[Πανελλήνιες 2012] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Όσοι είναι αποφασισμένοι να τα δώσουνε όλα για να περάσουν στην ΙΑΤΡΙΚΗ την αγάπη πολλών όπως και λατρεία δικιά μου άς κάνουνε LIKE!!!
Δε θελω Γιατρικη...κανω ομως like επειδη το ιδιο νιωθω και εγω για τη σχολη που θελω να περασω!!
θα τα δωσω ολα για τη ΒΙΟΛΟΓΙΑ!!! λατρειααααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Δε θελω Γιατρικη...κανω ομως like επειδη το ιδιο νιωθω και εγω για τη σχολη που θελω να περασω!!
θα τα δωσω ολα για τη ΒΙΟΛΟΓΙΑ!!! λατρειααααααα :D

Και γωωωωω!!!! Ένας πολύ μεγάλος βαθμός σε Χημεία και Βιολογία χωρίς να αγνοήσουμε τα υπόλοιπα (πάμε και κει να αριστεύσουμε εννοείται:D)!!! Εγώ τώρα κάνω μόνο φυσική κατ. τελεύταια πραγματάκια στις ταλαντώσεις ξεκούραση όλο τον Ιούλιο και μετά τον 15Αυγουστο πάμε γερά! και όπως λες BLaZy η βιολογία είναι λατρεία!!! :clapup:
ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΜΑΝΕ γιατί αυτό είναι το μεγάλο λάθος ορισμένων που τελικά αποτυγχάνουνε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
thank you!
τι κατευθυνση εισαι αν επιτρεπεται;
Θετική!!:clapup:Εσύ?(Όσο για τον Johnny15,μη δίνεις σημασία,θα τον συνηθίσεις!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Αποφάσισες να κάνεις ΑΕΠ και όχι Μαθηματικά κατεύθυνσης.:hmm:
Εσκεμμένα ή κατά λάθος?

εχει βαση η απορια σου ...απλα τα μαθηματικα μαρεσουν παρα πολυ τρελαινομαι για αυτα...
και εχω αρχισει εδω και μερες να διαβαζω μονη μου απο ενα βιβλιο-βοηθημα...
οσο για βοηθεια ειναι ενας κοντινος μου συγγενης στο μαθηματικο(ΑΕΙ) οποτε καπως θα με βοηθησει ..δια του τηλεφωνου βεβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
εγω στα καλοκαιρινα εδωσα 750 ευρω και καναμε ωρες εξι εβδομαδων...την τελευταια εβδομαδα για παραδειγμα καναμε συνολικα σε μαθημα 23 ωρες(συν κατι εκτακτα που μας εβαλαν και ενα διαγωνισμα τριωρο) φτασαμε αισιως τις 30 ωρες...τωρα τον χειμωνα με 15 ωρες την εβδομαδα συν τριωρο διαγωνισμα καθε κυριακη και κατι εκτακτα πληρωνα 480 τον μηνα...καλες τιμες σχετικα...τα ιδιαιτερα βολευουν περισσοτερο την θεωρητικη που χρειαζεσαι εναν φιλολογο και αλλον ενα βιολογο ή μαθηματικο...θετικη και θεωρητικη χρειαζεσαι και καθηγητες για δεκα (που λεει ο λογος) διαφορετικες ειδικοτητες...(μαθηματικο,φυσικο,βιολογο,χημικο,φιλολογο κλπ)

