Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Σπέρες,σπέρες,σπέρες!Τι κάνουν τα ανχωμένα νιάτα?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos992

Νεοφερμένος

Ο giorgos992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καρλόβασι (Σάμος). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
εγω ανοιγω 1ο και 3ο πεδιο και δεν υπαρχει καμια σχολη στην πελοποννησο με 10% να εχει ειδικη θεση..γιαυτο με συμφερει να δηλωσω αθηνα και να μην κανω χρηση του οτι ειμαι ορφανος και να κανω την αλλη με τον αδερφο..εσυ τι λες?

αυτό να κάνεις. Αντε και καλή τύχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Σπέρες,σπέρες,σπέρες!Τι κάνουν τα ανχωμένα νιάτα?:D

Ε όχι και αγχωμένα! Απλά έχουμε αϋπνίες :Ρ
Εγώ ακούω :

Αν και ενάντια στις μουσικές μου προτιμήσεις έχω φάει σκάλωμα... Θα το ρίξω και αυτό στις πανελλήνιες...!!! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
:yawn::sleep:Απ' ό,τι βλέπω ελλατώνεται ο ρυθμός των post. Μαλλον η νύστα άρχισε να νικάει τους περισσότερους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos/keratsini

Νεοφερμένος

Ο nikos/keratsini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
:yawn::sleep:Απ' ό,τι βλέπω ελλατώνεται ο ρυθμός των post. Μαλλον η νύστα άρχισε να νικάει τους περισσότερους.

Όσοι έχουν φύγει δεν κοιμούνται σίγουρα μόλις το προσπάθησα,απλώς έχουν ξαπλώσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Ε όχι και αγχωμένα! Απλά έχουμε αϋπνίες :Ρ
Εγώ ακούω :

Αν και ενάντια στις μουσικές μου προτιμήσεις έχω φάει σκάλωμα... Θα το ρίξω και αυτό στις πανελλήνιες...!!! :hmm:
Σκέφτομαι εγώ τώρα...Να προσπαθήσω να κοιμηθώ και να ρισκάρω να μη προλλάβω το σχολείο ανοιχτό ή να μείνω μέχρι τις 9 ξύπνιος και να πάω κατευθείαν?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
παιδες οποιος βρει λινκ για τα φετινα αποτελεσματα στο σαιτ του υπουργειου ας το ποσταρει εδω γτ δεν βλεπω να το βρισκω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos/keratsini

Νεοφερμένος

Ο nikos/keratsini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Σκέφτομαι εγώ τώρα...Να προσπαθήσω να κοιμηθώ και να ρισκάρω να μη προλλάβω το σχολείο ανοιχτό ή να μείνω μέχρι τις 9 ξύπνιος και να πάω κατευθείαν?:hmm:

Μείνε ξύπνιος να πούμε τίποτα να περάσει η ώρα.Αν πας να ξαπλώσεις θα σκέφτεσαι τι θα γίνει αύριο,θα ζεσταίνεσαι,θα ιδρώνεις και μετά θα σηκωθείς και θα κόβεις βόλτες μέσα στο σπίτι μετρώντας τα πλακάκια......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Μείνε ξύπνιος να πούμε τίποτα να περάσει η ώρα.Αν πας να ξαπλώσεις θα σκέφτεσαι τι θα γίνει αύριο,θα ζεσταίνεσαι,θα ιδρώνεις και μετά θα σηκωθείς και θα κόβεις βόλτες μέσα στο σπίτι μετρώντας τα πλακάκια......
Ας όψονται οι υπόλοιποι ρέμπελοι της παρέας που είναι φοιτητές και έχουν εξεταστική-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalismylife

Νεοφερμένος

Η mixalismylife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
κανεις ξυπνιος??:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos/keratsini

Νεοφερμένος

Ο nikos/keratsini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ας όψονται οι υπόλοιποι ρέμπελοι της παρέας που είναι φοιτητές και έχουν εξεταστική-.-



Τα παρακάτω 11 μέλη και 23 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.
nikos/keratsini, 13diagoras, aggelos-zog, Fotis123, giorgos992, jonathannnnnnn, Karditsiwths, spakon, Vamos3, Vasilina93

11 μόνο μείναμε,το site κολλάει και σε σας ή άρχισε η γκαντεμιά μου λίγες ώρες πριν δω τους βαθμούς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Τα παρακάτω 11 μέλη και 23 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.
nikos/keratsini, 13diagoras, aggelos-zog, Fotis123, giorgos992, jonathannnnnnn, Karditsiwths, spakon, Vamos3, Vasilina93

11 μόνο μείναμε,το site κολλάει και σε σας ή άρχισε η γκαντεμιά μου λίγες ώρες πριν δω τους βαθμούς?

Άραξε,ο server σέρνεται γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Βασικά δε παίζει να κοιμάται και κανένας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos992

Νεοφερμένος

Ο giorgos992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καρλόβασι (Σάμος). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
εδω.!ετσι και αλλιως τετοιες ωρες κοιμαμαι μετα τις πανελλαδικες:P

τι κακό πραμα ρε παιδί μου και εγώ το παθαίνω. Δε μπορώ να κοιμηθώ σαν άνθρωπος... άσε που ξυπνάω 1 και 2 το μεσσημερι ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalismylife

Νεοφερμένος

Η mixalismylife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Τα παρακάτω 11 μέλη και 23 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.
nikos/keratsini, 13diagoras, aggelos-zog, Fotis123, giorgos992, jonathannnnnnn, Karditsiwths, spakon, Vamos3, Vasilina93

11 μόνο μείναμε,το site κολλάει και σε σας ή άρχισε η γκαντεμιά μου λίγες ώρες πριν δω τους βαθμούς?
και σε μενα κολλαει...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos/keratsini

Νεοφερμένος

Ο nikos/keratsini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Τι ώρα ξημερώνει?κατά τις 6 παρά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Ανέβα στη ταράτσα να δείς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalismylife

Νεοφερμένος

Η mixalismylife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
εδω.!ετσι και αλλιως τετοιες ωρες κοιμαμαι μετα τις πανελλαδικες:P
εγω οχι(γουρουνα:P) ...αλλα αποψε ουτε καν εχω μπει στη διαδικασια να ξαπλωσω...δεν την παλευω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top