Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Παιδια τι ωρα θα πατε σχολειο?? δεν ξερω ποτε να παωω
Εγω ελεγα κατα τις 10 αλλα κατι αλλα παιδια θα πανε στις 9 συνεπως κ εγω θα παω κατα τις 9 το πρωι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
όταν έχει αδερφό που σπουδάζει μακριά απο την μόνιμη κατοικία των γονέων :) :P

Eγω ειμαι απο πελοποννησο και ο αδερφος μου σπουδαζει αθηνα εχω το δικαιωμα?επισης ειμαι ορφανος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Aϋπνίες!!! Άντε να περάσει και αυτό!!! Αύριο λέω να πάω σχολείο 10.30... Καλά είναι;;;

Eγω ειμαι απο πελοποννησο και ο αδερφος μου σπουδαζει αθηνα εχω το δικαιωμα?επισης ειμαι ορφανος

Είσαι στην ειδική κατηγορία "Ορφανός από ένα ή δύο γονείς" άρα έχεις το δικαίωμα να διεκδικήσεις θέσεις τόσο στην περιφέρεια που μένεις όσο και στην περιφέρεια που σπουδάζει ο αδερφός σου δηλαδή Αθήνα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Σε 5μιση ώρες θα πάω στο school (9 το πρωι) και τα μυαλά στα ΚΑΓΚΕΛΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos/keratsini

Νεοφερμένος

Ο nikos/keratsini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
εσυ πρωτη επιλογη τι εχεις?


Ελπίζω γεωπονικό Αθήνα αλλά δεν το βλέπω,οπότε η βρίσκω γνωστούς και φίλους και πάω Θεσσαλονίκη για ΤΕΙ τμήμα φυτικής παραγωγής ή με βλέπω να περιμένω να μπαρκάρω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Aϋπνίες!!! Άντε να περάσει και αυτό!!! Αύριο λέω να πάω σχολείο 10.30... Καλά είναι;;;
Αργα ειναι. Εγω παιρνω συνεχεια μηνυματα στο κινητο απο φιλους που θα πανε γυρω στις 9 ,ετσι κ εγω αναθεωρησα κ θα παω κατα τις 9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos992

Νεοφερμένος

Ο giorgos992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καρλόβασι (Σάμος). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Είσαι στην ειδική κατηγορία "Ορφανός από ένα ή δύο γονείς" άρα έχεις το δικαίωμα να διεκδικήσεις θέσεις τόσο στην περιφέρεια που μένεις όσο και στην περιφέρεια που σπουδάζει ο αδερφός σου δηλαδή Αθήνα! :)

ώπα μή τα μπερδεύουμε! Καταρχήν έχεις το δικαίωμα να βάλεις μόνο μία επιλογή και άν ο αδερφός σου ειναι κατω των 26 και δεν διανύει το τελευταίο προβλεπόμενο έτος σπουδών (αυτό κατα 90 % σημαίνει οτι ο αδερφός σου αν η σχολη του ειναι 4 χρονια να ειναι μεχρι το 3ο έτος) τότε έχεις το δικαίωμα να δηλώσεις είτε στη περιφέρεια της πελοποννήσου είτε στην αττικής.
Αλλιώς αν δεν ισχύει κατι απο τα παραπανω τοτε βαζεις οτι εισαι ορφανός και μπορεις να μπεις με τον ειδικό αριθμό μόνο στη περιφέρεια που μένεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Eγω ειμαι απο πελοποννησο και ο αδερφος μου σπουδαζει αθηνα εχω το δικαιωμα?επισης ειμαι ορφανος
εισαι σιγουρη?αμα δεν ειμουν ορφανος θα ειχα το δικαιωμα για να δηλωσω σχολες οι οποιες εχουν ειδικες θεσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karditsiwths

Νεοφερμένος

Ο Karditsiwths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω παλι σκευτομαι πολυ λαθος γιατι δεν θελω να παω σχολειο διοτι ''φοβαμαι'' αυτα που θα ακουστουν αν δεν εχω βγαλει εναν αξιοπρεπη βαθμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω παλι σκευτομαι πολυ λαθος γιατι δεν θελω να παω σχολειο διοτι ''φοβαμαι'' αυτα που θα ακουστουν αν δεν εχω βγαλει εναν αξιοπρεπη βαθμο
Εσυ θα εχεις γραψει τους βαθμους...εσυ θα διαλεξεις σχολη εσθ θα πας φοιτητης..ασε τους αλλους..ολοι θα ακουσουμε διαφορα αφου για πολυ λιγους τα πραγματα θα ναι οσο ηθελαν...αρα ασε τους γυρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
εγω παλι σκευτομαι πολυ λαθος γιατι δεν θελω να παω σχολειο διοτι ''φοβαμαι'' αυτα που θα ακουστουν αν δεν εχω βγαλει εναν αξιοπρεπη βαθμο
Handsfree και μουσική. Αγνόησε όποιον προσπαθεί να σου μιλήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos/keratsini

Νεοφερμένος

Ο nikos/keratsini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
εισαι σιγουρη?αμα δεν ειμουν ορφανος θα ειχα το δικαιωμα για να δηλωσω σχολες οι οποιες εχουν ειδικες θεσεις?