εχει βαση η απορια σου ...απλα τα μαθηματικα μαρεσουν παρα πολυ τρελαινομαι για αυτα...
και εχω αρχισει εδω και μερες να διαβαζω μονη μου απο ενα βιβλιο-βοηθημα...
οσο για βοηθεια ειναι ενας κοντινος μου συγγενης στο μαθηματικο(ΑΕΙ) οποτε καπως θα με βοηθησει ..δια του τηλεφωνου βεβαια...
μην το κανεις το λαθος...τα μαθηματικα δεν βγαινουν μονα τους ουτε δια του τηλεφωνου χρειαζονται καθηγητη...ειναι μια τεραστια υλη και ειναι εννοιες που επειδη(αν εξαιρεσεις τους μιγαδικους) δεν τις εχεις ξαναδει θα δυσκολευτεις πολυ να τις βγαλεις μονη σου...εγω δηλαδη σου προτεινω να κανεις και μαθηματικα με καθηγητη...οσο καλο βοηθημα και να εχεις δεν προκειται να βοηθησει οσο ενα καλο μαθημα με καθηγητη στα μαθηματικα...προσωπικη αποψη αλλα δεν σε παιρνει και πολυ να παιρνεις ρισκα με τις πανελληνιες...κατσε ενα χρονο κουρασου με πολλα μαθηματα για να βγεις οσο το δυνατον πιο κερδισμενη διοτι θα διαγωνιζεσαι με ατομα που οι περισσοτεροι καπου το 95% θα εχει κανει μαθημα με καθηγητη στα μαθηματικα...και αν το θεμα ειναι οικονομικο εσυ πες το στους γονεις σου και αυτοι θα τα καταφερουν θα ειστε πιο στριμωγμενοι για οχτω μηνες αλλα θα βγειτε κερδισμενοι στο τελος...υπαρχουν εξαλλου και φτηνα φροντιστηρια(αν τελικα το θεμα ειναι οικονομικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giorgakisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Σαν παιδί και γω κάνω την θερινή μου προετοιμασία η οποία αποτελείται από 3 ώρες μαθ κατ ( ιδιαίτερο) 2 ώρες φυσ κατ ( ιδιαίτερο ) 2 ώρες χημεία-βιοχημεία( φροντ ) 2 ώρες ηλεκτρολογία ( φροντ ) 1,5 ώρες έκθεση ( ιδιαίτερο ) 1 ώρα μαθ γεν ( ιδιαίτερο ) και 2 ώρες ΑΟΘ ( φροντ ). Μέχρι στιγμής είμαι απόλυτα ικανοποιημένος καθώς δεν αφήνω κενά. Καλή δύναμη σε όλους τους υποψηφίους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna650

Νεοφερμένος

Η anna650 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ουαου...σοβαρα βγαινει η υλη με λιγες ωρες? Εγω εχω αγχωθει μηπως δεν προλαβω και αρχιζω την αλλη βδομαδα φροντιστηριο 17 ωρες(6 μαθ κατ, 4 φυσ κατ, 2 προγραμματισμο, 2 εκθεση, 1 ΑΟΔΕ, 2 μαθ γεν) + 9 ωρες σχεδιο που κανω ηδη... μηπως να αφησω ΑΟΔΕ, προγραμματισμο και μαθ γεν απο Σεπτεμβρη? Προλαβαινω?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Βρε παιδιά πολλοί θετικοτεχνολογικοί μαζευτήκατε! :pfff: :P

Θεωρητική κανείς; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Σαν απόφοιτος πλέον εγώ ( την αγαπώ αυτή τη λέξη ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ :D ) σας προτείνω άμα υπάρχει οικονομική δυνατότητα να κάνετε όπωσδήποτε το καλοκαίρι μαθήματα και να στρωθείτε πολύ στο διάβασμα γιατί τώρα έχετε χρόνο...μετά που θα αρχίσουν και τα σχολεία ζορίζουν πολύ τα πράγματα... 'Αμα κάνετε καλη δουλειά τώρα το καλοκαίρι γλυτώνετε απο πολλά βάσανα το χειμώνα!!!! Και γενικά σας λέω ότι η Γ λυκείου είναι μία ιδέα!!!!!΄Αμα έχετε πείσμα και υπομονή θα κάνετε παπάδες!!!! Και ο καιρός περνάει υπερβολικά γρήγορα, θα το δείτε!!!! Για να μην πω και για την πενταήμερη που σας περιμένει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Βρε παιδιά πολλοί θετικοτεχνολογικοί μαζευτήκατε! :pfff: :P

Θεωρητική κανείς; :worry:

