνη την περίοδο,οι φροντιστές συνήθως απουσιάζουν.Ίσως για αυτό.
Ναι,απλά πάνω που θα 'χεις "ζεσταθεί",αποσυντονίζεσαι πάλι με τις διακοπές και πάει χαμένος ο περισσότερος κόπος των θερινών..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
απλα ολα αυτα θα επρεπε απο μεσα αυγουστου:confused:

Εξαρτάται από την περιοχή. Στις επαρχιακές πόλεις γίνεται της τρελής στους δρόμους τον Αύγουστο και οι μετακινήσεις είναι ιδιαίτερα κουραστικές, σε σύγκριση με τον Ιούλιο (τουλάχιστον αυτό γίνεται στην Καλαμάτα). Ακόμα, τον Αύγουστο κάνει πολύ ζέστη κ ο ήλιος χτυπάει κατακούτελα και ζαλίζει...
Στην Αθήνα όμως γενικά τον Αύγουστο η πόλη είναι σχεδόν άδεια, χωρίς πολλές φασαρίες, οπότε τότε είναι η ιδανική περίοδος για μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν αποσυντονιζεσαι...κανεις διαλειμμα...απαιτειται αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Ναι,απλά πάνω που θα 'χεις "ζεσταθεί",αποσυντονίζεσαι πάλι με τις διακοπές και πάει χαμένος ο περισσότερος κόπος των θερινών..:/:

μπα δεν ισχυει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Για τη βιολογία και το κεφάλαιο 5 που διάβασα πριν, δεν είναι και τόσο τρελό. Απλά το 5 (Mendel) δε προϋποθέτει τίποτα απ' τα υπόλοιπα οπότε μπορεί απλά μερικά φροντιστήρια να ξεκίνησαν από εκεί ή μετά τα 1&2 ξερωγώ να πήγαν εκεί. Δε λέει τίποτα αυτό και ακόμα και όλη την ύλη να βγάλουν μέχρι το Σεπτέμβρη μερικοί μη σας αγχώνουν. Βγαίνει χαλαρά μες στη χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
οσο για τα μαθηματικα γενικης που λετε μερικοι οτι φετος βαλανε δυσκολα...ναι ηταν ΠΟΛΛΑ αλλα οποιος ειχε ψυχραιμία και ειχε διαβασει ολη την χρονια εγραφε...οποτε μην σας τρομαζουν! εγω θα πρότεινα να παρετε τα βιβλια απο τα γενικης να τους ριξετε μια ματια και οποιο σας κινήσει το ενδιαφέρον δωστε το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ θα το δώσω αναγκαστικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
οσο για τα μαθηματικα γενικης που λετε μερικοι οτι φετος βαλανε δυσκολα...ναι ηταν ΠΟΛΛΑ αλλα οποιος ειχε ψυχραιμία και ειχε διαβασει ολη την χρονια εγραφε...οποτε μην σας τρομαζουν! εγω θα πρότεινα να παρετε τα βιβλια απο τα γενικης να τους ριξετε μια ματια και οποιο σας κινήσει το ενδιαφέρον δωστε το!
Δεν ηταν σαν ολων των προηγουμενων χρονων..αυτο ειπαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Θελω και εγω την γνωμη σας!Στο φροντ. που πηγαινω κάνω τωρα τ καλοκαιριι και και μαθηματικα γεν. και βιολογια γεν. και πρεπει ν επιλεξω μολις τελειωσουμε τι απο τα δυο θελω τελικα να δωσω του χρονου.Εγω δν θελω να ανοιξω 5 ή 3 πεδιο οποτε κανενα απο τα δυο δν ειναι υποχρεωτικο να τ παρω.Το θεμα ειναι οτι στοχευω σε υψηλοβαθμες σχολες και απο το μαθημα γενικης θελω ένα πολύ πολύ καλο βαθμο . .Απο την μια σκεφτομαι μαθηματικα γτ τ 1 κεφαλαιο ειναι τ ιδιο με της ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ.Δεν εχω ιδιαιτερη εφεση στ α μαθηματικα γενικα.Ομως φετος βαλανε πολυ δυσκολα (ισωσ γτειναι και μαθημα βαρυτητας για το 5 πεδιο) και να διαβασεις δεν ειναι συιγουρο οτι 8α γραψεις καλα ποτε δν 3ερεις τι 8α πεσει ή τι μικρολαθη 8 κανεις που όμως κοστιζουν πολλα μόρια(ειμαι πλ επιρεπης στα χαζα λαθη π.χ. αριθμητικα). Η βιολογια παλι ειναι ενα μαθημα θεωριτηκοκαι οχι αστεθες οσο τα μαθηματικα.Φοβαμαι μην μου τρωει πολυ χρονο το διαβασμα της.Οι ασκησεις που εχει ειναι δυσκολεσ γτ δεν εχουμε κανει στ φροντ. ακομα..Λογικα το διαβαζεις και οτι εμαθες το γραφεις.Ομως είναι πολυ η υλη ?ποΣη είναι ?είναι δυσκολο να τη μαθεις?Σαν το ΑΟΔΕ?Γιατο στο ΑΟΔΕ που βλεπω δεν μπορω να αποστι8ιζω και τα παντα απεξω πολυ ευκολα. Δεν 3ερω.... εσασ ποια ειναι η γνωμη σας.... τ γνωριζετε?