Γιατί δεν ρωτάς αύριο το διευθυντή σου ή την καθηγήτρια του ΣΕΠ να είσαι σίγουρος?

εγω παλι σκευτομαι πολυ λαθος γιατι δεν θελω να παω σχολειο διοτι ''φοβαμαι'' αυτα που θα ακουστουν αν δεν εχω βγαλει εναν αξιοπρεπη βαθμο

Εγώ φοβάμαι μήπως πηγαίνοντας στο σχολείο μου πει κανένας που έχει δει τα αποτελέσματα τι έγραψα,θα γίνει χαμός..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ώπα μή τα μπερδεύουμε! Καταρχήν έχεις το δικαίωμα να βάλεις μόνο μία επιλογή και άν ο αδερφός σου ειναι κατω των 26 και δεν διανύει το τελευταίο προβλεπόμενο έτος σπουδών (αυτό κατα 90 % σημαίνει οτι ο αδερφός σου αν η σχολη του ειναι 4 χρονια να ειναι μεχρι το 3ο έτος) τότε έχεις το δικαίωμα να δηλώσεις είτε στη περιφέρεια της πελοποννήσου είτε στην αττικής.
Αλλιώς αν δεν ισχύει κατι απο τα παραπανω τοτε βαζεις οτι εισαι ορφανός και μπορεις να μπεις με τον ειδικό αριθμό μόνο στη περιφέρεια που μένεις
για την επιλογη το ξερω..ο αδερφος μου ειναι το 92 και ειναι β'εξαμηνο σε τει,εγω δινω με 10% και με συμφερει να δηλωσω αθηνα γιατι αμα δηλωσω πελοπονησο δεν εχει καμμια θεση για μενα..αρα με συμφερει μονο αθηνα..αλλα εχω το δικαιωμα?αμα δεν ειμουν ορφανος θα ειχα το δικαιωμα αρκει να ειχα αδερφο στην αθηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Αργα ειναι. Εγω παιρνω συνεχεια μηνυματα στο κινητο απο φιλους που θα πανε γυρω στις 9 ,ετσι κ εγω αναθεωρησα κ θα παω κατα τις 9

Απλά άκουσα στις ειδήσεις πως θα ανακοινωθούν από τις 11 και μετά και είπα να μη βιαστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
εισαι σιγουρη?αμα δεν ειμουν ορφανος θα ειχα το δικαιωμα για να δηλωσω σχολες οι οποιες εχουν ειδικες θεσεις?

https://www.minedu.gov.gr/publications/docs2011/eidikes_periptwseis_110614.pdf Για δες εδώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karditsiwths

Νεοφερμένος

Ο Karditsiwths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

nikos/keratsini

Νεοφερμένος

Ο nikos/keratsini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Handsfree και μουσική. Αγνόησε όποιον προσπαθεί να σου μιλήσει.

To ''Καταρρέω'' του Άσιμου μοιάζει ιδανική επιλογή για τέτοιες ώρες......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos992

Νεοφερμένος

Ο giorgos992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καρλόβασι (Σάμος). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
για την επιλογη το ξερω..ο αδερφος μου ειναι το 92 και ειναι β'εξαμηνο σε τει,εγω δινω με 10% και με συμφερει να δηλωσω αθηνα γιατι αμα δηλωσω πελοπονησο δεν εχει καμμια θεση για μενα..αρα με συμφερει μονο αθηνα..αλλα εχω το δικαιωμα?αμα δεν ειμουν ορφανος θα ειχα το δικαιωμα αρκει να ειχα αδερφο στην αθηνα?

ναι το εχεις κανονικά. και για ορφανος και για τον αδερφό. απλα μονο με τον αδερφο μπορεις να μπεις στις ειδικες θεσεις στην Αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karditsiwths

Νεοφερμένος

Ο Karditsiwths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω παω να ξαπλωσω λιγο αρκετα ψυχοθφωρο ειναι ολο αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ναι το εχεις κανονικά. και για ορφανος και για τον αδερφό. απλα μονο με τον αδερφο μπορεις να μπεις στις ειδικες θεσεις στην Αθηνα
εγω ανοιγω 1ο και 3ο πεδιο και δεν υπαρχει καμια σχολη στην πελοποννησο με 10% να εχει ειδικη θεση..γιαυτο με συμφερει να δηλωσω αθηνα και να μην κανω χρηση του οτι ειμαι ορφανος και να κανω την αλλη με τον αδερφο..εσυ τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top