Ραφ, θα σε στενοχωρήσω αλλά τα καλύτερα παιδιά πάνε Θετική/Τεχνολογική!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Αντιπαρέρχομαι. :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Και γωωωωω!!!! Ένας πολύ μεγάλος βαθμός σε Χημεία και Βιολογία χωρίς να αγνοήσουμε τα υπόλοιπα (πάμε και κει να αριστεύσουμε εννοείται:D)!!! Εγώ τώρα κάνω μόνο φυσική κατ. τελεύταια πραγματάκια στις ταλαντώσεις ξεκούραση όλο τον Ιούλιο και μετά τον 15Αυγουστο πάμε γερά! και όπως λες BLaZy η βιολογία είναι λατρεία!!! :clapup:
ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΜΑΝΕ γιατί αυτό είναι το μεγάλο λάθος ορισμένων που τελικά αποτυγχάνουνε! :P
Εγώ τωρα 27 Ιουνιου θα αρχισω (αυριο, τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα xD) μεχρι 27 Ιουλιου. Θα τα κανω ολα εκτος απο Βιολογια Γενικης.
Αντε καλη μας επιτυχια!!! λες να γινουμε συμφοιτητες καποια στιγμη; :D:D

Θετική!!:clapup:Εσύ?(Όσο για τον Johnny15,μη δίνεις σημασία,θα τον συνηθίσεις!:P)
εννοειται θετικη και εγω!! :clapup: (μπα δε με πειραζει...και εγω πειραχτηρι ειμαι)

επιτελους βρισκω ομοϊδεατες :D

Ραφ, θα σε στενοχωρήσω αλλά τα καλύτερα παιδιά πάνε Θετική/Τεχνολογική!!!!:P
συμφωνω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ τωρα 27 Ιουνιου θα αρχισω (αυριο, τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα xD) μεχρι 27 Ιουλιου. Θα τα κανω ολα εκτος απο Βιολογια Γενικης.
Αντε καλη μας επιτυχια!!! λες να γινουμε συμφοιτητες καποια στιγμη; :D:D


εννοειται θετικη και εγω!! :clapup: (μπα δε με πειραζει...και εγω πειραχτηρι ειμαι)

επιτελους βρισκω ομοϊδεατες :D


συμφωνω!!!
Χαχα!Και πού είσαι ακόμα...Θα βρεις πολλούς εδώ...:clapup:Καλή δύναμη με τα θερινά...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Χαχα!Και πού είσαι ακόμα...Θα βρεις πολλούς εδώ...:clapup:Καλή δύναμη με τα θερινά...:/:
για αυτό έκανα account εδώ :D
Ευχαριστώ πολύ, καλή δύναμη και σε εσένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ραφ, θα σε στενοχωρήσω αλλά τα καλύτερα παιδιά πάνε Θετική/Τεχνολογική!!!!:P

Εγώ Θεωρητική!Πώς πάει το διάβασμα παιδιά;ΜΑ ποιος άνθρωπος κάθεται να διαβάσει καλοκαιριατικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
για αυτό έκανα account εδώ :D
Ευχαριστώ πολύ, καλή δύναμη και σε εσένα :)
Good choice!;)Σε ποια θερινά θα τη χρειαστώ?:hmm::hmm::hmm:Χαχα,αστειεύομαι!Όλοι μας θα χρειαστούμε δύναμη,ανεξαρτήτως θερινών ή όχι..Ευχαριστώ!;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μου φαινεται πως μονο εγω κανω 12 ωρες τη βδομαδα μονο μαθ.κατ. και θα τελειωσω την υλη 28 Οκτωβριου.Απο 16 Αυγουστου θα ξεκινησω ολα τα αλλα.Απο 20 Ιουνη ως 20 Ιουλη μονο μαθ.κατ.χεχε.

Αντε καλο μας κουραγιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Μου φαινεται πως μονο εγω κανω 12 ωρες τη βδομαδα μονο μαθ.κατ. και θα τελειωσω την υλη 28 Οκτωβριου.Απο 16 Αυγουστου θα ξεκινησω ολα τα αλλα.Απο 20 Ιουνη ως 20 Ιουλη μονο μαθ.κατ.χεχε.

Αντε καλο μας κουραγιο!
:eek:Γιατί τόσο νωρίς?Δεν είναι λίγο υπερβολικό?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DvN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγω παιδια ενα εχω να σας πω...ΜΗΝ τρελενεστε απο τωρα.Χαλαραρωστε λιγο,περαστε ομορφα αυτο το καλοκαιρι και εχετε ολο το χρονο μπροστα σας να βγαλετε κ να ξαναβγαλετε την υλη αρκετες φορες ακομα και αν δεν κανετε θερινα.Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους σας. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top