Όπως λες,δεν είσαι υποχρεωμένη να πάρεις κανένα από τα 2.Υπάρχει και η Φυσική Γενικής καθώς και η Ιστορία Γενικής(δεν νομίζω να θες να πάρεις ιστορία,ε; :P) Κρίνοντας από αυτά που γράφει ο Dias και συζητώντας και με καθηγητές φυσικής,η φυσική είναι εύκολο μάθημα και μπορείς να πιάσεις έναν πολύ καλό βαθμό.Φέτος,απ' ότι κατάλαβα,οι κερδισμένοι της υπόθεσης όσον αφορά το μάθημα γενικής παιδείας,ήταν αυτοί που είχαν επιλέξει φυσική.Εγώ προσωπικά άλλαξα από βιολογία σε μαθηματικά το Φεβρουάριο,γιατί δεν άντεχα να μαθαίνω 2 μαθήματα παπαγαλία.Δεν μου βγήκε σε κακό μεν,αλλά αν δεν είχα λιώσει δεν θα έγραφα καλά.Με τη Φυσική που ασχολήθηκα λίγο τώρα στις ενδοσχολικές,μπορώ να το επιβεβαιώσω ότι είναι εύκολο μάθημα.Καλό θα ήταν να δεις,αν μπορείς,αυτά τα μαθήματα και να αποφασίσεις τι σου ταιριάζει καλύτερα.Καλή τύχη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Επίσης να πούμε κάτι για τη φυσική που προσωπικά δεν ήξερα και το είδα στις ενδοσχολικές όπου την πάλεψα χάρη στη χημεία αν και αδιάβαστος. ΠΡΟΦΑΝΩΣ οι ενδοσχολικές δεν είναι ένδειξη, hell ούτε την ύλη της δεν ξέρω, αλλά απ' ό,τι είδα ασχολείσαι με φαινόμενα που δε θα σε δυσκολέψουν αν είσαι θετική κι αν μπόρεσα εγώ να χρησιμοποιήσω ό,τι ήξερα ήδη απ' την κατεύθυνση δε βλέπω γιατί να μη μπορεί να το κάνει και κάποιος που θα 'χει ασχοληθεί με το μάθημα αφού θα το έχει επιλέξει.

Είναι ωραίο combo τελικά, θετική και φυσική γενικής. Δείτε το όσοι σκέφτεστε ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
μπα δεν ισχυει...
Τι να πω,δεν έκανα και ποτέ φροντιστήρια για να 'χω σίγουρη άποψη,μπορεί να 'ναι κι έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Χμμμ...Με ένα γρήγορο ψάξιμο στο google βρήκα αυτό... https://www.free-ebooks.gr/gre/ebook/843
Ψάξου και λίγο μόνος σου και ίσως βρεις και τη λογοτεχνία έτσι..(πάντως στη σελίδα που σου δίνω ίσως βρεις κι άλλα αρχεία που σ' ενδιαφέρουν..):)
το χω βρει της ιστοριας εδω και καιρο, της λογοτεχνιας δεν υπαρχει ;) εβαλα και λινκ στο αλλο θεμα για τα παιδια που ενδιαφερονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Λέω να επιλέξω βιολογία.Τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Αν δε θες 5ο πεδίο, αν δεν έχεις ευχέρεια στα μαθηματικά κτλ. , να πάρεις βιολογία ασυζητητί.
Αν δεν ισχύει κάτι από τα παραπάνω 2, ή έχεις ενδοιασμούς για κάτι ,να το σκεφτείς αρκετά γιατί ο συνδυασμός μαθηματικά Γ.Π+Α.Ο.Θ, με προυπόθεση ότι θα γράψεις πολύ καλά ΑΟΘ(πάνω από το Μ.Ο των γραπτών των υπόλοιπων μαθημάτων), συμφέρει.Από την άλλη χάνεις κάποιο χρόνο για να διαβάσεις ΑΟΘ.Όπως και να'χει όμως, οι περισσότεροι καθηγητές το προτείνουν το ΑΟΘ.

Βασικά τι κατεύθυνση θα πάρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top